Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

konzervicky Schmusy


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Jana k



Založen: 14.08.2006
Příspěvky: 23
Bydliště: Bustehrad

Předmět: konzervicky Schmusy
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 6. 2007 15:16:47
Odpovědět s citátem

Dobry den,
mam prosbicku, mate nekdo zkusenost s konzervickami Schmusy? koupila jsem nejakou s cervenym okounem v krevetovem zele, protoze nemeli nase oblibene Shiny cat od Gimpetu. Ze slozeni moc moudra nejsem, jelikoz pisi, ze to je 100% okoun, pak nechapu, kde je to krevetove zele Rolling Eyes
Cena neni nejmensi ani nejvetsi, v Pet centru 29 Kc, tak si moc nejsem schopna udelat obrazek a nevim, jestli to kupovat dale, nebo to vzit jen jako nouzovku.
Diky moc za radu.
Ahoj Jana
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kačátko



Založen: 03.01.2007
Příspěvky: 177

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 6. 2007 17:35:48
Odpovědět s citátem

Já bych tuhle konzervičku zařadila k těm lepším. Koupila jsem ji jednou těm našim dárečkům na přilepšenou, přijde mi drahá na pravidelnou konzumaci Cool
Docela jsem to kočičákům záviděla, když jsem to otevřela-samé rybičky a trochu toho želé. No, vypadalo to i vonělo jako lidské rybičky v rajské omáčce. Přítel navrhl, že bysme to měli mít k večeři my a ne Čičik s Elsou! Twisted Evil
Kdyby byly někde v akci, určitě bych neváhala a nakoupila zásobu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
liw



Založen: 03.05.2006
Příspěvky: 152

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 6. 2007 17:51:53
Odpovědět s citátem

tiez nimi obcas krmime, su to kvalitne konzervy, kde je skutocne velmi vela masa. tych 100% moze byt z masa, nie z celkoveho objemu konzervy. U nas doma ale u kocurov vyhravaju kapsicky schmussy - asi preto, ze tie su aj kralicie a s divinou.
co sa tyka pravidelnej konzumacie, bola by som proti uz len preto, ze su to ryby a tie pravidelne mozu skodit.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Jana k



Založen: 14.08.2006
Příspěvky: 23
Bydliště: Bustehrad

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 6. 2007 8:51:21
Odpovědět s citátem

Jee Liw ted jste me prekvapila. Ryby se nesmi moc davat?
My mame totiz problem, ze Oskar je prakticky skoro ciste rybovej. Takze mame Purinu lososove granulky a konzervicky na prilepsenou jsou z 90% rybove. Odmita pozrit cokoliv, kde citi jen zlomek vnitrnosti, takze najednou zjistite, kam vsude se pridavaji Evil or Very Mad
Vidite v tom problem? Nebo se to u granuli nepocita? Shocked
Diky moc za odpoved.
Ahojky Jana
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 6. 2007 11:14:18
Odpovědět s citátem

Problém vzniká u čerstvých ryb, tuším, že je tam riziko nedostatku vitamínu B, protože rybí maso obsahuje enzym na rozložení právě vit. B. Osobně bych předpokládala, že konzervy upravené pro konzumaci kočkám jsou ošetřené a je možné je bez rizika obávat. Ale je to předpoklad, nikoliv fakt.

U granulí bývá poměr živin vyvážený a % podíl ryb není až tak velký, aby bylo nutné se obávat.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Jana k



Založen: 14.08.2006
Příspěvky: 23
Bydliště: Bustehrad

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 6. 2007 12:03:14
Odpovědět s citátem

Mnohokrat dekuji APril za odpoved, je pravda, ze mi nedoslo, ze se jedna oa superpremiova krmivo a melo by mit vyvazene ziviny Laughing
Uplne jsem na to zapomnela a videla jen ty ryby. Konzervicky ma jen na primichani do granulek, tak bych v tom zase asi takovy problem nevidela. Dusenou cistou rybu vidi skutecne jen vyjimecne, takze s tim by problem nemel byt. Moc dekuji,
Jana
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
adelnik



Založen: 12.06.2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Myšlín

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 6. 2007 15:57:25
Odpovědět s citátem

Jana k napsal:
Konzervicky ma jen na primichani do granulek....
Jana


Jani, vy dáváte kočkám granule smíchané s kapsičkou dohromady? Já se divím proto, že jsem se s tím ještě nesetkala... Smím se zeptat proč a jestli je to lepší než dávat zvlášť granule a kapsičky...
_________________
adelnik + Amís + Dori + Mia + MrnyVrny
"Každý život by měl mít devět koček." Jack Canfield
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
liw



Založen: 03.05.2006
Příspěvky: 152

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 6. 2007 17:12:24
Odpovědět s citátem

granule s rybacimi prichutami su ok, aj my mame vacsinou tuniaka (problem s travenim hydinoveho masa aj vyrobkov z neho).
co sa tyka konzerv, Bozita ma napriklad myslim pstruha a urcite sa aj v ponuke dalsich znaciek najdu sladkovodne ryby. tie nie su problematicke a nesposobia problemy s vitaminmi ani nezatazuju tak oblicky. ja osobne nasim davam tuniakove konzervy max. raz tyzdenne, hoci su specialne pre macky. ale tiez netusim, ci nie su upravene tak, ako predpoklada April.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Jana k



