Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Gimpet a krmení všeobecně


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Zuzkanka



Založen: 03.01.2007
Příspěvky: 98
Bydliště: Luká, Praha

Předmět: Gimpet a krmení všeobecně
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 1. 2007 20:44:41
Odpovědět s citátem

Chtěla jsem se zeptat, jak moc jste spokojení s výrobky od společnosti Gimpet. Nedávno jsem k našim dvěma kočičákům pořídila další dvě, tentokrát s PP a do té doby jsme krmili obyčejným krmení, kdy jsme měli pocit, že když jsme jim dali Whiskas, tak měli hostinu a o existenci nějaké firmy Gimpet jsem neměla ani páru. Teď momentálně vybíráme krmivo, u kterého zůstaneme. Máme Acanu, ANF, Royal Canin a IAMS. Přemýšlím, že pořídíme Orijen nebo ANF. Sem tam koupíme nějaký ty pamlsky od Gimpetu. Kupuju ta lososová srdíčka a ty tabletky na posílení srsti. Byla bych ráda, kdybyste se podělili se svými zkušenostmi s těmito výrobky. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Lucienka



Založen: 20.10.2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Karviná, Ostrava

Předmět: Re: Gimpet a krmení všeobecně
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 1. 2007 21:08:46
Odpovědět s citátem

Zuzkanka napsal:
Chtěla jsem se zeptat, jak moc jste spokojení s výrobky od společnosti Gimpet?


Jako krmivo používám Hill´s a je výborné. Jeho cena je sice vyšší, ale vydrží nám opravdu dlouho, protože je jak se říká "výživnější".Od Gimpet nakupuji jen doplňky stravy, tj. pasy na bezoáry, vitamínové a růtné pamlsky. A musím říct, že Damián je s nimi spokojený, takže je můžu doporučit. Cool
_________________
Lucie a princezna Mia

Z nebe na nás dohlíží kocouř Damián (3)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Adéla



Založen: 07.09.2006
Příspěvky: 277
Bydliště: moravské luhy a háje :)

Předmět: Re: Gimpet a krmení všeobecně
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 1. 2007 21:58:33
Odpovědět s citátem

Lucienka napsal:
Zuzkanka napsal:
Chtěla jsem se zeptat, jak moc jste spokojení s výrobky od společnosti Gimpet?


Jako krmivo používám Hill´s a je výborné. Jeho cena je sice vyšší, ale vydrží nám opravdu dlouho, protože je jak se říká "výživnější".Od Gimpet nakupuji jen doplňky stravy, tj. pasy na bezoáry, vitamínové a růtné pamlsky. A musím říct, že Damián je s nimi spokojený, takže je můžu doporučit. Cool



My používáme od Gimpetu konzervičky Shiny Cat, kočičí vitamíny a pasty a kočkám moc chutnají Smile
Z granulí Royal Canin a Hill's k všestranné spokojenosti.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Gimpet a krmení všeobecně
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 1. 2007 8:39:19
Odpovědět s citátem

Od Gimpetu krmíme konzervičkama ShinyCat a bonbonkama Fleischballchen a Fishnapchen, s těmi lososovými srdíčky jsme začali mít časem problém, že po nich Maxíš začal zvracet, ale důvodem je jeho přecitlivělost, než problém bonbonků. Od Whiskasu dáváme jen jako pamlsek jejich bonbonky.
Jinak co se týká stravy, tak u nás se podávají granule Hills, konzervičky ShinyCat a Gourmet a kapsičky Iams.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kicki



Založen: 07.03.2005
Příspěvky: 76
Bydliště: Dubí u Teplic

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 1. 2007 9:52:14
Odpovědět s citátem

Od Gimpetu najdete na našem jídelním lístku:
konzervičky ShinyCat, vitamínové a antibezoárové pasty, mňamky - Schnurries, Knusper Fit, Katzentabs, Jokies. A spokojenost je veliká Very Happy

