Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

používá vaše kočička pelíšek?

Fórum: Ostatní

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
MichaelaK



Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 54

Předmět: používá vaše kočička pelíšek?
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 10. 2006 10:08:38
Odpovědět s citátem

Zdravím všechny!
Měla bych pro vás otázku : Používají vaše kočindy pelíšky, které jste jim nakoupili? Mám podezření, že to bude zbytečná investice.. Very Happy
tak mi prosím pište, děkuju a přeju hezký den!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: požíužívá váše kočička pelíšek?
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 10. 2006 10:14:46
Odpovědět s citátem

Jak kdy a jak "kde" ... když jsme si před dvěma rokama pořídili Maxíše s Rubkou, tak jsme koupili polštářovej pelíšek. Občas v něm leželi, občas ne, různě se stěhoval po bytě, tak jsem ho vyprala a uklidila, takřka rok byl uklizenej, teď jsem ho při úklidu skříní vyndala, odložila na botník a momentálně je z něj úplně nejoblíbenější místo, kde se oba průběžně střídají.
Druhej pelíšek leží u balkonových dveří, tam se válí především Rubka když tam svítí sluníčko.
Nicméně ležet v koupelně rozvalení v oblečení připraveným k praní, odpočívat na riflích v křesle .. to mám pocit, že jim ke štěstí stačí.
Úplně zbytečná investice pelíšek určitě není, ale nedají se očekávat zázraky Very Happy

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
J.B.
Anonymní





Předmět: Re: požíužívá váše kočička pelíšek?
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 10. 2006 10:33:30
Odpovědět s citátem

MichaelaK napsal:
Zdravím všechny!
Měla bych pro vás otázku : Používají vaše kočindy pelíšky, které jste jim nakoupili? Mám podezření, že to bude zbytečná investice.. Very Happy
tak mi prosím pište, děkuju a přeju hezký den!


jak teré pelíšky - některé používají jako wc - ty platové s olštářkem jim prostě evokují záchod. Ale máme pelíšek - podívejte jak ho využívají :

http://web.quick.cz/bluetouch/Images/100_2870b.jpg

takže se prostě musíte trfit kočkám do noty - některé pelíšky milují, některé ne Laughing
Odpovědět 
martina fialova



Založen: 29.09.2006
Příspěvky: 30
Bydliště: praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 10. 2006 11:57:15
Odpovědět s citátem

muj kocicak lezi v boudicce, kterou ma umistenou na odpocivadle v dostatecne vysce, aby na nej nemohl pes. Dala jsem mu dovnitr perovy naducany polstarek a plysoveho kamose. Jinak pres noc spinka zachumlany pod perinou hned vedle me. Pras den, kdyz jsem v praci ma moji perinu hozenou na sedacce, aby se mohl popripade zachumlat, protoze je to nahacek, ale myslim, ze toho moc nevyuziva a dava prednost sve boudicce.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Pomněnka



Založen: 12.01.2006
Příspěvky: 137
Bydliště: Ústí nad Labem

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 10. 2006 11:59:15
Odpovědět s citátem

Zdravím,
my máme s pelíšky "problém". Každá deka, koberec v obýváku, plastový košík, umyvadlo, je lepší než koupený pelíšek. Pořídila jsem jim krásný, měkkoučký, heboučký pelíšek za nemalý peníz v domění, že je ideální, ale ani jedna do něj nejde Evil or Very Mad No, stále doufám ... Mimochodem Cairu mám v pelíšku v kočkoalbu, a to jak v něm je, to bylo pouze první den, kdy ho dostala. Fifi dává přednost postýlce pro panenky, také v galerii...
Caira: http://www.modrykocour.cz/kockoalbum-stranka.php?page=4&cid=572

Fifi: http://www.modrykocour.cz/kockoalbum-stranka.php?page=3&cid=764

Obě využívají plně závěsné odpočívadlo na topení:
http://www.modrykocour.cz/kockoalbum-stranka.php?page=5&cid=572

Uvažuju o něčem s boudičkou, jako máte Vy J.B., ale nevím, bojím, že to dopadne stejně jako s drahým pelíškem Sad

Jo a ještě jsem zapomněla - pro Fifi je bezkonkurenční můj klín, stejně jako teď, když jsem usedla k PC !!! Až je mi kolikrát líto ji sundat, protože už na mě je moc dlouho.... Crying or Very sad Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Anonymní






Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 2. 2007 7:40:25
Odpovědět s citátem

Ahojy u nas se drahy pelisek osvedcil jako naprosto ztratova investice. Kocicak do nej neleze ani omylem. Je to bednicka, chlupata a ma takovy rukav, kterym se leze dovnitr a navrch ma okenko. Je prad prazdny a maximalne si tam jde prolezt, jinak porad lezi jen na jednom molitanovem pelisku, ale to neni tim, ze by byl oblibeny, ale chce lezet a videt z okna, kdyz na to misto dame jiny pelech, ze ktereho ma mensi vyhled, tak tam nevleze. Moje zkusenost je, ze spise preferuji misto, nez na cem lezi.
AHojky Jana
Odpovědět 
Adéla



Založen: 07.09.2006
Příspěvky: 277
Bydliště: moravské luhy a háje :)

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 2. 2007 9:32:32
Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
Ahojy u nas se drahy pelisek osvedcil jako naprosto ztratova investice. Kocicak do nej neleze ani omylem. Je to bednicka, chlupata a ma takovy rukav, kterym se leze dovnitr a navrch ma okenko. Je prad prazdny a maximalne si tam jde prolezt, jinak porad lezi jen na jednom molitanovem pelisku, ale to neni tim, ze by byl oblibeny, ale chce lezet a videt z okna, kdyz na to misto dame jiny pelech, ze ktereho ma mensi vyhled, tak tam nevleze. Moje zkusenost je, ze spise preferuji misto, nez na cem lezi.
AHojky Jana


Jooo, pelíšky...... Laughing
Taky jsem jich několik koupila, v domnění, jak z nich kočky budou nadšené a většina zeje prázdnotou. Přijde mi, že u pelíšků není nejdůležitější pelíšek jako takový, ALE PŘEDEVŠÍM JEHO UMÍSTĚNÍ Smile
Takže musí být na strategicky výhodném místě, ideálně vysoko, odkud je dobrý přehled o místnosti. Asi před 14 dny jsem si koupila nové boty a krabice od bot se kupodivu stala nejmilovanějším pelíškem, ačkoliv leží na zemi Smile Tak jsem ji pořád nevyhodila. Dala jsem jim do ní starý ručník, aby byla pohodlnější....a čičindy v ní okamžitě přestaly spát. Ručník jsem vyndala a holá krabice je opět nejmilovanějším pelíškem Laughing
Kočky jsou fakt nevyzpytatelné.
_________________
Adéla - KATANGO*CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zuzana (kocur Eddie)



Založen: 03.12.2005
Příspěvky: 46
Bydliště: Bratislava

Předmět: pelisky
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 2. 2007 23:24:16
Odpovědět s citátem

ahojte,

no eddie ma peliskov kopec, od molitanovych bud, cez krabice, zavesne lezadlo, skrabadlo s vyhladom, deky ... a kazdy mesiac spi niekde inde.
takze sa mi osvedcilo ich mat viac rozmiestnenych a on uz si vyberie sam Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zarucha



Založen: 30.08.2006
Příspěvky: 10
Bydliště: Praha 6

Předmět: Re: pelisky
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 7. 2007 11:11:54
Odpovědět s citátem

S pelíškama je to těžký Smile Já jsem Zaruše koupila kdysi překrásný, takovou boudičku látkovou, měkoučkou, vypolstrovanou, kam se dá krásně zalézt...a taky jsem se nesetkala s velkým úspěchem. Vlezla do ní jen občas, víceméně ze zvědavosti ve stylu "co to je???" Ale pak se mi ten domek skvěle osvědčil při rekonvalescenci z kastrace, to tam byla pořád, bylo jí tam teplo, měla klid a pocit, že je schovaná před světem. A když se jí stala loni ta nehoda (vypadla ventilačkou ze čtvrtého patra při šíleném šplhu po žaluziích, viz její stránka ve zlaté knize) měla po operaci s nožkama, a už nemusela bejt v kleci, taky byla pořád ve svém domku. A když se uzdravila, na budku zase zapomněla a spí kde se dá - se mnou v posteli, v křesle před televizí, ale třeba taky nahoře na lednici, kde si oblíbila ošatku původně určenou na chleba a pečivo (teď už je jen "na Zaruchu") - kočky si prostě vyberou samy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lucienka



Založen: 20.10.2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Karviná, Ostrava

Předmět: Re: používá vaše kočička pelíšek?
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 7. 2007 17:31:16
Odpovědět s citátem

MichaelaK napsal:
Zdravím všechny!
Měla bych pro vás otázku : Používají vaše kočindy pelíšky, které jste jim nakoupili? Mám podezření, že to bude zbytečná investice.. Very Happy
tak mi prosím pište, děkuju a přeju hezký den!


