Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

internetové obchody


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
hanuled



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 132

Předmět: Re: internetové obchody
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 11. 2007 11:07:59
Odpovědět s citátem

Jana Baderlová napsal:
Bohužel nemohu připojit příspěvek se zkušenostmi u HA, protože jsem u nich nikdy neobjednávala, ale teď jsem udělala objednávku u www.uzlatehoretrivra.cz tak čekám, jak vše dopadne. Zatím se mi zdají fajn, aspoň co se týče komunikace. Navíc mi připadá, že mají hodně široký sortiment, alespoň co jsem já sháněla, tak měli vše.
To jen pro informaci, kdyby se ještě někdo rozmýšlel, jaký e-shop zkusit:-)
Zdravím Jana B:



Tak jsem tam teď namrkla a jeden zádasní problém...nikde jsem tam neobjevila Shiny Cat od Gimpetu a Finnern, to jsou naše oblíbené značky, bez těch ani ránu:-)
Já se opakuju, ale pro mě pouze a jedině www.kociciobchudek.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Pietra



Založen: 18.05.2007
Příspěvky: 32

Předmět: web obchůdky pro kočky
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 12. 2007 13:58:27
Odpovědět s citátem

Arrow já má vyzkoušené dva a to několikrát Exclamation

web: www.exo-eko.cz - perfektní přístup k zákazníkovi!
web: www.krmeni.cz - rychlá dodávka,malé poštovné a dárek ke každé objednávce Exclamation

web chovatelske-potreby.eu - od nich jsem se dodání zboží nikdy nedočkala!!! Mad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Isabella



Založen: 27.11.2007
Příspěvky: 26

Předmět: promazliky.cz
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 12. 2007 17:57:00
Odpovědět s citátem

Já mám výborné zkušenosti s obchody www.promazliky.cz a www.hladovyvlk.cz. Špatnou zkušenost mám s www.allpet.cz Když se týden po objednávce neozvali, tak jsme tam volali a dozvěděli se, že spoustu věcí nemají a navíc nevědí, kdy budou mít. Takže jsme jen přišli o čas a objednali jinde.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 12. 2007 21:42:53
Odpovědět s citátem

Nakupuju už téměř výhradě přes net. Dobré zkušenosti mám:

http://shop.mazlicci.cz/chovatelske-potreby/account_history_info.php/order_id/3200

www.krmeni.cz

http://www.baron.cz-tady jsou více zaměření na psy, ale pro kočky mají taky sortiment a mám s nimi ty nejlepší zkušenosti

www.exo-eko.cz

www.uzlatehoretrivra.cz

Tam všude jsem nakupovala a vše bylo naprosto v pohodě.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Chillhousová



Založen: 05.01.2007
Příspěvky: 65
Bydliště: jižní čechy

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 2. 2008 20:45:12
Odpovědět s citátem

Narazila jsem na obchod http://www.krmivo-granule-pro-psy.cz/krmivo-pro-kocky-granule-pro-kocky-c-42_78.html
Mají pouze granule, ale za super cenu. Lepší jsem nikde nenašla.
Objednávám tedy jen Proplan a i s poštovným vyjde levněji než kdybych si ho koupila u nás v zoobutiku (kupuji větší balení)... a navíc nikam nemusím, hezky to přivezou. Orientační cena 1,5kg Proplan light 225,- Kč, 7,5kg Proplan housecat 956,- Kč.
Ale pozor, nevozí to pošta ani ppl či dpd. Ke mě to vždy dovezla firma ČSAD Jihotrans. Takže, pokud mne nezastihnou, musím na nádraží Confused Poštovné se účtuje zvlášť! a je třeba s tím počítat - balík do 10kg stojí 119,-.
_________________
Chillhousovi
Jedna kočka nevyhnutelně vede k další. (E.Hemingway)
Stáváš se navždy odpovědným za to, co jsi k sobě připoutal. (Exupéry)

http://www.modrykocour.cz/golden-kocour.php?id=1026
http://www.modrykocour.cz/golden-kocour.php?id=1404
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Moni



Založen: 22.01.2008
Příspěvky: 41
Bydliště: Praha 4

Předmět: Allpet už ne
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 2. 2008 21:58:05
Odpovědět s citátem

