Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Fugo - pokračování


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
MaxKatka



Založen: 07.11.2005
Příspěvky: 120
Bydliště: Hodonice okr. Znojmo

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 1. 2008 16:20:10
Odpovědět s citátem

Verunko tady paní Lenka dala dvě fotky Fuga...
http://www.modrykocour.cz/kockogalerie-kocour.php?id=21360
http://www.modrykocour.cz/kockogalerie-kocour.php?id=21361

Věřím, že se o něj starají dobře a časem bude všem daleko lépe...
_________________
Katka, Damča (2) a Pišta (2)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Lenka V.



Založen: 15.03.2007
Příspěvky: 155
Bydliště: Úžice u Kralup n.Vlt

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 1. 2008 19:44:07
Odpovědět s citátem

MaxKatka napsal:

Věřím, že se o něj starají dobře a časem bude všem daleko lépe...


Verčo, staráme se jak nejlíp umíme, to ostatně víte i z telefonů, naposled jsem Vám to asi před 4 dny popisovala všechno v mailu, ale jak vidím, asi je nějaký problém na příjmu ... posílala jsem Vám fotky (asi Cool, dvě z nich jsem vložila i sem do alba, byl na nich Fugouš s burmilím miminkem, Fugo u stromku, Fugo na lednici a tak všude podobně Smile S jídlem jsme si to vysvětlili - když zjistil, že se nebudou konat tanečky kolem misek a doprošování se aby milostivě papal, začal jíst naprosto normálně, hrne se k miskám s konzervičkama první a cpe se celkem statečně. Nejlepší tedy zůstávají kuřecí prsíčka - v mailu jsem Vám popisovala, jak jsme štědrovečeřeli řízky z bůčku, protože kuřecí prsa padly za oběť Fugovi a spol - když už dostane on, musí burmilky taky ... Myslím si, že už je v pohodě.
_________________
Lenka Venclíková
Dee burmilky
silver & golden
www.burmilla.snadno.eu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 1. 2008 7:59:28
Odpovědět s citátem

Takže asi byla chyba "na příjmu", email od paní Leny jsme obdržela dnes. Moc Vám děkuji, fotky jsou krásné a hlavně Fugo už se sžil s kočičkami i Vaší domácností, takže je vše v nejlepším pořádku. Jsme moc rádi, že už je mu lépe.
Snad Vás nebude moc zlobit, když bude mít možnost hrát si s tolika kočičími kamarády, mít velký prostor a hlavně i ten výběh ven. To se mu bude moc líbit.
Jinak s tou vyráchanou vodou - paní Lena psala, že rozlije všechny misky. No paní Leno, on vycákal vodu i z fontánky - stál u ní třeba pět minut a škrábal po ní packou a voda lítala metr od něho. Takže ty dva litry byly za den pryč:-)).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lusilka



Založen: 05.10.2005
Příspěvky: 106
Bydliště: Šumperk

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 1. 2008 9:29:19
Odpovědět s citátem

[quote="Verunka"]Takže asi byla chyba "na příjmu", email od paní Leny jsme obdržela dnes. Moc Vám děkuji, fotky jsou krásné a hlavně Fugo už se sžil s kočičkami i Vaší domácností, takže je vše v nejlepším pořádku. Jsme moc rádi, že už je mu lépe.
Snad Vás nebude moc zlobit, když bude mít možnost hrát si s tolika kočičími kamarády, mít velký prostor a hlavně i ten výběh ven. To se mu bude moc líbit.
Jinak s tou vyráchanou vodou - paní Lena psala, že rozlije všechny misky. No paní Leno, on vycákal vodu i z fontánky - stál u ní třeba pět minut a škrábal po ní packou a voda lítala metr od něho. Takže ty dva litry byly za den pryč:-)).[/quote
...........................Verunko, jsem za tebe i za paní Lenku moc ráda, že se Fugoušovi daří lépe, bude to bolet, ale uvidíš, všechno zlé, je k něčemu dobré................moc na vás všechny myslím, ať se vám daří moc moc dobře. Lucka, www.kocicistromy.com
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
adelnik



