Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Krmení


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Chillhousová



Založen: 05.01.2007
Příspěvky: 65
Bydliště: jižní čechy

Předmět: Krmení
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 10. 2007 8:43:37
Odpovědět s citátem

Mám dotaz,
doma máme vykastrovaného necelý rok a půl starého kocourka, kterého krmím krmivem pro kastrované kočky (Pro Plan After Care).
Teď jsme si domů nastěhovali dvouměsíčního kocourka, tomu jsem koupila Pro Plan Kitten Chicken & Rice (pro kočky od 1 do 12 měsíců).
Asi už víte na co se chci zeptat, jak docílím toho, aby si každý jedl to svoje a nekradl druhému z misky?
Chilli se pustí do kotěcích, když ho přesunu k jeho granulím, tak "brzdí" všema čtyřma a k misce ho nedostanu. Prcka přesunu a ten pokračuje, jako by mu bylo jedno, co právě baští... ale stejně...
Vadí to hodně, nebo mám koupit ještě nějaké "univerzální" krmivo, které by mohli oba dva?
_________________
Chillhousovi
Jedna kočka nevyhnutelně vede k další. (E.Hemingway)
Stáváš se navždy odpovědným za to, co jsi k sobě připoutal. (Exupéry)

http://www.modrykocour.cz/golden-kocour.php?id=1026
http://www.modrykocour.cz/golden-kocour.php?id=1404
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Monika



Založen: 05.01.2007
Příspěvky: 22
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Krmení
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 10. 2007 8:52:04
Odpovědět s citátem

Stručně a jednoduše - nedocílíte Very Happy Very Happy Very Happy . Mám tři kočky, jednu slušně vypapanou, jednu "normální" a pětiměsíční kotě. Ta slušně vypapaná už trefí jen k misce pro kotě, ta normální baští všechno a kotěnočkin zas baští granulky jen když u něj sedím Very Happy Very Happy Very Happy . Prostě to nějakou dobu vydržím, Rozárka holt asi kilečko přibere, a až bude mrňouskovi tak okolo půl roku, přejdu na normální dospěláckou stravu všem, a až bude po kastraci tak budou mít všechny tři granule pro kastráty. Lepší kompromis než nervy v kýblu a uražená kočka Very Happy .
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
adelnik



Založen: 12.06.2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Myšlín

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 10. 2007 11:58:14
Odpovědět s citátem

Bylo by možné je krmit odděleně?

Nebo třeba kotěcí granule nasypat prckovi tehdy, když je dospělý kočičák jinak zaměstnán... aby měl třeba jednou denně ty kotěcí a zbytek dne může klidně baštit dospělácké.... ale asi by to neměly být pro kastráty ale třeba Indoor, hair and skin....

proč má Váš kocourek granule pro kastráty? Přibírá po normálních granulích?

Mám taky kastrovaného kocourka, a dokud mi nebude moc přibírat nebo vykazovat špatnou hodnotu ph v moči tak u svých granulí zůstaneme (RC Maine coon).

To jsou je čistě mé názory, posbírané zde a na jiných webech.

p.s. Chilli má super fotky, moc se mi líbí jak jej fotíte. Wink
_________________
adelnik + Amís + Dori + Mia + MrnyVrny
"Každý život by měl mít devět koček." Jack Canfield
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Chillhousová



Založen: 05.01.2007
Příspěvky: 65
Bydliště: jižní čechy

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 11. 2007 18:40:24
Odpovědět s citátem

díky za odpovědi,
krmivo pro kastráty jsem koupila po přečtení mnoha a mnoha různých diskuzí...
Teď koupila jsem tedy normální granulky a míchám je s "miminovskými", tak je to celkem ok.
Stejně ten prcek žere jen odkud žere Chilli, pije jen odkud pije Chilli, spí zrovna tam, kde spí právě Chilli... prostě kam jeden, tam druhý, tak jsem to přestala řešit... Kocouři zatím vypadají spokojeně, tak snad jim to vydrží co nejdéle.
Hezký den!
_________________
Chillhousovi
Jedna kočka nevyhnutelně vede k další. (E.Hemingway)
Stáváš se navždy odpovědným za to, co jsi k sobě připoutal. (Exupéry)

http://www.modrykocour.cz/golden-kocour.php?id=1026
http://www.modrykocour.cz/golden-kocour.php?id=1404
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Syrová játra
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 12. 2007 12:20:07
Odpovědět s citátem

Prosím zkušenější o radu-mohu kocouře krmit syrovými hovězími nebo drůbežími játry a kuřecími droby (srdce, žaludek) v syrovém stavu, třeba přemražené, jako hovězí?
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Syrová játra
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 12. 2007 12:30:04
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
Prosím zkušenější o radu-mohu kocouře krmit syrovými hovězími nebo drůbežími játry a kuřecími droby (srdce, žaludek) v syrovém stavu, třeba přemražené, jako hovězí?

