Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Ztracený kocourek

Fórum: Všehochuť

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Jana Baderlová



Založen: 07.09.2006
Příspěvky: 12
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Předmět: Ztracený kocourek
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 10. 2007 10:20:06
Odpovědět s citátem

Moc prosím o radu. Ze soboty na neděli se nám zatoulal kocourek. Je kastrovaný a víceméně zvyklý spíše na pohodlí a teplo domova. Mám strach, že už se nevrátí. Chci se zeptat - je možné, že by kocourek zapomněl cestu domů? Mám vůbec nějakou šanci, že se objeví? Hledala jsem ho všude možně, volala, ale marně. Co se dá v takovém případě dělat. Moc děkuji za jakoukoli radu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Ztracený kocourek
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 10. 2007 10:25:44
Odpovědět s citátem

Zkušenost s tím nemám, ale asi bych v první řadě zkusila informovat co nejvíc lidí - vytisknout plakáty a polepit sloupy po okolí, třeba ho někdo viděl. Prolézt nějaká místa, kde mohl zůstat uvězněný - různé garáže, sklepy, kde ho třeba někdo zavřel. Optala se třeba i na veterině, jestli tam někdo nepřišel s nalezeným kocourkem.

Je šance, že se objeví ještě sám .. tady je pár zkušeností, kdy se ztracený tuláček našel http://www.kocky-online.cz/forum/viewforum.php?f=38

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karin



Založen: 17.07.2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Brno

Předmět: tulák
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 10. 2007 10:36:31
Odpovědět s citátem

Šanci určitě máte, je to teprve krátce a držíme palce, aby se opravdu objevil. Pokud ven chodil, není pravděpodobné, že by "zapomněl" cestu domů. Kočky (a zvířata vůbec) mají úžasný orientační smysl.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Jana Baderlová



Založen: 07.09.2006
Příspěvky: 12
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Předmět: Ztracený kocourek
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 10. 2007 11:32:35
Odpovědět s citátem

Moc děkuji za povzbudivá slova, potřebovala jsem je slyšet. Na dnešek jsem vůbec nespala, pořád ho mám před očima a nejde mi to pustit z hlavy. Říkám si, co všechno jsem měla udělat, aby se to nestalo, ale na to je bohužel pozdě Crying or Very sad Ještě jednou moc děkuji, určitě se ozvu, až bude něco nového.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
JanaV.



Založen: 17.09.2007
Příspěvky: 49
Bydliště: Louny

Předmět: Re: Ztracený kocourek
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 10. 2007 21:16:41
Odpovědět s citátem

Jana Baderlová napsal:
Moc děkuji za povzbudivá slova, potřebovala jsem je slyšet. Na dnešek jsem vůbec nespala, pořád ho mám před očima a nejde mi to pustit z hlavy. Říkám si, co všechno jsem měla udělat, aby se to nestalo, ale na to je bohužel pozdě Crying or Very sad Ještě jednou moc děkuji, určitě se ozvu, až bude něco nového.


Jano, zažila jsem tohle 4x s jedním kocourem, který byl zvyklý ven chodit a častokrát i venku nocoval a ráno zas přišel na snídani.
Poprvé byl u sousedů ale ob dva baráky - byly mu 3 měsíce a prostě prolezl plotama tam (asi šel za naší starší kočkou, která tam často chodila) a pak netrefil ty díry cestou zpět. sousedi si mysleli, že se k ni, zatoulal a dali mu večeři a udělali u garáže pelíšek. Ráno v sedm jsem ho zas šla hledat (večerní volání nepomohlo - chodila jsem taky jen po zahradě) a šla jsem prostě až dál a když mě slyšel, přiběhl a bylo vidět, jakou má radot, že mě vidí - jen jsem mu musela pomoci najít díru v plotě.
Podruhé se ztratil, když kočky začaly mrouskat a to nebyl doma několik dní (ale aspoň ho třeba sousedka viděla proběhnout a tak..)
Potřetí a počtvrté byl zraněný a nemohl domů přijít (částečně byl asi v šoku - protože když se to stalo poprvé , měl po srážce s autem utrženou kůži na dolní čelisti - viděla jsem ho večer u schodů, ale domů nepřišel - až druhý den , když už mu bylo líp).
Potřetí nepřišel 2 dny a nikdo ho ze sousedů ani neviděl po oba dny. Přišel třetí den sám a už v hrozném stavu. Zjistili jsme podle jehličí v chlupech na břiše, že ležel celou dobu pod smrkem na zahradě, ale neozval se, když jsem kolem chodila a volala ho
Crying or Very sad .
Radím tedy - projděte úplně všechno na zahradě - nakoukněte úplně pod všechny stromy a keře - obejděte sousední domy a poptejte se sousedů
. Držím vám palce !!!! Vím jak se cítíte a doufám s vámi, že to dobře dopadne.
Jana
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Jana Baderlová



Založen: 07.09.2006
Příspěvky: 12
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Předmět: Ztracený kocourek
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 10. 2007 7:17:26
Odpovědět s citátem