Založen: 14.08.2006
Příspěvky: 23
Bydliště: Bustehrad

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 6. 2007 8:13:45
Odpovědět s citátem

ahojky, my kapsicky vubec nepouzivame, ale mame problem, ze Oskar je silene vybiravy v jidle a ji celkove docela malo. Takze nase finta je, ze mu do masicka z konzervicky primichavame granulky, no spise mu ty granulky tak opatlame v masiku, aby toho snedl trochu vice, ale clekove je to bida. Mimochodem, na konzervicku Schmusy se jen podival, pak vrhnul pohled typu "To me chces snad otravit?" Rolling Eyes a sel znechucene k samotnym granulkam. Jeste trosku pomahaji pasty od gipetu, maltsoft na traveni, ta mu chutna a pak takova silena smradoska na dobrou srst. Ale tu nedoporucuji moc cuchat, syrecky jsou proti tomu chanell Twisted Evil

DIky moc, ahojky Jana
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Andrea Klegová



Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 135
Bydliště: Nitra, SR

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 6. 2007 8:26:48
Odpovědět s citátem

Tieto konzervičky používame aj my, zatiaľ sme s nimi komplet všetci spokojní - u našich mačiakov zasa nemajú úspech Shiny konzervičky Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Adéla



Založen: 07.09.2006
Příspěvky: 277
Bydliště: moravské luhy a háje :)

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 6. 2007 8:42:04
Odpovědět s citátem

Od té doby, co kočky dostávají Miamor paštiky a filety a konzervičky Almo Nature, nechtějí už ani Shiny Cat a rybí Schmusy Confused Jsou to fakt potvory mlsné, měla bych na ně být přísnější!
_________________
Adéla - KATANGO*CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
našeMia



Založen: 25.06.2007
Příspěvky: 16

Předmět: Nejlevnější, ale přijatelné kapsičky?
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 6. 2007 14:19:02
Odpovědět s citátem

Ráda bych se zeptala - s jakými nejlevnějšími (ale slušnými) kapsičkami-pytlíkami-malými konzervami máte zkušenost?
Můžete mi napsat název plus cenu?

Mně nejsou moc sympatické velké konzervy, kvůli hygieně, že je mám otevřené v lednici atd...

A kolik z té klasické konzervičky 100g sní tak 8týdenní kotě v botě? Wink

Díky moc za info!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
adelnik



Založen: 12.06.2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Myšlín

Předmět: Re: Nejlevnější, ale přijatelné kapsičky?
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 6. 2007 22:04:24
Odpovědět s citátem

našeMia napsal:
Ráda bych se zeptala - s jakými nejlevnějšími (ale slušnými) kapsičkami-pytlíkami-malými konzervami máte zkušenost?
Můžete mi napsat název plus cenu?

A kolik z té klasické konzervičky 100g sní tak 8týdenní kotě v botě? Wink

Díky moc za info!!!


můžu poradit zatím jenom z vlastní zkušenosti. Bobeš nebyl kapsičkožrout, ale od té doby co dostává Animonda Kitten nebo Miamor kitten, tak zbaští celou 100g kapsičku (asi 25 Kč ve zverimexu) ráno i večer. Dnes jsem mu koupila od Puriny Gourmet Gold kousky masa v malé konzervičce (16 Kč) a taky ji spásel na posezení. Má šest měsíců, a dřív měl jednu 100g kapsičku whiskas kitten na třikrát (ráno, v poledne a večer třetinu) a stejně nezbaštil všechno. Miloval granule, které si zobal v průběhu dne jak chtěl. Nejlepší bude vypozorovat, co Vaše kotě bude vyžadovat. Myslím, že kotě by se nemělo v jídle omezovat, mělo by mít celý den granule k dispozici a samozřejmě čerstvou vodu. Bobeš dostává i pastu na chlupy v žaludku, a vitamínovou pastu, jelikož je to chlupáč.
_________________
adelnik + Amís + Dori + Mia + MrnyVrny
"Každý život by měl mít devět koček." Jack Canfield
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Adéla



Založen: 07.09.2006
Příspěvky: 277
Bydliště: moravské luhy a háje :)

Předmět: Re: Nejlevnější, ale přijatelné kapsičky?
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 6. 2007 22:14:27
Odpovědět s citátem

Levné a přitom mnohem lepší než kapsičky nebo konzervy je čisté maso.
Můžete dávat syrové, alespoň 48 hodin přemražené hovězí, já dávám i přemražené kuřecí a ryby, i když by se to nemělo. Nebo můžete maso péct nebo vařit. Zkuste, co bude čičíkovi chutnat, možností je spoustu, jen nedávejte vepřové, jednak je moc tučné a pak z něj hrozí Aujúzského choroba - pseudovzteklina.
Z těch levnějších, ale slušných konzerv můžete zkusit Gourmetky, Felix, Carny, ale maso je maso.
U konzerv bohužel platí, že za kvalitu si člověk musí řádně připlatit. Sama kupuji malé, šíleně drahé konzervy a vztekám se, že mi kočky maso nechtějí jíst. Nejradši bych konzervy nekupovala vůbec a krmila jen granulema a masem.
_________________
Adéla - KATANGO*CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (42x)
2
Veterinární poradna: Rolnička u kočky (21x)
3
Creepy kočky: Noční kontrola (18x)
4
Veterinární poradna: Venkovní kocour má nemocné oči - ... (15x)
5
Vaříme pro kočky: Domácí masová sklenice (15x)
6
Jak dát kočce prášek (15x)
7
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (14x)
8
Thajská kočka (14x)
9
Úterník. Akce v mapách! (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top