Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Sexuální chování - ano či ne?


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Xantha



Založen: 03.11.2007
Příspěvky: 1

Předmět: Sexuální chování - ano či ne?
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 11. 2007 12:54:02
Odpovědět s citátem

Dobrý den.

Mám 4 letého vykastrovaného kocourka, který si v poslední době velice oblíbil starou zimní rukavici. Rád se s ní pere a po skončení hry na ní začne šlapat až se na ní schoulí a usne. Pokud by se jeho chování omezilo jenom na tohle, asi bych to považovala za projev spokojenosti, jenže to není všechno. Také jsem si všimla, že při tom šlapání na té rukavici, má - jak to říct - erekci... Smile, dělá takové zvláštní (sexuální?) pohyby zadečkem a na konci, před tím než na té rukavici usne, olizuje se mezi nohama. Zní to asi opravdu zvláštně a těžko se to popisuje, ale mám pocit, že to nemůže být nic jiného než sexuální chování. Má s tím někdo podobné zkušenosti? Jak se Vám to jeví? Znovu podotýkám, kocourek je vykastrovaný zhruba na konci prvního roku života.

Předem díky za odpověď,
Xantha
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
hanuled



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 132

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 11. 2007 15:29:44
Odpovědět s citátem

Tak mně to opravdu zní tak, že si váš kocourek zřejmě opravdu našel partnerku Smile .
Kastrace sice zabrání projevům pohlavní zralosti, např. značkování, agresivita apod., ale někdy nemusí tlumit sexuální pudy a touhy. Moje kamarádka má kastrovaného pětiletého kocourka a ten ji takhle souloží s nohou Very Happy . Kdybych to neviděla, neuvěřím Shocked
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
JanaV.



Založen: 17.09.2007
Příspěvky: 49
Bydliště: Louny

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 11. 2007 10:34:25
Odpovědět s citátem

Tak my máme dvě koťata 4,5 a 3,5 měsíce. Ten mladší občas dělá to, že se ke staršímu "přisaje", jako by se kojil u mámy a je mu celkem jedno ke které části těla se přisaje. Vrní, tlapkuje a má u toho erekci. Pohlaví si ale neolizuje. Ten starší u toho obvykle spí (jinak by mu asi utekl) a když malej skončí, přitulí se ke staršímu a spokojeně usne - prostě, jako by byl u mámy. Tak nevím, co si o tom myslet - jde o kojení nebo o "sex" Rolling Eyes Laughing ?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 11. 2007 10:46:56
Odpovědět s citátem

Chi chi, kam vy těm kocourkům nekoukáte a co všechno nezkoumáte Very Happy

Vrnění a tlapkování (i to přisátí) - tomu se říká mléčný krok, údajně by to mělo souviset s tím, že bylo kotě brzy vzaté od mámy, ale má osobní zkušenost je, že to kočka dělá z náklonnosti, Rubka začala takhle šlapkat až skoro po dvou letech u nás, z ničeho nic, Maxíš takhle šlape takřka pořád, je to takový stav "blaženosti".

Sex není jen otázkou hormonů, o které příjdou při kastraci, ale i věcí mozku. Např. dříve chovní kocouři po kastraci mají tendence i dále nakrývat. Takže kocour, který tomu přišel na chuť, může tyhle projevy mít i po kastraci.

Řekla bych, že otázkou je, co je z pohledu kocoura soulož a sexuální projev; osobně si nemyslím, že to šlapkání, vrnění, u nás i slintání a čištění mezi nohama je zrovna znakem sexu. Erekce, no toť otázka, přiznám se, že jsem zatím Maxíše takhle detailně při šlapkání nezkoumala a nezaregistrovala.
Já bych to nazvala prostě stav blaženosti a spokojenosti, nehledala bych v tom za každou cenu náznaky sexuálního chování.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
payushka



Založen: 11.02.2006
Příspěvky: 273
Bydliště: Cheb

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 11. 2007 13:37:28
Odpovědět s citátem

Kdyz jsem kdysi bydlela v podnajmu u jednoho kamarada,ktery ma britskeho kocoura - nekastrovaneho, tak tenhle kocour tohle provadel s plysovym kralickem,asi o polovinu mensim nez kocour.Nosil ho v zubech,pral se s nim a taky mel "erekci" Smile To olizovani atd. pak,to jsem nikdy moc nepozorovala Smile Konkretne u tohohle kocoura si myslim,ze to jakysi sexualni projev byl urcite Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
JanaV.



Založen: 17.09.2007
Příspěvky: 49
Bydliště: Louny

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 11. 2007 19:16:26
Odpovědět s citátem

April napsal:
Chi chi, kam vy těm kocourkům nekoukáte a co všechno nezkoumáte Very Happy

April



No, mě by to ani nenapadlo, že při tom má erekci - prostě jsem to brala, jako, že se mu stýská po kojení. Všimli jsme si toho náhodou, když tlapkoval staršího ležícího v křesle a sám stál na opěradle - tudíž zadeček na nás hezky vystrkoval, tak jsme si toho všimli Laughing .