Moc Vám všem děkuji, pomáhá mi slyšet, že je vždycky nějaká šance. Nejhorší na tom je, že se ztratil na Moravě (u mojí maminky, kam jsme přijeli na víkend) a já musela v neděli odjet do práce, takže veškeré hledání kocourka zajišťuje celý zbytek rodiny. Na Moravu jsme s ním jezdili hodně často a vždy chodil ven, takže okolí zná. O prázdninách strávil u mamky 5 týdnů, takže terén mu opravdu není neznámý. Vzhledem k tomu, že se mnou žije v bytě, pobyt venku si vždy užíval na maximum. Mamka včera vylepila po okolí letáčky, že se hledá kocourek a obvolala všechny veterináře, zatím bez úspěchu. Když ale mluvila s jedním sousedem, tak jí řekl, že kocoura v neděli dopoledne viděl, jak se prochází po zídce v naší zahradě. To bylo v době, kdy už jsme ho hledali. On je ale taková malá potvůrka, protože na zavolání nikdy moc nechodil. Je to takový Pan kocour. Všichni mě přesvědčují, že se vrátí, tak teď asi nezbývá než věřit a pořád volat a hledat. Beru si dovolenou a pustím se do pátrání sama. Tady se cítím hrozně bezmocně Crying or Very sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
hanuled



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 132

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 10. 2007 7:39:30
Odpovědět s citátem

To děláte dobře, jedou byste si mohla vyčítat, že jste se na hledání sama aktivně nepodílela.
Tak přeju hodně štěstí a nebojte se! TO, že byl v neděli spatřen, je dobré znamení, jak jste sama psala asi se mu prostě nechce domů Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karin



Založen: 17.07.2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Brno

Předmět: tulák
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 10. 2007 7:45:05
Odpovědět s citátem

Je možné, že přijde, až uslyší Váš hlas. Držíme palce!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
adelnik



Založen: 12.06.2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Myšlín

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 10. 2007 13:08:24
Odpovědět s citátem

Jéje, doufám, že se kocourek najde, že přijde sám. Třeba až uvidí Vás, tak přiběhne... držím palce!

Mně takhle jednou vypadl kocour z okna (bydlím asi 4-5m nad zemí), nejdřív šok jestli se mu něco nestalo, pak aby zmatený někam neutekl, v životě totiž nebyl venku. Naštěstí se mu nic nestalo a zůstal přičaplý na místě kam dopadl a srdceryvně mňančel dokud jsem pro něj dolů nepřišla.
_________________
adelnik + Amís + Dori + Mia + MrnyVrny
"Každý život by měl mít devět koček." Jack Canfield
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Jana Baderlová



Založen: 07.09.2006
Příspěvky: 12
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Předmět: Ztracený kocourek
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 10. 2007 11:09:32
Odpovědět s citátem

Dobrý den, jen se chci se všemi podělit o báječnou a radostnou zprávu a to, že se kocourek dnes vrátil. Zamňoukal si u dveří Razz Je živ a zdráv Smile Moc všem děkuji za podporu, jste úžasní!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
JanaV.



Založen: 17.09.2007
Příspěvky: 49
Bydliště: Louny

Předmět: Re: Ztracený kocourek
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 10. 2007 11:30:14
Odpovědět s citátem

Jana Baderlová napsal:
Dobrý den, jen se chci se všemi podělit o báječnou a radostnou zprávu a to, že se kocourek dnes vrátil. Zamňoukal si u dveří Razz Je živ a zdráv Smile Moc všem děkuji za podporu, jste úžasní!!!



Jano, to je báječné Smile !!! , asi se rozhodl, že si ten víkendovej pobyt prodlouží Laughing . Kdyby nebyl kastrovanej, tak bych si myslela, že byl "za kočkama". Možná taky vlezl někomu do stodoly a byl tam pár dní zavřenej Rolling Eyes . Jo, kdyby uměl povídat, tak by určitě měl co vyprávět, takhle nezbývá, než hádat Wink .
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Jana Baderlová



Založen: 07.09.2006
Příspěvky: 12
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Předmět: Ztracený kocourek
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 10. 2007 11:42:36
Odpovědět s citátem

No jak ho znám, tak i kdyby mohl mluvit, stejně by zatloukal nebo by mi rovnou řekl, že mi do toho nic není:P Ani nedokážu popsat, jak jsem šťastná!!! Vystihla jste to přesně, víkend byl na něj holt moc krátký, tak si ho chtěl prodloužit Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Ztracený kocourek
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 10. 2007 12:00:37
Odpovědět s citátem

Super, jsem moc ráda, že se kocourek v pořádku objevil!!!! Very Happy
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karin



Založen: 17.07.2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Brno

Předmět: skvělá zpráva
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 10. 2007 12:06:02
Odpovědět s citátem

Mám velikou radost Smile Smile Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
jana kupcová



Založen: 23.07.2007
Příspěvky: 17

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 10. 2007 21:04:23
Odpovědět s citátem

Hlavně,že je v pořádku a zdravý...Jen si někde užíval,uličník jeden..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (48x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (24x)
3
Britská krátkosrstá kočka (22x)
4
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (21x)
5
Mňoukání a štěkání (21x)
6
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (20x)
7
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (17x)
8
Mrouskání kočky (říje) (17x)
9
Kočičí jména (15x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top