Můžete, ale asi bych nedávala častěji než 1x týdně.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
hanuled



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 132

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 12. 2007 13:25:38
Odpovědět s citátem

Náš Kuba zrovna kuřecí srdce a žaludky miluje. Játra nedáváme, protože měl po nich vždy řidší stolici, ale srdíčka a žaludky opravdu zbožňuje, řekla bych, že i víc než třeba kuřecí prsa.
Přemražení je samozřejmostí.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alimak



Založen: 25.10.2007
Příspěvky: 50

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 12. 2007 16:46:07
Odpovědět s citátem

Chtěla jsem se zeptat, jak často můžu dávat syrové, přemražené maso (hovězí a kuřecí)? Jestli můžu obden, nebo denně. Děkuji za odpověď
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Krmení
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 12. 2007 18:05:06
Odpovědět s citátem

Koupila jsem kuřecí srdíčka a žaludky, dala do mísy, přidala trochu rýže, kousek hovězích jater a jednu velkou nakrájenou mrkev, vše uvařila, rozmixovala a nadělala porcičky do mrazáku. Zkušební dávka šla do misky, přidala jsem trochu drobně krájeného přemraženého hovězího a Adam se mohl užrat. Dlabal, až mu za ušima lupalo. Very Happy Nic nezbylo.

Tak máme vlastní konzervičky-vyšla jsem z toho, co tady někde padlo, že nejvíce masa je v mase. A vyšlo to určitě laciněji než stejné množství "masa" v kapsičce nebo konzervě.

Samozřejmě má ještě kdykoliv k dispozici kvalitní granulky pro koťata Razz a vodu.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Markét



Založen: 10.07.2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 12. 2007 14:13:39
Odpovědět s citátem

Bezva tatiano a recept by nebyl ? V jakých poměrech byly jednotlivé suroviny . Zkusila bych to protože Otík normální konzervy a kapsičky nemůže kvůli průjmu , který po nich vždycky má . Prosím prosím Very Happy
_________________
Mája a Otík
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 12. 2007 10:30:57
Odpovědět s citátem

Markét napsal:
Bezva tatiano a recept by nebyl ? V jakých poměrech byly jednotlivé suroviny . Zkusila bych to protože Otík normální konzervy a kapsičky nemůže kvůli průjmu , který po nich vždycky má . Prosím prosím Very Happy


V marketu jsem koupila jedno balení srdíček a jedno žaludků, cca po 300g, k tomu jedna dost velká mrkev, asi 100g jater, a 2 lžíce rýže-vše povařit tak půl hodiny, dát víc vody, aby se zcela nevyvařila, pak rozmixovat. I rozmražené mu to strááááááášně moc chutná, máme z toho asi 15 porcí (a to jsem toho kus ujedla, mám žaludky taky ráda Wink ). Pak jsem to naporcovala do mikrotenu a dala do mrazáku do jednoho pytlíku-všechny ty jednotlivé porcičky Laughing . Takže se to osvědčilo-a když se do toho přidá troška syrového přemraženého hovězího nebo kuřecího, je to ještě lákavější.
A cena? Asi 40 Kč Razz - za všechno. Skutečně doporučuji-ta trocha práce za to stojí. Smile
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Raika



Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 214
Bydliště: Rožnov p. Radh.

Předmět: Krmení
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 12. 2007 11:20:02
Odpovědět s citátem

Tak to závidím. Naše zmlsaná potvora nežere ani játra, ani žaludky a srdce taky ne. Sem tam vezme na milost křidýlko nebo hovězí slabinu. V neděli jsem navařila kuřecí a krůtí maso za 70,-Kč a už je tam poslední porce...
_________________
Raika + Mína + Kira + Denny
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 12. 2007 14:04:52
Odpovědět s citátem

Dneska jsem nabídla jen tak z legrace bramborovou kaši-brambory vařené s brokolicí a pórkem, a obě má zvířata-kocour i pes-se mohla užrat Razz -ale tím je rozhodně krmit trvale nemíním Wink Oba mi olizovali současně prst, na kterém byla kaše Laughing
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Markét



Založen: 10.07.2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 12. 2007 17:50:53
Odpovědět s citátem

Tak tenhle recept určitě vyzkoušíme .
_________________
Mája a Otík
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 12. 2007 20:48:52
Odpovědět s citátem

Markét napsal:
Tak tenhle recept určitě vyzkoušíme .