Tak boudičku používá Damián pravidelně...a kulatý pelíšek používal jako záchod, takže ten jsme věnovali Matýskovi a je klid Twisted Evil
_________________
Lucie a princezna Mia

Z nebe na nás dohlíží kocouř Damián (3)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
jana kupcová



Založen: 23.07.2007
Příspěvky: 17

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 7. 2007 11:38:37
Odpovědět s citátem

Přesně tak,krabice od čehokoliv-nejlepší pelech na světě..A ještě vyžehlené a vymandlované prádlo-to je taky žůžo...A taky prádlo nachystané do pračky,pro našeho Míšu je nejvíc lákávé to,které doneseme z práce.Jsme s přítelem oba číšníci,tak hospodský zápach je vrchol blaha..Myslím,že pelechy jsou vyhozené kačky..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
čičucha



Založen: 01.08.2007
Příspěvky: 8
Bydliště: Praha

Předmět: Pelíšek
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 8. 2007 14:26:25
Odpovědět s citátem

My jsme na radu chovatele pelíšek nepořizovali, jak říkal - kočka si nelehne tam, kde nechce. Jen tak zkusmo jsem jí nastrčila krabici od bot s ručníkem a plyšákem proti stýskání a kupodivu tam spinká. Mám tendence jí koupit jeden z těch krásných plyšových pelíšků s tlapkami, ale věřím, že by ohrnula nos Rolling Eyes !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alča



Založen: 02.08.2006
Příspěvky: 56
Bydliště: Pardubice

Předmět: pelech
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 8. 2007 15:30:29
Odpovědět s citátem

Přesně jak píše Jana Kupcová. Do puntíku u nás. A tak jsem ho s láskou kupovala, chtěla jsem jenom to nejlepší. Pelíšek skončil u paní, která má 38 kočiček a krabice,prádlo špinavé nebo čisté je jedno,křeslo apod. Jenom pelíšek ne.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kicki



Založen: 07.03.2005
Příspěvky: 76
Bydliště: Dubí u Teplic

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 8. 2007 16:31:33
Odpovědět s citátem

Asi máme divný kočky Very Happy : http://www.modrykocour.cz/kockoalbum-kocour.php?id=5399
Tehdy jsme ještě neměli Barnabáška, ale tomu jsme taky pořídili pelíšek a používá ho i on Very Happy
_________________
Kicki + Kenny, Maggie a Barnabáš
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
MichaelaK



Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 54

Předmět: Re: Pelíšek
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 8. 2007 10:39:08
Odpovědět s citátem

čičucha napsal:
My jsme na radu chovatele pelíšek nepořizovali, jak říkal - kočka si nelehne tam, kde nechce. Jen tak zkusmo jsem jí nastrčila krabici od bot s ručníkem a plyšákem proti stýskání a kupodivu tam spinká. Mám tendence jí koupit jeden z těch krásných plyšových pelíšků s tlapkami, ale věřím, že by ohrnula nos Rolling Eyes !


Když jsem tohle téma zakládala, uvažovala jsem o koupi pelíšku, ale nebyla jsem si jistá... Taky mi chovatelka říkala, že to nemá cenu, že to budou vyhozené peníze.... Ale riskla jsem to. Máme přesně ten krásný plyšový pelíšek s tlapičkama a ten můj macik je tam prostě pořád, spinká tam každou noc, většinou i přes den, hlavičku opřenou o ten rantlík (tuhle polohu miluje) a je to prostě JEHO výsostné území Very Happy
Takže myslím, že nejde říct, že pelýšky neletí, jen se to musí zkusit... Wink
_________________
Michaela & Bentley
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
helina



Založen: 25.07.2007
Příspěvky: 18

Předmět: Re: používá vaše kočička pelíšek?
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 9. 2007 13:36:52
Odpovědět s citátem

MichaelaK napsal:
Zdravím všechny!
Měla bych pro vás otázku : Používají vaše kočindy pelíšky, které jste jim nakoupili? Mám podezření, že to bude zbytečná investice.. Very Happy
tak mi prosím pište, děkuju a přeju hezký den!