S tím mléčným krokem - zrovna ten mladší kocour byl odstavenej v 11. týdnu. Ten starší, ten tedy byl odstavený asi v 7. týdnu a ten tlapkuje taky - na nás, na chlupatý dece apod. Taky se "přisává" právě k dece nebo k záhybu na rukávu fleecové mikiny. Mohutně u toho vrní. Myslím,že u kojení mají koťata stejný blažený pocit jako děti a prostě si ho takhle umějí nasimulovat (některé děti si to zas simulují dudlíkem nebo palečkem Wink ).
Ta erekce u toho mi tedy nějak nehraje, ale taky holt nemusím rozumět všemu, no ne? Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Smeny



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 185
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 11. 2007 22:22:53
Odpovědět s citátem

payushka napsal:
Kdyz jsem kdysi bydlela v podnajmu u jednoho kamarada,ktery ma britskeho kocoura - nekastrovaneho, tak tenhle kocour tohle provadel s plysovym kralickem,asi o polovinu mensim nez kocour.Nosil ho v zubech,pral se s nim a taky mel "erekci" Smile To olizovani atd. pak,to jsem nikdy moc nepozorovala Smile Konkretne u tohohle kocoura si myslim,ze to jakysi sexualni projev byl urcite Laughing


Naše kočička má na to plyšového tygříka Laughing Erekci teda samozřejmě nema Laughing Ale stále ho mačká, a čumáčkem rejdí, kde by našla cecík Cool Jinak předčasně odstavená určitě nebyla - brali jsme si ji ve 14. týdnu a to ještě prý občas mlíčko bumbali Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Mourovatá



Založen: 09.11.2007
Příspěvky: 8

Předmět: tlapkování
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 11. 2007 10:49:47
Odpovědět s citátem

Máme kocoura od jeho 11 měsíců, a tlapkovat začal až po dvou měsících, co byl u nás. O erekci nevím, nemám jak to zjistit. U tlapkování se zakousne a tlapkuje velmi razantně, zatrhává drápky, čumákem rve látku do protisměru... Very Happy
Pak máme ještě kotěcí holčičku, která byla nalezena někdy v 5-6 týdnu, teď je jí asi 12 týdnů, a tlapkuje taky, ale jinak. Vyloženě hledá cecík, a hrozně u toho mlaská, je rozkošná, ale je mi jí líto, že si toho kojení nemohla užít. Chudinka. U ní bych to brala jako jasný projev toho, jak jí mateřské mléčko chybí, a hlavně maminka... Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 11. 2007 21:51:39
Odpovědět s citátem

Mě se náš Adam zásadně přicucává na krk-a kdybyste mě viděli po dnešním ránu, kdy jsem ho nechala v polospánku cucat po svém, tak byste řekli, že jsem měla pěkně erotickou noc Razz -krk mám samý cucflek Rolling Eyes , takže kočičák skončil a budu spát se šátkem na krku Wink A tlapkuje jak vzteklý-je mu 5 měsíců, taky si říkám, že byl asi dost brzy odstavený Crying or Very sad
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alimak



Založen: 25.10.2007
Příspěvky: 50

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 1. 2008 19:37:19
Odpovědět s citátem

Můj sedmiměsíční kocour si vybral, asi před měsícem, za objekt lásky mojí ruku. Už jsem to tu někde psala, ale nemůžu to najít. Chytlo ho to tak jednou za 3 dny, ale teď už je to denně. Každé ráno se mi zakusuje do ruky, obkročí jí, zadek vtáhně dovnitř a občas i dělá ty pohyby Smile . Když ho odtrhávám od ruky, tak mňouká (spíš ječí) jak blázen. Shodím ho z postele, ale on je třemi skoky opět u mně a zase mi jde po ruce. Už toho začínám mít pomalu dost. Nebo se za mnou přijde se mazlit, já ho chvíli hladím a zase ho to popadne....jak sexuální maniak Smile.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kockodan



Založen: 26.02.2007
Příspěvky: 204
Bydliště: Praha - Petrovice

Předmět: Re: Sexuální chování - ano či ne?
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 1. 2008 10:47:56
Odpovědět s citátem

U psu i fenek je to nekdy tak, ze sexualni pohyby delaji na jineho psa, fenku, hracku, kdyz davaji najevo svou dominanci nad prislusnym objektem. Ale tak detailne nevim, jestli delaji jen pohyby nebo maji i erekci a jestli to delaji i kastrovani jedinci.
Nevim jak je to u kocek, ale jestli podobne, tak mozna kolikrat nejde o sex, ale o chovani za ucelem ukazani dominance.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (50x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (23x)
3
Veterinární poradna: Syrové maso pro kočku? (19x)
4
Veterinární poradna: Rolnička u kočky (17x)
5
HCM u koček - program PawPeds (16x)
6
Vyhlášení NEJ fotky června 2023 (15x)
7
Kočičí jména (15x)
8
Plemena koček podle FIFe (15x)
9
Recenze knihy - David Michie: Dalajlamova kočka (15x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top