Pro rodinu nebo pro kocouře Wink ?
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
vetka.M



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 125
Bydliště: Kuřim

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 12. 2007 9:51:16
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
Markét napsal:
Tak tenhle recept určitě vyzkoušíme .


Pro rodinu nebo pro kocouře Wink ?


chtěla jsem se zeptat na totéž Very Happy

taky ho vyzkouším, Vanilka nerada kouše, i konzervy má raději paštičkové, než kouskové (kromě tuňákového Shiny Catu-toho žere i s prstama Laughing ) mixované by se jí mohlo zamlouvat...a když ne, tak to spolehlivě vyjede Želvuš, nebo pes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Markét



Založen: 10.07.2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 12. 2007 15:00:31
Odpovědět s citátem

Samozřejmě pro kocouře Very Happy Wink
_________________
Mája a Otík
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Markét



Založen: 10.07.2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 12. 2007 15:02:44
Odpovědět s citátem

Otík teda zeleninu nebaští , holt neprošla masem no ale jinak maso všeho druhu to je jeho
_________________
Mája a Otík
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Raika



Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 214
Bydliště: Rožnov p. Radh.

Předmět: Kočičí konzervičky po domácku
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 12. 2007 12:05:23
Odpovědět s citátem

Tak jsem se nechala inspirovat a zkusila vyrobit "zpestřovač" kočičí stravy. Nakoupila jsem různá kuřecí a krůtí masa (vpašovala jsem i čtyři krůtí žaludky) a vše uvařila s mrkví. Vše jsem nakrájela, mrkev nastrouhala, přidala dvě kolečka drobně nakrájené šunky, promíchala a nacpala do vymytých plechových vaniček od kočičích konzerv. Z trochy vývaru jsem udělala rosol, zalila jsem vaničky a překryla potravinovou fólií. A šoupla do mražáku. 100g porce vychází na 12,50Kč. Oměnou mi bylo spokojené mlaskání...
_________________
Raika + Mína + Kira + Denny
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: Kočičí konzervičky po domácku
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 12. 2007 15:53:16
Odpovědět s citátem

Raika napsal:
Tak jsem se nechala inspirovat a zkusila vyrobit "zpestřovač" kočičí stravy. Nakoupila jsem různá kuřecí a krůtí masa (vpašovala jsem i čtyři krůtí žaludky) a vše uvařila s mrkví. Vše jsem nakrájela, mrkev nastrouhala, přidala dvě kolečka drobně nakrájené šunky, promíchala a nacpala do vymytých plechových vaniček od kočičích konzerv. Z trochy vývaru jsem udělala rosol, zalila jsem vaničky a překryla potravinovou fólií. A šoupla do mražáku. 100g porce vychází na 12,50Kč. Oměnou mi bylo spokojené mlaskání...


Přesně tak, a vyjde to daleko laciněji, jen to chce trochu práce Wink -A kde najdeme víc masa než v mase, že Razz ? Ten můj to baští jako vzteklý, a přitom to je nejlevnější (a nikdo mi neúčtuje žádné poštovné, které to zdražuje Laughing
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Kočičí konzervičky po domácku
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 12. 2007 16:19:17
Odpovědět s citátem

Hmm, jen bych chtěla podotknout, že občas je holt nutnost kupovat konzervu, kde sice není 100% masa, ale alespoň čičiny neházej pohledy typu - chceš mě otrávit, či co? Takže ostatní ať nezoufají, že jejich čičmouni nebaští domácí mňamku Very Happy

Kdysi jsem zkoušela něco obdobného pro naše čičmouny taky uvařit ... jejich výraz odpovídal výše uvedenému komentáři ... raději by asi umřeli hlady, než sníst maso s mrkví (nebo s čímkoliv jiným), vůbec nejsou totiž zeleninoví a vlastně ani moc masoví ... když vařím třeba kuřecí křídla do polívky, tak mi sice asistují, dvakrát si zobnou, ale to je tak všechno ... maj holt maso jen jako mňamku, syrového taky jen užďobnou a maj dost.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: Kočičí konzervičky po domácku
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 12. 2007 16:40:41
Odpovědět s citátem