Založen: 12.06.2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Myšlín

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 1. 2008 10:32:00
Odpovědět s citátem

paráda...mám radost, jen tak dál. Nejvíc mě potěšilo, že Fugo se začal cpát Smile
Paní Lenko, co burmilí kocourek, pořád si myslí, že je Fugo jeho nová veliká nevěsta?
_________________
adelnik + Amís + Dori + Mia + MrnyVrny
"Každý život by měl mít devět koček." Jack Canfield
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 1. 2008 13:14:05
Odpovědět s citátem

také jsem ráda, že začal jíst. Třeba jak vidí velkou konkurenci tak si začne jídla vážit. U nás pravidelně vyjídal misku Dominikovi a svou nechal:-).
Včera jsem vysávala pod skříněmi a byli tam tři jeho myšky, tak mi bylo zase smutno. Dominik si s nimi nehraje, ale Fugo je měl moc rád Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Chillhousová



Založen: 05.01.2007
Příspěvky: 65
Bydliště: jižní čechy

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 1. 2008 21:47:12
Odpovědět s citátem

Nikdy bych neřekla, že se tolika lidí dotkne osud takového jednoho neobyčejného kocouře.
I já jsem ráda, že to takhle bezvadně dopadlo, chodím sem denně, nakukuji, co je nového a z každé novinky mám upřímnou radost.
Wink
_________________
Chillhousovi
Jedna kočka nevyhnutelně vede k další. (E.Hemingway)
Stáváš se navždy odpovědným za to, co jsi k sobě připoutal. (Exupéry)

http://www.modrykocour.cz/golden-kocour.php?id=1026
http://www.modrykocour.cz/golden-kocour.php?id=1404
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lenka V.



Založen: 15.03.2007
Příspěvky: 155
Bydliště: Úžice u Kralup n.Vlt

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 1. 2008 11:51:17
Odpovědět s citátem

adelnik napsal:
Paní Lenko, co burmilí kocourek, pořád si myslí, že je Fugo jeho nová veliká nevěsta?

Chudinek Emílek (jmenuje se Xcuse Me, I am Emil) už pochopil, že tady mu pšenka nepokvete, a jenom smutně kouká, když Fugo, asi tak pětkrát větší než on, s vlajícím ocasem pyšně kráčí kolem. Za projevenou přízeň ho ale Fugouš aspoň milostivě nechá na pokoji - druhý kocour od něj vždycky když jde kolem dostane packou jednu mezi uši - bez drápků, jen tak, aby věděl, kdo tady bude šéfovat ... vůbec milánkovi narostla ramena nějak do šířky, jak jsme ho pořád litovali a protěžovali. Chytrej je jako čert, pacholek jeden!
_________________
Lenka Venclíková
Dee burmilky
silver & golden
www.burmilla.snadno.eu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Lusilka



Založen: 05.10.2005
Příspěvky: 106
Bydliště: Šumperk

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 1. 2008 12:26:14
Odpovědět s citátem

Lenka V. napsal:
adelnik napsal:
Paní Lenko, co burmilí kocourek, pořád si myslí, že je Fugo jeho nová veliká nevěsta?

Chudinek Emílek (jmenuje se Xcuse Me, I am Emil) už pochopil, že tady mu pšenka nepokvete, a jenom smutně kouká, když Fugo, asi tak pětkrát větší než on, s vlajícím ocasem pyšně kráčí kolem. Za projevenou přízeň ho ale Fugouš aspoň milostivě nechá na pokoji - druhý kocour od něj vždycky když jde kolem dostane packou jednu mezi uši - bez drápků, jen tak, aby věděl, kdo tady bude šéfovat ... vůbec milánkovi narostla ramena nějak do šířky, jak jsme ho pořád litovali a protěžovali. Chytrej je jako čert, pacholek jeden!


.............. Razz Razz Razz dovedu si to úúúúúplně živě představit, paní Lenko, jak to u vás asi vypadá, ale určitě se nenudíte..............hodně štěstí !!
Lucka, www.kocicistromy.com
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
J.



