Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Sphynxí WC


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Karolina Leitnerova



Založen: 02.02.2006
Příspěvky: 361
Bydliště: La Maison De Lions

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 11. 2007 17:17:35
Odpovědět s citátem

Berte to prosím jako vtip.... nedá mi to nemít tuhle poznámku:.... jak báječně se dá diskutovat o hovínku Laughing

Ale vážně, je to celkem důležité téma a jsem ráda za všechny postřehy, zkušenosti a rady, protože tím, že naši miláčci vykonávají potřebu často v obytných místnostech, mohou náš život dost znepříjemnit různými nelibými pachy.

My z důvodu poměru cena/kvalita zakotvili u Pussy Cat (po množstevní slevě u nás v Rakovníku za 20kg/cca 130 kč). S naší spotřebou okolo 8 pytlů měsíčně když nejsou koťata je cena důležitý aspekt. Není ideální, ale za ta léta jsem toho vyzkoušela také dost a každé stelivo má své pro a proti. Dokonalé jsem ještě neobjevila. Asi je nutno dělat kompromis a stanovit priority a podle toho zvolit typ a značku.
Zaujal mě ten z Plusu, určitě vyzkouším.
_________________
Karolina
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 11. 2007 17:44:59
Odpovědět s citátem

Karolina Leitnerova napsal:
Berte to prosím jako vtip.... nedá mi to nemít tuhle poznámku:.... jak báječně se dá diskutovat o hovínku Laughing

Ale vážně, je to celkem důležité téma a jsem ráda za všechny postřehy, zkušenosti a rady, protože tím, že naši miláčci vykonávají potřebu často v obytných místnostech, mohou náš život dost znepříjemnit různými nelibými pachy.

My z důvodu poměru cena/kvalita zakotvili u Pussy Cat (po množstevní slevě u nás v Rakovníku za 20kg/cca 130 kč). S naší spotřebou okolo 8 pytlů měsíčně když nejsou koťata je cena důležitý aspekt. Není ideální, ale za ta léta jsem toho vyzkoušela také dost a každé stelivo má své pro a proti. Dokonalé jsem ještě neobjevila. Asi je nutno dělat kompromis a stanovit priority a podle toho zvolit typ a značku.
Zaujal mě ten z Plusu, určitě vyzkouším.


Karolíno, to je skvělé, že se zase účastníte kocouřího povídání Razz !

Já teď vyzkoušela kde-jaké stelivo a zřejmě při první návštěvě Plusu zakoupím Bio easy clean - stojí sice ne 26 ale asi 36 Kč/5kg, ale stejně je to láce Laughing . Ten jsem měla roznesený po bytě úplně nejméně, když z Adama vypadl kakáč, hned se tím obalil (ten kakáč, ne Adam) a vůbec to nesmrdělo-důkazem byl jeden oběd s rodinou, kdy jsem postřehla pouze já, že nám Adam za zády (WC má v kuchyni) dělá velké věci Laughing - nikdo jiný si ničeho nevšiml! Žádný smrad. A vyneseného bince minimum. On je ale náš miláček hrozně čistotný, nesnese cokoliv mezi prstíky, takže ještě před výstupem z WC si nožky jednu po druhé pěkně oklepe.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Karolina Leitnerova



Založen: 02.02.2006
Příspěvky: 361
Bydliště: La Maison De Lions

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 11. 2007 11:08:25
Odpovědět s citátem

Tak jsem si z Plusu s velkým očekáváním přinesla vychvalované stelivo. Hrudkuje pěkně, vynáší se na tlapkách úplně stejně jako Pussy Cat na který jsme zvyklí, ale nepráší tolik, což je pro mne jediné plus oproti Pussy Cat. S pohlcováním pachu nevidím rozdíl, když některý kočičák hovínko nezahrabe, tak to vyjde na stejno, nehledě na druh steliva. Stelivo z Plusu je tmavošedé, skoro černé. Já mám raději čím světlejší, tím lépe. Asi je to pouze psychologické, na mne to působí čistším dojmem.
Upřímně, zpět k PussyCat. Wink
_________________
Karolina
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 11. 2007 17:58:47
Odpovědět s citátem

