Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Fugo - pokračování


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 2. 2008 7:54:53
Odpovědět s citátem

Dobrý den Leno,

no tak odkpávač je ještě lepší Very Happy . Snad ho to přejde.

Vy ho jedete vystavovat? Tak mi pak prosím dejte vědět, jak jste dopadli. Děkuji.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lenka V.



Založen: 15.03.2007
Příspěvky: 155
Bydliště: Úžice u Kralup n.Vlt

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 2. 2008 21:31:43
Odpovědět s citátem

Verunka napsal:
Vy ho jedete vystavovat? Tak mi pak prosím dejte vědět, jak jste dopadli.


Tak pro všechny, kopho zajímá jak Fugoušek dopadl dnes na své první výstavě - byl v pohodě, spal Báře (dcera) na klíně, nechal se česat a obdivovat, posoudil ho německý posuzovatel D.Sagurski - dostal titul CAP a byl nominovaný do závěrečné soutěže nejlepších zvířat - Best in Show. Tam už pak tedy perlili jiní, ale i to je velký úspěch. Taky Dostal ocenění Nejlepší zvíře mladého chovatele - vystavovala ho Bára. Až stáhnu fotky, vložím do alba.
_________________
Lenka Venclíková
Dee burmilky
silver & golden
www.burmilla.snadno.eu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Luci + 4



Založen: 12.08.2007
Příspěvky: 329

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 2. 2008 22:43:47
Odpovědět s citátem

Milá Lenko,moc Vám i Báře a hlavně Fugovi gratuluji k úspěchu! Určitě je Fugo moc pyšný a Vy také...budte,právem!Hlavně na sebe,že jste mu dala úžasnou šanci. Díky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 2. 2008 8:08:40
Odpovědět s citátem

Lenko V. - gratuluju dcerce i Fuginovi, zaslouží si to, je to fešák.

Pro ostatní - nevím proč pořád všichni zmiňují, že dostal novou šanci, že ho paní Lena zachránila před špatným osudem apod. - já ho přeci nechtěla utratit ani ho někam vyhodit, snažila jsem se mu sehnat nový domov. Tak trochu nechápu, proč tu ze mne všichni dělají nějakého zločince. To co u nás prováděl by si každý musel prožít sám aby to pochopil. Jsem paní Leně moc vděčná, že mu dali nový domov a jsem ráda, že má konečně to co asi potřeboval a my mu to bohužel nemohli dopřát. Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kockodan



Založen: 26.02.2007
Příspěvky: 204
Bydliště: Praha - Petrovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 2. 2008 9:39:38
Odpovědět s citátem

Verunka napsal:
Lenko V. - gratuluju dcerce i Fuginovi, zaslouží si to, je to fešák.

Pro ostatní - nevím proč pořád všichni zmiňují, že dostal novou šanci, že ho paní Lena zachránila před špatným osudem apod. - já ho přeci nechtěla utratit ani ho někam vyhodit, snažila jsem se mu sehnat nový domov. Tak trochu nechápu, proč tu ze mne všichni dělají nějakého zločince. To co u nás prováděl by si každý musel prožít sám aby to pochopil. Jsem paní Leně moc vděčná, že mu dali nový domov a jsem ráda, že má konečně to co asi potřeboval a my mu to bohužel nemohli dopřát. Confused


Verunko ja myslim, ze tak to neni - nikdo z Vas zlocince planujiciho spatny osud pro Fuga nedela; myslim, ze je to spise naopak, jako na nas ostatni - vsichni jsem to cetli, prispivali, sledovali, chteli pomoci - bylo nam lito Vas i Fuga, ale nikdo jiny nez Lena nemel odvahu to s fugem risknout. A tou novou sanci je myslen proste jen novy domov.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 2. 2008 9:41:53
Odpovědět s citátem

No napadlo mne to kvůli tomu, že tu tenkrát někdo zmínil utracení a pak se toho spoustu lidí chytilo a myslelo, že ho chci nechat utratit. To mne nikdy ani nenapadlo a tak mě teď mrzí, že si to třeba někdo myslí. To bych nikdy v životě neudělala.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karin



Založen: 17.07.2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 2. 2008 18:15:28
Odpovědět s citátem

Verunko, nevím, jak to vnímají ostatní, ale vím, že to pro tebe bylo a je dost těžké, že šel nakonec Fugo do nového domova. Vidím, že sleduješ každou sebemenší zprávu o Fugovi a cítím z toho smutek, i když se ti určitě taky dost ulevilo.

