Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

stelivo potreti

Fórum: Toaleta

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Pavlína



Založen: 09.11.2004
Příspěvky: 36
Bydliště: Praha 7

Předmět: stelivo potreti
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 11. 2004 14:21:06
Odpovědět s citátem

co si myslite o silikonovych stelivech, jako Magic pearls a podobne? Je lepsi silikonove stelivo, nebo nejake hrudkujici? Predem diky za rady Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Péťa



Založen: 09.11.2004
Příspěvky: 3
Bydliště: Louny

Předmět: stelivo
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 11. 2004 15:35:14
Odpovědět s citátem

ahoj, my používáme magic pearls do jednoho záchůdku, kam chodí čičky čůrat a do druhého uzavřeného dáváme hrudkující stelivo. Magic pearls jsou dobrý, protože z nich nejde žádný zápach, jako třeba z hrudkujícího steliva
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tereza



Založen: 27.07.2004
Příspěvky: 291
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 11. 2004 9:25:31
Odpovědět s citátem

Nám silikonová steliva nevyhovují. Používáme Catsan - má dobrou savost a pohlcuje pach. I průjem v něm ztvrdne...

Každý to asi musí vyzkoušet, my jsme vyzkoušeli asi 8 druhů steliv a Catsan vyhovuje nám i čičinám Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Irena



Založen: 13.08.2004
Příspěvky: 40

Předmět: Péťa
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 1. 2005 14:19:37
Odpovědět s citátem

Nechápu, jak jste dosáhli toho, že mají vaše kočeny rozděleno, do kterého WC mají vykonávat tu, či onu potřebu.Filip je má taky tak naučené. Mám taky dva záchůdky, ale Bertík je u nás nový, tak dostal WC po Lelince, která už delší dobu používá krytý. Ale teď začla slečna chodit na Bertíkův a svůj velký, útulný záchod ignoruje, takže používají oba ten starý. Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
janča



Založen: 22.09.2004
Příspěvky: 313

Předmět: Cat´S BEST
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 2. 2005 8:40:51
Odpovědět s citátem

Používáte někdo CAT´S BEST?-podle toho, co jsem o tom četla je to super,ale trošku mě zaráží ta cena kolem 200 Kč.Zatím mám Zverlit,ale trochu práší.Je to opravdu o tolik lepší než Zverlit, že se ta cena vyplatí?Dík .J.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
blue



Založen: 02.11.2004
Příspěvky: 32
Bydliště: praha

Předmět: Re: Cat´S BEST
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 2. 2005 11:48:32
Odpovědět s citátem

Ahoj, nyzkoušela jsem taky kde co - včetně magic pearls - ale mám kočky hrabavý a kuličky byly po celým bytě. Strašně špatně se zametaj a perfektně se po nich klouže... Ale je fakt, že pach pohlcují bezvadně - takže je používám jen, když jedu na dovču a hlídá je někdo jiný. Normálně používám a jsme všichni maximálně spokojení s Cat´s Best - ten pro kočky - ne Univerzal. Je sice dražší - ale protože mám kočky dvě, kupuju to veliký balení (myslím, že 15kg). Vyplatí se, krásně voní, perfektně hrudkuje, nepráší a je takový čistý (proti betonovým stelivům - podlaha byla šedivá...). Perfektně se i uklízí - takže určitě VYZKOUŠEJ. Nakupuju ho přes internet, přivezou ho až do bytu. Rozhodně doporučuju...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Pavlína



Založen: 09.11.2004
Příspěvky: 36
Bydliště: Praha 7

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 2. 2005 13:05:52
Odpovědět s citátem

my jsme s Magic pearls velice spokojeny, opravdu nam vydrzi skoro cely mesic a nezapacha to, az teda na tu malickost, ze mame kulicky po cele koupelne a projit se po nic bosa neni moc prijemny.Surprised)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
KimBee



Založen: 16.01.2005
Příspěvky: 18
Bydliště: Varnsdorf

Předmět: Re: Cat´S BEST
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 2. 2005 20:41:08
Odpovědět s citátem

[Ahojky mohla bych se zeptat na jake web adrese nakupujete Cat´s Best???Dekuji moc Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
janča



Založen: 22.09.2004
Příspěvky: 313

Předmět: Re: Cat´S BEST
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 3. 2005 9:58:32
Odpovědět s citátem

KimBee napsal:
[Ahojky mohla bych se zeptat na jake web adrese nakupujete Cat´s Best???Dekuji moc Smile


Catś Best jsem vyzkoušela, hrudkuje perfektně,ale práší taky,i když možná méně, bylo to vidět, když jsem ho sypala do misky.Ale nejvíc mně na něm vadí ,že ho kocour na tlapkách snad nejvíc ze všech zkoušených steliv vynáší ven a roznáší až do dalších místností.Z tohoto důvodu jsem s ním přestala.Se silikonem spokojenost, v jednom má silikon v l. patře na čurání a nahoře má Zverlit-Používá oba.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
paja
Anonymní





Předmět: stelivo
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 3. 2005 12:15:43
Odpovědět s citátem

Ahoj. Vždy kupuji své kočičce do záchodku Zverlit, ale bohužel ho zrovna nemají. Nabídli mi místo něj jiné hrudkující stelivo - PURA. Máte s ním někdo zkušenosti Smile ? Díky.
Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: stelivo
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 3. 2005 12:28:13
Odpovědět s citátem

paja napsal:
Ahoj. Vždy kupuji své kočičce do záchodku Zverlit, ale bohužel ho zrovna nemají. Nabídli mi místo něj jiné hrudkující stelivo - PURA. Máte s ním někdo zkušenosti Smile ? Díky.

