Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

internetový obchod


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Irena



Založen: 13.08.2004
Příspěvky: 40

Předmět: internetový obchod
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 2. 2005 7:15:23
Odpovědět s citátem

Dobrý den. Poraďte mi, nějaké web stránky na zvířecí potřeby. Protože mám dvě kočičky, chtěla bych si objednávat přes tento obchod stelivo. Už mě nebaví kupovat to po 5 kg. Nějaký internetový obchod jsem objevila, ale bylo někde u Prahy a já jsem z ostravska. Zdá se mi, že je to dost daleko a dovoz by byl komplikovaný. Děkuji
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
KimBee



Založen: 16.01.2005
Příspěvky: 18
Bydliště: Varnsdorf

Předmět: i-obchod
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 2. 2005 13:23:58
Odpovědět s citátem

Ahojky mam tu samou prosbicku. Take mam dve ciciny a kupovat stelivo po 5 kilech me uz take tak trochu nebavi,takze i ja prichazim s prosbou o adresu i-obchodu pro zvireci ci kocici potreby. Dekuji moc.
Vlasta.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Jana(Micinka)



Založen: 18.03.2004
Příspěvky: 148
Bydliště: Pardubice

Předmět: Re: internetový obchod
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 2. 2005 16:47:39
Odpovědět s citátem

Seznam internetových obchodů s potřebami pro kočičky je např. na webu Adélky
http://www.chovatelskestanice.cz/adelka/?what=categories&UPID=8 ,
z něho si můžete vybrat ten, který vám bude nejvíc vyhovovat.
_________________
Jana (Micinka a Tulinka)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Tereza



Založen: 27.07.2004
Příspěvky: 291
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 2. 2005 9:39:27
Odpovědět s citátem

V Praze můžu vřele doporučit www.happy-animals.cz používám je už rok a půl k úplné spokojenosti Wink ¨
Bohužel v ostatních městech nevím Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
jolly.devil



Založen: 13.07.2005
Příspěvky: 9

Předmět: internetové obchody
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2005 9:03:58
Odpovědět s citátem

Já nakupuji na www.mujobchod.atlas.cz/buddy , ale tam mají především pro pejsky. Ale pro kočičky mají stelivo a krmení, šplhadla atd. Každopádně se mi zdá, že tam mají nejlevnější krmení. Zajímavý se mi zdá obchod www.happy-animals.cz kde mají opravdu širokou nabídku¨. U internetových obchodů je snad vždy jednou z možností dodání - pošta. Pak je jedno, zda nakupujete na vzdálenost cca 300km Smile A pokud nakoupíte více věcí najeednou, myslím, že se to i vyplatí, protože internetové obchody bývají levnějěí než kamenné. Ještě jsem si vzpomněla na obchod www.baron.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tereza



Založen: 27.07.2004
Příspěvky: 291
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2005 9:18:55
Odpovědět s citátem

Tak v Preze doporučuji další obchod: www.allpet.cz nejsou sice moc milí, ale jsou levní!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Anonymní






Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2005 9:28:44
Odpovědět s citátem

Od těch jsem ještě nenakupovala, ale ceny se mi zdály opravdu přijatelné - taky už jsem na jejich stránky koukala. V obchodě www.mujobchod.atlas.cz/buddy jsou nejen levný, ale i příjemný. My už u nich nakupujeme skoro 3 roky a zatím jsme nadmíru spojeni. Vždy se dohodneme na vhodném termínu, zboží je levné, když objednáte více zboží, nechtějí dopravné a za námi jezdí z Prahy do Roudnice nad Labem a myslím, že rozváží i do o hodně větších dálek (my jsme cca 50km). Ke každému nákupu jsme dostali pro psy nějaký dárek - hračku nebo mlsky. Opravdu mohu jen doporučit. Jen by to ho mohli mít pro ty kočičky více zboží-jediné malé mínus.
Odpovědět 
Anonymní






Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2005 20:07:01
Odpovědět s citátem