Možná si to někdo ani neuvědomuje, když tady nadšeně jásá nad Fugovým novým domovem, že tě tím může i zranit.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 2. 2008 7:19:52
Odpovědět s citátem

Karin moc děkuju za pochopení, asi tak nějak jsem to myslela.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kockodan



Založen: 26.02.2007
Příspěvky: 204
Bydliště: Praha - Petrovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 2. 2008 14:40:45
Odpovědět s citátem

Karin napsal:
Verunko, nevím, jak to vnímají ostatní, ale vím, že to pro tebe bylo a je dost těžké, že šel nakonec Fugo do nového domova. Vidím, že sleduješ každou sebemenší zprávu o Fugovi a cítím z toho smutek, i když se ti určitě taky dost ulevilo.

Možná si to někdo ani neuvědomuje, když tady nadšeně jásá nad Fugovým novým domovem, že tě tím může i zranit.


jj, tak jsem to presne chtela napsat Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 2. 2008 14:58:36
Odpovědět s citátem

Fugo má v albu krásnou fotku od profesionála, pro ty kdo ji ještě neviděli. Uplně jsem to sem zapomněla napsat. Je na ní nááádhernej. Lenko moc Vám děkuji. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lenka V.



Založen: 15.03.2007
Příspěvky: 155
Bydliště: Úžice u Kralup n.Vlt

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 2. 2008 15:33:40
Odpovědět s citátem

Verunka napsal:
Je na ní nááádhernej. Smile


Opravdu mu to moc sluší a on to potvora ví - je fakt chytrý jako čert. Na výstavě byl nadšený, protože veškerá pozornost patřila jen jemu - jinou kočku jsme s sebou v neděli neměli a dcera Bára ho pořád chovala, muckala, lidi ho obdivovali ... vyloženě si to užíval. Asi ho budeme muset brát častěji...
_________________
Lenka Venclíková
Dee burmilky
silver & golden
www.burmilla.snadno.eu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
sava



Založen: 13.09.2006
Příspěvky: 39
Bydliště: praha

Předmět: to je had..
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 2. 2008 19:54:43
Odpovědět s citátem

to je had ten kocour, asi od začátku ledna sleduju co se stane.
chvíli mi trvalo, než jsem našla fugovu stránku ve zlaté knize, pod f není a já začala pochybovat o svém duševním zdraví:) dneska jsem konečně našla.
nad fotkami zachlupeného koberce se tady usmívám - náš krémový neo a tmavě červený koberec se po bitce s jasánkem stávají spojenými nádobami.
nad posledními z domova slzím a nad těmi z nového domova se už zase usmívám..
_________________
sava
www.napomockockam.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 2. 2008 7:24:48
Odpovědět s citátem

Lenko to věřím, že byl rád, že je středem pozornosti. Někde ve starších tématech jsem psala jak se choval u vetrináře - všechna zvířata zaražená a on si to špacíroval na vodítku celou ulicí tam a zpět, očmuchával se se psy (a to upozorňuji že s pořádnými - bernský salašnický např.Smile). No a u veta v ordinaci se chvíli bál a pak už ho zajímalo jen kde by to prošmejdil. Dominika když někam vezeme, tak je jak hromádka neštěstí, celý se klepe a oči má 3x takové hrůzou.
Jsem ráda, to je přesně to co potřeboval a už se za něj těším na léto - mouchy, broučci, ptáci, vyhřívání na sluníčku a on bude moc ven všechno si to užívat. U nás jen smutně koukal za oknem a snažil se dostat ven.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Nadja



Založen: 07.05.2007
Příspěvky: 47

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 2. 2008 13:23:51
Odpovědět s citátem

Nebylo by možné napsat i pro ostatní zvědavce, kde ty fotky hledat, když nejsou pod F.? Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 2. 2008 14:47:50
Odpovědět s citátem

Fugo se jmenuje celým jménem Pico Fugo od Vajgaru, tak je uveden i ve fotoalbech.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 5. 2008 6:52:21
Odpovědět s citátem

Ahoj všichni, tak mám nové zprávy od paní Leny. Dovolím si přeposlat zprávu od ní (doufám paní Leno, že se nebudete zlobit, ale já bych to tak nedokázala vysvětlit a někdo by to mohl jinak pochopit, tak proto přeposílám originál)

Zpráva od paní Leny:

Dobrý den Verčo,
Fugo se má dobře, užívá si výběhu ven, to miluje, mám hezké nové fotky z jeho vycházky mezi rozkvetlými tulipány, ale musím je zmenšit, aby se daly poslat.
Jinak mě zlobí, protože aby se prosadil - je dost dominantní - počůrá vždycky něco na stole, nejlépe před našima očima, abychom viděli, komu to tam všechno patří. Takže z odloženého talíře je rázem nočníček, i do pelechu načůrá... Někdy mám pocit, že za každou cenu potřebuje strhnout veškerou pozornost na sebe - ať už negativní nebo pozitivní, to je mu jedno. Přitom si ho všímáme dost, mazlení má, kolik chce, s ostatníma kočkama moc nepeče, koťata občas praští, jen tak ze sportu, ale třeba nikdy se netulí ke druhé kočce nebo si s nimi nelehne do chumlu, jako to dělají všechny burmilky - ty jsou pořád na jedné hromadě. On asi nestojí o smečku, možná by nejraději byl někde sám, aby byl vládce všehomíra samojediný... ale myslím si, že se tu nenudí, každopádně vůbec nezlobí v tom smyslu jako to dělal u Vás doma, nic neničí, neshazuje, nevyhazuje - tohle je úplně v pohodě. Spíš zlobí ostatní kočky. Ale máme ho rádi, nerada bych, aby to vypadalo, že ne, musím říct, že teda vydá tak za čtyři burmily, ale je to brouček když chce.

zdravím vás, mějte se
Lenka V.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karin



Založen: 17.07.2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 5. 2008 20:56:48
Odpovědět s citátem

Verunko, díky za zprávu o Fugovi. Jak je vidět z dopisu, je tak tvrdý oříšek, že zaskočil i zkušenou chovatelku. Jen doufám, že neuvažuje o tom, že by mu hledala zase jiný domov, vzhledem k té poznámce, že by mu možná bylo nejlíp někde samotnému...

To čurání je děs, ale jinak to, že se netulí při spaní do jednoho chumlu mi nepřipadá nijak výjimečné chování u koček. Burmilky neznám, ale moji tři uličníci se k sobě taky netulí.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 5. 2008 6:47:24
Odpovědět s citátem

Ahoj, no paní Lena to asi nemyslela tak, že by mu hledala nový domov. Psala mi, že ho mají rádi, takže tak to určitě není. Je mi líto, že je takový, myslela jsem si, že když bude mít tolik kamarádů a prostoru, že nebude mít potřebu se nějak "ukazovat". Naštěstí alespoň s tím zlobením přestal, ale dokáži si představit, jak to musí být otravné, když jim doma neustále čůrá. Držím paní Leně palce, aby ho to přešlo. I když to je asi málo pravděpodobné, že? Když už to má tak naučené. U nás po každém vyhubování šel a vztekle hrabal v záchodku - pak občas byl cítit smrádek jakoby si zaznačil, takže to vlastně dělal už u nás, jen ne na stůl apod., ale do svého záchůdku. To už jsem tenkrát také psala v diskuzích, že to dělá.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lenka V.



Založen: 15.03.2007
Příspěvky: 155
Bydliště: Úžice u Kralup n.Vlt

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 5. 2008 13:11:45
Odpovědět s citátem

Karin napsal:
vzhledem k té poznámce, že by mu možná bylo nejlíp někde samotnému...
burmilky neznám, ale moji tři uličníci se k sobě taky netulí.


Ta poznámka byla myšlená jako korekce původního názoru, že když bude mít kamarády a partu, tak se zabaví a nebude zlobit ... Teď už je mi jasné, že on je z toho rodu koček ".. a já jsem tu král a mě to všechno patří a když budete hodní, dovolím vám taky tu bydlet" Smile Zkrátka, že nepotřeboval smečku koček, ale smečku oddaných poddaných. Tím si na něj nestěžuji - tak jo, ale jen tak mezi řečí, s láskou, jako si člověk stěžuje na ty své prevíty děti - skutečně ho máme rádi, jak jsem psala Verunce. A tu úžasnou fotku s tulipány slibuju že už konečně pošlu Smile
_________________
Lenka Venclíková
Dee burmilky
silver & golden
www.burmilla.snadno.eu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 5. 2008 13:17:06
Odpovědět s citátem

Dobrý den Lenko, moc se na tu fotku těšíme, ten už musí být táák veliký, že si to ani nedokážu představit Smile . Určitě bude větší než Miki, bylo to vidět na těle, byl to takový dlouhán Smile .
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 5. 2008 6:25:25
Odpovědět s citátem

Ahoj všem, paní Lena vložila do albíčka nové fotky Fuginka, je na nich nááádherný, fakt obr kocouř. Venku mu to asi svědčí, je na něm vidět, že se mu venku líbí. Tak mrkněte kdo má zájem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 5. 2008 9:30:57
Odpovědět s citátem

Verunka napsal:
Ahoj všem, paní Lena vložila do albíčka nové fotky Fuginka, je na nich nááádherný, fakt obr kocouř. Venku mu to asi svědčí, je na něm vidět, že se mu venku líbí. Tak mrkněte kdo má zájem.


