Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Čekatelé na sphynxe


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Markét



Založen: 10.07.2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 12. 2007 18:57:07
Odpovědět s citátem

Souhlasím s Radkou . Opravdu většina lidí reaguje zpočátku odmítavě jako že něco takovýho přeci nemůžem myslet vážně . Po nějaké době ale nejen že kočičáka muchluou ale někteří uvažují taky o jeho pořízení . Very Happy
_________________
Mája a Otík
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
lintith



Založen: 30.11.2007
Příspěvky: 13
Bydliště: Liberec

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 12. 2007 21:20:30
Odpovědět s citátem

Já vám všem moc děkuji za nádherné přivítání! Jste úžasní.

Vás Karolíno ( i ostatní tady ze severu či návštěvníky Very Happy ) vřele zvu na návštěvu u nás. Nebydlíme přímo v Liberci. Bydlíme cca 13 km o Liberce směr Chrastava ( Děčín ) a za Chrastavou je malá vesnička jménem Vítkov. Nechtěla jsem psát rovnou Vítkov, jelikož si myslím, že by nikdo nevěděl odkud jsme.

A přoč vás všechny zvu na návštěvu. U nás na statku najdete koně, pávy ale hlavně milion ptáků. Nejsou moji. Já nejsem milionář, ovšem jsou tchánovi. Přes léto to tu je jak v ptačinci. Opravdu krása!
Takže doufám, že nás poctíte svou návštěvou!! Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
pcsara



Založen: 04.05.2007
Příspěvky: 59
Bydliště: Praha 4

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 12. 2007 9:15:27
Odpovědět s citátem

lintith - také vítám Báro. Určitě je lepší zbírat zkušenosti a pak si naháčka koupit Smile Ten statek s koňmi závidím, hned bych se jela podívat Smile
_________________
Kačenka a Pinxí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
lintith



Založen: 30.11.2007
Příspěvky: 13
Bydliště: Liberec

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 12. 2007 10:02:07
Odpovědět s citátem

pcsara : děkuji za přivítání, ale závidět není co Sad . Nic z toho co je zde ( krom pár plazů, gekončíků a psa ) není moje. O koně se sice starám já, ale ani jeden mi neříká pane...ovšem miluji je stejně, jako by mi pane říkali Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
pcsara



Založen: 04.05.2007
Příspěvky: 59
Bydliště: Praha 4

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 12. 2007 18:10:21
Odpovědět s citátem

lintith - nejde o to, jestli jsou tvoje, ale můžeš se o ně starat, jezdit na nich. A to je strašně krásný Smile
_________________
Kačenka a Pinxí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
DevilishLucy



Založen: 04.12.2007
Příspěvky: 125

Předmět: čekatel na sphynxe
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 12. 2007 12:33:19
Odpovědět s citátem

Dobrý den, ráda bych se mezi Vás připojila a oznámila Vám, že už brzy budu hrdá majitelka sphynxíka. Už se na něj s přítelem moc těšíme. Už brzy.... Shocked
_________________
DevilishLucy Surprised)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: čekatel na sphynxe
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 12. 2007 15:00:48
Odpovědět s citátem

DevilishLucy napsal:
Dobrý den, ráda bych se mezi Vás připojila a oznámila Vám, že už brzy budu hrdá majitelka sphynxíka. Už se na něj s přítelem moc těšíme. Už brzy.... Shocked


Jsou úžasní, nádherní, komunikativní-a navíc od žádného majitele naháčka jsem nečetla žádné šílené story, co to jeho zvíře vyvádí za alotria, že se s ním nedá žít, viz. Fugy. Jsou prostě jiní, než tvz. normální kočky. Denně mě dostává a jsem do něj blázen. Manžel mu dokonce prominul, když ho včera ráno vzbudil poněkud předčasně a netradičně-šíleně ho pročůral (ještě si z toho pak dělal srandu, ne aby počůral mě, když se mnou spí, ale přešel si k němu). No bylo to na převlečení celé postele, čisté pyžamo, manžel šel do sprchy, ale bral vše s humorem, ten můj zlatej manžel. Mohla jsem za to já-nevšimla jsem si, že zvířata nemají vodu, a když jsem jim ji večer nalila, tak se Adam prostě uchlastal-pil v jednom kuse snad 10 minut. No a v ložnici neměl WC. Takže moje chyba, ne jeho Twisted Evil Embarassed - stydím se.