Založen: 18.11.2007
Příspěvky: 44

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 1. 2008 13:10:48
Odpovědět s citátem

Chudinek Emílek (jmenuje se Xcuse Me, I am Emil) už pochopil, že tady mu pšenka nepokvete, a jenom smutně kouká, když Fugo, asi tak pětkrát větší než on, s vlajícím ocasem pyšně kráčí kolem. Za projevenou přízeň ho ale Fugouš aspoň milostivě nechá na pokoji - druhý kocour od něj vždycky když jde kolem dostane packou jednu mezi uši - bez drápků, jen tak, aby věděl, kdo tady bude šéfovat ... vůbec milánkovi narostla ramena nějak do šířky, jak jsme ho pořád litovali a protěžovali. Chytrej je jako čert, pacholek jeden![/quote]


Paní Lenko,
příběh o Fugovi jsem objevila asi tak 3 dny před koncem roku a prožívám ho stejně intenzívně jako všichni tu - rovněž sem nakukuju každý den, zvědavá a nedočkavá, protože příběh Fuga se stal již permanentním seriálem, zvláště když spěje do dobrého konce. Kdyby jste se nenabídla s pomocí dřív Vy, udělala bych p. Verunce nabídku stejnou, mám doma podobné podmínky, jen kočen je asi víc ... Smile Myslím, že Fugo je kocour s přetékající energií a máte 100% pravdu v tom, že se potřebuje hlavně vyřádit venku, a tak se těším na Vaše komentáře a postřehy, co s ním udělá jaro, a pak motýli, a ptáčci a snad i myšky ... Díky Vám je určitě spokojená i p. Verunka, zvlášť když může průběžně sledovat zprávy o jeho aklimatizaci - Vaše poslední (a milá) zpráva zvedne koutky k úsměvu asi všem. Tleskám Vám!
J. se smečkou
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Pomněnka



Založen: 12.01.2006
Příspěvky: 137
Bydliště: Ústí nad Labem

Předmět: Fugo v novém domově
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 1. 2008 13:58:03
Odpovědět s citátem

Zdravím všechny. Také příběh Fuga sleduji, vyměnila jsem si s Verunkou pár mailů, kdy jsme ho v minulosti řešili.
Nedávno jsem také dala svou dospělou kočku do nové vhodnější rodiny než byla ta má a tak vím, jak se Verunka nejspíš cítí. Bolí to a zároveň je to úleva. Verunko, věřím tomu, že Fugo bude nyní velice spokojený a jak tak čtu, má i vůdcovské sklony, čím ještě překvapí hihi... No řekla bych, že si to v novém domově užívá Smile Proto budem už jen sledovat, jak se Fugovi daří a pohled na spokojeného kocourka je tou největší odměnou - a to bylo účelem! Držím palce všem a Lence V. obzvlášť, máte můj obdiv Smile
Květa s Cairou
CHS Tomanica
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 1. 2008 9:40:32
Odpovědět s citátem

Tak Fuginkovi se daří určitě fajn. Paní Lena mi posílala krásné fotky s malým koťátkem a také jak se Fugin seznamuje s morčátky. U paní Leny bude mít o zábavu postaráno:-)). Moc Vám děkujeme za pomoc.

Jen Miki se nám teď doma chudinka nudí Sad .
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 1. 2008 22:19:46
Odpovědět s citátem

Verunka napsal:
Jen Miki se nám teď doma chudinka nudí Sad .

Jasně Verunko, pořiďte mu kočičího kamaráda, nejlépe mainského Razz
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 1. 2008 7:33:55
Odpovědět s citátem

Tak z pořízení kamaráda jsem vyléčena. Už bych si to nikdy neriskla. Mít takového dalšího Fuga, tak se zblázním.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lusilka



Založen: 05.10.2005
Příspěvky: 106
Bydliště: Šumperk

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 1. 2008 7:44:01
Odpovědět s citátem

Verunka napsal:
Tak z pořízení kamaráda jsem vyléčena. Už bych si to nikdy neriskla. Mít takového dalšího Fuga, tak se zblázním.


Ahoj
Veruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, uvidíš, čas vyléčí všechny rány, já myslím, že NIKDY NEŘÍKEJ NIKDY, jsem ráda, že se Fugískovi daří dobře, pro tebe je to klid na duši, že? Hodně na vás myslím, mějte se moc hezky a držte se všichni !! Pá, lucka, www.kocicistromy.com
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 1. 2008 8:02:27
Odpovědět s citátem