Můj kocour Vilík spí kdekoli se mu namane, a vždycky co nejblíž ke mě. Takže pelíšek ne. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Chillhousová



Založen: 05.01.2007
Příspěvky: 65
Bydliště: jižní čechy

Předmět: pelíšek
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 10. 2007 12:34:39
Odpovědět s citátem

Náš kocourek spí taky kde se mu zachce, poslední dobou (hlavně přes den) i v pelíšku. A protože jsme si celkem odvykli, že tam lehává, tak mi ho přijde vždycky tak nějak líto... vypadá jako by tam byl za trest Smile ... ale tak to není. Je tam prostě rád. Né nejradši, ale rád Wink
_________________
Chillhousovi
Jedna kočka nevyhnutelně vede k další. (E.Hemingway)
Stáváš se navždy odpovědným za to, co jsi k sobě připoutal. (Exupéry)

http://www.modrykocour.cz/golden-kocour.php?id=1026
http://www.modrykocour.cz/golden-kocour.php?id=1404
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: Re: pelíšek
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 10. 2007 9:49:58
Odpovědět s citátem

Přikláním se k názoru, že pelíšek ano, ale nemá cenu kupovat něco zbytečně drahého, protože nikdy není jistota, jestli se to povede nebo ne. Myslím, že je dobré mít nějaký pelíšek když přijde domů nové kotě, aby se mělo kam schovat, ale stejně není jisté, že je to to správné ořechové.
Máme doma několik pelechů a protože máme několik koček, občas se i stane, že v některém nějaká leží Smile
V kurzu je vždy velká krabice od nějakého zboží, pokud jim do ní udělám ještě pár okýnek jsou blahem bez sebe. dali jsme něco podobného udělat ze dřeva, aby to déle vydrželo a neosvědčilo se to, nikdo si toho ani nevšiml. Teď jsme to přesunuli na chodbu a hned je o to mela. Takže opravdu záleží na kočkách, jak se zrovna rozhodnou.
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
sava



Založen: 13.09.2006
Příspěvky: 39
Bydliště: praha

Předmět: pelíšků není nikdy dost
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 10. 2007 20:44:00
Odpovědět s citátem

opravdový pelíšek pro kočky se mi taky moc nechtělo kupovat, ale ikea=200kč a tak jsem to zkusila. už máme dva, oba používané hojně.

kluci kočičí mají taky proutěný košík, několik malých laris po klucích člověčích a příležitostně i sem tam nějaká krabice a taky dřez, umyvadlo, hora prádla na žehlení, jakákoliv taška jakékoliv návštěvy, školní batohy, taška se zpocenou hokejbalovou výstrojí, no a v létě nejlépe na parapetě a v truhlíku.

jasánek:
http://www.modrykocour.cz/kockoalbum-stranka.php?cid=1119

neo:
http://www.modrykocour.cz/kockoalbum-stranka.php?cid=1120
_________________
sava
www.napomockockam.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
MichaelaK



Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 54

Předmět: Re: pelíšků není nikdy dost
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 11. 2007 9:44:00
Odpovědět s citátem

sava napsal:
opravdový pelíšek pro kočky se mi taky moc nechtělo kupovat, ale ikea=200kč a tak jsem to zkusila. už máme dva, oba používané hojně.

kluci kočičí mají taky proutěný košík, několik malých laris po klucích člověčích a příležitostně i sem tam nějaká krabice a taky dřez, umyvadlo, hora prádla na žehlení, jakákoliv taška jakékoliv návštěvy, školní batohy, taška se zpocenou hokejbalovou výstrojí, no a v létě nejlépe na parapetě a v truhlíku.

jasánek:
http://www.modrykocour.cz/kockoalbum-stranka.php?cid=1119

neo:
http://www.modrykocour.cz/kockoalbum-stranka.php?cid=1120


Teda musím říct, že těm kočičákům to spolu vážně sluší! Wink Úplně jsem se zastyděla, musím o víkendu přidat nějaké Bentleyho fotky Embarassed
_________________
Michaela & Bentley
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (50x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (25x)
3
Britská krátkosrstá kočka (23x)
4
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (22x)
5
Mňoukání a štěkání (22x)
6
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (20x)
7
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (17x)
8
Mrouskání kočky (říje) (17x)
9
Kočičí jména (16x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top