Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Co takhle nové setkání.

Fórum: Srazy

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Vašek



Založen: 16.01.2008
Příspěvky: 5
Bydliště: Praha

Předmět: Co takhle nové setkání.
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 1. 2008 7:35:10
Odpovědět s citátem

Jistě by se Vám mohlo líbít nové setkání. Byly svátky, je nový rok, určitě bude o čem povídat. Setkání by podle mého, mělo být nejlépe uprostřed republiky s tím, kteří budou ze vzdálenějších míst a pojedou autem, mohou cestou přibrat několik ostatních, dle možností. Střed je mezi Prahou a Brnem, jsem z Prahy a volil bych Brno s tím, že mi stačí zveřejnit adresy 3-4 pasažérů, které bych pobral cestou. když tak učiní i ostatní, sejdou se i lidé, kteří by se tam jinak nedostali a Brňáky pověříme zajištěním levných privátů nebo ubytoven, které v Brně jsou, sám vím o třech. Jsem členem OS, které se zhruba do měsíce sejde tamtéž a to v hojném počtu, tak proč to nespojit. Nejprve si každá skupina sedne do jiného salónku nebo vedle sebe, projedná si svoje věci a problémy atd. a poté, až bude trochu nálada, tak se soudružsky sdružíme(navážeme družbu) a o legraci nebude nouze. Myslím, že obě skupiny by mohli mít k problémům a zájmům těch druhých shovívavost, jsem přesvědčen, že určitě, jak jsem se sám přesvědčil s jednou kočičí dvounohou slečnou chovající čtyřnohou. Zdravím Vašek - čerstvý, nový hodinový člen. Je to jen návrh, proto mě prosím hned nekamenujte. Email:slusnost@tiscali.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Co takhle nové setkání.
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 1. 2008 10:50:59
Odpovědět s citátem

Teď to rozhodně nemyslím jako kamenování, aby to tak nebylo pochopeno, nicméně dá se říct, že zájem lidí z tohohle webu je zřejmý - kočky. Otázkou je, jaký je zájem druhé skupiny, protože tato informace je poměrně zásadní, určitě pro ty, kteří by zvažovali účast. Těžko někdo někam půjde úplně na slepo se seznamovat se skupinou lidí, jejichž bod zájmu je neznámý; vím, že při účasti na kočkařském srazu je v podstatě jistota, že kočičí téma se vždycky uchytí.

Navíc si myslím, že i u těchle srazů existuje nějaký limit zúčastněných, protože lidé jsou různí a nemusí si všichni vzájemně sednout a nucená družba a zábava není pro nikoho příjemná.

Protože jsem se již několika místních srazů zúčastnila, můžu říct, že na nich nejde jen o probírání problémů, někteří se již velmi dobře známe a samozřejmě každý další člen je vítán, ovšem přiznávám, že si vůbec nejsem jistá efektem spojování dvou v podstatě nezávislých skupin.

Toť můj soukromý názor.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Filip
Webmaster


Založen: 28.01.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Co takhle nové setkání.
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 1. 2008 19:39:54
Odpovědět s citátem

Vašek napsal:
Jistě by se Vám mohlo líbít nové setkání...

Nový sraz by se mi líbil, uvažuji, že bych na nějaký šel, ale nějak nechápu, proč by měl být s nějakým tajemným OS, o kterém ani nenapíšeš nic bližšího. S nějakým šíleným dealerem ovčích dek, s fanatickými ufology nebo třeba rybářskými nadšenci se mi zrovna "srážet" nechce. Prostě, nechápu to tajemno... pocitově mi takovýhle nejasný začátek k příjemnýmu srazu nesedí...

Tenhle příspěvek je můj osobní, nijak nesouvisí s MK.
_________________
Filip (Lilly a Charlie)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Karin



Založen: 17.07.2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 1. 2008 7:38:18
Odpovědět s citátem

Připojuji se k výše uvedeným názorům, já mám po přečtení tajuplné výzvy pocit, že jde buď o nějakou maskovanou erotickou seznamku anebo misionáře nějaké obskurní sekty Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Roni



Založen: 22.03.2007
Příspěvky: 36
Bydliště: Brno

Předmět: Co takhle nové setkání
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 1. 2008 17:44:16
Odpovědět s citátem

Laughing

Naposledy upravil Roni dne 23. 1. 2008 23:37:35, celkově upraveno 2 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Arabela



Založen: 19.08.2007
Příspěvky: 9
Bydliště: okres Břeclav

Předmět: Re: Co takhle nové setkání
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 1. 2008 18:42:00
Odpovědět s citátem

Ještěže "hodinový" člen nechce pořádat sraz v hodinovém hotelu!!
Jsem samozřejmě taky pro sraz, ale takto asi ne.


