Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Druhý kočičák, ano či ne?


Jdi na stránku 1, 2  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Nera Procházková



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 122
Bydliště: Ústecký kraj

Předmět: pro Tatiánu
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 11. 2007 13:30:11
Odpovědět s citátem

Ahoj Tatiano,
tak nejdříve není za co děkovat nejdůležitější je že to Adámkovy pomohlo a že je mu lépe,jsme tu od toho aby jsme si pomáhaly a radily navzajem.Moc mě potěšilo že mu to pomohlo stejně jako když to pomohlo naší Cleo.
Co se tíče druhé kočičky,tak jestli jsi to myslela tak že by jste si pořídily druhého sphynxe tak si myslím že to není žádnej problem.Já sice mám Don Sphynxe ale musím říct že když to tak čtu tak jsou si povahou hodně moc podobný ne li stejný takže klydně a neboj že by dělaly vylomeniny.Cleo jsme přivezly Jacka když jí bylo 7 měsíců a jemu 15 týdnů a můžu říct že spíš on se učí od ní než naopak a jak říkáš Cleo nedělá žádné vylomeniny,neleze na stůl,linku,neškrábe nábytek ani nic dalšího na záchod chodí v pohodě a Jack se od ní naučil že škrábadlo je na škrábání a jediné co takže Cleo nás už moc nepoužívá jako hračky jelikož se vyřádí spolu a tak víc jak půlku dne prospí takže pohoda.Něco nádherného je pohled na dva hrající se Sphynxe,prostě SUPER,však se zeptej i Sanny ta má doma dva sphynxi kluky. Laughing
Jak by to fungovalo s normální kočičkou tak to ti nemůžu povědět ale Sanny má zkušenosti myslím že její segra má britku a že jí hlídala takže tam je to také v pohodě jde jen o to jestli by ho nenaučila vylomeniny jelikož normální kočičky co vím tak skoro všechny lumpačí neber to ve zlém!!!!!!!!!! Smile
Posíláme pohlazení a pusinky na čumáček Adámkovy
PS náš Jack necucá mě ale sám sebe hahaha Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
sanny



Založen: 16.01.2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Ostrava

Předmět: Re: pro Tatiánu
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 11. 2007 14:27:19
Odpovědět s citátem

Dobrý den Tatiano,
Nera to moc pěkně popsala.
Smile
Mumik je starší o 5měsíců než Mutik a taky to u nás bylo v pohodičce. Když jsem dovezla Mutika, tak první tři dn okolo sebe chodily a nevšímaly, jen Mutik sem tam Mumika zkoušel provokovat a pak utek. Jedly spolu společně od začátku i záchudek používají stejný bez problému. Mutik ani na Mumika neprskal. Opravdu pohled na hrající sphynxíky je úžasný. Smile Very Happy
Měla jsem taky pár dní na hlídání sestřinu brituli Žofinku, ta na Mumika dva dny prskala. Jenže tam to bylo možná i tím, že jsem ji dovezla přímo od maminky a sourozenců, ale rychle si zvykla. Taky spolu hned společně jedly i záchudek byl bez problému. A to jsem jim připravila dva, ale v jednom jen hrabaly a vyhazovaly stelivo, tak jsem ho zrušila. S čivavkou Bohumilem taky pohodička. Smile
Koukněte se na videa kluků, je tam i Mumik s Žofinkou, jak úřadují v čistém záchodě Laughing Laughing A na webu mám i fotku, jak leží všichni společně i s Bohumilkem. http://www.youtube.com/profile_videos?user=sanny323

Přimlouvám se za Adámka.Pořidte mu partáka. Laughing
_________________
Sandra a Mutinci Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Markét



Založen: 10.07.2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 11. 2007 18:04:32
Odpovědět s citátem

Koukám že většina , ne-li všichni sphynxaři dřív nebo později pořizují parťáka
a to je dobře , není proč se tomu bránit další kočičák moc místa nezabere a doma je zas o něco veseleji . Náš Otík taky čeká na parťáka , který se sice ještě nenarodil ale už se na něm pracuje . Moc se těšíme - nebude to sice úplný sphynxík ale poloviční se také počítá . Vy kdo stále nad parťákem váháte , uzavřená partnerství dosavadních kočičáků klapou výborně a každý kočičák si rád pokecá po kočkovsku a všichni si užijou více zábavy . Nemá to žádná proti .
_________________
Mája a Otík
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 11. 2007 16:28:01
Odpovědět s citátem