Už jsem vše napravila, na vodu dohlížím a druhé WC jsem dala do ložnice.
Dnes se muž (i já) probudil suchý a až když se vyspal.

Jak se tohle kotě dovede mazlit, to je neuvěřitelné, dcera se ptala v legraci manžela (t.j. otce), jestli na Adama nežárlí, jak se se mnou muchluje Razz
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
pcsara



Založen: 04.05.2007
Příspěvky: 59
Bydliště: Praha 4

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 12. 2007 16:38:13
Odpovědět s citátem

DevilishLucy - Ahoj, vítám tě. A jakou budete mít barvu? Kluka, nebo holčičku? A odkud jste?
_________________
Kačenka a Pinxí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
DevilishLucy



Založen: 04.12.2007
Příspěvky: 125

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 12. 2007 17:05:15
Odpovědět s citátem

¨To bohužel ještě nevím čekám až mi odpoví Karolína, ale snad to bude co nejdříve pak sem dám fotečky. Jinak jsem z prahy Černý Most. Very Happy
_________________
DevilishLucy Surprised)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
rozaarka



Založen: 26.09.2006
Příspěvky: 39

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 12. 2007 17:16:49
Odpovědět s citátem

DevilishLucy napsal:
Jinak jsem z prahy Černý Most. Very Happy


Tak Vás tu vítám! A koukám, že se Sphynxí Praha a okolí pěkně rozrůstá! Kdyby Vás něco zajímalo, tak se ozvěte. My už máme drobečky od Karoli dva a zahájila jsem útok na manžela na třetí Embarassed
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
payushka



Založen: 11.02.2006
Příspěvky: 273
Bydliště: Cheb

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 12. 2007 17:19:59
Odpovědět s citátem

rozaarka napsal:
My už máme drobečky od Karoli dva a zahájila jsem útok na manžela na třetí Embarassed


Verco vazne? Laughing

Jinak dodatecne vitam vsechny nove "ocekajici" a i ty co uz se dockali a preju co nejvic krasnych chvil se sphynxikem a spousty legrace Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
rozaarka



Založen: 26.09.2006
Příspěvky: 39

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 12. 2007 17:32:42
Odpovědět s citátem

payushka napsal:


Verco vazne? Laughing



Pajo, vazne! Honza se dost cuka, ale az bude nejake prihodne kotatko (modrooke od Kacenky), tak jiste povolí Laughing ...doufam
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
DevilishLucy



Založen: 04.12.2007
Příspěvky: 125

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 12. 2007 17:58:45
Odpovědět s citátem

inak dodatecne vitam vsechny nove "ocekajici" a i ty co uz se dockali a preju co nejvic krasnych chvil se sphynxikem a spousty legrace Smile[/quote]

Ahoj Payuško tak doufám že si mě pamatuješ Laughing potkali jsme se v čajovně u španělské synagogy byla jsem tam s Terkou Fedasů a Kubou a Vácou pamatuješ, v tu dobu jsem myslela, že to ještě rok potrvá, ale ne dostanu ho od přítele k Vánocům Very Happy
_________________
DevilishLucy Surprised)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
sanny



Založen: 16.01.2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Ostrava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 12. 2007 18:20:36
Odpovědět s citátem

Ahojte, vítám nové "čekatele" a přeji at jim rychle uteče čekání na naháčka Very Happy
_________________
Sandra a Mutinci Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
pcsara



Založen: 04.05.2007
Příspěvky: 59
Bydliště: Praha 4

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 12. 2007 19:26:11
Odpovědět s citátem

