Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Nechce papat granule


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
sia.slunicko



Založen: 07.11.2007
Příspěvky: 7

Předmět: Nechce papat granule
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 11. 2007 19:51:40
Odpovědět s citátem

Přivezli jsme si domů skoro 3-měsíční siamskou kočičku a nechce papat granule, zkoušela jsem Whiskas Junior, Purinu ProPlan kitten ... ale granule ani náhodou ... konzervy a kapsičky normálně baští, zkoušela jsem smíchat granule s jejími kapsičkami, ale ani to nechce. Nechci ji živit jen na konzervách .. a ráda ybch aby si zvykla i na granule .. prosím poraďte
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
hanuled



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 132

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 11. 2007 20:03:37
Odpovědět s citátem

Milá sio.slunicko,
my máme doma už tři měsíce obyčejného chlupáče- evropská krátkosrstá Very Happy , ale problém stejný. Kubovi je sedm měsíců a už jsme vyzkoušeli Hills, Royal Canin, Acanu, pro plan pro zmlsaný koťata, teď jsme na Mastery a Hills. Nedá se ovšem říct, že by si granule nějak oblíbil. STále tak polovinu stravy tvoří konzervičky, vaničky(Shiny cat, animonda, Finnern)
Jsem vděčná i za to málo, když si sám od sebe a dobrovolně zobne granulí, tak to je u nás skoro oslava Smile
Mámetakový rituál, kdy do něho něco dostanu...říkám tomu "granulky do papulky" Laughing , jednu mu natlačím násilím do pusiny a jakmile zjistí, že se to dá jíst, tak mu pěkně z ruky dávám po jedné granulce do pusiny další a další. Sní takhle třeba i polovinu doporučené denní dávky.
Ještě u nás taky funguje přimíchat do granulí sýrovou pastu od gimpetu, to pak taky něco sní, ale jak říkám- žádná sláva Crying or Very sad


P.S. Absolutně nefunkční u nás bylo takovéto přimíchávání granulí do konzerv a pod., to jsem pak vyhazovala i tu konzervu Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kačátko



Založen: 03.01.2007
Příspěvky: 177

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 11. 2007 21:04:30
Odpovědět s citátem

Co baštila číča v původním domově? Třeba granule vidí u vás poprvé v životě a ještě jí nedocvaklo, že je to k jídlu.
Zatím jste vyzkoušela jen 2 druhy granulí. To je příliš brzy na to házet flintu do žita. Zkuste ještě nějaké další druhy (co by pro ty chlupaté miláčky člověk neuděla,že).
Také ty granule můžete kočičce zkusit namočit (naše kočky ale považují rozblemclé granule za hnus nejhnusovatější), nebo jak radí Hanuled, opatlat nějakou pastou, případně tvarohem.
_________________
Kačátko+Elsa, Čičik a Ošklivka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 11. 2007 23:08:46
Odpovědět s citátem

moje čičky když jsem si je přinesla také granule nejedly.Neměly zájem ani o ty,které mi dala paní chovatelka,tak jsem naředila kapsičku s trochou vody,dala drobet do misky a přidala pár granulek.Porcičky byly malinké,tak kávová lžička,spapali všechno.Jinak granulky byly v misce stále.Dnes si na ně chodí sami od sebe a určitě svou denní porci snědí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
sia.slunicko



Založen: 07.11.2007
Příspěvky: 7

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 11. 2007 17:11:55
Odpovědět s citátem

No ... nepapala teď už skoro ani konzervičky, veterinářka jí zjistila nevyléčitelnou střevní nemoc ... smrtelnou
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
sia.slunicko



Založen: 07.11.2007
Příspěvky: 7

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 11. 2007 17:12:26
Odpovědět s citátem

Všem ale děkuji za rady.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
adelnik



Založen: 12.06.2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Myšlín

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 11. 2007 21:29:16
Odpovědět s citátem

To mne mrzí... tak malinkaté koťátko... Sad
Určitě bych ale časem pořídila jiné.
_________________
adelnik + Amís + Dori + Mia + MrnyVrny
"Každý život by měl mít devět koček." Jack Canfield
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top