No jo, ale pod jakým jménem ho hledat-Fugo tam není Sad ?
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 5. 2008 9:51:13
Odpovědět s citátem

On je Pico Fugo od Vajgaru Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lusilka



Založen: 05.10.2005
Příspěvky: 106
Bydliště: Šumperk

Předmět: Fugííííííííííííííííííí
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 5. 2008 10:18:28
Odpovědět s citátem

Verunka napsal:
On je Pico Fugo od Vajgaru Smile


Ahoj Veru, vše sleduji, větu za větou od Fugiskovi, no, fotky v albu jsou opravdu nádherný, jeho výraz značí vše..........JÁ JSEM TU PÁN........je opravdu nádherný............měj se Veru moc hezky, pá Lucka
Smile www.kocicistromy.com
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Markét



Založen: 10.07.2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 7. 2008 22:27:31
Odpovědět s citátem

Jak to vypadá s Fugem ?
_________________
Mája a Otík
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 7. 2008 6:52:22
Odpovědět s citátem

Nevím, paní Lena mi nic nepsala Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Markét



Založen: 10.07.2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 7. 2008 21:30:42
Odpovědět s citátem

Sad
_________________
Mája a Otík
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 7. 2008 7:13:16
Odpovědět s citátem

Ale určitě se má dobře, o to se nebojím. Paní Lena asi nemá čas, tak nic nenapsala.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 9. 2008 11:36:32
Odpovědět s citátem

Tak jsem dostala od paní Leny nové zprávy. Jelikož mne dost rozhodily, dovolím si je vložit i sem, jelikož jste všichni sledovali jak se vše vyvíjí a tak si myslím, že máte "nárok" vědět jak se věci mají. Takže tady je zpráva od paní Lenky Venclíkové:

Dobrý den Veroniko,
Fugoušek se má nejlíp Po dohodě s Matlasovýma (chovatelé Fuga) jsme se společně shodli na tom, že Fugo potřebuje trošku jiné prostředí - on nechce mít smečku na hraní - on chce vládnout celé domácnosti a taky chce chodit ven a mít všechnu pozornost pro sebe ... u nás nijak netrpěl, ale nebyl spokojený - respektive mohl by být mnohem spokojenější za výše uvedených podmínek. Nehledala jsem mu žádnou novou rodinu, ale jak to někdy bývá, ty správné věci přicházejí ve správný čas - a Fugoušek se potkal s paní doktorkou Miklišovou, která je veterinářka, odborný zástupce pro Hill´s, bydlí za Brnem v takovém tom satelitním komplexu, kam vede jediná cesta, po které jezdí jenom ti, co tam bydlí a byla z toho láska na první pohled. Záměrně jsem Vám o tom nepsala dřív, aby jste se nestresovala, bylo domluveno, že k ní pojede "na prázdniny" a pokud se mu tam bude líbit, že zůstane ... teď jsou to tři týdny, oba jsou nadšení, Fugo pořádá výlovy jejího rybníčku, asistuje jí na zahradě při všech pracech, ona je většinu času doma, takže se mu neustále věnuje, má dvě odrostlé děti, které si s ním hrají, vyléčila odborně jeho zuby (měl nějaké navíc), myslím si, že je to přesně to, co potřeboval. Jsem ráda, že konečně se povedlo najít to, co ho plně usokojuje, i my jsme ho obrečeli, byl milý a krásný, ale tam je mu rozhodně lépe - a to by mělo jít především. Matlasovi byli nadšení jeho novým bydlištěm a plně přesun doporučili, konzultovala jsem to s nimi na výstavě v Olomouci. Přepošlu Vám mail s fotografiemi z nového domova.
Zdravím a nebojte se, že by změnou trpěl - rozhodně ne. Kočky jsou v tomhle ohledu velmi pragmatické - pokud je změna k lepšímu, jsou nadšené a starý domov zahodí s takovou lehkostí, která nás občas až zabolí ...

Lenka V.