April napsal:
Hmm, jen bych chtěla podotknout, že občas je holt nutnost kupovat konzervu, kde sice není 100% masa, ale alespoň čičiny neházej pohledy typu - chceš mě otrávit, či co? Takže ostatní ať nezoufají, že jejich čičmouni nebaští domácí mňamku Very Happy

Kdysi jsem zkoušela něco obdobného pro naše čičmouny taky uvařit ... jejich výraz odpovídal výše uvedenému komentáři ... raději by asi umřeli hlady, než sníst maso s mrkví (nebo s čímkoliv jiným), vůbec nejsou totiž zeleninoví a vlastně ani moc masoví ... když vařím třeba kuřecí křídla do polívky, tak mi sice asistují, dvakrát si zobnou, ale to je tak všechno ... maj holt maso jen jako mňamku, syrového taky jen užďobnou a maj dost.

April


Taky bych byla spokojenější, kdyby ten náš chroupal radši granulky-ale ty on má jen jako mlsek-radši baští to mokré. Holt je to jako u nás, lidí-taky každému chutná něco jiného Razz . Každá víme nejlépe, co ti naši miláčkové nejradši a co jim prospívá Smile Adámek si dá granulky na dobrou noc-to potom aby mě mohl budit, že se nutně, ale naprosto nutně uprostřed noci potřebuje běžet napít Rolling Eyes
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Veverka



Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 59
Bydliště: Polička a Praha

Předmět: Granulky :o)
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 12. 2007 19:02:10
Odpovědět s citátem

No ten náš miláček si zamiloval granulky ČIČI, chtěla bych se zeptat na názory, jestli s tím má někdo zkušenosti... Zkoušeli jsme i dva jiné typy ale teda tvářil se, že moc ne-e a tohle krmivo (prý pro mlsné jazýčky) fakt miluje. Zkoušeli jsme dát i kousek syrového masíčka, ale potom měl tak nějak průjem Surprised(
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: Granulky :o)
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 12. 2007 20:11:48
Odpovědět s citátem

Veverka napsal:
No ten náš miláček si zamiloval granulky ČIČI, chtěla bych se zeptat na názory, jestli s tím má někdo zkušenosti... Zkoušeli jsme i dva jiné typy ale teda tvářil se, že moc ne-e a tohle krmivo (prý pro mlsné jazýčky) fakt miluje. Zkoušeli jsme dát i kousek syrového masíčka, ale potom měl tak nějak průjem Surprised(


Granulky ČIČI, tak to slyším já osobně poprvé Shocked - a to se kupuje kde?
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Granulky :o)
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 12. 2007 20:22:06
Odpovědět s citátem

Jsou to tyhle granule; firma vyrábí i skvělý kočkolit, bohužel, je dostupný vlastně jen v Intersparu; granule mají také tam a v Hypernově, co jsem tak viděla já.

http://www.aport-tekro.com/sek_2_7.php
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: Granulky :o)
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 12. 2007 21:05:12
Odpovědět s citátem

April napsal:
Jsou to tyhle granule; firma vyrábí i skvělý kočkolit, bohužel, je dostupný vlastně jen v Intersparu; granule mají také tam a v Hypernově, co jsem tak viděla já.

http://www.aport-tekro.com/sek_2_7.php


No co jsem si o tom přečetla, zní dost zajímavě, i když nikde nebyl uveden obsah masa nebo masové moučky v %. Ale koupit se to musí asi v Intersparu nebo Hypernově, na stránkách Aportu to nejde Rolling Eyes vyzkoušela bych ráda ten kočkolit Confused
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Veverka



Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 59
Bydliště: Polička a Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 12. 2007 9:54:34
Odpovědět s citátem

no já ty granulky objevila v tescu, a náš Black se po nich může umlátit a i recenze znějí dobře Surprised) každopádně tohle krmivo chutná kočičákovi nejvíc . whiskas skoro nepapal a pak jsme měli nějaké drahé a to taky nic moc Surprised)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (40x)
2
RSS kanály (40x)
3
HCM u koček - program PawPeds (25x)
4
Zlomek vteřiny (22x)
5
Debakl (21x)
6
Byl jsem hubenej a mrňavej (20x)
7
Kočky a vepřové maso - jak je to ... (20x)
8
Deníček stříbrné šelmy – 6. část (17x)
9
Na domácí frontě klid? (16x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top