Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

kocourek nový a záchůdek


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
janina2



Založen: 24.09.2007
Příspěvky: 37

Předmět: kocourek nový a záchůdek
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 9. 2007 20:05:29
Odpovědět s citátem

ahoj
zdravím všechnykočičáky i kočičíky,mám krásného birmího kocourka starého 3měsíce ,mám ho doma od pátku večera21.9,byl hodně vyděšený-dlouhá cesta v autě jiné prostředí jiní lidé ale hned první večer jsem ho nalákala do postele kde se mnou spinkal ne sice celou noc ale to nevadí je to velký mazel ale hned zaleze někam kde ho není vidět jako za stěnu obývací (tam jsem už to zadělala Rolling Eyes )a když tak za sedačku kde jesm to sice taky zastavěla ale nějak se tam protlačil a po návratu z práce v pondělí jsem ho tam našla Wink ,myslím si že to chce asi dát mu čas ale bojím že nepapá ani to co byl zvyklý od chovatelky jen koousínek spapal malinký,a vyčural se jednou bohužel na koberec do rohu záchudek má i mu to pořád ukazuju aleasi si myslí že to má na hraní Confused bobiš,dávám ho tam i hrabkám ,přitom škrabadlo pochopil hned Embarassed jinak je to stašný mazlík muchlivý alekdyž se ukáže někdo jiný tak letí do ukrytu jak střela Laughing budu vděčná za každou radu co se týče papání i hlavně záchudku myslím i mně říkali že jak už tam jednou udělá potřebu tak potom i když ho dám jinde tak už bude vědět a najde si ho ale pořád nic(krom toho 1čurání na koberec Mad
janina
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Klára R



Založen: 06.06.2007
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha 6

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 9. 2007 6:49:26
Odpovědět s citátem

Když jsme si přivezli naši první kočičku, tak první tři dny nejedla vůbec nic a byla jen jednou na záchůdku, už jsem o ni měla strach, ale potom jsme to všechno překonali a od té doby je to v pohodě. Hodně si s kocourkem hrajte, při hře snadno zapomene, že se mu stýská. Taky zkuste odstranit na pár dní dvířka od záchůdku, naše kočička se tam ze začátku bála, přestože byla od chovatelky zvyklá na záchůdek s dvířky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Kačátko



Založen: 03.01.2007
Příspěvky: 177

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 9. 2007 6:57:48
Odpovědět s citátem

Taky se mu nemusí líbit krytý záchod. Zkuste ho na pár dní nechat odkrytý a až se do něj naučí spolehlivě chodit, tak ho zase přiklopte.
_________________
Kačátko+Elsa, Čičik a Ošklivka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Adéla



Založen: 07.09.2006
Příspěvky: 277
Bydliště: moravské luhy a háje :)

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 9. 2007 10:12:36
Odpovědět s citátem

Určitě bych sundala dvířka od záchodu. Naše kočky záchod se dvířkama úplně všechny ignorují a radši jdou na kosmický, bez dvířek. Přitom skrz dvířka všechny umí chodit, ale nemají to rády.
Jinak je normální, že je koťátko první dny v novém domově nejisté. Docela dobré je nepouštět ho hned do celého bytu, ale nejdříve nechat pár dní jen v jedné místnosti, kde má vše poblíž a určitě na záchůdek trefí. S kotíkem si hodně hrajte a mazlete ho, dřív si tak na nové prostředí zvykne.
A to, že nechce jíst krmivo, které jedl u chovatele, je taky normální Smile Hlavně, aby něco jedl a především pil.
_________________
Adéla - KATANGO*CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
janina2



Založen: 24.09.2007
Příspěvky: 37

Předmět: záchodek
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 9. 2007 18:23:08
Odpovědět s citátem

Laughing Hurá měli jsme čurání i bobek do záchodku,tak jsem ho stašně chválila jaký je to krásný a hodný kocourek(je to pravda Very Happy )spapal kousínek granulek z ruky ajinak se pořád pusujeme a mazlíkujeme ataky je hravější hrajeme myšku na 100 způsobů,až přijde ale v pátek páníček z nemocnice domů (ještě se neviděli) tak to zase poletí jak střela za sedačku... Smile a záchudek používá bez dvířek to je pravda uvidíme když tak později zkusíme dát dvířka.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Luban



Založen: 18.09.2007
Příspěvky: 2

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 10. 2007 18:33:28
Odpovědět s citátem

Tak my jsme si dneska přivezli domů tříměsíčního Kartouzkého kocourka.Moc jsme se na něj těšili a naše šestiletá dcerka a tříletý kluk nemohli dospat. Very Happy Museli jsem zadělat díru za gaučem,ale jinak je vše v pořádku.Hned papinkal Royalky a trošku konzervy ShinyCat a čůral do záchůdku.Nebyl sice na krytý zvyknutý,ale žádný problém mu to nedělá.Jen jsou zatím vyndaná dvířka.Řádí jako černá ruka,lítá po celém bytě,ocas nahoru... Smile Jsme moc rádi,že to takhle probíhá.Uvidíme jaká bude noc.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
janina2



Založen: 24.09.2007
Příspěvky: 37

Předmět: kocourek
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 10. 2007 19:35:42
Odpovědět s citátem