Od dalších výrobců:
bonbonky od Whiskas (velice chutný dárek od Ježíška Very Happy ), masové kapsičky od Iams, konzervičky Gourmet a granule míchám půl na půl Acana a ProPlan.
_________________
Kicki + Kenny, Maggie a Barnabáš
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
MaxKatka



Založen: 07.11.2005
Příspěvky: 120
Bydliště: Hodonice okr. Znojmo

Předmět: Re: Gimpet a krmení všeobecně
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 1. 2007 10:03:36
Odpovědět s citátem

Ahoj, od Gimpetu jsme používali pasty na bezoáry a i krmivo. Krmiva chutnala, ale dostupnost téhle značky v našich zverimexech je špatná, tak krmíme Hillsem. Naposledy jsme však krmili dietou na struvity od Eukanuby, ale vracíme se zpět na Hills. Jinak od Gimpetu používáme ještě stelivo...

Katka a Damča (2)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
shelmichka



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 11

Předmět: Re: Gimpet a krmení všeobecně
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 2. 2007 18:36:56
Odpovědět s citátem

Zdravím!

Výrobky Gimpet můžu jenom doporučit: my používáme jak konzervy (Shiny Cat - naprosto úžasné, pravé maso, ohromně Tequile a Rolls Roycovi chutnají), tak stelivo (Biokat´s Fresh - prostě boží!). Jen sušenky kupujeme od Puriny Pro Plan pro kastrované kočičáky (After Care), jsou za poměrně příznivou cenu (aspoň na www.prozviratka.cz).
Určitě je zkuste!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kockodan



Založen: 26.02.2007
Příspěvky: 204
Bydliště: Praha - Petrovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 5. 2007 12:37:20
Odpovědět s citátem

U nás jsou zatím granulky Gimpet stálice, myslím, že je má Paskal nejradši (i když zbaští skoro všechno, takvlastně nevím, jak moc jsem objektivní, vybíravý je spíš v konzervách, nechutnali mu hill´s konzervy a whiskas taštičky, tak dáváme jen shiny cat a animondu, aby měl i hovězí masíko). Kromě toho dostává tak 1/3 krmné dávky granul Eukanubu, ale tu teď chvíli nechtěl, ale Gimpet nikdy neodmítal, takže je plánuji jako hlavní granulky a občas jiné na chuť, Hill ´ s má na zoubky + hairball, ale Hill ´s mi přijdou podezřele navoněné, tak je má jen jako mini doplněk na noc, hlavně podávám ty na zoubky, aby si nezvykl na voňavé granulky a nezmlsal se. Jinak od Gimpetu máme i mlsky, občas mlíčko (kvůli ceně jako dobrůtku), konzervy Shiny Cat jsou myslím také Gimpet (Gimborn), stelivo i záchod. Já Gimpet odporučuji.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Marko



Založen: 31.05.2007
Příspěvky: 6

Předmět: Gimpet
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 5. 2007 19:54:57
Odpovědět s citátem

Mit Antioxidantien und Konservierungsstoffen in Gimborn.

Denta Snaps

http://www.digitale-katzenfibel.de/main/estoffe.html
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kockodan



Založen: 26.02.2007
Příspěvky: 204
Bydliště: Praha - Petrovice

Předmět: Re: Gimpet
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 6. 2007 10:34:12
Odpovědět s citátem

Marko napsal:
Mit Antioxidantien und Konservierungsstoffen in Gimborn.

Denta Snaps

http://www.digitale-katzenfibel.de/main/estoffe.html


Díky za odkaz, Marko, teď jsem jen nahléda, ale určitě to prostuduji, tohle mne zajímá, ale musím přiznat, že já už to hledání bezpečných granul asi vzdávám, protože je to snad ve všech... navíc, na druhou stranu, u svých lidských potravin to vlastně vůbec neřeším, což je dost legrační v porovnání s tím, jak řeším(e) kočičáky a jiní psí žrádlo Smile Tím to nechci snižovat, jen že všude a všechno je nějak rakovinotvorně "kontaminováno" včetně téhle plastové klávesnice, na které teď píši... Proto taky dostává teď kočičák větší podíl konzerv, ale tam je možná zas něco jiného...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
adelnik