Arabela, Lori+ Izzi
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
reina



Založen: 07.08.2005
Příspěvky: 24
Bydliště: Praha 4

Předmět: Re: Co takhle nové setkání
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 1. 2008 12:06:05
Odpovědět s citátem

tak mi to nedá, ale zkopíruju sem jednu hlášku z dnešní noci:

Vašek 19.1.2008 2:37
Třeba vás potřebuji použít k jedné naplánované akci a je mi jedno zda s tím budete souhlasit nebo ne. Neboj nic nepoznáte.


tak kočičky a kocourkové, co na to říkáte?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
sarast



Založen: 10.01.2008
Příspěvky: 10
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Co takhle nové setkání
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 1. 2008 21:09:35
Odpovědět s citátem

reina napsal:
tak mi to nedá, ale zkopíruju sem jednu hlášku z dnešní noci:

Vašek 19.1.2008 2:37
Třeba vás potřebuji použít k jedné naplánované akci a je mi jedno zda s tím budete souhlasit nebo ne. Neboj nic nepoznáte.


tak kočičky a kocourkové, co na to říkáte?


My tedy říkáme, že to zní až hororově! Smile

Šárka a její kočkosmečka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Vašek



Založen: 16.01.2008
Příspěvky: 5
Bydliště: Praha

Předmět: Re:ke všemu. Co takhle nové setkání
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 1. 2008 23:20:53
Odpovědět s citátem

Vážení,
z vašich reakcí a vývoje událostí, které nastaly po mém návrhu, bych rád zrušil můj návrh a stornoval ho. Dále bych vás chtěl požádat, aby jste tuto záležitost považovali za ukončenou a již se nadále nevyjadřovali k tomuto návrhu.

Děkuji Vašek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 1. 2008 23:46:50
Odpovědět s citátem

Vašku, možná stačilo vysvětlit, co je to ono tajemné OS (osobní strážce Cool , a jak je to vlastně myšleno, ono družení-s kým?
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
mixatko.v



Založen: 23.01.2008
Příspěvky: 95
Bydliště: hranice

Předmět: Nové setkání
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 1. 2008 10:04:31
Odpovědět s citátem

Question To bylo fakt "o fous"! Vašek se nějak rychle vzdal.Že byste, přátelé,klepli na hlavičku, a fakt to trošku "smrdělo?
Jinak, škoda, též bych se nějakého setkání ráda účastnila.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Nové setkání
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 1. 2008 10:19:40
Odpovědět s citátem

Chvíli zde vysvětlení, o jaké OS jde, bylo napsané, takže někteří se s touto informací mohli seznámit, nicméně jeho autorka jej smazala.

Pokud tedy dál chtějí zůstat pro ostatní zde tajemní, nelze než to tak ponechat.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Vašek



Založen: 16.01.2008
Příspěvky: 5
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Nové setkání
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 1. 2008 2:38:07
Odpovědět s citátem

April,
proč již neskončíš s Tvojí monstrózní antipatií? Tobě to dělá snad opravdu radost. Prosil jsem vás ostatní, aby jste se již k danému tématu nevyjadřovali(překopírovávám).
Vážení,
z vašich reakcí a vývoje událostí, které nastaly po mém návrhu, bych rád zrušil můj návrh a stornoval ho. Dále bych vás chtěl požádat, aby jste tuto záležitost považovali za ukončenou a již se nadále nevyjadřovali k tomuto návrhu.
Děkuji Vašek
Jedná se o OS pacientů s borreliózou a jinými multisystémovými infekcemi. Více je uvedeno v disk fóru. jinak webovky k tématu jsou:
http://www.borelioza.cz , http://www.chlamýdie.info , http://www.infekce.wz.cz a jiné. Byl to pouze návrh, který se nesetkal s pozitivním ohlasem, proto jsem ho raději zrušil a vás žádám, zanechte již psaní neefektivních připomínek, už to stačilo!!! Z mé strany nebyly žádné postranní úmysly, kterými bych vás chtěl poškodit.

