Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Čekatelé na sphynxe


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
payushka



Založen: 11.02.2006
Příspěvky: 273
Bydliště: Cheb

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 10. 2007 14:43:32
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
No a já jsem v Přešticích (Plzeňský kraj) široko-daleko asi jedna z mála-ne-li jediná přešťastná majitelka této nahaté nádhery (teď mi sedí na rameni a snaží se něco vycucat).

Tatiana a Adam

My jsme v Chebu,od Plzne taky kus,ale jinak o nikom s nahacema na zapade taky nevim Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
pcsara



Založen: 04.05.2007
Příspěvky: 59
Bydliště: Praha 4

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 11. 2007 16:12:41
Odpovědět s citátem

Tak jsem dnes úspěšně koupila adventní kalendář pro kočky Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 11. 2007 16:22:24
Odpovědět s citátem

pcsara napsal:
Tak jsem dnes úspěšně koupila adventní kalendář pro kočky Smile


To je CO?

Tatiana
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
pcsara



Založen: 04.05.2007
Příspěvky: 59
Bydliště: Praha 4

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 11. 2007 16:31:45
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
pcsara napsal:
Tak jsem dnes úspěšně koupila adventní kalendář pro kočky Smile


To je CO?

Tatiana


To je adventní kalendář, kde jsou normálně okýnka jako v klasickým, ale místo čokoládiček je tam na každý den pochoutka pro kočičku. A je na něm nakreslená kočička Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 11. 2007 17:40:03
Odpovědět s citátem

To je adventní kalendář, kde jsou normálně okýnka jako v klasickým, ale místo čokoládiček je tam na každý den pochoutka pro kočičku. A je na něm nakreslená kočička Smile[/quote]

Co lidi všechno nevymyslí, aby z kočkomilů vyrazili nějaké penízky Very Happy
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
pcsara



Založen: 04.05.2007
Příspěvky: 59
Bydliště: Praha 4

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 11. 2007 18:41:41
Odpovědět s citátem

tatiana - no jo no Smile A to jěště kočičku ani nemáme a nevíme, kdy ji budeme mít Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
pcsara



Založen: 04.05.2007
Příspěvky: 59
Bydliště: Praha 4

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 11. 2007 15:59:54
Odpovědět s citátem

Konečně vám můžu představit naše zlatíčko Smile

http://www.zlaticka.websnadno.cz/index.php?menu=3
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Nera Procházková



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 122
Bydliště: Ústecký kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 11. 2007 19:19:38
Odpovědět s citátem

pcsara napsal:
Konečně vám můžu představit naše zlatíčko Smile

http://www.zlaticka.websnadno.cz/index.php?menu=3


No tak ta je naprosto úžasná,takové roztomylé miminko Laughing závidím Karolíně že se může s takovýma miminkama mazlit a muckat,jinak přejí ať to rychle utíká a už aby jste jí měli doma Wink Laughing

Nera,Cleo a Jack
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
pcsara



Založen: 04.05.2007
Příspěvky: 59
Bydliště: Praha 4

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 11. 2007 19:41:12
Odpovědět s citátem

Nera Procházková - děkujeme, doufáme, že to brzo uteče Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
sanny



Založen: 16.01.2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Ostrava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 11. 2007 19:57:32
Odpovědět s citátem

Ahoj Kačko, Zakimka je krásná Smile Smile
_________________
Sandra a Mutinci Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Markét



Založen: 10.07.2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 11. 2007 20:41:05
Odpovědět s citátem

Zakima je krásná holka , takový sluníčko . Taky čekáme až se nám (teda pro nás) narodí nalá kulička , tentokrát teda chlupatá . Very Happy Otík se těší asi nejvíc přecijen kočičák je kočičák . Wink
_________________
Mája a Otík
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: čekatel na sphynxe
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 11. 2007 23:44:26
Odpovědět s citátem

pcsara napsal:
Konečně vám můžu představit naše zlatíčko Smile

http://www.zlaticka.websnadno.cz/index.php?menu=3


Ať vám to všem rychle uteče a jste všichni pohromadě. Je na co se těšit. Teď už to vím, tohle stvořeníčko je nenapodobitelné. Adama je plný dům Razz - bude vám veseleji.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
pcsara