Asi to tak bude, jakmile člověk tohle úžasné stvoření jednou pozná, tak jeho kouzlu úplně propadne. Ještě když jsme měli jen psa - čínského naháče, tak jsem tvrdil, že naháče a nic jiného, kdo poznal jakou mají číňani povahu a jací jsou, tak ví o čem mluvím, ten kdo naháče nemá, stejně nepochopí Smile No a se sphynxem je to úplně stejné, našeho Feliska máme třetím měsícem a už jsem pevně rozhodnut, že příší rok ( jen co trochu došetříme Wink ) pořídíme dalšího sphynxího kámoše. Tohle stvoření je prostě skvělé a člověk který jej blíže pozná a má doma, tak si jej musí zamilovat Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 11. 2007 11:12:05
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
Tohle stvoření je prostě skvělé a člověk který jej blíže pozná a má doma, tak si jej musí zamilovat Smile


ABSOLUTNÍ SOUHLAS!!! Že jsem v životě s pár čičinama sdílela domácnost, měli jsme kočky venkovní (nedožily roka) i domácí, vznešené i obyčejné, ale to, co teď máme doma v podobě Adama, jsem si neuměla představit ani v nejbujnější fantazii. Já mám pro to skutečně jen jedno-jsou kočky a pak je sphynx Razz . Nejúžasnější stvořeníčko pod sluncem. Není mi líto jediného haléře, co jsme za něj dali. A taky uvažujeme o dalším sphynxím kámošovi, dokonce s tím přišel manžel. A ten mé kočky vždy pouze toleroval, Adama miluje Laughing
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Karolina Leitnerova



Založen: 02.02.2006
Příspěvky: 361
Bydliště: La Maison De Lions

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 11. 2007 11:11:35
Odpovědět s citátem

Jsem ráda, že o té povaze tady tak píšete. Mě někdy připadá, když popisuji povahu případným zájemcům, že mě berou tak trochu s rezervou, jako že přeháním, abych snad koťata lépe udala. Takže pokud to čte nějaký nevěřící Tomáš: vidíte, je to opravdu tak, jak říkám!!! Laughing
_________________
Karolina
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: pro Tatiánu
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 11. 2007 22:07:28
Odpovědět s citátem

Nera Procházková napsal:
PS náš Jack necucá mě ale sám sebe hahaha Very Happy


Tak to byste mě měli všichni vidět po dnešním ránu, kdy jsem toho pacholka nechala cucat a tlapkovat ráno v posteli (nechtělo se mi ještě vstávat, tak aby dal pokoj Razz )-vypadám jako po noci plné vášně Embarassed - samý cucflek Embarassed - takže budu spát s šátkem na krku. Adámek má utrum Exclamation
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 2. 2008 11:03:14
Odpovědět s citátem

Po pár dnech se dvěma kocouři musím skutečně konstatovat, že pořízení parťáka byla naprosto správná volba a všem váhavcům vřele doporučuji!
Nemá to chybu Laughing ! Jsem moc ráda, že jsem se nechala manželem zlámat a druhého kocouře koupila.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 2. 2008 18:29:11
Odpovědět s citátem

Kdo má zájem podívat se na našeho devonka Claudia, tak už jsem mu přitlapkovala nějaké fotečky. I Adamovi nějaké přibyli v jeho albu.