Poté, co jsem se spravedlivě rozčílila na Allpet.cz - viz
http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?t=2438
udělala jsem si průřez třemi obchody - kociciobchudek.cz x krmiva.cz x www.veterinakarlin.cz a ta poslední možnost mě doslova šokovala. Jsou až neuvěřitelně levní. Doufám, že to nebude bráno jako reklama - je to jen snaha poradit a pomoci.
Takže:
Acana light 1,5 kg je v Allpet za 199,- v krmivech za 203,- ten obchod od Chuckinky 193,- a ve veterinakarlin 161,- Shocked
Podestýlka Cats Best Öko plus 10l je u nich za 147,- proti 180,- v kočičím obchůdku.
Shiny Cat mají 2x85g za 37,- a ten s trávou za 40,-
Deolit za 112,- proti 161,- v krmiva.cz.
Hills Kitten 400g mají za 74,- v kočičím obchůdku je za 83,-
Pusinky Denta Kiss 50g 29,- v kočičím obchůdku za 49,-
Grass Bits jsou za 37,- proti běžným 40,- a víc atd.
Snad jediné co mají o 2 - 4 Kč dražší jsou Purina Felix kapsičky, ale s ohledem na ostatní levné ceny se to ztratí.
A jsou taky jediní u kterých jsem objevila kotěcí granule Mastery 400g za 89,-. Ty jsem kupovala u nás na veterině za víc než 100,-. Někdo se tu sháněl po malých myškách - ty mají po 10,-Kč. Spoustu jiných věcí ale zase nemají, takže to není "všelék".
Co se mi moc líbí, že zákazník hned vidí, kolik zboží mají na skladě a tady jsou jejich podmínky - dodcí lhůta max. 5 dní, ale obrázek si udělejte sami. Smile
http://www.veterinakarlin.cz/eshop/page.php?pg=podminky
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
hanuled



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 132

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 2. 2008 16:52:35
Odpovědět s citátem

Tak to je fakt mazec
Teď jsem na to koukala a ty ceny...
10kg Biokats Fresh za 123Kč a Gimpet granulky 2kg za nějakých 240kč
Sním či bdím? Shocked
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
hanuled



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 132

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 2. 2008 17:19:29
Odpovědět s citátem

Tak jsme si tam právě taky objednala, do zásoby Very Happy
Uvidíme...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
hanuled



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 132

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 2. 2008 17:28:39
Odpovědět s citátem

Šmariápano, já z toho neusnu Very Happy
Jsem si objednala 4x stelivo (3x 10kg Biokats Fresh, 1x 5kg naturel), deodorant do WC a ještě hračičky a bude to stát 540,- Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
MaxKatka



Založen: 07.11.2005
Příspěvky: 120
Bydliště: Hodonice okr. Znojmo

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 2. 2008 22:24:20
Odpovědět s citátem

Hanko, tak pak dej vědět co to stálo i s poštovným či jakým poplatkem za doručení...

Zdá se mi to až podezřele levné... Je fakt škoda, že jim tam chybí hodně velká balení... už při dvou kočičácích se totiž vyplatí vzít velké balení granulek...
_________________
Katka, Damča (2) a Pišta (2)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
hanuled



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 132

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 2. 2008 9:24:57
Odpovědět s citátem

Kati,
určitě pak písnu. Mně se to zdá taky nějaké divné.
Zatím mě nadchli ovšem jen těmi cenami. Udělala jsem objednávku a chci platit předem převodem na bank.účet. Zatím mi ale nikdo neposlal údaje o platbě, stavu objednávky apod. Na e-mail mi taky nikdo neodepsal. Navíc částka za objednané zboží se mi nenavýšila o žádné poštovné a balné, tak nevím...
Uvidíme, jak to dopadne, pak napíšu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
hanuled



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 132

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 2. 2008 15:20:14
Odpovědět s citátem

Takže nízké ceny jsou tak vše, čím na www.veterinakarlin. cz disponují. Nevím, co vše jim chybí, ale zboží a a alespoň minimální komunikace se zákazníkem určitě. Objednávala jsem si na začátku měsíce, minulý týden mi přišel e-mail, že jim zboží nebylo dodáno, ale kdy ho tedy pošlou, nebo jestli vůbec, to už mi nikdo nenapsal. Na mé čtyři e-maily mi nikdo neodpověděl, telefon uvedený v kontaktech mi nikdo nezvedá, no prostě báječnééé Shocked
Ještě že mi alespoň obezřetnost nedovolila platit předem, což mám jindy ve zvyku. Zůstáváme tedy i nadále věrnými zákazníky kočičího obchůdku
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 2. 2008 19:02:04
Odpovědět s citátem

hanuled napsal:
Takže nízké ceny jsou tak vše, čím na www.veterinakarlin. cz disponují. Nevím, co vše jim chybí, ale zboží a a alespoň minimální komunikace se zákazníkem určitě. Objednávala jsem si na začátku měsíce, minulý týden mi přišel e-mail, že jim zboží nebylo dodáno, ale kdy ho tedy pošlou, nebo jestli vůbec, to už mi nikdo nenapsal. Na mé čtyři e-maily mi nikdo neodpověděl, telefon uvedený v kontaktech mi nikdo nezvedá, no prostě báječnééé Shocked
Ještě že mi alespoň obezřetnost nedovolila platit předem, což mám jindy ve zvyku. Zůstáváme tedy i nadále věrnými zákazníky kočičího obchůdku


To já jsem jim před 14ti dny zaplatila předem. Mailem mi na můj dotaz sdělili, že nemají vše skladem, tak jsem jim odepsala, co chci v té samé ceně jako náhradní plnění (to skladem měli) a zase čekám... Odesílali prý v pátek, dneska je úterý a nic. (No ono pošta někdy dovede divy s doručováním, takže jim ještě dávám šanci, mohou v tom být nevinně.) Tak uvidím a budu informovat.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Moni



Založen: 22.01.2008
Příspěvky: 41
Bydliště: Praha 4

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 2. 2008 23:04:25
Odpovědět s citátem

hanuled napsal:
Takže nízké ceny jsou tak vše, čím na www.veterinakarlin. cz disponují. Nevím, co vše jim chybí, ale zboží a a alespoň minimální komunikace se zákazníkem určitě. ... Zůstáváme tedy i nadále věrnými zákazníky kočičího obchůdku

Aha, takže koukám, že jakmile jsou někde podezřele levní, tak to není samo sebou Twisted Evil Je to škoda, a přitom někdo tady ten Karlín už chválil.
Já teď 2x udělala super zkušenost s www.krmeni.cz protože všechno měli a do dvou pracovních dnů mi to zdarma dovezla PPL až domů (při objednávce nad 800,-) a platila jsem to při převzetí - nějak se mi platby předem moc nelíbí. Kočičí obchůdek taky dobrý, ale musela jsem to táhnout z pošty a limit pro poštovné zdarma je 2500,- Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
BaraV



Založen: 10.02.2008
Příspěvky: 65
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 2. 2008 9:42:07
Odpovědět s citátem

Ahojky, také jsem minulý týden objednala na krmeni.cz a musím říct, že vše proběhlo v pohodě. Objednávka dorazila ihned po odeslání a zboží mi přišlo za 3 dny a nic nechybělo. Takže příští objednávku zase na krmeni.cz Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 2. 2008 14:25:47
Odpovědět s citátem

Dneska jsem dostala zásilu z veteriny z Karlína. Vše v pořádku, dostala jsem navíc spoustu dárečků-2 kryty na konzervy(menší a větší), propisku, 2 druhy krmiva Hill¨s pro dospěláky na vyzkoušení v 100g balení. A neplatila jsem žádné poštovné!!! Smile Navíc stelivo Cat best oko plus má na pytli již cenu 179,-- Kč, nicméně mě počítali starou cenu 147,--Kč. Jedno krmení jsem si objednávala 2x 1500g, neměli 2x, tak mi poslali jednou 1500g a 4x400g, takže jsem na tom ještě o 100g lépe. To vše se mi zdá více než solidní. Takže já rozhodně DOPORUČUJI!!!
Sice jsem čekala víc jak 14 dní, ale po cca 8 dnech se sami ozvali, že jim některé položky dodavatel nedodal, tak jsem odepsala, jaké chci náhradní plnění a oni to hned další den odeslali. Jen doručení PPL kou trvalo trochu déle (holt až sem měli cestu). Ale zase doručení bylo ZDARMA!
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
hanuled



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 132

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 2. 2008 15:58:41
Odpovědět s citátem

Ahoj Tatiano,
tak to je super, že to dobře dopadlo. U nás zatím stále nic Sad , ovšem po vaší pozitivní zkušenosti zůstáváme optimističtí. Nic jsem neplatila, všeho máme zatím dost, takže ještě počkám a uvidím.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kockodan



Založen: 26.02.2007
Příspěvky: 204
Bydliště: Praha - Petrovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 2. 2008 14:48:13
Odpovědět s citátem

hanuled napsal:
Ahoj Tatiano,
tak to je super, že to dobře dopadlo. U nás zatím stále nic Sad , ovšem po vaší pozitivní zkušenosti zůstáváme optimističtí. Nic jsem neplatila, všeho máme zatím dost, takže ještě počkám a uvidím.


Veterinu Karlin jsem kdysi take zkousela, kvuli akci na RC 400g + 400g zdarma. Meli vse, narozdil od treba velkeho a zajetejsiho HA, ktere na RC meli reklamu, ale ve skutecnosti je nemeli a nez mi to dali vedt, byla to dost dlouha doba. Zruseni objednavky nepotvrdili. Veterina odpovidala na kazdy e-mail, jednani bylo fajn, i kdyz trosku zmatek - nejak podivne jim bezely ceniky na webu, ale s uctovanim nebyl problem, jen se zobrazovanim na webu, tam se ceny menily /smerem nahoru, ale skutecne ne, zustavaly nizke/. Mozna chybky ze zavadeni int. ochodu. Take darek zdarma. Ja si zbozi vyzvedavala, respektive pro ne jel nekdo jiny, takze s dodanim nebyl problem. Takze mohu take doporucit, byla jsem spokojena. RC jeste mam, ale az dojdou, pujdu zas tam.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
MichaelaK



Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 54

Předmět: promazliky.cz
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 2. 2008 11:09:36
Odpovědět s citátem

Já mám teď skvělou zkušenost s obchodem www.promazliky.cz. Už tady o něm někdo mluvil, ale přecejen Wink Objednávala jsem v sobotu věci cca za 1500,-. Měla jsem jako dopravu zvolenou českou poštu, protože jsem si to nechala poslat do práce a pan pošťák mě vždy bezpečně zastihne i když dělám jen do jedné. Ve čtvrtek mi volali, že mi to dovezou osobně ješte ten den, že po Praze je to určitě lepší (objednávky nad 999,-), že nemusím mít strach, že by jsme se minuli a že se moc omlouvají, že se jim zpozdil nějaký dodavatel a tudíž se zpozdili i oni... Rozvozové autíčko tu bylo cca za dvě hodiny od telefonátu, pán mi vše přendal rovnou do auta a dodání za 4 pracovní dny od objednávky považuju za hoodně příjemné a určitě ne standardní Smile
Když si vzpomenu na HA, kdy se mi třeba víc jak týden nikdo neozval...

Jinak po dlouhé době je to obchod, který mi vyhovuje svým sortimentem (mají i naše granulky ANF) a nemusím tudíž objednávat z více obchodů... (myslím, že se hodně poslední dobou srtimentem zlepšili) Dokonce na můj dotaz na filtry do fontánky mi bylo řečeno, že je sice v nabídce nemají, ale stačí po potvrzení objednávky písnout mailík a oni mi je jsou schopni objednat... to považuju za velmi vstřícné Wink i když vstřícnější by bylo je zařadit do nabídky Very Happy

Tolik moje zkušenosti, třeba někomu pomůžou Smile
_________________
Michaela & Bentley
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
hanuled



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 132

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 2. 2008 19:38:09
Odpovědět s citátem