Rozhodilo mne to proto, že paní Lena mi nedala vůbec vědět co dělá a kdybych jí nenapsala sama, ani by mi snad tuto informaci nesdělila. Promiňte paní Leno, ale byli jsme domluvené, že v případě, že ho nebudete zvládat ani vy a budete ho chtít dát pryč, mi o tom dáte napřed vědět. Bohužel to dopadlo naprosto jinak. Chápu, že to s ním bylo těžké (to vím sama), chápu vše. Ale opravdu nechápu, proč jste se domlouvala s Matlasovými, když Fuga jste měla ode mne? Měli jsme ho rádi a samozřejmě nám šlo o to, aby se měl dobře. Proto jsme chtěli vědět, pokud s ním nebudete spokojená co s ním hodláte dělat a kam ho dáte. Mrzí mne tohle jednání. Myslím, že kdyby jste bývala napsala, než jste toto udělala, tak bych jen chtěla vědět kam půjde, kontakt na tu paní (kdybych se chtěla zeptat jak se má), kvůli čemu to nefunguje. Určitě bych Vám to nezakazovala, to určitě ne. Jde mi jen o ten princip, že jste mi prostě nedala vědět Crying or Very sad Ale děkuji, že alespoň na mé vyžádání jste mi toto napsala a doufám, že se u nové majitelky konečně bude mít tak jak on potřebuje.


Naposledy upravil Verunka dne 3. 9. 2008 11:50:28, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lusilka



Založen: 05.10.2005
Příspěvky: 106
Bydliště: Šumperk

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 9. 2008 11:49:19
Odpovědět s citátem

Verunka napsal:
Tak jsem dostala od paní Leny nové zprávy. Jelikož mne dost rozhodily, dovolím si je vložit i sem, jelikož jste všichni sledovali jak se vše vyvíjí a tak si myslím, že máte "nárok" vědět jak se věci mají. Takže tady je zpráva od paní Lenky Venclíkové:

Dobrý den Veroniko,
Fugoušek se má nejlíp Po dohodě s Matlasovýma (chovatelé Fuga) jsme se společně shodli na tom, že Fugo potřebuje trošku jiné prostředí - on nechce mít smečku na hraní - on chce vládnout celé domácnosti a taky chce chodit ven a mít všechnu pozornost pro sebe ... u nás nijak netrpěl, ale nebyl spokojený - respektive mohl by být mnohem spokojenější za výše uvedených podmínek. Nehledala jsem mu žádnou novou rodinu, ale jak to někdy bývá, ty správné věci přicházejí ve správný čas - a Fugoušek se potkal s paní doktorkou Miklišovou, která je veterinářka, odborný zástupce pro Hill´s, bydlí za Brnem v takovém tom satelitním komplexu, kam vede jediná cesta, po které jezdí jenom ti, co tam bydlí a byla z toho láska na první pohled. Záměrně jsem Vám o tom nepsala dřív, aby jste se nestresovala, bylo domluveno, že k ní pojede "na prázdniny" a pokud se mu tam bude líbit, že zůstane ... teď jsou to tři týdny, oba jsou nadšení, Fugo pořádá výlovy jejího rybníčku, asistuje jí na zahradě při všech pracech, ona je většinu času doma, takže se mu neustále věnuje, má dvě odrostlé děti, které si s ním hrají, vyléčila odborně jeho zuby (měl nějaké navíc), myslím si, že je to přesně to, co potřeboval. Jsem ráda, že konečně se povedlo najít to, co ho plně usokojuje, i my jsme ho obrečeli, byl milý a krásný, ale tam je mu rozhodně lépe - a to by mělo jít především. Matlasovi byli nadšení jeho novým bydlištěm a plně přesun doporučili, konzultovala jsem to s nimi na výstavě v Olomouci. Přepošlu Vám mail s fotografiemi z nového domova.
Zdravím a nebojte se, že by změnou trpěl - rozhodně ne. Kočky jsou v tomhle ohledu velmi pragmatické - pokud je změna k lepšímu, jsou nadšené a starý domov zahodí s takovou lehkostí, která nás občas až zabolí ...

Lenka V.


Rozhodilo mne to proto, že paní Lena mi nedala vůbec vědět co dělá a kdybych jí nenapsala sama, ani by mi snad tuto informaci nesdělila. Promiňte paní Leno, ale byli jsme domluvené, že v případě, že ho nebudete zvládat ani vy a budete ho chtít dát pryč, mi o tom dáte napřed vědět. Bohužel to dopadlo naprosto jinak.


AHOJ VERUNKO !!! JÁ CHÁPU TVÉ ROZHOŘČENÍ, DOKÁŽU SI PŘEDSTAVIT, ŽE TO BYL ASI ŠOK, ALE V TÉTO CHVÍLI MUSÍM DÁT ZAPRAVDU PANÍ LENĚ, ŽE TĚ NECHTĚLA ŠOKOVAT, NERVOVAT, PROSTĚ V TU DANOU CHVÍLI MYSLELA I NA TEBE.................ASI VÍ, JAK BY JSI REAGOVALA, MŮŽU ŘÍCT, ