Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se! Registrací souhlasíte s podmínkami používání.
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Nahrává se...

Chicago 1926 Star Cats Show (mezinárodní výstava koček FIFe)

Vloženo na stránkyAktualizováno 28. dubna 2017  |  Modrý kocouř.cz neručí za správnost údajů o akci

Kdy 20. - 21. května 2017 (sobota - neděle)
Kde Vlajka Zimní stadion Eden (Slávia), Vladivostocká 1460/10, Praha 10 - Vršovice
Popis Dvě jednodenní výstavy koček.Již po čtvrté se potkáme v prostorách hokejové haly Slavia Vršovice na dvou jednodenních FIFe mezinárodních výstavách koček, které budou probíhat ve dnech 20. a 21. 5. 2017, a tak jako předchozí léta ani letos nechybí téma - Chicago 1926! 20. léta, mafie, prohibice, také pašovaný alkohol a o to bouřlivější party, to je téma letošního ročníku a všichni jste zváni k účasti na kostýmových soutěžích.Posuzovatelé: Fabio Brambilla IT, 1-4; Hana Klein IT, 1,2; Jurgita Gustaitiene LT, 1-4; Leslie van Grebst DK, 1-4;
Jaroslav Pánek CZ, 1,3, C
Podrobnosti Stránka akce na internetuOdkaz se otevře v novém okně
Stránka akce na FacebookuOdkaz se otevře v novém okně
Kontakty ZO Star Cats

www.starcats.czOdkaz se otevře v novém okně


Chicago 1926 Star Cats Show (mezinárodní výstava koček FIFe) - 20. - 21. května 2017Fotky z akce (62 fotek)
Byli jste na akci? Máte fotky? Video? Přitlapkujte je!
Nejnovější fotky z akce
Přejít na všechny fotky z akceKoho jste mohli potkat
Obsah se nahrává...
Sdílejte!  |  O sdílení
Sdílet přes e-mail Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+
Další podobné akce
červenec
28
sobota
28. - 29. července 2018

2 jednodenní mezinárodní výstavy koček Plzeň

Vlajka Plzeň
září
15
sobota
15. - 16. září 2018

Výstava koček

Vlajka Karlovy Vary
15 komentářů

Pro přidání komentáře se prosím přitlapkujte.

Filip
KocouřákFilip  Datum21. května 2017 16:44

Já se čím dál tím víc chci jet podívat někam jinam - někam, kde budu dobře rozumět i lidem, nejen posuzovatelům... chci mít srovnání. Srovnávám zatím jen s jednou TICA výstavou v Rakousku a s online přenosem ze světové výstavy ve Vídni... :o)

Lenka Macháčková
KocouřákLenka Macháčková  Datum21. května 2017 13:55

Ano,byla jsem jako návštěvník.....ale pouze v Mostě.Po pravdě bych jinam nešla.Most je právě na velkém prostoru a asi bych nemohla být někde...kde by po mě šlapalo dost lidí.Nemám to ráda...Plést se někomu pod nohy.Nebo aby mě...V Mostě jsem byla dvakrát...ještě než jsme začly vystavovat...
F se nedivím...Mě by to asi nebavilo :)))).....Jo jednou se podívat...a pak třeba zase jednou...
Ono nikdy dopředu nevíš,kolik přijde lidí.A jestli na to organizace ve finále bude mít.Když se musí všechno zaplatit.

gwen
Kocouřákgwen  Datum21. května 2017 13:43

Lenko, byla jsi někdy na výstavě jen jako návštěvník?.o)))
Jako, aby ses prošla, koukla, zjistila konkurenci a skoro nikoho neznala?. Myslím tím třeba ze začátku, když jste se rozhodovali, zda-li budete jezdit.

Dneska u oběda jsme se zrovna bavili, jaká část peněz z pokladny to pro pořadatele je, aby si řekli, že je to dost významné na to, aby tu výstavu dělali i trošku pro návštěvníky.
Jestli by jim finance chyběly anebo jestli je to úplně jedno.
Ale napadlo mě i to, že třeba lidé, za rok zapomenou, že skoro nic neviděli a řeknou si- 80 Kč nic není a strávím tam hodinku, dvě a budu mít program na odpoledne.

(A F mi tu dodává- s tím nesouhlasím, já už bych tam nikdy nešel. Kdybych nefotil pro MK a nechtěl, aby z toho měli i něco lidi, co jsou z daleka, nikdo by mě tam nedostal..o))

Lenka Macháčková
KocouřákLenka Macháčková  Datum21. května 2017 13:32

Škoda...že si nebyl.Myslím si,že by si nelitoval.Tak příští rok...jen není ještě jisté,jestli budeme mít ty stejné prostory...Bohužel zimní stadion se bude renovovat...:-(

Filip
KocouřákFilip  Datum21. května 2017 13:18

Lenko, mrzí mě, že jsem Most nestihnul, opravdu bych rád seděl někde na židličkách a koukal na posuzování... Přijde mi to hrozně snadné to zařídit, jen to podle mě není součást toho "konceptu", nebo jak to nazvat :o)

Lenka Macháčková
KocouřákLenka Macháčková  Datum21. května 2017 13:04

To určitě nezávisí na velikosti prostoru...ale celkově...Výhledu...Tak aby všichni viděli...ne jen my chovatelé,ale i návštěvníci....V Mostě se mi třeba líbilo....že na nominaci...jsme přišli k panu posuzovateli....vzaly jsme kočky...a přímo nás ukazoval lidem (teda kočky )...i BIS....stewardi tak kočky všem ukazovaly.(natáčely je k lidem).né jen posuzovatelům...Určitě záleží jak to má ta daná organizace....a jak to dělají stewardi :)))
....ale určitě už né Hradec..málo místa...hodně moc lidí...malé uličky.davy lidí chodily za sebou....a nepustily nás s kočkama...Pro mě moc malé a dusno :o)))
A ještě třeba....Měla jsem v Mostě moje rodiče. A můžu říct za ně...že si výstavu opravdu užily..Seděli na sedačkách krásně nad posuzovateli. Viděly tak všechno krásně...celou BIS si opravdu užily :)))

Filip
KocouřákFilip  Datum21. května 2017 12:32

Byli tam dva pankáči... pár... nevím, jak je nazvat. A stáli za mnou a slečna říkala, že se jí hrozně líbí, jak paní posuzovatelka tak noblesně mává peříčky před kočkami. Chvilku koukli a pak šli.

Nevím, jestli to závisí na velikosti prostoru. Já si spíš myslím, že to je - z mého pohledu - neujasněnost konceptu výstavy (tímto nemyslím proces posuzování koček, ten je samozřejmě jasný). A každý se v tom nějak plácá.

Lenka Macháčková
KocouřákLenka Macháčková  Datum21. května 2017 12:11

Ano,Marti a Filipe..Máte pravdu.Já třeba srovnávat s TICA nemůžu. Můžu srovnávat pouze naše výstavy. Některé jsou malé,některé jsou velké..krásné.Někde se motáš mezi lidmi,někde není ani noha... Těžko říct,komu se co líbí.já myslela výstavu jako tady naše...jako Plzeň,Slávie,Most...Hradec (tam už nepojedu) ..Tam by se ti Marti nelíbilo už vůbec :)))))
Tak jak si viděla že vybíraly v BIS a jedna vyhrála....a daly jí zpátky do klece...tak ano,postupovala dál do BOB...Best of Best :-) Takhle postoupil i Růža :-))))
A jako to jak píšeš...že někdy opravdu kočky nejsou vidět....to je pravda. Už v Mostě tam naše organizace takhle pár chovatelů napomenula,aby si kočky odkryly....aby návštěvníci tak mohly koukat.
Já sama každému vždy říkám...když chtějí přijít zamnou....Tak že dopoledne to nemá smysl chodit vůbec....Pak tak na pokec kolem 14 hodiny....ale nejlepší je to po 15 hodině :-) Kdy se soutěží už o BIS :-) V neděli většinou výstavy končí dřív.U nás třeba skončila v půl páté....kvůli posuzovatelům,že jim letí letadlo :)))

Filip
KocouřákFilip  Datum21. května 2017 12:00

To, že je něco pro někoho dlouhé, neznamená, že se budou lidi chovat tak, jak jsem viděl :o) Pořád bych prostě čekal nějakou úroveň, a napadá mě i slovo sounáležitost, společný zájem.

gwen
Kocouřákgwen  Datum21. května 2017 11:54

Ono je to možná pro ty chovatele dlouhý. (I pro kočky, ne všechny to prospí). Když si představím, že tam musí být někdy hodně brzy ráno a to nejdůležitější se děje až někdy kolem páté, půl šesté, tak chápu, že někdy tečou nervy a dozvíš se i víc, než bys chtěl.
Já vlastně až na týhle výstavě zjistila, že není důležité tam být v poledne, ale že nejdůležitější tam je být až takhle na pátou, že to opravdu něco vidíš.

Filip
KocouřákFilip  Datum21. května 2017 11:49

Osobně mám trochu rozpor v tom, pro koho výstavy jsou. Pokud tam po mně chtějí vstupné, tak bych čekal, že to bude tedy i pro mě. Tudíž že by to měl například uvádět někdo, kdo do mikrofonu nebude hnusný v případě, kdy se někdo zpozdí, že neuvidím, jak jiná paní říká, že nesnáší mluvit do mikrofonu, a tak podobně.

Pokud je to celé čistě pro chovatele, tak ano, oni vědí, kdo je kdo, znají pozadí, znají se navzájem, znají kočky, tak ať tam ale nepouštějí lidi zvenku.

