Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Čekatelé na sphynxe


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
CZ_Bee



Založen: 17.05.2005
Příspěvky: 79
Bydliště: Praha

Předmět: Čekatelé na sphynxe
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 10. 2007 12:21:10
Odpovědět s citátem

Barbora napsala:

Ahojky,
představuju svého budoucího Sphynxe. Jmenuji se SAŠA a je mi 8 týdnů. Zatím jsem u maminky doma u Radky a Romana Kašparových. Koncem listopadu ale pojedu domů k nové majitelce do Opavy. Už se na mě moc moc těší a nemůže se dočkat. Moje nová maminka se jmenuje Barča je to úplná začátečnice co se týká nás - bezsrstých kočiček.

Jeho Foto naleznete na právě zveřejněných stránkách www.sphynx.denicek.eu

Barča a SAŠA Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
sanny



Založen: 16.01.2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Ostrava

Předmět: Re: Čekatelé na sphynxe
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 10. 2007 12:31:03
Odpovědět s citátem

CZ_Bee napsal:
Barbora napsala:

Ahojky,
představuju svého budoucího Sphynxe. Jmenuji se SAŠA a je mi 8 týdnů. Zatím jsem u maminky doma u Radky a Romana Kašparových. Koncem listopadu ale pojedu domů k nové majitelce do Opavy. Už se na mě moc moc těší a nemůže se dočkat. Moje nová maminka se jmenuje Barča je to úplná začátečnice co se týká nás - bezsrstých kočiček.

Jeho Foto naleznete na právě zveřejněných stránkách www.sphynx.denicek.eu

Barča a SAŠA Very Happy Very Happy


Ahoj Barčo a Sašo,
vítáme Vás a Saša je krásný kocourek. Very Happy

U nás doma byl od začátku favorit Very Happy
Těšíme se na veselé historky které budete mít se Sašou Very Happy
_________________
Sandra a Mutinci Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tyreláčci



Založen: 15.10.2007
Příspěvky: 9

Předmět: Re: Čekatelé na sphynxe
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 10. 2007 14:17:59
Odpovědět s citátem

CZ_Bee napsal:
Barbora napsala:

Ahojky,
představuju svého budoucího Sphynxe. Jmenuji se SAŠA a je mi 8 týdnů. Zatím jsem u maminky doma u Radky a Romana Kašparových. Koncem listopadu ale pojedu domů k nové majitelce do Opavy. Už se na mě moc moc těší a nemůže se dočkat. Moje nová maminka se jmenuje Barča je to úplná začátečnice co se týká nás - bezsrstých kočiček.

Jeho Foto naleznete na právě zveřejněných stránkách www.sphynx.denicek.eu

Barča a SAŠA Very Happy Very Happy


ahooooooj moc vas zdravime a po otevreni odkazu jsme se dozvedeli ze vas kocourek je bracha nasi Princess of nigh Razz ...... uz se take tesime az se k nam nastehuje nas prvni nahacek...... Very Happy O.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tyreláčci



Založen: 15.10.2007
Příspěvky: 9

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 10. 2007 17:39:20
Odpovědět s citátem

[quote="pcsara"]
Tyrelláčci napsal:
pcsara napsal:
Tyrelláčci napsal:
pcsara napsal:
Snad se taky dočkáme Smile V lednu naší první Sphynxové slečny...

no my ji budeme mit doma uz za mesic......

A už máte vše připravené? My už skoro jo Smile Čekáme, až dorazí přepravka a nějaké hračky, jinak už jsme vybaveni Very Happy


Neco uz mame a zbytek hromadime v nakupnim kosiku na jednom netovem obchudku a porad vybirame a porovnavame...dohadujeme se...no jak kdybysme meli mit miminko Laughing Laughing Laughing zrovna dneska jsme vybirali hracky Wink A UZ SE TAAAAK TESIME!!!!!


My se taky moc těšíme. S tím výběrem je to trefné Smile Akorát že mi si jěště budeme muset počkat. A jediné co zatím víme, že budem mít holčičku, že bude modro-bílá a jak se bude jmenovat. (ale narodili se dvě, takže zatím nevíme která bude naše)...