Mě se právě zdálo že z toho bentonitového šedivého steliva se ten náš kočičák více špiní, po pár dnech byl jak čuník. A stelivo po pár dnech i přes to že jsem poctivě vyhazoval hrudky bylo cítit a muselo se vše vysypat. Vyzkoušeli jsme vše možné a nakonec jsme zakotvili u Cats Best Öko Plus, je světloučké, dřevěné, voní po dřevu, hrudkuje, a hlavně jeden 10 litrový pytel vydrží skoro 2 měsíce - pouze se doplňuje! Teď se mi může Felda klidně vyvalovat na bílém tričku a pohoda. A binec s vynášením dělá úplně stejný jako jiné stelivo, takže nevidím rozíl jestli mám po bytě roztahaný písek, nebo dřevěné drobky... Hlavní je, že je dnes takový výběr a každý si vybere to co mu vyhovuje lépe Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Karolina Leitnerova



Založen: 02.02.2006
Příspěvky: 361
Bydliště: La Maison De Lions

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 11. 2007 18:30:10
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
... Hlavní je, že je dnes takový výběr a každý si vybere to co mu vyhovuje lépe Smile


Trefná poznámka. Někdo z nás pamatuje doby, kdy se kočičákům dávaly do záchůdků nacupované noviny a odčervovalo se Helmirazinem. Rolling Eyes
O Sphynxech se tenkrát psalo jako o anomálii, ze které nikdy nevznikne plemeno, natož aby o takové hnusné potvůrky měl kdokoliv zájem. Laughing
_________________
Karolina
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Star



Založen: 15.09.2006
Příspěvky: 7

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 12. 2007 8:49:08
Odpovědět s citátem

Ahoj Karolíno a všichni, nemam vyzkoušené - my tedy uspěšně zakotvili u BioCatu, nicméně, Star taky musim občas chytat a utírat tlapičky, teď si holka naše zvykla, že po sobě hovínka nezahrabe - má na to naší druhou kočku, ta jakmile ucítí, že byla Star na wc, okamžitě se odebere tamtéž a jde po ní uklidit. Zřejmě to nemůže vydržet Very Happy , což se tedy nedivím, takže je následuji i já.....
nicméně posílám link, kde inzerují 20 kg za 69,- jen je otázka, jestli je to přesně to, co používáte vy doma....

http://www.exo-eko.cz/Podestylky-pro-kocky/Kockolit-Pussy-Cat-20kg

Karolina Leitnerova napsal:
My z důvodu poměru cena/kvalita zakotvili u Pussy Cat (po množstevní slevě u nás v Rakovníku za 20kg/cca 130 kč). S naší spotřebou okolo 8 pytlů měsíčně když nejsou koťata je cena důležitý aspekt. Není ideální, ale za ta léta jsem toho vyzkoušela také dost a každé stelivo má své pro a proti. Dokonalé jsem ještě neobjevila. Asi je nutno dělat kompromis a stanovit priority a podle toho zvolit typ a značku.
Zaujal mě ten z Plusu, určitě vyzkouším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 1. 2008 1:01:32
Odpovědět s citátem

WC tématika trochu z jiného konce-taky ti vaši kocouři tolik moc čurají? Až si říkám, je-li to normální, že mi vydrží 5kg kočkolitu max. 2 dny!!! Používám hrudkující, ale nevyhazuju hrudky, ale hroudy obsahu šestiny toalety ráno i večer, nejpozději třetí den čistím celou toaletu a sypu nový pytel, celých 5 kg. Měla jsem pár koček, ale tohle jsem nezažila-je to v pořádku? Je faktem, že ten náš uchcandíra taky hodně pije, ale je to v pořádku? Question
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 1. 2008 9:18:08
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
Až si říkám, je-li to normální, že mi vydrží 5kg kočkolitu max. 2 dny!!! Používám hrudkující, ale nevyhazuju hrudky, ale hroudy obsahu šestiny toalety ráno i večer, nejpozději třetí den čistím celou toaletu a sypu nový pytel, celých 5 kg. Question