S pozdravem Vašek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Vašek



Založen: 16.01.2008
Příspěvky: 5
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Nové setkání
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 1. 2008 5:48:55
Odpovědět s citátem

mixatko.v napsal:
Question To bylo fakt "o fous"! Vašek se nějak rychle vzdal.Že byste, přátelé,klepli na hlavičku, a fakt to trošku "smrdělo?
Jinak, škoda, též bych se nějakého setkání ráda účastnila.

Odpověď: Vašek nemá tohle zapotředí, dal do éteru navrh, který z různých důvodů neuspěl a proto ho stáhl. Není mu jasná Tvá poznámka "udeřit hřebíček na hlavičku", myslí si, že na fóru zodpověděl většinu zásadních otázek a nechápe z čeho by jste měli mít ještě strach a navíc je již tento návrh dávno pase, proto neví proč na toto téma ještě někdo reaguje, že by nuda spojená s nedostatkem zájmů, každopádně na tento příspěvek nereaguj, je to zbytečné a nic už neřešící.

S pozdravem Vašek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Nové setkání
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 1. 2008 7:28:28
Odpovědět s citátem

K zodpovězení všech otazníků došlo veřejně, po několika mých přímých žádostech (v Povídání) až nyní, tj. dnes ve 2.38.

Příspěvek, v němž autorka uvedla a pak smazala své vysvětlení do objasnění situace nepočítám, protože zde nezůstal a nepravidelní návštěvníci neměli možnost se s ním seznámit, a důsledkem je, bohužel, reakce mixatka.v, která pravděpodobně není jediným návštěvníkem, který netušil až do dneška, o co jde.

Stejně tak nepočítám do veřejného vysvětlení to, že až po poměrně ostré diskuzi jsme se dozvěděli v Povídání to, co padlo konečně i zde. Navíc - nikdo z Povídání nemá potřebu vynášet do veřejného fora nic, co nechce zveřejnit sám autor. Ale myslím, že lidé, kteří navštěvují Diskuzní forum a měli možnost se seznámit s prvním příspěvkem v tomto vláknu, měli právo na vysvětlení; pokud se řekne "A", mělo by se říct i "B".

Pokud je přání veřejného vysvětlení a férového jednání vůči návštěvníkům tohoto webu projevem monstrozní antipatie, tak mohu jen souhlasit.

Pevně doufám, že tímto je tahle diskuze definitivně vyjasněná a ukončená.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Adéla



Založen: 07.09.2006
Příspěvky: 277
Bydliště: moravské luhy a háje :)

Předmět: Re: Nové setkání
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 1. 2008 14:54:41
Odpovědět s citátem

Proč to nenávistné prskání? Nechápu...
_________________
Adéla - KATANGO*CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 1. 2008 21:27:36
Odpovědět s citátem

Nebylo by na čase toto vlákno uzamknout?
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Roni



Založen: 22.03.2007
Příspěvky: 36
Bydliště: Brno

Předmět: MŇAU !
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 1. 2008 21:55:55
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
Nebylo by na čase toto vlákno uzamknout?

Jsem pro. Příspěvek jsem smazala úmyslně, protože se zatím k žádnému sdružení nehlásím a za druhé mi tu bylo vyčteno, že se na svou nemoc vymlouvám. ( Question ) Proto mažu vše, co s mým postižením souvisí,
jsem tady kvůli kočkám a lidem, kteří je taky milují a ne proto, abych jakkoli přispívala k tendenci překrucování příspěvků, které mimochodem s chovatelstvím nikterak nesouvisí.
P.S. Pokud jsem někoho naštvala, opravdu mě to mrzí.
Ne kvůli pokrytectví nebo "vlezdop....ismu" , ale proto, že se nehodlám hádat s lidmi, se kterými mám společný svůj nejmilejší zájem
- KOČENKY!!!

Wink Twisted Evil Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (33x)
2
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (17x)
3
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (16x)
4
Britská krátkosrstá kočka (13x)
5
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (13x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top