Jak říká dcera (nikdy kočky nemusela a neměla je ráda), tak Claudísek je "šedmikuášný" a "nynaný" a Adámek "vznešený" Razz
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: druhý koččičák
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 2. 2008 9:20:54
Odpovědět s citátem

Máte někdo i špatnou zkušenost, že by druhý kočičák nebyl tím prvním přijat? Chci si koupit druhého sphynxíka a byl bych nerad, aby mi nynější pan domácí toho nově příchozího nesežral Rolling Eyes
Prostě jestli si na sebe navyknou, nebo se může stát, že to nevyjde, poněvadž pak nevím, co bych dělal... Confused
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: druhý koččičák
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 2. 2008 9:31:46
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
Máte někdo i špatnou zkušenost, že by druhý kočičák nebyl tím prvním přijat? Chci si koupit druhého sphynxíka a byl bych nerad, aby mi nynější pan domácí toho nově příchozího nesežral Rolling Eyes
Prostě jestli si na sebe navyknou, nebo se může stát, že to nevyjde, poněvadž pak nevím, co bych dělal... Confused


Oldo, já se domnívám, že je to zbytečná obava-oni jsou hodně přizpůsobiví-určitě Felda parťáka přijme Laughing Náš Adam na mě den "nemluvil", nesměla jsem na něj sáhnout, hned mě praštil, nebo zavrčel a utekl, v noci mi přišel nabančit, trucoval, nechtěl mě ani vidět (jen jako zdroj potravy Wink ), a za 2 dny to bylo v pohodě. A dneska jsou kluci největší kámoši, jeden bez druhého nedá ani ránu, honí se, hrají si spolu, vymýšlí lumpárny Razz , a je to moc fajn je mít dva-s mužem si to oba pochvalujeme. Adam není takový závislák na nás, takže můžeme odejít, aniž by ho bral amok, že zůstal sám. Bude to v pohodě, uvidíš. Dva jsou lepší než jeden.

A to stelivo se mi fakt začíná dost líbit-ještě vyzkouším to oko natural-hrudkující peletky.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
DevilishLucy



Založen: 04.12.2007
Příspěvky: 125

Předmět: Re: druhý koččičák
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 2. 2008 9:49:21
Odpovědět s citátem

Ahoj všichni !
Tak včera jsem se jeli podívat na naší Zyrušku a je ůžasná, krásná a úplně stejný raubíř jako ta naše Enží Evil or Very Mad tak to bude doma veselo už se moc těším až si jí v dubnu přivezeme včera mi usnula u Karolíny v náručí bylo to krásné. Opravdu už se nemůžu dočkat. A jak se mají vaše nahátka?
P.S. Moc děkuji Karolíně Leitenrové, že mě dovolila poznat toto plemeno dřív a umožnila mít tuto nádhernou natotinku již druhou doma. Razz
Lucka Enží a už brzy Zyruška. Very Happy
_________________
DevilishLucy Surprised)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: Re: druhý koččičák
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 2. 2008 16:29:06
Odpovědět s citátem

No já sice nemám žádnou takovouhle špatnou zkušenost, ale myslím si, že u sphynxů je to hodně nepravděpodobné, že by si na sebe nezvykly. I jiná plemena koček si na sebe většinou po čase zvyknou, jen to někdy trvá o něco déle než u naháčků. Oldo stejně to nezjistíte dřív, než to zkusíte, ale pokud se nenecháte vystrašit několika dny syčení, které jsou dost pravděpodobné i u sphynxů, tak si myslím, že to pak bude v pohodě a nemusíte se bát. Oni tyhle raptoři, jak jim říkáte, jsou opravdu velmi přizpůsobiví a já myslím, že to dobře dopadne. Navíc správný chovatel, by měl v nejkrajnějším případě (pokud by to opravdu vypadalo, že se kočičáci zabijou) kočičáka vzít zpátky a bez problémů vám vrátit penízky, ale stejně myslím, že to nebude potřeba Twisted Evil
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
payushka



Založen: 11.02.2006
Příspěvky: 273
Bydliště: Cheb

Předmět: Re: druhý koččičák
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 2. 2008 7:29:19
Odpovědět s citátem

Ja mam kocoura F1,teda chlupace,ktery u nas byl jako prvni,tudiz by si mohl delat jiste naroky na sve "uzemi" a mohl by pravem sycet a vztekat se,ale vsechno bylo uplne jinak. Kdyz jsme si privezli Ginger (nahatka),bylo legracni jak ona byla takova vyplasena,ale presto zvedava a Twix nevedel,kdo se to tam zas objevil a kdyz se s nim Ginger seznamovala a chtela se o nej otirat na uvitanou,Twixie uskakoval stranou a div pred ni neutikal,pak se tak otukavali a ocmuchavali,ale zadne syceni ani rvacky nebyli. Parkrat se pak pri hre trosku profackovali,ale to delaji dodnes,kdyz je chytne hrava,honi se a kockujou.