Založen: 04.05.2007
Příspěvky: 59
Bydliště: Praha 4

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 11. 2007 6:46:46
Odpovědět s citátem

sanny - já jí to vyřídím, až ke Karolíně pojedem Smile

Markét - Zdravíme Otíka a přejeme aby čekání rychle uteklo...

tatiana - Věříme, že bude veseleji, mooc se těšíme...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
pcsara



Založen: 04.05.2007
Příspěvky: 59
Bydliště: Praha 4

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 11. 2007 18:47:37
Odpovědět s citátem

Tak předem chci říci, že závidím Tyrelláčkům, že už v sobotu budou mít slečnu doma...
A potom, že jsem dala na stránku www.zlaticka.websnadno.cz do fotogalerie nové fotky naší slečny, co mi dnes poslala Karolína Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Barbora



Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 11

Předmět: zvhled
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 11. 2007 18:11:51
Odpovědět s citátem

Zdravím všechny,

pro našeho nového člena rodiny si jedemu už tuto sobotu 17.11
Už se nemůžeme dočkat a odpočítáváme každou hodinu.

Co se týče vzhledu naháčků, už pár lidí mi na fotku našeho budoucího naháčka SAŠI řeklo, že vypadá jako pejsek. Několik lidí se mě ptalo, co je to za psí plemeno.

Nikdy by bě nenapadlo, že vypadá jako pejsek, ale asi na tom něco bude Very Happy
Jak všichni píšete, sphynxové jsou napůl tokoví kočkopejsci? co tím mylsíte? Smile že mají napůl povahu.


děkuji za opověď
Barča a SAŠA

pS: UŽ ´BRZY , HURÁÁÁÁ Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: zvhled
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 11. 2007 21:32:34
Odpovědět s citátem

Barbora napsal:
Zdravím všechny,

pro našeho nového člena rodiny si jedemu už tuto sobotu 17.11
Už se nemůžeme dočkat a odpočítáváme každou hodinu.

Co se týče vzhledu naháčků, už pár lidí mi na fotku našeho budoucího naháčka SAŠI řeklo, že vypadá jako pejsek. Několik lidí se mě ptalo, co je to za psí plemeno.

Nikdy by bě nenapadlo, že vypadá jako pejsek, ale asi na tom něco bude Very Happy
Jak všichni píšete, sphynxové jsou napůl tokoví kočkopejsci? co tím mylsíte? Smile že mají napůl povahu.


děkuji za opověď
Barča a SAŠA

pS: UŽ ´BRZY , HURÁÁÁÁ Very Happy


Mě už se taky má kmotřenka zeptala, jestli je to pes nebo kočka-a myslela to vážně!!! Razz

Je tím myšleno to, že jejich chování má víc do psa než do kočky-jako pes je ochotný vždy si s tebou hrát, tak sphynx taky, je připravený 24 hodin denně se mazlit, nevadí mu, když ho vzbudíš, aportuje hračky, běhá za tebou jako pejsek, slyší na zákazy a respektuje je jako dobře vychovaný pes-to každá normální kočka prostě fakuje. Jejich chování každého prostě dostane-můj muž, který žádné moje předchozí kočky nemusel, se s ním pořád šmajchluje, dokonce mu může i do postele, stejně tak dostal naši dceru, která ale doopravdy nikdy kočky ráda neměla-a Adama pořád mucká a chová, každý řekne, že je roztomilý. Pořád něco vykládá, pořád vyhledává lidskou společnost, stejně jako pes. Ten náš si "zahrabává" nesnězené jídlo, pije jako duha, neškrábe, ale kouše-pacholek jeden-a vůbec, už brzy pochopíš a poznáš. Laughing
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Barbora



Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 11

Předmět: UŽ JSME SE DOČKALI
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 11. 2007 17:24:28
Odpovědět s citátem

Ahoj,

tak už jsme se dočkali. SAŠA je už unás doma.
je sním velká sranda.
Musím říct, že sphynxové jsou fakt skvělí. Krásně snáma spinká v postýlce. rád se mazlí a hraje. Je to naše miminko.

