Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

zuby

Fórum: Ostatní

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Cassi



Založen: 02.10.2005
Příspěvky: 41
Bydliště: Ostrava

Předmět: zuby
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 1. 2006 22:48:56
Odpovědět s citátem

Chtěla vědět jestli se kočce vymění zuby a když ano tak kdy? Děkuji.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Jája
Anonymní





Předmět: Re: zuby
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 1. 2006 22:52:36
Odpovědět s citátem

Cassi napsal:
Chtěla vědět jestli se kočce vymění zuby a když ano tak kdy? Děkuji.

Kočce se mění zuby zhruba od pěti do sedmi měsíců věku, často se stává že si toho majitel kočky ani nevšimne, občas mohou mít kočky v této době začervenalé dásně a taky mohou v tomto věku okusovat různé předměty.
Odpovědět 
Tereza



Založen: 27.07.2004
Příspěvky: 291
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 1. 2006 8:14:29
Odpovědět s citátem

Já jsem u svých koček ani nepostřehla, když se jim zuby měnily. Rafiq má tendence mi okusovat prsty, tak jsem nevěděla jestli je to kvůli přezubování, nebo z lásky Wink
Občas se stane, že se podaří najít zub, ale většinou si toho člověk opravdu nevšimne! A jen malé upozornění, může se také stát, že dospělácké zuby narostou souběžně s těmi kotěcími a kočičák má pak dvoje zuby!! V tomto případě se může třeba měsíc počkat a když nevypadnou, doporučuje se návštěva veterináře.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Katy
Anonymní





Předmět: zuby
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 1. 2006 14:41:12
Odpovědět s citátem

Tak Čert se přezubil jako žralok- jeden den mi místo okousávání ožižlával ruku. Když jsem necítila ty jeho jehličkové zoubky, podívala se do tlamky a neměl špičáky. Druhý den je měl vylezlé do poloviny a za další 2 dny by jeden neřekl, že byl bežžubů.
Odpovědět 
MaxKatka



Založen: 07.11.2005
Příspěvky: 120
Bydliště: Hodonice okr. Znojmo

Předmět: zuby
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 10. 2007 9:03:35
Odpovědět s citátem

Ahoj, tak hledám něco ohledně přezubení. U Damiána to proběhlo velice dramaticky, protože to totálně omarodil a lítali jsme k veterináři každý den, protože byl velice apatický. Nakonec se z toho všeho vyklubalo jen měnění zoubků. Tenkrát jsem byla naprostý začátečník a tak mě vůbec nenapadlo se mu podívat, jak je na tom v tlamičce. Teď když už mám druhého kocourka a je mu pět měsíců, tak jsem se mu podívala do tlamičky, jak je na tom a zjistila jsme, že ač má ještě mléčné zoubky, tak už mu nahoře vyrůstají i druhé. Je poznat, že je to úplně jiná povaha kocoura, protože ač mu zuby rostou, tak i nadále řádí jako černá ruka... Laughing

Chtěla jsem vznést dotaz, ale koukala jsem právě sem a Terka mi tu už odpověděla na mou nevyřčenou otázku a to je co dělat a hlavně kdy, když rostou druhé zoubky, ale první ještě nevypadly. Budeme to postupně sledovat. Nevím jak dlouho už je tam ty druhé má, ale více jak 10 dní to není, protože jsem se mu tam už jednou koukala, ale ty druhé tam ještě nebyly. Snad mu vypadnou sami a nebudeme muset s ním k veterináři, protože si nedovedu představit, že se s ním bude veterinář prát a to jen kvůli tomu, aby se mu podíval do tlamičky... Laughing Laughing

Mohl by totiž skončit se škaredejma šrámama a to jak na kůži tak na duši, že by se už na další kočku nikdy nechtěl podívat... Laughing
_________________
Katka, Damča (2) a Pišta (2)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
Vyhlášení NEJ fotky prosince 2023 (43x)
2
RSS kanály (42x)
3
Pojištění koček (17x)
4
Naléhavě hledáme dobrovolníka pro pomoc ... (15x)
5
Jak se naučit vybírat mýtné (13x)
6
Thajská kočka (13x)
7
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (13x)
8
Vyhlášení NEJ fotky února 2024 (12x)
9
Vyhlášení NEJ fotky ledna 2024 (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top