Podle me jsou sphynxove proste hodne prizpusobivi a nemaji v sobe takove ty klasicke "selmovske" pudy jako jina plemena,takze bych se toho druheho kocicaka taky nebala.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: druhý kočičák
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 3. 2008 21:19:58
Odpovědět s citátem

Tak od neděle máme druhého sphynxíka Charlieho Di Dato. Malej je ještě větší "rapror" než Felda, chvíli neposedí, furt musí někoho pokoušet. Musím říci, že z počátku jsem měl obavy aby mi jej domácí pán Felisek nezakousl, poněvadž ty boje vypadaly opravdu hrůzostrašně. Felda držel prcka každou chvíli pod krkem, ten ječel jak na lesy, no bitva jak hrom několik minut, ale když jsem je pak oba zkontroloval, tak neměli ani jeden sebemenší škábaneček, takže bych řekl, že ten boj je více na oko než v reálu. Se psem to bylo vyřízeno ještě rychleji, sotva po prckovi naše číňanka vyjela zřejmě ve snaze ukázat, kdo je doma pánem, dostala packou ránu do čumáku a malej syčel tak statečně, že raději vycouvala. No a po dvou dnech zjišťuji, že oba sphynxí kluci bez sebe nedají ani ránu, chvíli se jen tak rvou, pak se honí a hrají si, společně se opalují na odpočívadle a společně chrní v jednom klubku. Prostě radost pohledět a dívat se na ně když si hrají, je lepší než televize.
A ještě jedno pozitivum, kluci si vystačí spolu a pejsek má klid.

Takže přátelé sphynxíků, pokud někdo nad druhým kočičákem váháte, SMĚLE DO TOHO Smile Dva jsou lepší než jeden a jsou jedním slovem ÚŽASNÍ Wink
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: druhý kočičák
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 3. 2008 22:18:07
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
Tak od neděle máme druhého sphynxíka Charlieho Di Dato. Malej je ještě větší "rapror" než Felda, chvíli neposedí, furt musí někoho pokoušet. Musím říci, že z počátku jsem měl obavy aby mi jej domácí pán Felisek nezakousl, poněvadž ty boje vypadaly opravdu hrůzostrašně. Felda držel prcka každou chvíli pod krkem, ten ječel jak na lesy, no bitva jak hrom několik minut, ale když jsem je pak oba zkontroloval, tak neměli ani jeden sebemenší škábaneček, takže bych řekl, že ten boj je více na oko než v reálu. Se psem to bylo vyřízeno ještě rychleji, sotva po prckovi naše číňanka vyjela zřejmě ve snaze ukázat, kdo je doma pánem, dostala packou ránu do čumáku a malej syčel tak statečně, že raději vycouvala. No a po dvou dnech zjišťuji, že oba sphynxí kluci bez sebe nedají ani ránu, chvíli se jen tak rvou, pak se honí a hrají si, společně se opalují na odpočívadle a společně chrní v jednom klubku. Prostě radost pohledět a dívat se na ně když si hrají, je lepší než televize.
A ještě jedno pozitivum, kluci si vystačí spolu a pejsek má klid.

Takže přátelé sphynxíků, pokud někdo nad druhým kočičákem váháte, SMĚLE DO TOHO Smile Dva jsou lepší než jeden a jsou jedním slovem ÚŽASNÍ Wink


Vidíš, Oldo, já to to říkala, abys do toho šel, že to bude fajn, a měla jsem zase jednou pravdu Wink ! U nás kluci už bez sebe nedaj ani ránu, sice občas je to popadne a pěkně se servou (ale jenom "jako"-bez následků), malej u toho řve, jako by nastala jeho poslední vteřina, ale namá na sobě stopu po boji, prostě mnoho povyku pro nic. No a hned se olizujou a slezou se do jednoho klubka.

Fakt dva jsou lepší než jeden. Starost a práce je při dvou v podstatě stejná, ale radost dvojnásobná Laughing
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: druhý sphynx
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 3. 2008 9:09:04
Odpovědět s citátem

for tatiana:

Přesně tak, u nás je to stejné, i teď se začnou rvát, malý ječí jak o život, ale za chvíli se už olizujou, takže spíš než bitvu to beru jako jejich jakýsi rituál a hru.