Barča a SAŠA
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
pcsara



Založen: 04.05.2007
Příspěvky: 59
Bydliště: Praha 4

Předmět: Re: UŽ JSME SE DOČKALI
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 11. 2007 18:07:00
Odpovědět s citátem

Barbora napsal:
Ahoj,

tak už jsme se dočkali. SAŠA je už unás doma.
je sním velká sranda.
Musím říct, že sphynxové jsou fakt skvělí. Krásně snáma spinká v postýlce. rád se mazlí a hraje. Je to naše miminko.

Barča a SAŠA


Moc gratulujeme ! Smile
_________________
Kačenka a Pinxí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Thunder



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 11. 2007 13:57:31
Odpovědět s citátem

Tak jsme se chvili neozvali Embarassed nesel na pocitac Sad a pak jsem uspesne zapomnela heslo a tak jsem cekala az mi zaslou nove a nedockala jsem se, tak jsme ted Tyrelacci. s teckou na konci Laughing

Jo a hlasim ze uz mame Najtuli odma...jupiiiiii Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 11. 2007 14:13:23
Odpovědět s citátem

Tyrelláčci. napsal:


Jo a hlasim ze uz mame Najtuli odma...jupiiiiii Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation



Tak se nám nahatá rodinka rozrůstá - přeju hodně radosti s novým přírůstkem.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Thunder



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 11. 2007 15:34:44
Odpovědět s citátem

Ooo dekujeme!!! A jsme moc radi, ze ji mame...no i kdyz dneska byla jak pominuta, litala jak pako...zralá na jednu pres zadek Laughing Laughing Laughing ale to my neprovozujeme, tak jsem se kousla do jazyka a nechala ji vyblbnout...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Markét



Založen: 10.07.2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 11. 2007 17:24:12
Odpovědět s citátem

Tak tohle je jedna z věcí na kterou si asi budete muset zvyknout . Jsou to takový tryskokočky co všude vlezou no spíš vlítnou a není možný je v tu chvíli zastavit . Nejlepší je to v noci když má drobeček největší chuť si hrát když chcete spát a protože vás musí mít stále k dispozici tak nezbývá než zatnout zuby a počkat až miláček usoudí že to stačí a též padne únavou . To z nich ale zároveň dělá ty nejzábavnější tvorečky na světě a vám bude brzy připadat vše normální , jako by to ani jinak být nemohlo . Naopak vám to řádění v době klidu bude chybět - takhle to mám já . Very Happy
_________________
Mája a Otík
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 11. 2007 22:03:17
Odpovědět s citátem

Markét napsal:
Naopak vám to řádění v době klidu bude chybět - takhle to mám já . Very Happy


No tak to si dovolím oponovat, noční řádění mě tedy rozhodně nechybí Razz - náš Adámek v noci prostě spinká stulený u mě, a pokud se začne vrtět a zvedat, tak vím, že potřebuje napít a vyčůrat, tak já jdu taky, oba uděláme potřebné Laughing a pokračujeme ve spaní - oba Smile - je to zlatíčko Laughing

Řádí večer před spaním, zato jako tajfun Rolling Eyes - ale to je zábava, hlavně když loví velkého psa Laughing
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Markét



Založen: 10.07.2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 11. 2007 13:58:53
Odpovědět s citátem

No špatně jsem to napsala - takhle řádí před spaním ale třeba ještě 10 minut poté co se zhasne , což se ještě dá . Nemyslela jsem tím že se třeba o půlnoci rozhodne , že bude řádit a tak tomu bude do čtyř do rána , to určitě ne protože když už zalehne tak spí kolikrát dýl než mi . V tom je vytrvalec . Very Happy
_________________
Mája a Otík
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
lintith



Založen: 30.11.2007
Příspěvky: 13
Bydliště: Liberec

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 11. 2007 14:23:51
Odpovědět s citátem

Dobrý den, tak bych se ráda trochu představila. Jmenuji se Bára Delišová jak stojí v mém podpisu a pocházím ze studeného ( nyní ) severu čech. Kousek od Liberce.

