Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

zkušenosti s čipem


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
lucie21



Založen: 07.02.2006
Příspěvky: 15
Bydliště: Brno

Předmět: zkušenosti s čipem
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 2. 2006 9:50:42
Odpovědět s citátem

Prosím, máte někdo zkušenosti s čipem?

Slyšela jsem, že starší typy čipů cestují. Na druhou stranu v médiích všichni veterináři tvrdí, že nové skleněné pouzdro tomu zabraňuje.

A co vzhled, je to na pohled vidět? Mám sphynxe a nerada bych aby měl na krku nějakou bouli.

Chtěla bych hlavě Vaše osobní zkušenosti, přečetla jsem toho o téhle problematice dost, ale teorie je jedno a praxe druhé...

Děkuji
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Karin



Založen: 17.07.2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Brno

Předmět: čip
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 2. 2006 11:04:05
Odpovědět s citátem

Osobně bych si kočičku čipovat nenechala, ale kocourka mi očipovali už v útulku. Jejich důvody chápu, v jeho případě to však je zbytečné a nadšená z toho nejsem. Čip je dost malý a není vidět na pohled (nevím, jak je to v případě bezsrstých koček), ale je cítit při doteku a musím říct, že se tomu místu při hlazení vyhýbám. Mám obavu, že kdybych trošku přitlačila (je blízko kosti), mohlo by to kocourka zabolet.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Anonymní






Předmět: čip
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 2. 2006 8:58:46
Odpovědět s citátem

Naše kočička má čip. Nevím, zda nový či starší typ Surprised Čipovaná byla v létě. Zacházíme s ní úplně normálně. Jakoby žádný čip neměla. Nemyslím, že by ji to nějak bolelo. Normálně ji drbu i hladím v místě, kde má mít čip.
Odpovědět 
w
Anonymní





Předmět: Re: zkušenosti s čipem
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 6. 2006 14:27:01
Odpovědět s citátem

lucie21 napsal:
Prosím, máte někdo zkušenosti s čipem?

Slyšela jsem, že starší typy čipů cestují. Na druhou stranu v médiích všichni veterináři tvrdí, že nové skleněné pouzdro tomu zabraňuje.

A co vzhled, je to na pohled vidět? Mám sphynxe a nerada bych aby měl na krku nějakou bouli.

Chtěla bych hlavě Vaše osobní zkušenosti, přečetla jsem toho o téhle problematice dost, ale teorie je jedno a praxe druhé...

Děkuji


nase kocicka ma cip uz nekolik let, protoze s ni casto cestujeme pres hranice bylo to nevyhnutelne. nemam pocit ze by s tim mela jakekoliv poblemy a cip neni citit na omak ani videt. nebala bych se toho!
Odpovědět 
liw



Založen: 03.05.2006
Příspěvky: 152

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 6. 2006 19:39:38
Odpovědět s citátem

mame 4 mesacneho kocurika, cipovany bolo pre mesiacom. cip je citit, ale uz menej ako ked k nam prisiel. Ako pribera, pomaly ho uz ani nenahmatame, takze si myslim, ze bouli kocurikovi nevytvorite, pripadne po case zmizne.
Co sa tyka cestovania cipov, asi sa to deje aj s tymito novymi. V pase ma kocur napisane "vlavo na krku", cip ma ale vlavo na boku medzi prednymi a zadnymi labkami... Nasa veterinarka (ina ako ten, co cipoval) ale tvrdi, ze to nie je problem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karin



Založen: 17.07.2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Brno

Předmět: NOVÉ INFORMACE O MIKROČIPECH
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 11. 2007 8:53:18
Odpovědět s citátem

Varování: Byla uveřejněna analýza, která se zabývala 11 vědeckými články z let 1990-2006 v souvislosti s mikročipy a rakovinou u potkanů a psů.
Závěrem studie nabádá pacienty, majitele domácích zvířat, veterináře i odpovědné činitele, aby
1) okamžitě zastavili mikročipování lidí,
2) pacienti s implantáty byli písemně informováni o výsledku výzkumu a byl jim nabídnut postup pro odstranění mikročipu a
3) odpovědní činitelé stáhli veškerá nařízení k mikročipování zvířat.

http://www.antichips.com/cancer/
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (30x)
2
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (17x)
3
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (16x)
4
Britská krátkosrstá kočka (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top