Ahoj Lucí,

no klid na duši, nevím. Už nejsme ve stresu z toho jak bude vypadat byt po příchodu z práce, vyspíme se, nemusím každý den uklízet jako blázen. Ale zase na druhou stranu je mi líto Dominika, měl kamaráda a teď je zase sám. Nevím jak to bere on, ale je vidět, že když ho chytne hravá, tak prostě hledá Fuga a pak mě to mrzí. Ale opravdu po těch trablích s Fugem bych si druhou kočku už neriskla.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lusilka



Založen: 05.10.2005
Příspěvky: 106
Bydliště: Šumperk

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 1. 2008 8:06:36
Odpovědět s citátem

Verunka napsal:
Ahoj Lucí,

no klid na duši, nevím. Už nejsme ve stresu z toho jak bude vypadat byt po příchodu z práce, vyspíme se, nemusím každý den uklízet jako blázen. Ale zase na druhou stranu je mi líto Dominika, měl kamaráda a teď je zase sám. Nevím jak to bere on, ale je vidět, že když ho chytne hravá, tak prostě hledá Fuga a pak mě to mrzí. Ale opravdu po těch trablích s Fugem bych si druhou kočku už neriskla.


.....................já tě chápu, od doby, co to tady čtu a jak jsi mi napsala, doma při pohledu na Bagiše a Balloua, myslím na tebe, hold mi, milovníci koček, zvířat...........................je to hrozný, věřím ti, cítím s tebou a doufám, že bude líp............držím pěstičky Smile DRŽ SE, Lucka www.kocicistromy.com
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Pomněnka



Založen: 12.01.2006
Příspěvky: 137
Bydliště: Ústí nad Labem

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 1. 2008 12:36:05
Odpovědět s citátem

Verunko, vážně, nikdy neříkej nikdy. Čas zahladí a obrousí hrany a vždyť nejsou jen mainky. Občasné stýskání Dominika si dovedu představit, protože Caira je na tom nejspíš stejně, jakoby hledala tu kočičí společnost ........ Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 1. 2008 13:41:12
Odpovědět s citátem

Dominik se teď mnohem víc mazlí, když byl doma Fugo, tak k nám skoro nešel. Spíš ležel někde v ústraní. I do koupelny za mnou přestal chodit. Asi mu vadilo, že Fugo šel také a vždy mu zabral jeho místo - jak u mne na klíně, tak ve vaně, v umývadle, na pračce, na gauči, v košíku, za oknem. Teď je na něm vyloženě vidět, že si to užívá - opět je on ten první, pořád mi leze na klín, chodí za mnou jako pejsek, v noci spinká v posteli a vrní a mazlí se. Jen když nastane čas kdy si chce hrát, tak hučí, běhá po bytě a vždy se přikrčí a kouká po výškách kde obvykle byl Fugo a čeká, že odněkud vyskočí a bude ho nahánět.
Zato Fugin, ten má teď asi o zábavu postaráno - tolik kamarádů a ještě morčátka:-))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 1. 2008 8:35:40
Odpovědět s citátem

Tak Fugo už chodí i na terasu, už papká a všechno je v pořádku. V albíčku má od paní Leny nové foto z terasy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lusilka



Založen: 05.10.2005
Příspěvky: 106
Bydliště: Šumperk

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 1. 2008 8:47:57
Odpovědět s citátem

Verunka napsal:
Tak Fugo už chodí i na terasu, už papká a všechno je v pořádku. V albíčku má od paní Leny nové foto z terasy.


Ahoj Veru, fotka je krásná, také i ta, jak jste společně s Fugoušem, určitě si už zvykl Very Happy , snad tebe už tolika srdíčko nebolí Sad Držím palečky, jsi silná, už jsi toho se zvířátky hodně zkousla !!! Veru, udělali jste nejlíp, jak jste mohli, měj se krásně !!! Lucka
www.kocicistromy.com
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 2. 2008 15:19:23
Odpovědět s citátem

Tak mám nové zprávy o Fugovi. Prý tluče kočičí osazenstvo paní Leny tlapkami, je dominantní. No a začal značkovat do dřezu - ať je tam nádobí nebo ne. Prý se asi snaží přeznačkovat chovné kocoury, chce být šéfem. To jsem čekala, ale že bude značit, by mne tedy nanapadlo.
Jinak se mu prý také moc líbí ve výběhu. Tak snad s tím značením přestane a nebude paní Lenu zlobit. Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kockodan



Založen: 26.02.2007
Příspěvky: 204
Bydliště: Praha - Petrovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 2. 2008 10:57:57
Odpovědět s citátem