Ahoj Tatiano Smile
Jak jsem již psal, zdá se mi to poněkud moc málo, aby ten ranec vydržel 2 dny. Když jsme používali hrudkující bentonitové stelivo (Mikeše), no tak mimo to že se kočičákovi špinila bílá náprsenka a já to poznal vždy i na triku, tak 5-ti kilový pytel nám vydržel tak cca týden, pak to již bylo cítit a musel jsem to vyhodit. Tak jsme přesedlali na Cats Best Öko Plus, což je dřevěné hrudkující, pěkně voní po dřevu, a světe div se, 10-ti litrový pytel za cca 150,- kaček vydrží cca 4-6 týdnů, čili finanční úspora, nemusím se s tím furt tahat a hlavně, pouze doplňuji a vůbec NEVYMĚŇUJI - vůbec nesmrdí. Felisek taky čurá dost, pije víc než náš pes, no ale ty hroudy jsou spíš jak menší jablko, čurá tak 3x denně, na druhou stranu má trochu řidší kadění, tak třeba je ten zbytek vody tam a proto čurá Adam víc.
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 1. 2008 10:50:38
Odpovědět s citátem

Vyzkoušela jsem ten Pusy Cat, skvělá je cena, skutečně 20kg kolem 60 Kč, ale strašně moc to vynášel a nehrudkuje to, tak jsme to spotřebovali hrozně rychle. Musím vyzkoušet to Cats Best Öko Plus. Já nějaké dřevěné stelivo měla, ale asi to bylo něco jiného, to nehrudkovalo, ale bleskově se rozpadalo na dřevěný prach, který byl všude, tak jsem ho vyhodila, protože jsem jen lezla s ručním vysavačem.

Já dám za stelivo děsně peněz-kolem 600/měs., takže kdyby ten pytel vydržel měsíc, tak by to bylo skvělé, V podstatě bych ušetřila, i kdybych použila ty pytle 2 za měsíc, vyzkouším to.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 1. 2008 11:50:05
Odpovědět s citátem

Já dám za stelivo průměrně 100,- kaček za měsíc, kupuji přes internet pytel za cca 150 korun a ještě mi to přivezou až do domu, nemusím se s tím odnikud tahat.
Stelivo hrudkuje skvěle, je přírodní, může se vyhazovat do WC (nehrozí ucpání) což beru jako další velkou výhodu, neboť kočičí kadibudku máme vedle koupelny a nemusím s hroudou lítat přes půl bytu.
Ovšem co se týká vynášení, možná že se vynáší o něco více, poněvadž je lehčí, ale Feldík vynášel i to bentonitové, takže jsem neviděl rozdíl, jestli stále zametám písek, nebo dřevěné drobky, bordel dělalo oboje.
Poradil jsem tohle stelivo známé, která používala klasické bentonitové a je hlavně nadšená z toho, že vůbec nesmrdí a opravdu se jen doplňuje.
Ale jak už tu bylo řečeno, každému vyhovuje něco jiného a někomu tady u toho zase můžou vadit piliny po bytě Wink
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 1. 2008 13:49:08
Odpovědět s citátem

S množstvím čurání si myslím, že je to v pořádku pokud hodně pije, aspoň se mu pořádně proplachují močové cesty a nebude mu hrozit, že se mu tam budou dělat nějaké krystaly, to by pak léčba vyšla mnohem dráž než nějaké stelivo.