To jsem osobně nikdy neslyšela. Ale pokud je v blízkosti Interspar, tak doporučuji stelivo Čiči. Nebo sehnat Biokats od Gimpetu.
A.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Eva I



Založen: 29.03.2005
Příspěvky: 8
Bydliště: Moravský Krumlov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 3. 2005 12:35:49
Odpovědět s citátem

Tak o tomhle stelivu jsem neslysela, pokud chcete zverelit v jinem obalu zkuste sehnat Čiči. Se stelivy je sranda, ale zkousejte. Ja po zavrhnuti Mikese taky dlouho hledala jelikoz Zverelit neni vsude k sehnani. Takze jsem vstekanim nad nehrudkujicim stelivem, ktere by melo hrudkovat stravila dost casu.
Eva
Ps: nevim kde zverelit nakupujete, ale mivaji ho v Globusu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
EvaPa



Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 7
Bydliště: Brno

Předmět: Stelivo
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 3. 2005 21:09:50
Odpovědět s citátem

Já používám BioKat´s Fresh od GIMPETu a jsem spokojena. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
paja
Anonymní





Předmět: stelivo
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 4. 2005 15:37:57
Odpovědět s citátem

Ahoj. Tak jsem nakonec musela koupit to stelivo PURA. Už jsem nestihla sehnat jiné. Hrudkuje i vypadá stejně jako zverlit, akorát má hnědou barvu. Pět kilo stojí 62 Kč. Je to nějaké zahraniční stelivo. Taky jsem našela webové stránky www.purapet. com. No, není špatné.
Odpovědět 
Tereza



Založen: 27.07.2004
Příspěvky: 291
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 4. 2005 15:40:32
Odpovědět s citátem

Mě se přes internet nepodařilo sehnat Catsan, tak od zítřka zkouším Magic Pearls Wink
Jsem zvědavá, ale Ali je na to nenáročný!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Jana B.
Anonymní





Předmět: Magic Pearls
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 4. 2005 20:40:36
Odpovědět s citátem

Pro naši kočičku používáme Magic Pearls 2 měsíce a jsou dobré. Nepráší, nezapáchají, a 1 balení vydrželo opravdu 4 týdny.
Odpovědět 
CZ_Bee



Založen: 17.05.2005
Příspěvky: 79
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 5. 2005 9:02:33
Odpovědět s citátem

Magic Pearls používám. Ze začátku chvilku trvalo než si na něj kočičák zvyknul, protože byl trochu nejistý z toho jak mu chroupe pod nohama. Také nechce ve stelivu moc hrabat (v klasickém zahrabával více).
Jelikož mám větší WC, musela jsem nasypat 1,5 dávky. Zatím drží stelivo téměř měsíc bez výměny. Jelikož se ovšem začaly tvořit na dně záchoda loužičky, je nutné stelivo alespoň jednou denně promíchat lopatkou, aby se suché kuličky zezhora dostaly dolů a nasákly.
Problém je trochu s kaděním, protože pokud ho chce člověk odstranit ihned po "výkonu", nalepí se na trus příliš mnoho kuliček (a to by Vám jich tam za chvíli moc nezbylo Confused ) nebo se kuličky ušpiní. Nejlepší je počkat nějakou dobu než kuličky vytáhnou z hovínka vlhkost a ono ztvrdne. Tady ovšem narážím na to, že v magic pearls kocour nerad hrabe, takže svůj výtvor zahrabe jen tak halabala a je to více cítit (moč není cítit vůbec, ta se rychle vsakuje), i když mám kryté WC s filtrem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tereza



Založen: 27.07.2004
Příspěvky: 291
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 5. 2005 9:41:20
Odpovědět s citátem

My s Magic Pearls spokojeni nejsme. Přešli jsme zpět na Catsan. Magic Pearls nám začal smrdět po 10 dnech Crying or Very sad
Catsan je nesrovnatelně lepší co se savosti a pohlcování zápachu týče. Ale je to jen naše zkušennost.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Anonymní






Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 8. 2005 8:26:45
Odpovědět s citátem

Naše britka je zvyklá na stelivo Micci a na jiné nechce chodit. Minulý měsíc jsme jí koupili Magic Pearls a byla to hrůza!! Po týdnu hrozně smrdělo a ještě to bylo po celém bytě. Naše kočka chodí močit snad 5x denně. Bude jí 8 let, je to kočka. Je to normální?
Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (16x)
2
Zajímavá škrabadla a pelíšky (15x)
3
Voliéra pro kočky z kočičího pohledu (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top