Se starostmi je to stejné, jediné co je jaksi navíc je, že teď 2x tolik sloužím jako úklidová četa u kočičí kadibudky.
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: druhý sphynx
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 3. 2008 9:42:23
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
for tatiana:

Přesně tak, u nás je to stejné, i teď se začnou rvát, malý ječí jak o život, ale za chvíli se už olizujou, takže spíš než bitvu to beru jako jejich jakýsi rituál a hru.

Se starostmi je to stejné, jediné co je jaksi navíc je, že teď 2x tolik sloužím jako úklidová četa u kočičí kadibudky.


Oldo, tak to by mě zajímalo-jakou teď budeš mít spotřebu steliva.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
payushka



Založen: 11.02.2006
Příspěvky: 273
Bydliště: Cheb

Předmět: Re: druhý sphynx
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 3. 2008 9:43:03
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:

Přesně tak, u nás je to stejné, i teď se začnou rvát, malý ječí jak o život, ale za chvíli se už olizujou, takže spíš než bitvu to beru jako jejich jakýsi rituál a hru.


Ja jsem zjistila,ze Ginger jeci uz jen tak ze zapalu hry. Kolikrat se s Twixem kockujou a nejdriv jsem si myslela,ze to,jak ona nema chlupy a Twix ji kouse,ji boli,ale kdyz jsem je pozorovala,on ji skoro nic nedela a Ginger jeci,jako by ji na noze brali. To samy,kdyz se pere s moji rukou
a ja ji jen tak chnapu jakoze simuluju to kousani,coz ji bolet nemuze,tak rve stejne Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 3. 2008 12:51:47
Odpovědět s citátem

for tatiana

Myslím že se v pohodě vlezu do pytle a půl, max. dva desetilitrové pytle měsíčně.
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
DevilishLucy



Založen: 04.12.2007
Příspěvky: 125

Předmět: Zyruška
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 4. 2008 9:30:15
Odpovědět s citátem

Tak všichni poslouchejte, V neděli si jedeme s manželem ke Karolíně pro naší malou dáblici Zyrušku celym jménem Tyrell Zyra Felty Paw. Už se moc těšíme až ji budeme mít v náručí a naše enžulka bude mít sestřičku. Lucka Enží a brzy Zyrunka
_________________
DevilishLucy Surprised)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: Zyruška
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 4. 2008 9:50:49
Odpovědět s citátem

DevilishLucy napsal:
Tak všichni poslouchejte, V neděli si jedeme s manželem ke Karolíně pro naší malou dáblici Zyrušku celym jménem Tyrell Zyra Felty Paw. Už se moc těšíme až ji budeme mít v náručí a naše enžulka bude mít sestřičku. Lucka Enží a brzy Zyrunka


Tak šťastnou cestu a hodně společných radostí a co nejméně starostí. Hned bych si vzala taky další kotě Wink - ti dva asi nebudou konečné číslo Rolling Eyes
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
rozaarka



Založen: 26.09.2006
Příspěvky: 39

Předmět: Re: Zyruška
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 4. 2008 9:57:42
Odpovědět s citátem

DevilishLucy napsal:
Tak všichni poslouchejte, V neděli si jedeme s manželem ke Karolíně pro naší malou dáblici Zyrušku celym jménem Tyrell Zyra Felty Paw.


Lucko, v neděli jsme Zyrušku viděli! Můžu Ti říct, že je to pěknej ďáblík a živel, ale přenádherná a úžasně společenská. ...moc Ti závidím koťátko...

Veronika, Kulišák a Daintulka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
DevilishLucy



Založen: 04.12.2007
Příspěvky: 125

Předmět: Re: Zyruška
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 4. 2008 10:00:37
Odpovědět s citátem

rozaarka napsal:
DevilishLucy napsal:
Tak všichni poslouchejte, V neděli si jedeme s manželem ke Karolíně pro naší malou dáblici Zyrušku celym jménem Tyrell Zyra Felty Paw.