Pak jsem se chtěla zeptat Oldy na to stelivo, jak se snáší s řídšíma hovínkama. Ti lumpové zase zdražili vše nejen žrádlo, ale i stelivo na které se žádná daň nezvyšovala a tak se musím poohlédnout po něčem levnějším.
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 1. 2008 14:41:55
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
Já dám za stelivo průměrně 100,- kaček za měsíc, kupuji přes internet pytel za cca 150 korun a ještě mi to přivezou až do domu, nemusím se s tím odnikud tahat.


Oldo, můžeš dát link na obchod, kde stelivo kupuješ? Za 150 jsem ho nenašla nikde. Určitě by to zajímalo i další. Díky.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 1. 2008 17:20:37
Odpovědět s citátem

for Radka:
Řekl bych že s řidšíma hovínkama se snáší úplně dobře, poněvadž tužší bobek jsem u našeho Feliska ještě nezaznamenal, prostě se to tím obalí a je to, bohužel to obalování zůstává při úklidu na mě, poněvadž přece se kocouř nebude s nějakým zahrabáváním obtěžovat Very Happy
PS: se zdražováním je to fakt, ještě že je ten internet, začali jsme Feliska krmit ProPlanem a tam jsou rozdíly na 3kg balení i 150 kaček!!! Shocked

for Tatiana: Ahoj, kupuji to tady
http://granum.cz/product_info.php?cPath=5_25&products_id=85111
samozřejmě je třeba připočítat poštovné, ale to je jinde taky. Jinak první pytel vydrží méně, poněvadž se musí naplnit kadibudka, ale pak se již jen doplňuje. Laughing
Ale kriticky musím upozornit, že sa taky vynáší ze záchůdku ven!

Ono to stelivo vypadá draze jen opticky, ale když si vezmu jak dlouho mi vydrží, nesmrdí, nemusím se s tím tahat, nemusím házet bobky zvlášť do WC a hroudy do koše (vše do WC), tak z hlediska mé zkušenosti není co řešit, za těch pár pilin po bytě to stojí. No a manželka je hlavně nadšená tím že opravdu není cítit, nyní mám rozbalený za tu dobu co to používám třetí pytel a to jsem celou kadibudku nevyměňoval, jen dosypávám! Samozřejmě že jednou za čas kadibudku vyčistím a vydezinfikuju, ale pak tam dám to stelivo zase zpět.
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 1. 2008 20:02:29
Odpovědět s citátem

[quote=

for Tatiana: Ahoj, kupuji to tady
http://granum.cz/product_info.php?cPath=5_25&products_id=85111
samozřejmě je třeba připočítat poštovné, ale to je jinde taky. Jinak první pytel vydrží méně, poněvadž se musí naplnit kadibudka, ale pak se již jen doplňuje. Laughing
Ale kriticky musím upozornit, že sa taky vynáší ze záchůdku ven!

Ono to stelivo vypadá draze jen opticky, ale když si vezmu jak dlouho mi vydrží, nesmrdí, nemusím se s tím tahat, nemusím házet bobky zvlášť do WC a hroudy do koše (vše do WC), tak z hlediska mé zkušenosti není co řešit, za těch pár pilin po bytě to stojí. No a manželka je hlavně nadšená tím že opravdu není cítit, nyní mám rozbalený za tu dobu co to používám třetí pytel a to jsem celou kadibudku nevyměňoval, jen dosypávám! Samozřejmě že jednou za čas kadibudku vyčistím a vydezinfikuju, ale pak tam dám to stelivo zase zpět.[/quote]