Kočky tam byly nádherné, ale tohle, a to pomlouvání se navzájem, neochota počkat na vyhlášení těch ostatních, co všechno člověk slyší v davu, mi ten dojem hodně kazí.

gwen
Kocouřákgwen  Datum21. května 2017 11:36

Lenko, z hlediska toho, že se netlačíš a dav tě nežene plnou parou vpřed, rozhodně jsem pro větší prostory.o)) Na druhou stranu, já už to takhle nedělím a vlastně jít mezi uličky a koukat do klecí, kde člověk, třeba včera kolem čtvrté hodiny skoro nic neviděl (taky vidíš, kolik je fotek koček z klecí a kolik je koček live) je velký. Já chápu, že kočky chtějí mít klid, že jsou oddělený záclonkou, igelitetem, pelíškama a vším možným. Chápu to. Ale nevidět nic, to tam asi opravdu příště nepůjdu a nezaplatím. Na Slávii jsme stihli poslední posouzení a pak jsme měli tedy prostor hodinu, před Bestem.o))
Tak jsme to prošli, ale skoro nic neviděli. A pak začalo to hlavní, na který, ale už moc lidí nebylo- přišlo mi vlastně, že to jsou už jen majitelé těch koček a fotografové.o))
A pro mě opět kámen úrazu, protože já si v pátek ukopla prst, který si myslím, že mám zlomený, pajdala jsem a teď jsem tam musela hodinu, dvě stát. Štvalo mě to. Ještě to celé bylo tak, že to bylo jako k divákům z boku, takže, když se předváděly všechny kočky porotě, ona je viděla přímo, ale já měla u čumáku jednu kočku a tu poslední v řadě jsem ani neviděla. Chybí mi trošku - show a ukázka k lidem. Představení těch koček. Tím nemyslím něco extra a když paní Lena řekla- a číslo 52 vyhrál třemi hlasy a jeho stevard stál zrovna na druhém konci, vyzvedl ho do výšky, lidé zatleskali a on ho dal hned do klece vedle. Tečka. Hotovo. Možná, že potom ten best best best podél diváků šel a ukázal se všem. Ale to my už jsme tam nebyli. My měli strašně náročný den a jeli jsme tam až na čtvrtou hodinu a v půl šestý už jsme byli vyřízený.
Jak říkám, TICA to má pro mě! líp vymyšlený. Vidím víc koček. Jsem v kontaktu s posuzovatelema. Vypadá i ten stolek jinak, je tam škrabadlo, kde ta kočka se může krásně předvést. Kočky, které soutěží v jednotlivé kategorii vidím vlastně všechny, můžu srovnávat.

Lenka Macháčková
KocouřákLenka Macháčková  Datum21. května 2017 8:10

Marti...a tvůj názor na tyhle výstavy...na velkém prostoru? Jako je zimní stadion? My v Mostě měli vlastně to samé...Hodně stánků..hodně místa....jak pro návštěvníky,tak i pro vystavovatele... :-) Myslím,že takhle by výstavy měli být... :-) Za mě jsou to z jednich nejlepších výstav... :o))))

Lenka Macháčková
KocouřákLenka Macháčková  Datum20. května 2017 14:18

Nakonec nejedeme... škoda...Potřebujeme jen zahraniční.To že jsme neuspěli v německu...nám to trošku zkomplikovalo plány....:D ....Prahu pojedeme až v prosinci :-)

janarim
Kocouřákjanarim  Datum17. května 2017 10:04

Lenko, budete v sobotu nebo v neděli? Snad mi konečně vyjde vidět Růžu naživo :-)

Výše uvedené názory a komentáře nevyjadřují stanovisko Modrého kocouře.cz. Modrý kocouř.cz si vyhrazuje právo příspěvky odporující dobrým mravům, v rozporu se zákony nebo obsahující reklamu smazat.

Reklama

Víte o nějaké další akci?

Pokud víte o nějaké změně nebo o akci, která zde není uvedena, prosím,
e-mňauněte nám!

Nejčtenější

1
Rostliny jedovaté pro kočky (46x)
2
Kočičí jména (39x)
3
Fotočlánek: Kočka ve správný moment 2 (19x)
4
Výběr článků o kočkách 17. července 2018 (16x)
5
Oči koček a možné problémy (14x)
6
Zažívací potíže koček (zvracení, průjem, zácpa) (13x)
7
RSS kanály (12x)
Související

Výstavy koček

Sandra Lamichová
Jak fungují výstavy koček? Kdo a jak se může přihlásit, jaké jsou třídy a jak se získávají tituly?
Reklama

Reklama

Modrý kocouř.cz (c) 2018

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube

Tyto stránky používají soubory cookies, abychom vám usnadnili a zpříjemnili jejich procházení. Rozumím
Jak cookies používáme?

Top