Založen: 12.06.2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Myšlín

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 6. 2007 13:31:53
Odpovědět s citátem

My máme granule Acana Kitten a ty vedou na celé čáře. Od Gimpetu máme pastu proti chlupům v žaludku. Kapsičky nejraději hovězí nebo zvěřinový whiskas. Paštiky ne-e, jak v tom nejsou kusy masa tak to nejí. Co kočka to jiné chutě Rolling Eyes
_________________
adelnik + Amís + Dori + Mia + MrnyVrny
"Každý život by měl mít devět koček." Jack Canfield
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 6. 2007 18:07:01
Odpovědět s citátem

adelnik napsal:
Co kočka to jiné chutě Rolling Eyes


Jen bych dodala, že časem se můžou i chutě měnit ... co chutnalo dřív, nechutná teď, co dřív nechutnalo, na tom si teď pomlaskávaj Twisted Evil

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
adelnik



Založen: 12.06.2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Myšlín

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 6. 2007 10:26:27
Odpovědět s citátem

April napsal:
adelnik napsal:
Co kočka to jiné chutě Rolling Eyes


Jen bych dodala, že časem se můžou i chutě měnit ... co chutnalo dřív, nechutná teď, co dřív nechutnalo, na tom si teď pomlaskávaj Twisted Evil

April


Takže ty paštiky co ještě mám, nemám rozdávat? Laughing
_________________
adelnik + Amís + Dori + Mia + MrnyVrny
"Každý život by měl mít devět koček." Jack Canfield
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 6. 2007 11:12:47
Odpovědět s citátem

Jo, to je otázka Rolling Eyes Jestli maj dlouhou dobu trvanlivosti, tak je někam zašoupněte a zkuste je nabídnout třeba za půl roku ... Smile
U nás třeba byly na blacklistu paštičky, může to být tak rok zpět, no a teď si na nich obzvlášť Maxíš, kterej je extrémně vybíravej, hezky pomlaskává Twisted Evil

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
adelnik



Založen: 12.06.2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Myšlín

Předmět: odpověď april
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 6. 2007 19:27:12
Odpovědět s citátem

Inu zkusím to, ač tomu příliš nevěřím Smile
_________________
adelnik + Amís + Dori + Mia + MrnyVrny
"Každý život by měl mít devět koček." Jack Canfield
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: Re: Gimpet
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 6. 2007 9:21:08
Odpovědět s citátem

[quote="kockodan"]
Marko napsal:
Mit Antioxidantien und Konservierungsstoffen in Gimborn.

Denta Snaps

http://www.digitale-katzenfibel.de/main/estoffe.html


Díky za odkaz, Marko, teď jsem jen nahlédla, ale určitě to prostuduji, tohle mne zajímá, ale musím přiznat, že já už to hledání bezpečných granulí asi vzdávám, protože je to snad ve všech... /quote]
Ve všech to není, stačí si hlídat, aby tam jako antioxidanty byl použit vitamín E a C - ne BHA, BHT, Ethoxyquin už se snad ani nepoužívá, nebo tam nesmí být napsané EU Konservanten, či EC Konservanten, to je totéž, jako BHA-BHT. Já krmím taky RC s BHA a BHT, protože jim chutná a hledím na složení, co tam je a nikdy nežerou jen jedno, mají švédský stůl (či linku:-) - Pro Plan, Hills, Nutro, Biomill, RC nebo Mastery. RC Babycat je svojí velikostí jediný možný pro koťata, znáte někdo menší či aspoň stejně velké granulky jiné značky?? A koukněte na Gimpet složení suchého - to je DOST bída, takže od Gimpetu používám všechny pasty, pak sýrové bonbónky a konzervy, suché jsem měla jednou 400 g na zkoušku, ani se ho netkly, štěstí, že můj jezevčík opravdu není vybíravý!
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Adéla



Založen: 07.09.2006
Příspěvky: 277
Bydliště: moravské luhy a háje :)