Tak ten můj bobiš za sedačku spolehlivě zaletí při každé návštěvě ale jinak je jak tygr udatný Very Happy krom toho když vytáhnu vysavač Laughing to se letí schovat před tím strašným obludným a řvoucím vetřelcem.Záchůdek krytý používá i když od chovatelky byl zvyklý na nekrytý ale bez dvířek už jsem jednou zkusila ty dvířka nasadit ale nelíbilo se mu to hned šel čurat jinam naštěstí si vybral odpadkový sáček-šikula tak jsem dala zase dvířka pryč ale nevadí ono není nic cítit používám zverlit,hrudkuje spolehlivě a jemu vyhovuje.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Luban



Založen: 18.09.2007
Příspěvky: 2

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 10. 2007 17:51:41
Odpovědět s citátem

Noc byla uplně v pohodě.Celou noc spinkal na svém odpočívadle,jen asi hodinu ležel u nás v posteli.Ani jednou nemňoukl.Vůbec nic.Ráno vstával se mnou v půl šesté.Dostal trošku konzervičky.Na záchudek chodí bez problémů,dokonce si i čistí packy,když z něj vylézá.Koukat na něj,to je lepší,než TV. Laughing Jsme moc rádi,že ho máme.Je pravda,že se zatím nechce moc mazlit.Jen se nechá pohladit a hned zdrhá.Hodně ho hladím při hrách.To snad ani nevnímá,jak se soustředí na hru.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Marge



Založen: 08.10.2007
Příspěvky: 47

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 10. 2007 19:38:04
Odpovědět s citátem

Rebecu jsme koupili ( spíš zachránili ) v Petcentru, nebyly jí ještě ani dva měsíce. Naštěstí není plachá, spíš drzá. Rychle si u nás zvykla, navypadala, že by se jí stýskalo. Záchůdek jsem jí připravila vedle schodů, aby na něj viděla a bez problémů ho použila, ale poprvé ho ignorovala a vykakala se pod schody na podlahu, tak jsme jí záchod šoupli na místo, které si vybrala sama a od té doby tam chodí vždycky. Jen jednou jí páníček omylem zavřel na našem záchodě a než jsme jí našli, tak to nevydržela a vyčůrala se, ale ne na zem, do kbelíku na mop. Rolling Eyes
To taky ilustruje její zvláštní vlastnost, ačkoli je dost upovídaná nikdy nemňouká za dveřmi. V noci, když jí šoupnem z ložnice do pelíšku, je to moc fajn, ale pokud jí někde omylem zavřem, trpělivě mlčky čeká, až si jí najdem, asi posle hesla: zavřít můžou pustit musej´
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
uju



Založen: 27.10.2007
Příspěvky: 72
Bydliště: Hronov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 11. 2007 21:37:30
Odpovědět s citátem

Já jsem dnes začala taky řešit docela slušný dilema. Kocourka máme doma druhý den. Co se chození na WC týče, tak je vše perfektní. Hned vše pochopil a nikam jinam ještě nešel.ALE..to co doma je za záchůdky jsou malý fretčí. Kocourkovi dnes přišel poštou velkem spešl pro kočky. říkala jsem si, že bych ho dala nejspíš do koupelny.No, ale teď se chci optat na to, jak teda kocourka přenaučit na jiné WC. Barnabášek chodí na WC v obýváku,kde spinká(nechtěla jsem riskovat a tak jsem mu ho tam dala,aby to neměl nijak daleko). Když záchůdky z bytu odstraním a ukážu mu ten v koupelně,myslíte, že nebude zmatenej? Bude mi tam na něj vůbec chodit?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 11. 2007 21:49:29
Odpovědět s citátem

uju napsal:
Já jsem dnes začala taky řešit docela slušný dilema. Kocourka máme doma druhý den. Co se chození na WC týče, tak je vše perfektní. Hned vše pochopil a nikam jinam ještě nešel.ALE..to co doma je za záchůdky jsou malý fretčí. Kocourkovi dnes přišel poštou velkem spešl pro kočky. říkala jsem si, že bych ho dala nejspíš do koupelny.No, ale teď se chci optat na to, jak teda kocourka přenaučit na jiné WC. Barnabášek chodí na WC v obýváku,kde spinká(nechtěla jsem riskovat a tak jsem mu ho tam dala,aby to neměl nijak daleko). Když záchůdky z bytu odstraním a ukážu mu ten v koupelně,myslíte, že nebude zmatenej? Bude mi tam na něj vůbec chodit?
jééé,dejte mu čas,vždyť ho máte druhý den nechte ho ,ať si zvykne,ještě pořád neví co je, je malinkej počkejte aspoň min.týden ,ten kočičí dejte do koupelny,nechte mu otevřeno,ať se rozkouká za dva dny nemá váš byt prozkoumaný,moje kočičky dostali druhý a na jiném místě asi ve 4 měsících,to už znaly byt dobře,nepospíchejte na něj Beta
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 11. 2007 22:12:32
Odpovědět s citátem

Kocourek je ještě malý a tak by měl mít rozhodně záchůdků víc. Nainstalujte mu do koupelny ten nový velký a nechte mu i ten menší. Teprve až kocourek povyroste tak ho dejte pryč. Já když mám koťata tak mám po bytě třeba i deset záchodků aby to nikdy neměli daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
uju



Založen: 27.10.2007
Příspěvky: 72
Bydliště: Hronov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 11. 2007 15:18:04
Odpovědět s citátem

moc dík. Záchůdek dáme na místo,ukážeme mu ho jako další variantu. Jinak ho musím pochválit. Je ohromě čistotnej až sjem to nečekala.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (71x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (33x)
3
Britská krátkosrstá kočka (30x)
4
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (28x)
5
Kočičí jména (27x)
6
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (25x)
7
Mňoukání a štěkání (22x)
8
Mrouskání kočky (říje) (21x)
9
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (20x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top