Také jsme z okolí Ostravy a už dlouhou dobu se na netu snažím najít internetový obchod, který by byl na Ostravsku. Nechápu, že tady si člověk nemůže nic objednat. Tedy samozřejmě může, ale musí zaplatit tučné poštovné. Všude si přečtu jen rozvoz po Praze zdarma. Bohužel to řeším tak, že zboží objednávám na happy-animals.cz. Objednávám jen malé věci např: různé vitamínové pasty a také občas 2kg balení Royalek. Bohužel platí, čím těžší balík, tím dražší poštovné. Twisted Evil Je mi líto, že si nemohu objednat větší pytle granulí a zverlit bez poštovného.
Odpovědět 
Jana&Vasek



Založen: 24.06.2005
Příspěvky: 22
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 7. 2005 9:06:46
Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
Také jsme z okolí Ostravy a už dlouhou dobu se na netu snažím najít internetový obchod, který by byl na Ostravsku. Nechápu, že tady si člověk nemůže nic objednat. Tedy samozřejmě může, ale musí zaplatit tučné poštovné. Všude si přečtu jen rozvoz po Praze zdarma. Bohužel to řeším tak, že zboží objednávám na happy-animals.cz. Objednávám jen malé věci např: různé vitamínové pasty a také občas 2kg balení Royalek. Bohužel platí, čím těžší balík, tím dražší poštovné. Twisted Evil Je mi líto, že si nemohu objednat větší pytle granulí a zverlit bez poštovného.

Zkuste www.akarazoo.cz ,tam je doprava pomocí DPD do 800Kč za 99 a nad 800 za 79Kč,což je přijatelné.
u www.zverinec.cz je mozno si zboží vyzvednout osobně v Ostravě. Na www.pets.cz uvádějí,že za obj. v rozmezí 1000 - 2000 je pošt. a balné 50Kč a nad 2000Kč není žádné. Příplatek za hmotnost nezmiňují jako v některých obchodech.
Já jsem ráda, že jsem v Praze Smile Provedla jsem důkladnou studii internetových obchodů a zrovna ze dvou očekávám zboží,tak jsem zvědavá
Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Olivka



Založen: 15.07.2005
Příspěvky: 129
Bydliště: Kladno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 7. 2005 11:52:08
Odpovědět s citátem

Já mám zkušenosti s www.happy-animals.eobchod.com dovoz z Prahy na Kladno za 100 Kč. Objednala jsem červené šplhadlo, přivezli fialovou hrůzu, ale během 10 dnů proběhla výměna a dovoz opět až před dům a kocourek už vesele šplhá po krásném modrém šplhadle... Moc milá p.Veselá poradí a hned reaguje.
Pak doporučuji www.prozviratka.cz kde jsem také 2x objednávala, za 50 Kč dovoz na Kladno. Opět precizní, milá p.Judasová poradí, napíše.
www.allpet.cz bohužel doporučit nemohu, z 5 věcí 2 neměli, zboží přišlo poštou a bez faktury nebo jakéhokoliv dokladu, což mi potvrdila i jiná chovatelka. Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Thelma



Založen: 01.07.2005
Příspěvky: 48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Předmět: i-obchody
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 10. 2005 16:18:21
Odpovědět s citátem

musím teď vyzkoušet stelivo na které jsem narazila na výstavě ve Valticích.Pokud máte někdo zkušenosti s touto značkou,dejte mi vědět.

http://www.petstar.cz/kontakt.php
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Anonymní






Předmět: Re: i-obchody
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 12. 2005 11:52:07
Odpovědět s citátem

My kupujeme věci pro našeho kocourka na www.hafani.cz. Mají rozvoz po celém Ústeckém kraji zdarma, což nám maximálně vyhovuje a jsou velmi ochotní.
Odpovědět 
y.marie



Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 12
Bydliště: Ostrava

Předmět: Re: i-obchody
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 1. 2006 7:38:48
Odpovědět s citátem

Ahoj,my stelivo zkoušeli a moc se neosvědčillo Sad ,nechala jsem si přivézt všechny tři druhy z nabídky,ale ani jedno se kočičkám nezamlouvalo .Vrátili jsme se zpátky ke stelivu benticat Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Klára - Edouš