Takže aktuální stav: stále nic Sad
A dnes jsem se dívala a všimla jsem si, že se tam výrazně zdražovalo, takže tímto končí můj experiment s www.veterinakarlin.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 2. 2008 19:41:35
Odpovědět s citátem

hanuled napsal:
Takže aktuální stav: stále nic Sad
A dnes jsem se dívala a všimla jsem si, že se tam výrazně zdražovalo, takže tímto končí můj experiment s www.veterinakarlin.cz
,také jsem si tam asi před 14ti dny objednala granulky,objednávku nepotvrdili,do dnešního dne ticho Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Luciana



Založen: 27.02.2008
Příspěvky: 8
Bydliště: Praha 9

Předmět: www.proziratka.cz
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 2. 2008 17:30:27
Odpovědět s citátem

Dobry vecer, ja pro sveho tygrika nakupuju na www.prozviratka.cz. Dodrzuji terminy, nad 1000 kc dovezou zbozi zdarma domu, dodrzuji sjednane hodiny....proste pohoda...mohu doporucit.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
hanuled



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 132

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 2. 2008 18:16:28
Odpovědět s citátem

Budu teď trošku off-topic, ale jen jsem chtěla zmínit akce v petcenter na příští měsíc. Budou mít super ceny např. na SHiny cat, Gimpet pasty atd. Smile www.petcenter.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Ann



Založen: 21.01.2008
Příspěvky: 15
Bydliště: Brno

Předmět: petcenter - slevy?
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 2. 2008 11:51:29
Odpovědět s citátem

teda slevy v letáčku vypadají úžasně, koupila bych tam toho vážně dost, jen nemám s tímto obchodem zkušenosti - ten leták uvádí, že jsou to akce na březen a duben - vážně to platí tak dlouho? není to jen do vyprodání zásob? a mají slevněné zboží vždy na skladě? nebo tam mám radši jít začátkem března a "nakřečkovat" si vše slevněné najednou? děkuji za zkušenosti
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: petcenter - slevy?
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 2. 2008 11:54:15
Odpovědět s citátem

Zboží doplňují průběžně, není to do vyprodání zásob, to co inzerují v letáku mívají opravdu zlevněné a akce trvá opravdu dva měsíce, takže není třeba křečkovat hned na začátku měsíce. Smile

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Ann



Založen: 21.01.2008
Příspěvky: 15
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 2. 2008 11:55:50
Odpovědět s citátem

tak to jsou skvělé zprávy, děkuji Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
hanuled



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 132

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 2. 2008 13:42:00
Odpovědět s citátem

Dnes se mi ozvali z www.vetrinakarlin.cz, že mi zboží zítra dovezou- tedy nějaká přepravní firma- vzhledem k hmotnosti objednávky (cca 50kg), tak snad bude happy end Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kačátko



Založen: 03.01.2007
Příspěvky: 177

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 2. 2008 14:30:21
Odpovědět s citátem

hanuled napsal:
vzhledem k hmotnosti objednávky (cca 50kg), tak snad bude happy end Smile


Proboha Hanuled, ty máš doma tygra?! Má nejtěžší objednávka byla plus minus do 30 kg Shocked
_________________
Kačátko+Elsa, Čičik a Ošklivka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 2. 2008 14:50:02
Odpovědět s citátem

Já dělám takovou objednávku běžně. Vždy objednávám 10 - 15 pytlů steliva a k tomu klidně 20 - 30 kg granulí a nějaké konzervičky nebo kapsičky. Toto množství spotřebuji asi za dva měsíce při odchování jednoho průměrného vrhu koťat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Leemet



Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha

Předmět: kam s tím:)))
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 2. 2008 16:08:25
Odpovědět s citátem

Alena V. napsal:
Já dělám takovou objednávku běžně. Vždy objednávám 10 - 15 pytlů steliva a k tomu klidně 20 - 30 kg granulí a nějaké konzervičky nebo kapsičky. Toto množství spotřebuji asi za dva měsíce při odchování jednoho průměrného vrhu koťat.


Ty brďo, to musíte mít ale speciální halu pro čičipotřeby:)))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (33x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (29x)
3
Debakl (21x)
4
Zlomek vteřiny (21x)
5
Byl jsem hubenej a mrňavej (20x)
6
HCM u koček - program PawPeds (20x)
7
Kočky a vepřové maso - jak je to ... (18x)
8
Deníček stříbrné šelmy – 6. část (17x)
9
Na domácí frontě klid? (16x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top