Díky za tip, tuhle firmu jsem na netu neobjevila a jsou bezkonkurenčně nejlevnější-u toho 40l pytle to dělá víc jak 200 Kč rozdíl. A poštovné 79 Kč fakt jde. Vyzkouším to a objednám i kapsičky Friskies, jsou od Puriny, tak snad to je lepší krmení. Adamovi chutnali.
Taky se mi líbí možnost házet odpad do WC a splachovat, s hrudkujícími stelivy je děsná práce, 2-3x denně vynáším do popelnice. Obden sypu nový pytel, je to šílený. Tohle mě trochu brzdí před koupí druhého sphynxíka-takže musím vyzkoušet něco jiného. neumím si představit, že bych měla dva takto učurané kousky, to bych tady byla za hajzlbábu. Je teda fakt, že si myslím, že problémy s ledvinami a kameny nebo pískem se ho týkat nebudou, díky tomuto mohutnému proplachování. Razz
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 1. 2008 20:14:37
Odpovědět s citátem

for Tatiana

Někde na fóru jsem četl, že v těch 40 litrových pytlech bývá víc prachu, ale z vlastní zkušenosti nemohu posoudit, kupuji ty 10-ti litrové. S těmi cenami aby člověk furt koumal po internetu, krmení třeba kupuji jinde, tříkilový pytlík Purina ProPlan kitten za bezkonkurenčních 401,- kaček, jinde pod pětikilo není Very Happy
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 1. 2008 20:28:43
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
for Tatiana

Někde na fóru jsem četl, že v těch 40 litrových pytlech bývá víc prachu, ale z vlastní zkušenosti nemohu posoudit, kupuji ty 10-ti litrové. S těmi cenami aby člověk furt koumal po internetu, krmení třeba kupuji jinde, tříkilový pytlík Purina ProPlan kitten za bezkonkurenčních 401,- kaček, jinde pod pětikilo není Very Happy


To je taky fakt dobrá cena, a to kupuješ kde, není-li to tajné Laughing
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 1. 2008 8:44:00
Odpovědět s citátem

Ahoj, ProPlan kupuji zde
http://www.krmivo-granule-pro-psy.cz/granule-pro-kocky-purina-pro-plan-c-42_78_51.html

Co jsem tak všude prolezl, nikde levnější není, ale pokud někdo kupuje jiné krmení no tak to bude zase levnější třeba jinde, no je to fakt na hlavu, ale ta chvilka u internetu za to, že člověk fakt ušetří za měsíc i pár set to stojí Smile Špatný obchůdek není tenhle
http://krmeni.cz/store/default.asp?lngDepartmentID=2
nad 800 je dovoz zdarma, ale taky už podražili.

Ale to jen tak na okraj, poněvadž by to zřejmě patřilo do vlákna krmení Wink
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 1. 2008 15:02:45
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
Ahoj, ProPlan kupuji zde
http://www.krmivo-granule-pro-psy.cz/granule-pro-kocky-purina-pro-plan-c-42_78_51.html

Co jsem tak všude prolezl, nikde levnější není, ale pokud někdo kupuje jiné krmení no tak to bude zase levnější třeba jinde, no je to fakt na hlavu, ale ta chvilka u internetu za to, že člověk fakt ušetří za měsíc i pár set to stojí Smile Špatný obchůdek není tenhle
http://krmeni.cz/store/default.asp?lngDepartmentID=2
nad 800 je dovoz zdarma, ale taky už podražili.

Ale to jen tak na okraj, poněvadž by to zřejmě patřilo do vlákna krmení Wink


Do vlákna "krmení" jsem dala link na možný nákup krmení bez poštovného nebo se sníženým poštovným (u prémiových a superprémiových krmiv).
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 2. 2008 17:15:34
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
for Radka:

for Tatiana: Ahoj, kupuji to tady
http://granum.cz/product_info.php?cPath=5_25&products_id=85111
samozřejmě je třeba připočítat poštovné, ale to je jinde taky.