DevilishLucy - my si berem buď těsně před Vánocema, nebo potom. Vy chcete koťátko po Katince s Willym?
_________________
Kačenka a Pinxí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 12. 2007 21:00:09
Odpovědět s citátem

DevilishLucy napsal:

v tu dobu jsem myslela, že to ještě rok potrvá, ale ne dostanu ho od přítele k Vánocům Very Happy


Tak tomu říkám vánoční dárek!!! Paráda!
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
payushka



Založen: 11.02.2006
Příspěvky: 273
Bydliště: Cheb

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 12. 2007 7:14:34
Odpovědět s citátem

DevilishLucy napsal:

Ahoj Payuško tak doufám že si mě pamatuješ Laughing potkali jsme se v čajovně u španělské synagogy byla jsem tam s Terkou Fedasů a Kubou a Vácou pamatuješ, v tu dobu jsem myslela, že to ještě rok potrvá, ale ne dostanu ho od přítele k Vánocům Very Happy


Ahojky! no to vis,ze pamatuju Wink No tak to bude to cekani vyrazne zkraceno,to vam preju,cekani je nekonecny Smile Klidne mi nekdy napis na mail ( payushka@centrum.cz ),ja se ted v praci na net moc nedostanu,zacali nas tu dost kontrolovat,ale o vikendu muzu u nasich. Tak at vam to utika!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
payushka



Založen: 11.02.2006
Příspěvky: 273
Bydliště: Cheb

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 12. 2007 7:16:03
Odpovědět s citátem

rozaarka napsal:
payushka napsal:


Verco vazne? Laughing



Pajo, vazne! Honza se dost cuka, ale az bude nejake prihodne kotatko (modrooke od Kacenky), tak jiste povolí Laughing ...doufam


Verco, zavidim,ja verim,ze Honza podlehne Wink Ja to zatim nechavam na dobu neurcitou a je to nekde v daleke budoucnosti,ale ! taky tusim,ze tenhle stav kocicaku nebude konecny Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Thunder



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 12. 2007 10:45:01
Odpovědět s citátem

DevilishLucy taky te vitam mezi cekatele a preju at to co nejrychleji utece!!!

Jinak Rozi a Payus...myslim ze jeden nahaty kocicak neni nikdy konecne cislo Wink Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Thunder



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 12. 2007 10:52:37
Odpovědět s citátem

Jo, jeste pro ty co nevi...zmenili jsme nick z Tyrellacku na Thunder...aby nedoslo k nejakym omylum...Tyrellacka sice doma mame, ale jinak s chovnou stanici Karoliny, potazmo Radky nemame nic spolecneho...tak abysme nejaky nemystifikovali... Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
DevilishLucy



Založen: 04.12.2007
Příspěvky: 125

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 12. 2007 11:17:51
Odpovědět s citátem

[quote="Thunder"]DevilishLucy taky te vitam mezi cekatele a preju at to co nejrychleji utece!!!

Very Happy Děkuji za přijetí jo je pravda že je to nekonečné čekání i do těch vánoc mám už vše připravené ted denne sedím na internetu a čekám až napíše Karolína. Shocked
_________________
DevilishLucy Surprised)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
rozaarka



Založen: 26.09.2006
Příspěvky: 39

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 12. 2007 12:31:40
Odpovědět s citátem

DLucy, a kdy přesně byste si koťátko měli dovét. Holku, kluka? Jsem šíleně zvědavá Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
DevilishLucy



Založen: 04.12.2007
Příspěvky: 125

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 12. 2007 12:42:00
Odpovědět s citátem

rozaarka"]DLucy, a kdy přesně byste si koťátko měli dovét. Holku, kluka? Jsem šíleně zvědavá Very Happy

Rozzárko ta já taky čekám až se Karolíně ozve jedna paní z Ameriky kdyby jí nechtěla tak by to byla černá holčička a jinak by to byl asi černý chlapeček. Jsem moc zvědavá jak to dopadne, doufám že už to nebude trvat dýl než týden maximálně dva no hrůza to čekání Mad
_________________
DevilishLucy Surprised)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 12. 2007 23:15:44
Odpovědět s citátem

