Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

jak s koupí kotěte?


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Lenka2



Založen: 21.06.2007
Příspěvky: 5
Bydliště: Brno

Předmět: jak s koupí kotěte?
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 6. 2007 11:36:13
Odpovědět s citátem

Dobrýden,
delší dobu jsem rozhodnutá pro koupi britské modré kočičky. Nyní jsem již nastřádala do kasičky a chtěla bych kočičku s PP vhodnou na chov. Mám roční kastrovanou kočičku domácí a fenku aglického kokršpaněla s PP, která nikdy mláďátka neměla. Teď bych si to chtěla vynahradit s novou kočičku. Po přečtení spousty článků o koupi kočičky, kde se píše, jak je třeba si prověřit chovatele a přečtení některých diskusí váhám, odkud vlastně kočičku koupit. Poradí mi někdo skutečně solidního chovatele nejlépe v Jihomoravském kraji? Předem velmi děkuji.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lenka V.



Založen: 15.03.2007
Příspěvky: 155
Bydliště: Úžice u Kralup n.Vlt

Předmět: Re: jak s koupí kotěte?
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 6. 2007 15:47:23
Odpovědět s citátem

Lenka2 napsal:
. Poradí mi někdo skutečně solidního chovatele nejlépe v Jihomoravském kraji? .


Leni asi Vám nikdo konkrétně neporadí chovatele, ale mám pro Vás jinou radu - tento víkend je v Brně na výstavišti mezinárodní (a velmi prestižní) výstava koček. Zajděte se tam podívat, pohovořte si s několika chovateli, jistě tam budou i koťátka na prodej - nejdůležitější je, aby jste si vydefinovala účel, pro který si hlavně kočičku pořizujete : bude mazlík s tím, že si třeba odchováte jedny koťátka? chcete s ní chodit na výstavy? chcete se seriozně věnovat chovu? čím vyšší ambice budete mít, tím pravděpodobně zaplatíte za kočku víc, ale (snad) dostanete také typově lepší zvíře z kvalitnějších linií. Ale počítejte s tím, že a) si kupujete rodokmen a naději b) začátečník si stejně neumí vybrat, protože je v úplně stejné situaci, jako když já přijdu do autobazaru - líbí se mi ten modrý kombík, ale naprosto netuším, že právě tyhle auta reznou, v tomhle roku dělali motory dobrý a pak přešli na bůhvíco a stojí za houby, diesly u téhle značky jsou poruchové kdežto u jiné co vypadá skoro stějně jsou super .... Jestli máte nějakou kamarádku chovatelku, vezměte ji s sebou, zkuste se poradit na výstavě a uvidíte. Období výběru kočky je úžasně vzrušující - těch možností... hezky si to užijte. A když budete mít na výstavě čas a chuť, můžeme zajít na kafe, když budu zrovna moct - chystám se stewardovat. Budu na t: 724 301 778.
Tak ať se Vám daří
_________________
Lenka Venclíková
Dee burmilky
silver & golden
www.burmilla.snadno.eu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 6. 2007 16:45:18
Odpovědět s citátem

Souhlasím s Lenkou V. Jsem chovatelka britských koček, věnuji se jejich chovu již více než deset let a na výstavě budu po oba dny takže pokud tam přijdete klidně se na mě obraťte a budu se snažit poradit a pomoci podle svých schopností a možností. Alena Vaňousová, chovatelská stanice "Z Lužinek" http://zluzinek.px.cz.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lenka2



Založen: 21.06.2007
Příspěvky: 5
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 6. 2007 11:12:03
Odpovědět s citátem

Velice děkuji za rady a nabídky poradenství paní Lenkce a paní Aleně. O výstavě v Brně vím, mám ji zapsanou již 3 týdny v kalendáři, zítra se tam chystám a velmi ráda využiji vašich nabídek.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
Zajímavá škrabadla a pelíšky (15x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top