A uz mate vybrane nejake jmeno???Pak nam sem bezpodminecne musite dat fotecku.....teda hned jak nejakou budete mit...jinak my uz to nemuzeme vydrzet a to to vime chvilku.... se asi zblaznim nez si pro nej pojedeme Laughing Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tyreláčci



Založen: 15.10.2007
Příspěvky: 9

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 10. 2007 20:03:43
Odpovědět s citátem

pcsara napsal:
Tyrelláčci napsal:
pcsara napsal:
Tyrelláčci napsal:
pcsara napsal:
Jméno už máme Smile Fotečku máme obou holčiček, ale zatím nevíme která je naše, tak až to vědět budeme, tak ji představíme Smile Taky se moc těšíme Smile


budeme se tesit Smile Smile Smile .... jake mate jmeno???


Naše holčička bude Zakimo a Vaše? Smile


Nase je Tyrell Princess of night jak uz jsme psali a nemohli jsme se na tom jak ji budeme rikat s manzelem dohodnout, tak jsme losovali a vyhrala to Nightynka...ale dohodli jsme se ze to mozna jeste poupravime podle toho az ji budeme mit doma a treba to samo nejak vyplyne ze situace Smile

To již vím, byla poslední volná. Viděla jsem fotky Smile Jelikož jsem si Sphynxíka přála dlouho, tak jméno již máme vybráno strašně dlouho. A oficiálně ji dostanu jako dárek k narozeninám, které mám shodou náhod v lednu Smile


To manzelka mi ji chtela dat darkem a ja zase ji ale ona me predbehla...... take jsme oba vzdy tuto kocenu moc chteli...... Smile tak si ji dame oba dva k narozkam..... ja mam v breznu a manzelka zase v dubnu.... no a ted muzeme umuchlat monitor kdyz jsme zjistili ze Nightynku budeme mit v rodince.... porad se ji nemuzeme nabazit, uz se tesim az se s ni setkame nazivo......
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
CZ_Bee



Založen: 17.05.2005
Příspěvky: 79
Bydliště: Praha

Předmět: Re: naše miminka
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 10. 2007 6:31:30
Odpovědět s citátem

Tyrelláčci napsal:
Barbora napsal:
Pro CZ_Bee :

Ahoj, tak vy budete mít sestřičku ! taky se určtiě nemůžete dočkat jako my. Už se to ale blíží.

Odkud jste? My jsme z Opavy. Bude to také náš první naháček.
Budu ráda, když budeme i v budoucnu v kontaktu !

Byly jsme miminka navštívit a všichni jsou nádherní, no ... prostě naháči.


Zdravíme všechny sourozence a ostatní lidičky, kteří čekají na svého malého naháče.
Barča a SAŠA
Very Happy Very Happy


Ahojky.... ktereho ze sourozencu vlastnite vy???Jinak gratuluji k novemu clenovi vasi rodinky Smile Razz


Já si (bohužel) neberu žádného ze sourozenců, došlo trochu k informačnímu šumu, když jsem upravovala příspěvky. Jsem moderátorka Sphynx fóra.

V souvislosti s tím bych Vás všechny ráda požádala, pokud vkládáte fotografii, dodržujte, prosím, maximální rozměr delší strany 400px. Pokud je rozměr větší, rozhazuje to celkovou grafiku stránek. Smajlíky, prosím, vkládejte pouze zde uvedené, ne externí. Děkuji Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tyreláčci



Založen: 15.10.2007
Příspěvky: 9

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 10. 2007 10:17:19
Odpovědět s citátem

pcsara napsal:
Tyrelláčci napsal:
pcsara napsal:
Pro Tyrelláčky - u nás manžel tuto kočičku neznal, takže o ní vůbec nevěděl, ale teď už se oba nemůžeme dočkat, až bude naše slečna v lednu u nás Smile Odkud vůbec jste?