Jsem svým způsobem také čekatel na nahatého miláčka, ikdyž zatím nemám žádného nikde rezervovaného. Ale to přijde, doufám. Wink

Zatím jsem se rozhodla studovat veškerá témata zde na fóru a připravovat se na život s tím nejúžasnějším tvorečkem na světe.
Snad nevadí, že jsem sem přispěla.

Zdraví Bára a rodina!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Markét



Založen: 10.07.2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 11. 2007 15:46:19
Odpovědět s citátem

Hurá další čekatel ze severu . To je dobře že se rozšiřujeme . řekla bych že poslední dobou celkem hodně . Vítejte
_________________
Mája a Otík
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Thunder



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 11. 2007 21:54:38
Odpovědět s citátem

Market Najtulka spi taky semnou pekne celou noc a radi pred spanim...dnes teda chrni az se uplne divim Shocked Laughing a u nas je to tak, ze kdyz ja se zacnu vrtet tak se Najta odporouci do pelisku na topeni a prijde az rano kdyz krmim maleho cca v 5 hod a pak ja bych spala a ona rve jak blazniva - chce se mazlit Very Happy tak ji jen tak pomuchluju a zabalim do periny na kuklu a to ji uspokoji a spi se dal...

jinak vitam Barcu a nahacka vrele doporucuji!!!!! Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 11. 2007 23:39:44
Odpovědět s citátem

lintith napsal:


Zatím jsem se rozhodla studovat veškerá témata zde na fóru a připravovat se na život s tím nejúžasnějším tvorečkem na světe.
Snad nevadí, že jsem sem přispěla.

Zdraví Bára a rodina!


Štěstí přeje připraveným-tak se to říká a to i platí-takže se připravuj a těš-a vítej!

U nás je to, co bylo před Adamem a co je po Adamovi Laughing Je malej, ale šikovnej, a je ho plný dům, je prostě všude. Kdykoliv někde člověk zavírá dveře, musí se nejdřív podívat, zda mu tam neproklouzl kocour. Ještě že slyší na jméno a přibíhá nebo aspoň odpoví...

Včerejšek proklimbal, a dneska si to vynahrazuje, pacholek jeden miloučkej. Když se pes odstěhoval do svého nočního pelechu a manžel do postele, zůstala jsem mu jen já, tak loví celý večer mně. A teď se mi verval vehementně do klína, neexistuje něco psát bez něj, mohlo by to být špatně Razz Jen ho pořád musím hlídat, když mi vleze do kanclíku-hrozně rád drbe papír, a rozdrbaná faktura nebo bankovka-to není zrovna to pravé ořechové Rolling Eyes Wink
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 12. 2007 9:54:59
Odpovědět s citátem

Já tě Báro taky vítám a jsem ráda, že ses k nám přidala. Všechno si v klidu nastuduj a uvidíš, že se i ty dočkáš svého naháčka. A pokud ti tvé okolí říká, že jsou divný, tak se na ně jen usměj a mysli si o tom svoje, protože oni naprosto nevědí o čem je řeč. Smile Prošli jsme si tím všichni a nakonec nám je ti co ohrnovali nos závidí. Smile
Kdykoliv přijď mezi nás a na cokoliv se zeptej, neexistuje hloupá otázka.
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Karolina Leitnerova



Založen: 02.02.2006
Příspěvky: 361
Bydliště: La Maison De Lions

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 12. 2007 17:50:33
Odpovědět s citátem

Ahoj Báro, tak Tě mezi nás vítáme! Snad nebude trvat dlouho a dočkáš se svého naháčka. Zatím můžeš nabírat zkušenosti a informace tady nebo se skamarádit s Janičkou co má Brio, ta bydlí také v Liberci. Chystáme se tam na jaře na výlet navštívit holky a mrknou se, jak se mají bílí tygři Smile a co je nového v tropických sklenících které mám moc ráda.
_________________
Karolina
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
Zajímavá škrabadla a pelíšky (15x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top