Verunka napsal:
Tak mám nové zprávy o Fugovi. Prý tluče kočičí osazenstvo paní Leny tlapkami, je dominantní. No a začal značkovat do dřezu - ať je tam nádobí nebo ne. Prý se asi snaží přeznačkovat chovné kocoury, chce být šéfem. To jsem čekala, ale že bude značit, by mne tedy nanapadlo.
Jinak se mu prý také moc líbí ve výběhu. Tak snad s tím značením přestane a nebude paní Lenu zlobit. Confused


Fugouš neni kastrovaný? Nebo je chovný?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 2. 2008 11:07:22
Odpovědět s citátem

Fugo je vykastrovaný.

A.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 2. 2008 13:37:00
Odpovědět s citátem

April: myslíš, že je to tou jeho dominancí (chce přeznačit chovné kocoury?), nebo má nějaký problém? Napadlo mne, zda třeba takhle nemůže projevovat nastydnutí - chodí ven a to u nás nebyl zvyklý, tak třeba zda to nemůže být tím? Je kastrovaný, po kastraci nikdy neznačil, tak je mi to divné, ale zas při té jeho dominanci....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 2. 2008 13:51:59
Odpovědět s citátem

Ale jo, klidně bych si tipla, že i když je kastrovaný, tak přecejen je ve společnosti chovných kocourů a nějak jim musí dát najevo svojí dominanci, a tohle je přirozený pro kočky, značkování.

Maiňáci jsou huňatí a myslím, že se při to výběhu ven určitě přizpůsobil a víc osrstil ... pí Lenka by prostydnutí určitě poznala.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
MaxKatka



Založen: 07.11.2005
Příspěvky: 120
Bydliště: Hodonice okr. Znojmo

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 2. 2008 14:02:39
Odpovědět s citátem

Tak pozoruji, že Fugovi opět "narostly křídla" a začíná být svůj...

Na jednu stranu je fajn, že si už zvykl... na druhou stranu to značkování nezávidím....
_________________
Katka, Damča (2) a Pišta (2)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Nadja



Založen: 07.05.2007
Příspěvky: 47

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 2. 2008 14:02:52
Odpovědět s citátem

Máme se značkováním našich vykastrovaných koček - ne kocourů - problémy vždycky, když jsou u nás přechodně nalezená koťata. Po odchodu vetřelců se časem vše vrátí do normálu a kočky značkovat přestanou.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 2. 2008 15:16:43
Odpovědět s citátem

April: no právě, to by paní Lena určitě poznala. No takže asi 100% ta dominance... Jen nechápu proč zrovna do dřezu, musí to být dost nepříjemné.

S tím značením jsem si myslela, že kocour třeba značkuje když se dlouho otálí s kastrací - že to má pak prostě zažité a tak ani kastrace nepomůže. Ale že i když půl roku neznačil, že pak začne, to jsem tedy fakt nevěděla. Děkuju za rozšíření obzoru.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lenka V.



Založen: 15.03.2007
Příspěvky: 155
Bydliště: Úžice u Kralup n.Vlt

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 2. 2008 17:03:10
Odpovědět s citátem

Verunka napsal:
Jen nechápu proč zrovna do dřezu, musí to být dost nepříjemné.


Smile Kdyby miláček značkoval do dřezu, tak bych mu to vcelku odpustila - on je rafinovanější a zvolil odkapávač s umytým nádobím - no alespoň nás donutí ho vždycky uklidit ... na myčku mi určitě ještě drahný čas nezbyde, ty chlupatý bestie všechno prožerou Smile
Nastydlý není určitě, chodí ven jen přes poledne když je sluníčko a teplo, mám přehled o tom jak dlouho je venku, protože dělám vrátného - průlezná klapka bude až na jaře.
Jinak nezlobí, nic nerozbíjí, neničí - jen se vytahuje na kočky a je takový "ředitel vesmíru".
Kdo je z Prahy a chce ho vidět, bude na výstavě v Kongresovém centru v neděli - těšíme se na Vás.
_________________
Lenka Venclíková
Dee burmilky
silver & golden
www.burmilla.snadno.eu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (19x)
2
Fotočlánek: Muži versus kočky (19x)
3
Na co si dát pozor u krmení koček (15x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top