Ahojda, my jsme ze Zlina...a odpocitavame kazdy den... Wink Rolling Eyes Laughing


To mi odpočítáváme také, ale v Praze. Každý den také čekáme na e-mail s novými zprávami od chovatelky Smile


No ja jsem v praze taky nejakou dobu bydlela Smile i s manzelem, nebo tehda jeste nastavajicim Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tyreláčci



Založen: 15.10.2007
Příspěvky: 9

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 10. 2007 11:17:30
Odpovědět s citátem

rozaarka napsal:
pcsara napsal:
To je škoda, že už nebydlíte, mohli jsme holčičky skamarádit Sad


Tak muzeme kamaradit nase, jsme kousek od prahy Laughing


jeee holky nestevete meee Evil or Very Mad Evil or Very Mad ja chci taky skamaradovat Crying or Very sad Crying or Very sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tyreláčci



Založen: 15.10.2007
Příspěvky: 9

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 10. 2007 11:46:10
Odpovědět s citátem

sanny napsal:
rozaarka napsal:
[quote="Tyrelláčci] jeee holky nestevete meee Evil or Very Mad Evil or Very Mad ja chci taky skamaradovat Crying or Very sad Crying or Very sad


No jo, jenže do Zlína je to z ruky Crying or Very sad


Ahojte, no jo my na Moravě to máme těžké všichni sphynxíci jsou v Čechách, ach jo Crying or Very sad[/quote]

Musime je trochu na morave rozsirit Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
sanny



Založen: 16.01.2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Ostrava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 10. 2007 12:06:45
Odpovědět s citátem

pcsara napsal:
rozaarka napsal:
pcsara napsal:
To je škoda, že už nebydlíte, mohli jsme holčičky skamarádit Sad


Tak muzeme kamaradit nase, jsme kousek od prahy Laughing


Budem ji mít až v lednu. Až se aklimatizuje doma, tak se můžeme dolmuvit. Vy máte také holčičku? Jakou barvu? Jak starou? A jak se jmenuje? Smile


Já mám Mumika a Mutika Very Happy
_________________
Sandra a Mutinci Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
pcsara



Založen: 04.05.2007
Příspěvky: 59
Bydliště: Praha 4

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 10. 2007 12:57:08
Odpovědět s citátem

rozaarka napsal:
citace:

Budem ji mít až v lednu. Až se aklimatizuje doma, tak se můžeme dolmuvit. Vy máte také holčičku? Jakou barvu? Jak starou? A jak se jmenuje? Smile


Vy budete mít jednu tu berušku od Karolíny Leitnerové? Smile
My máme kluka (taťka je stejnej jako u Vaší, takže jsou poloviční sourozenci), jmenuje se Kulišák a najdete ho ve zlaté knize koček pod jménem Tyrell The Cullinan Diamond. Pak máme i holčičku, je černá, jmenuje se Dainty, ale ještě nemá stránku ve zlaté knize. Ale už se na to pěkně dlouho chystám Smile


Měli bychom, jěště jsme se s Karolínou nedohodli na detailech ani nevím, kdo je táta naší-ptala jsem se na to Karolíny v e-mailu, ale má toho teď hodně...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
sanny



Založen: 16.01.2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Ostrava

Předmět: Sphnxíci na Moravě
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 10. 2007 9:03:05
Odpovědět s citátem

RadkaK napsal:
Náhodou na Moravě je už taky docela dost sphynxíků, jenom od nás tam jdou dva, jeden do Opavy a jeden do Zlína. Já bych řekla, že nejmíň jich je ve východních Čechách, protože o žádném nevím. Ono je taky spousta jiných sphynxů a naháčků, kteří nevědí o tomto foru a tak my nevíme o nich. Pokud někdo děláte svým naháčkům nějaké www, tak tam dejte odkaz na toto forum, ať víme co se kde šustne a jak se nám sphynxíci množí Laughing a ať se dozvíme nové názory a zkušenosti, každá rada dobrá


Ahoj Radko, ano na Moravě hlavně jižní je opravdu moře sphynxíků, ale já myslela hlavně severní. Wink
_________________
Sandra a Mutinci Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
sanny



Založen: 16.01.2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Ostrava

Předmět: Re: Sphnxíci na Moravě
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 10. 2007 9:08:20
Odpovědět s citátem

RadkaK napsal:
Dobře Sany, ale Opava je přece na severu Very Happy , tak jeden přibyde určitě


Já vím, právě na Sašu se těšíme, že nás tad bude vííííííííc. Very Happy Very Happy
_________________
Sandra a Mutinci Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karolina Leitnerova



Založen: 02.02.2006
Příspěvky: 361
Bydliště: La Maison De Lions

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 10. 2007 11:10:22
Odpovědět s citátem