Lucko, týden nebo dva čekání na kotě je chvilka. Představ si, že bys čekala až se kotě teprve narodí a pak 3 měsíce jen sledovala, jak roste než by sis pro něj mohla jet. Tomu já říkám čekání Smile, 14 dní uteče jako voda.
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
pcsara



Založen: 04.05.2007
Příspěvky: 59
Bydliště: Praha 4

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 12. 2007 7:24:48
Odpovědět s citátem

Lucko - přesně tak, my čekáme ode dne narození koťátka, až si pro něj pojedeme a už se to blíží Smile
_________________
Kačenka a Pinxí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
DevilishLucy



Založen: 04.12.2007
Příspěvky: 125

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 12. 2007 12:08:48
Odpovědět s citátem

RadkaK napsal:
Lucko, týden nebo dva čekání na kotě je chvilka. Představ si, že bys čekala až se kotě teprve narodí a pak 3 měsíce jen sledovala, jak roste než by sis pro něj mohla jet. Tomu já říkám čekání Smile, 14 dní uteče jako voda.


Radko tak asi budu čekat mnohem dýl já se ta co čeká na vyjádření paní z ameriky no jemi strašně vím že při mé smůle b udu čekat na Katju a Villiho Sad . Jinak Děkuji
_________________
DevilishLucy Surprised)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
payushka



Založen: 11.02.2006
Příspěvky: 273
Bydliště: Cheb

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 12. 2007 18:37:14
Odpovědět s citátem

DevilishLucy napsal:

Radko tak asi budu čekat mnohem dýl já se ta co čeká na vyjádření paní z ameriky no jemi strašně vím že při mé smůle b udu čekat na Katju a Villiho Sad . Jinak Děkuji


Lucko, porad je to kratsi doba, nez ten rok Wink Musis to brat z ty pozitivnejsi stranky.Ono i na tom cekani a teseni je neco hezkyho! Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
DevilishLucy



Založen: 04.12.2007
Příspěvky: 125

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 12. 2007 19:00:26
Odpovědět s citátem

Lucko, porad je to kratsi doba, nez ten rok Wink Musis to brat z ty pozitivnejsi stranky.Ono i na tom cekani a teseni je neco hezkyho! Wink[/quote]

Ahoj Pájo já vím, ale já sem strašný nervák tak to holt prožívám více no to se nedá nic dělat aspoň to pro kočičku zatím všechno připravím. Jinak děkuji za útěchu Razz
_________________
DevilishLucy Surprised)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Markét



Založen: 10.07.2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 12. 2007 19:07:51
Odpovědět s citátem

DevilishLucy i tak budeš zřejmě čekat kratší dobu než mi na chlupáčka po Immě a Furrym . Ono když už pak vidíš jak miminko vypadá a roste , čeká se líp . Stačí když už víš že je v bříšku u maminky , to my ještě nevíme . Dozvíme se možná během tří týdnů . Imma i Furry budou mít první miminka a už jsou na ně co se počtu koťátek týče kladou dost vysoké nároky takže je možné že se tentokrát na všechny napoprvé nedostane . Musíme doufat . Už čtrnáct dní držíme pěsti až nám klouby praskaj tak snad tam ten náš mimís bude . Very Happy [/quote]
_________________
Mája a Otík
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
payushka



Založen: 11.02.2006
Příspěvky: 273
Bydliště: Cheb

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 12. 2007 21:36:00
Odpovědět s citátem

Markét napsal:
DevilishLucy i tak budeš zřejmě čekat kratší dobu než mi na chlupáčka po Immě a Furrym .
[/quote]

Taky jsem na prcky zvedava, Furysek je braska naseho Twixika Smile,i kdyz proti Twixovi je mene chlupaty Smile

Ja chci taky cekat na nejaky kockomimino Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (46x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (23x)
3
Britská krátkosrstá kočka (22x)
4
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (20x)
5
Mňoukání a štěkání (20x)
6
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (19x)
7
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (17x)
8
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (15x)
9
Kočičí jména (15x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top