Tak tam jsem objednala poprvé a naposledy-12.ledna, dnes je 7. února a nemám NIC!!! Na maily nereagují, hrajou hru na mrtvého brouka. Nechápu, jak mohou prosperovat s takovým přístupem. Objednala jsem to jinde a pokud náhodou to od nich ještě dorazí, tak to nepřevezmu. Ať si škubnou.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
R-Bastian



Založen: 19.01.2008
Příspěvky: 65
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 2. 2008 21:31:09
Odpovědět s citátem

Bohužel musím řící totéž,tamtéž jsem objednala stelivo Cats Best Oko Plus - 12.ledna a mám velký kulový Embarassed Zajela jsem koupit alespoň jeden pytel do Hypernovy,kde ovšem vyšel o 100kč dráž než na netu.Mizerové Evil or Very Mad Jinak jsem s tím stelivem moooóc spokojená a oba kocouři také.Napoleon byl zvyklý na bentonitové a přechod na nové -bez sebemenšího problému-musím ho pochválit Very Happy .Basty byl zvyklý na silikagel a poprvé si do voňavého steliva lehl a koukal jako z jara Laughing Ale pak pochopil,co a jak.Teď si oba lumpíci chodí vzájemně do kadibudek a potom každý do své.Nechápu jaký v tom mají systém,ale tváří se spokojeně.Tak mě asi zkouší a nechávají mě vycukat Very Happy Snad se objednávky dočkám Evil or Very Mad
Pro Plan jsem objednala na doporučení od Oldy viz. link níže.Naprostá spokojenost-třetí den od objednání bylo krmivo doma a jednání bylo velice korektní.
Romča+Basty+Leon
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 2. 2008 21:39:00
Odpovědět s citátem

eshop_karlin@eshop.cz -
tam jsem teď objednala Cat best oko plus za 147 Kč 10l, tak uvidíme.

Někdo to tady na MK doporučoval, tak jsem to zkusila. Už jsem zaplatila a teď čekám, jak dlouho to potrvá. Těm pacholkům z Granumu jsem neplatila předem, tak je mi to jedno. Chci tohle stelivo taky vyzkoušet, protože při dvou kocouřích bentonitové stelivo je děs a hrůza-přijdu si jako hajzlbába, jen pucuju jejich WC a vynáším a vynáším. Do našeho WC to sypat nelze, tak musím xkrát denně ven do popelnice. Jsem zvědavá, jak nám to bude vyhovovat. Ale změnit to musím. Hlavně že se to může sypat do lidského WC.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
R-Bastian



Založen: 19.01.2008
Příspěvky: 65
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 2. 2008 21:49:17
Odpovědět s citátem

Myslím,že budete také spokojeni s tím stelivem .Hned se to vyhodí do záchodu - to je paráda a opravdu voní a nepráší.
Zdravíme labrouše a oba malé bojovníky kluci z Hradce. Very Happy
Romča+Basty+Leon
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 2. 2008 22:15:03
Odpovědět s citátem

To stelivo je fakt bezva, hlavně mi stačí pytel na víc jak měsíc a nemusím furt tahat z obchodu nové rance a co je výhoda, může se s ním do záchodu. Jen se trochu víc vynáší, poněvadž je lehčí Smile
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 2. 2008 10:49:47
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
To stelivo je fakt bezva, hlavně mi stačí pytel na víc jak měsíc a nemusím furt tahat z obchodu nové rance a co je výhoda, může se s ním do záchodu. Jen se trochu víc vynáší, poněvadž je lehčí Smile


Proti vynášení jsme vymysleli s mužem malý zlepšovák inspirovaný onou drahou toaletou za skoro 2 tácy Laughing Kocouří WC je umístěno tak, že kluci z něj mohou jen do jednoho boku a je pod ním velký vlnitý odkapávací tác na nádobí, který musí přejít-a na něm zůstává většina steliva, která by se jinak vynesla ven. Tác stál necelou stovku a slouží výborně-k dostání v domácích potřebách. Kdyby mi někdo poradil, jak sem vložit fotku, vyfotím a přiložím-neumím to (zatím) Rolling Eyes
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Nera Procházková



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 122
Bydliště: Ústecký kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 2. 2008 21:53:38
Odpovědět s citátem