Trochu jsem se nechytala, 2 dny bez připojení k internetu Mad
Myslím, že máme zastoupení v mnoha regionech a není to jen Tyrell rodina Laughing
Je pravda, že na Jižní Moravě je možná větší koncentrace naháčků, ale nejmenovat, nebo na nás někdo skočí Confused
Severněji také nejste tak sami, je tam ještě Shrek v Třebíči.
Pravdou je, že ne všichni na MK chodí, a nebo jen číst a moc se do diskuzí nezapojují, což je možná škoda, jak tu někdo řekl, víc hlav víc ví a každá zkušenost se počítá a může třeba někomu s podobnou věcí pomoct.
Takže holotě zdar! Very Happy
_________________
Karolina
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Karolina Leitnerova



Založen: 02.02.2006
Příspěvky: 361
Bydliště: La Maison De Lions

Předmět: Citáty
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 10. 2007 11:14:22
Odpovědět s citátem

...jó, ještě když odpovídáte s citátem, prosím, snažte se množství citovaných odpovědí nějak zredukovat, aby nevznikaly dlouhé "ocasy". Nebo jen odpovězte bez citace.
_________________
Karolina
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Karolina Leitnerova



Založen: 02.02.2006
Příspěvky: 361
Bydliště: La Maison De Lions

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 10. 2007 14:01:34
Odpovědět s citátem

Monika27 napsal:
Ahoj všichni,

když už jste tak u těch regionů, já a můj Evsey zdravíme všechny naháčky a jejich majitele ze severočeského Litvínova.
Tady naháčků také moc není. Crying or Very sad


Směrem na sever máme Noureu v Lovosicích, Ráchel v Jablonci a Brio v Liberci! Smile
_________________
Karolina
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Monika27



Založen: 10.08.2007
Příspěvky: 28
Bydliště: Litvínov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 10. 2007 14:16:49
Odpovědět s citátem

Zdravím,

stále je to málo. Zjistila jsem, že lidé toto plemeno vůbec neznají.
Několik se mě dokonce ptalo zda je Evsey oholený apod...Bydlím ve velkém domě, před bytem máme takovou velkou chodbu pavlačového typu, tu Evan úplně miluje. Běhá po ní jak splašený a baví tím sousedy. Jsou z něj všichni vydřený.... Laughing Ke každému se drze vetře na návštěvu a vůbec ničeho se nebojí. je prostě skvělej. Akorát je furt jako prasátko Embarassed jen co ho vykoupu, do druhého dne se zamastí a je jako kominík Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Karolina Leitnerova



Založen: 02.02.2006
Příspěvky: 361
Bydliště: La Maison De Lions

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 10. 2007 14:49:03
Odpovědět s citátem

Na reakce typu "jééé, to je zvláštní pejsek" nebo "co je to za rasu psa", "proč tu chuděrku kočičku holíte?", "je ta kočička nějak nemocná" Shocked apod. si zvyknete. Nejlepší je "promiňte, můžu se zeptat, co je to vlastně za zvíře?" Mám pocit, že oni to Sphynxíkové moc dobře vědí, jakou vzbuzují pozornost a náramně je baví takhle lidi škádlit a pak se tomu smát a ještě víc se předvádět.
Říkám návštěvám, které jsou po chvíli obsypané nahými tělíčky, že to je normální, že jsou SPhynxové "děvky" co by šli za pohlazení s každým. Very Happy
_________________
Karolina
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 10. 2007 8:42:32
Odpovědět s citátem

Náhodou naše holky sedávají v okně (bydlíme v přízemí) a lidé u nás v ulici už si na ně zvykli, ale bavilo mě pozorovat jejich obličeje, když je viděli poprvé. Někdy je beru i na zahradu a zůstala jsem koukat, co lidí o nich ví, ale nikdy je neviděli naživo, většinou je nechám pohladit a moc se jim to líbí Very Happy, ale jsou i takoví kteří jsou vykulení nebo i zhnusení, ale zásadně jim to nevymlouvám, nemá to cenu!
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Monika27



Založen: 10.08.2007
Příspěvky: 28
Bydliště: Litvínov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 10. 2007 10:20:55
Odpovědět s citátem

U nás většina co ho viděla se shodla na tom že jsem ho měla pojmenovat E.T. Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
pcsara



Založen: 04.05.2007
Příspěvky: 59
Bydliště: Praha 4

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 10. 2007 11:36:56
Odpovědět s citátem