Lucko, v neděli jsme Zyrušku viděli! Můžu Ti říct, že je to pěknej ďáblík a živel, ale přenádherná a úžasně společenská. ...moc Ti závidím koťátko...

Veronika, Kulišák a Daintulka


Jo já vím a šplhá po cihlové zdi to bude veselo a vy si berete kotátko od karolíny taky ? nebo dvě stačí ? haha nikdy jich není dost.
_________________
DevilishLucy Surprised)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 4. 2008 10:46:02
Odpovědět s citátem

for DevilishLucy

Tak šťastnou cestu a mnoho hezkých chvilek s novou, úžasnou sphynxí nahatkou Very Happy
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
rozaarka



Založen: 26.09.2006
Příspěvky: 39

Předmět: Re: Zyruška
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 4. 2008 11:11:58
Odpovědět s citátem

Bohužel my si žádné koťátko nebere, i když bych chtěla...ale dvě do našeho pidibytu bohatě stačí. Ale ještě bych určitě ráda nějakýho malýho gumídka, tak snad se brzo dočkám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
DevilishLucy



Založen: 04.12.2007
Příspěvky: 125

Předmět: Re: Zyruška
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 4. 2008 11:36:27
Odpovědět s citátem

rozaarka napsal:
Bohužel my si žádné koťátko nebere, i když bych chtěla...ale dvě do našeho pidibytu bohatě stačí. Ale ještě bych určitě ráda nějakýho malýho gumídka, tak snad se brzo dočkám


My mame jedna plus kk. a budou tu dvě a stavíme barák a a tam bude 6 plus 1 tak už jsem mluvila s manželem že dvě sphynxičky nebude konečné číslo Razz . A vy nemáte vaše kočičky ve zlaté strance?
_________________
DevilishLucy Surprised)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
rozaarka



Založen: 26.09.2006
Příspěvky: 39

Předmět: Re: Zyruška
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 4. 2008 12:14:01
Odpovědět s citátem

DevilishLucy napsal:

My mame jedna plus kk. a budou tu dvě a stavíme barák a a tam bude 6 plus 1 tak už jsem mluvila s manželem že dvě sphynxičky nebude konečné číslo Razz . A vy nemáte vaše kočičky ve zlaté strance?


No, my máme teď 1+1 a dvě bohatě stačej, ale taky se chystáme rozšířit, tak třeba... Wink Máme jen Kulíška na stránkach - Tyrell the Cullinan Diamond.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Nera Procházková



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 122
Bydliště: Ústecký kraj

Předmět: pro DevilishLucy
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 4. 2008 16:47:24
Odpovědět s citátem

Pro DevilishLucy

Smile Ahoj tak koukám že jsme na tom podobně já jedu pro Žoržetku v sobotu,je to třetí naháček a také se moc a moc těšíme,nejvíc já už se nemůžu dočkat je to ňunísek malinkej.Tak přejí hezkou cestu a aby vše dopadlo dobře,hlavně seznamování určitě napiš jak vše probíhalo Very Happy
_________________
Nera,Cleo,Jack a Žoržetka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
DevilishLucy



Založen: 04.12.2007
Příspěvky: 125

Předmět: Re: pro DevilishLucy
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 4. 2008 18:45:15
Odpovědět s citátem

Nera Procházková napsal:
Pro DevilishLucy

Smile Ahoj tak koukám že jsme na tom podobně já jedu pro Žoržetku v sobotu,je to třetí naháček a také se moc a moc těšíme,nejvíc já už se nemůžu dočkat je to ňunísek malinkej.Tak přejí hezkou cestu a aby vše dopadlo dobře,hlavně seznamování určitě napiš jak vše probíhalo Very Happy


Moc děkuji všem mimochodem žoržetka je nádherná. A viděla jsi mou zyrušku ? Určitě napíšu taky se strašně těším až ji vezmu do náruče. Razz
_________________
DevilishLucy Surprised)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku 1, 2  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (57x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (29x)
3
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (24x)
4
Britská krátkosrstá kočka (24x)
5
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (23x)
6
Mňoukání a štěkání (22x)
7
Mrouskání kočky (říje) (20x)
8
Kočičí jména (19x)
9
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (18x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top