Předmět: Re: Gimpet
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 6. 2007 12:05:14
Odpovědět s citátem

Zdenko, mrkněte na stránky www.nutrience.cz - našla jsem tam nějaké nové granulky pro malinká koťata Transition - měly by být taky pidi, ale osobní zkušenost nemám.
_________________
Adéla - KATANGO*CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
modrý macík



Založen: 02.03.2007
Příspěvky: 11

Předmět: gimpet
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 8. 2007 9:13:05
Odpovědět s citátem

Kocour jí jedině konzervy Shiny Cat s tuňákem,kuřecí nechce.Jakmile mu zkusím dát něco jiného,tak se toho ani nedotkne.Jen někdy olíže omáčku a kousky nechá.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Klára R



Založen: 06.06.2007
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha 6

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 8. 2007 9:35:03
Odpovědět s citátem

Nemáte někdo zkušenost s konzervami Holistic Select od Eagle Pack? dostala jsem na ně akční nabídku 3 kusy za 70, normální cena je přes 30 za kus, ale nevím jestli jsou dobré, ze složení nejsem moc chytrá, dík
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Adéla



Založen: 07.09.2006
Příspěvky: 277
Bydliště: moravské luhy a háje :)

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 8. 2007 10:04:32
Odpovědět s citátem

My jsme je zkoušeli a bohužel neměly vůbec úspěch Sad Nakonec je sežraly toulavé kočky.
_________________
Adéla - KATANGO*CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Klára R



Založen: 06.06.2007
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha 6

Předmět: Holistic Select od Eagle Pack
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 8. 2007 6:22:28
Odpovědět s citátem

Tak jsem včera dala holkám k večeři konzervu Holistic Select od Eagle Pack, nestálo jim to ani zato, si k tomu sednout Sad , celý večer loudili něco dobrého až jsem nevydržela a dostali várku hovězího, maso je maso Smile, ani se jim nedivím, ta konzerva je taková kaše nevzhledná, asi i kočky jedí očima Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Kopretinka



Založen: 11.07.2007
Příspěvky: 29
Bydliště: K Učilišti 2663

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 8. 2007 7:39:51
Odpovědět s citátem

Náš Merlin miluje tuňákové granulky Hillś a Shiny Cat konzervičky-všechny druhy. Hovězí masíčko jsem mu ještě nezkoušela dávat, ale věřím, že by se po něm jistě utloukl. Dále používám Gimpet pastu proti bezoárům a Junior vitamínovou pastu pro koťata a mladé kočky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Jana&Vasek



Založen: 24.06.2005
Příspěvky: 22
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 8. 2007 17:37:05
Odpovědět s citátem

Naše číči dříve suché od Gimpetu baštily, měly celkem pěknou srst, ale přeci jen jsme přešli přes Hills na RC, teď i kotěcí pro kojící Bublinku.
Jinak kapsičky i konzervy ShinyCat naše kočky mají rády (vede tuňák s trávou a kuře s krevetou Smile ) Objevili jsme i novinku kapsičky od Hills, po kterých se jen zapráší. A velice jim chutnají kapsičky od Almo Nature - Jelly. Má to být dle obchodníka první bio produkt pro kočky na trhu Shocked
Vzhlkedem k tomu, že jsou holky mlsné, občas proložíme kapsičkou Iams, Miamor pstruh, nebou Gourmetkami Wink
Co se týče pamlsků nejen od Gimpetu, tam máme celkem smůlu. Rybičky, srdíčka, čtyřlístky apod. obě holky nechávají chladné, občas si milostivě vezmou rybí sušenky na čištění zubů. Od past (zkoušeli jsme s trávou i vitamínovou) Micka utíká, Bublís po nich průjmovala, tak jsme od toho museli upustit Sad
100% úspěch máme s obyčejnými tyčinkami z drogerie DM, ty prostě milují Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (36x)
2
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (18x)
3
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (17x)
4
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (13x)
5
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (13x)
6
Britská krátkosrstá kočka (13x)
7
Proč se kočky nerady koupou, ale fascinuje je ... (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top