Very Happy
Tak musím se přiznat že také používáme Oko plus na doporučení z tohoto fora a jsme naprosto spokojený,jediné co je že teď jsme kupovaly veliký pytel 40l u nás v Zoo schopu a byl za super cenu 600,-kč jinak předtím jsme kupovaly jen 10l za 180,- levněji jsem nesehnala.Opravdu vydrží déle a nezapáchá naprosto super je že se to může spláchnout.
pro Tatiánu prosím mohla by jsi mi to foto poslat na email docela mě to zajímá ty moji pacholíci nahatý děsně hrabou a pak je to všude jelikož mám v chodbě dlažbu tak pak to roznesou !!!!!! Email je nera4@seznam.cz.Díky moc
_________________
Nera,Cleo,Jack a Žoržetka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 2. 2008 21:58:39
Odpovědět s citátem

Nera Procházková napsal:
Very Happy
pro Tatiánu prosím mohla by jsi mi to foto poslat na email docela mě to zajímá ty moji pacholíci nahatý děsně hrabou a pak je to všude jelikož mám v chodbě dlažbu tak pak to roznesou !!!!!! Email je nera4@seznam.cz.Díky moc


Nero, vyfotím a pošlu-snad najdu čas během víkendu. Úplně to vynášení nezabrání, ale pomůže to hodně. Když vidím, co všechno v tom zůstane a jinak by bylo kolem záchodu, tak bychom chodili v bentonitové podestýlce. I tak si přijdu jako hajzlbába, jak furt jen pucuju a vynáším a vynáším a pucuju-a to mám jen dva kousky Wink
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: kočičí WC
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 2. 2008 10:46:46
Odpovědět s citátem

Dostala jsem dotaz, jakže mám vyřešené kočičí WC. Jenže bohužel nemůžu ve své poště tazatelku najít. Nafotila jsem to, a tak to vložím rovnou sem i s komentářem, pokud mi někdo poradí, jak na to. Myslela jsem, že když kliknu na Img., tak budu moct obrázek vložit, ale tak to nefunguje, takže jsem bezradná.

[/url]
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: WC a dva kočičáci
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 2. 2008 13:40:56
Odpovědět s citátem

Poněvadž jeden sphynx je málo a plánuji pořídit našemu Feliskovi dalšího sphynxího kámoše, měl bych dotaz, jak je to u vás, co máte doma kočičáky dva. Stačí jedna kadibudka, nebo musí být dvě? Díky za rady a zkušenosti Smile
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: WC a dva kočičáci
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 2. 2008 13:49:08
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
Poněvadž jeden sphynx je málo a plánuji pořídit našemu Feliskovi dalšího sphynxího kámoše, měl bych dotaz, jak je to u vás, co máte doma kočičáky dva. Stačí jedna kadibudka, nebo musí být dvě? Díky za rady a zkušenosti Smile


My máme jednu v kuchyni a jednu v ložnici. Tyto místnosti jsou zcela oddělené, takže je to nutnost. Jinak nám stačí jedna kadibudka (v kuchyni). Do ložnice jsem umístnila WC poté, co Adam pročůral manžela v posteli. Pak už nikdy nic takového neprovedl a odskočí si v případě potřeby do svého WC.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
payushka



Založen: 11.02.2006
Příspěvky: 273
Bydliště: Cheb

Předmět: Re: WC a dva kočičáci
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 2. 2008 13:50:45
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
Poněvadž jeden sphynx je málo a plánuji pořídit našemu Feliskovi dalšího sphynxího kámoše, měl bych dotaz, jak je to u vás, co máte doma kočičáky dva. Stačí jedna kadibudka, nebo musí být dvě? Díky za rady a zkušenosti Smile


my mame zachod jeden a je to dobry,uklizim rano nez jdu do prace a odpoledne (po kadění - jsou sehrany,v priblizne stejnou dobu Smile )
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (56x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (29x)
3
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (24x)
4
Britská krátkosrstá kočka (24x)
5
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (23x)
6
Mňoukání a štěkání (22x)
7
Kočičí jména (19x)
8
Mrouskání kočky (říje) (18x)
9
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (18x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top