Založen: 30.05.2007
Příspěvky: 5
Bydliště: Královohradecký kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 5. 2007 17:19:04
Odpovědět s citátem

Mě se výborně osvědčil tento obchod: www.krmeni.vltava2000.cz
Cena poštovného za balík do 800 Kč - jen 50 Kč a nad 800 - neplatíte Very Happy
Doba poslání je asi 1 týden a mají celkem dobrý výběr. Najdete zde i cenové akce. Opravdu vřele doporučuji. Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kockodan



Založen: 26.02.2007
Příspěvky: 204
Bydliště: Praha - Petrovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 5. 2007 9:04:12
Odpovědět s citátem

Já poprvé nakoupila u happyanimals, velký nákup, takže byl dovoz zdarma, navíc teď je akce večerní doručeí zdarma. Pán byl naprosto suprový, nevyhodil věci u dveří, ale pomohl mi s nimi až do 4 patra bez výtahu - nesl chudák záchod, stelivo, mističky, přepravku - a já si šla s taštičkou hraček a kontzerviček Smile Bohužel už jejich služby nevyužívám (teď jen tu akci na RC, ale dojdu si do krámu), protže dovoz zdarma je od velké částky. častěji nakupuji v allpet, já tedy s nimi žádné špatné zkušenosti nemám. Prodavači ne že by byli nemilí - prostě nejsou super milý, tak neutrální. Občas nebyla konzerva, ale to mi nevadí, kupuji do zásoby. Líbí se mi, že mají rozvoz úplně zdarma už do 1,- a systém bonusů-slev. Při osobním vyzvednutím mám slevu 5% a protže jsem nakoupila již víckrát, mám další slevy - věrnostní. Navíc mají nejlepší ceny za shiny cat (kromě teď, kdy je akce v petcenter). takže s nimi naprostá spokojenost. Faktura jsme dostala vždy, spolehlivost s dodáním vždy.
Bohužel zase je to Praha, samozřejmě, pro mimopražské neporadím Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 5. 2007 10:04:06
Odpovědět s citátem

Klára - Edouš napsal:
Mě se výborně osvědčil tento obchod: www.krmeni.vltava2000.cz
Cena poštovného za balík do 800 Kč - jen 50 Kč a nad 800 - neplatíte Very Happy
Doba poslání je asi 1 týden a mají celkem dobrý výběr. Najdete zde i cenové akce. Opravdu vřele doporučuji. Wink

Jenže posílají zboží jen poštou a já mám poštu hned vedle obchodu kde bych mohla stejné zboží nakoupit (pan majitel už mě zná a když něco nemají tak mi to objedná). V internetových obchodech nakupuji hlavně kvůli tomu že mi zboží dovezou až do bytu. Mám více koček takže třeba kupuji 10 pytlů steliva a k tomu 20 kg pytel granulí a to bych z pošty vláčet nechtěla.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Pavla1



Založen: 16.02.2007
Příspěvky: 66
Bydliště: Pardubicko

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 5. 2007 12:48:26
Odpovědět s citátem

Zrovna dnes mě přišel balík z http://www.dobra-krmiva.cz/?p=p_2&sName=%C3%BAvodn%C3%AD-strana, jednu věc sice původně neměli v hmotnosti, kterou jsem požadovala, ale ihned mě volali (vzhledem k tomu, že jsem zrovna nebyla na mobilu - tak volali několikrát) a dohodli jsme jak to vyřešíme. Pán byl opravdu moc ochotný.Dodávka přišla do dvou dnů.
Od Happy Animals jsem objednávala někdy v únoru, přišlo sice všechno, ale trvalo jim to víc jak 2 týdny.
Zítra mě má ještě přijít balík z http://www.tommiland.cz/ - zboží bylo objednáno v úterý odpoledne.
_________________
Pavla
http://www.kocicinadeje.estranky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (37x)
2
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (19x)
3
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (18x)
4
Britská krátkosrstá kočka (15x)
5
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (14x)
6
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (13x)
7
Proč se kočky nerady koupou, ale fascinuje je ... (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top