Pro Tyrelláčky - tak jsem dala do sekce péče o kočku fotku mističky, co jsem naší berušce koupila Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Markét



Založen: 10.07.2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 10. 2007 11:47:30
Odpovědět s citátem

My jsme taky z Jablonce ale i tak nás tu je pomálu . Občas se stane že když k nám někdo přijde a Otík sedí v předsíni myslí si že je velmi zdařilá socha - tada do chvíle než se pohne . To jsou pak šokovaný obličeje který se jen tak nevidí . Sousedi ho berou relativně jako normální zvířátko , málokdo se na něco ptá . Každej si ale myslí že pochází z Egypta a když řeknu že je původem z Kanady , všichni nevěřícně kroutěj hlavou . Většina lidí se ho moc dotýkat zpočátku nechce jen ho pozorně sledují , ale zvědavost je silnější . A jaký je podle nich nadotek ? No jako oholená hlava . Very Happy
_________________
Mája a Otík
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Monika27



Založen: 10.08.2007
Příspěvky: 28
Bydliště: Litvínov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 10. 2007 12:26:51
Odpovědět s citátem

Mě nedávno řekl soused ,že Evan vypadá jako z umělé hmoty Laughing
Ale je fakt, že svou vyzáží upoutává i ty co kočky vůbec nemusí. Já jsem kupříkladu byla typický psí milovník, ale jediný pohled na tuhle nádheru mě dostal. A tak ke dvěma velkým psům přibyl ještě "napůlpes" Smile Každý si chce sáhnout a pochovat, jako miminko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Tyreláčci



Založen: 15.10.2007
Příspěvky: 9

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 10. 2007 21:19:50
Odpovědět s citátem

Teeeda tady se to pekne rozjelo Laughing

Radko K. zdravime te!!!

Pcsaro ja kdybych sem mela dat vse co jsme vybrali tak to tu zahltim Rolling Eyes Laughing Laughing jooo a misticka je uplne bozi!!

jinak my do Liberce obcas jezdime, mame tam rodinu Cool
_________________


Naposledy upravil Tyreláčci dne 18. 10. 2007 21:44:25, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tyreláčci



Založen: 15.10.2007
Příspěvky: 9

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 10. 2007 21:21:42
Odpovědět s citátem

CZ_Bee a Karolino, tak co holky??Zatrhnete nam cekaci metrik Question Wink
_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
pcsara



Založen: 04.05.2007
Příspěvky: 59
Bydliště: Praha 4

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 10. 2007 8:58:48
Odpovědět s citátem

Pro Tyrelláčky - no to mi máme taky zásobu, co sem raději nedávám-nevešla by se Smile Já chci taky čekací metřík, ale když mi jěště nevíme, která je naše Crying or Very sad už aby byl leden Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
payushka



Založen: 11.02.2006
Příspěvky: 273
Bydliště: Cheb

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 10. 2007 9:19:42
Odpovědět s citátem

pcsara napsal:
... ale když mi jěště nevíme, která je naše Crying or Very sad už aby byl leden Smile


Ahojky,tak to budete mit vlastne sestricku nasi Ginger (ma stejne oba rodice,akorat je ji uz neco malo pres rok Smile ) Tady je jeji stranka ve zlate knize,myslim,ze si budou holky hooodne podobny Wink

http://www.modrykocour.cz/golden-kocour.php?id=1168
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karolina Leitnerova



Založen: 02.02.2006
Příspěvky: 361
Bydliště: La Maison De Lions

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 10. 2007 9:28:06
Odpovědět s citátem

Tyrelláčci napsal:
CZ_Bee a Karolino, tak co holky??Zatrhnete nam cekaci metrik Question Wink


Nezatrhneme, akorát by to chtělo možná zmenšit, obrázek je široký a rozhodí grafiku MK stránky.
_________________
Karolina
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
pcsara



Založen: 04.05.2007
Příspěvky: 59
Bydliště: Praha 4

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 10. 2007 10:01:44
Odpovědět s citátem

payushka - je krásná Smile Už se na naší kočičku moc těšíme Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 10. 2007 13:49:45
Odpovědět s citátem

No a já jsem v Přešticích (Plzeňský kraj) široko-daleko asi jedna z mála-ne-li jediná přešťastná majitelka této nahaté nádhery (teď mi sedí na rameni a snaží se něco vycucat).

Tatiana a Adam
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top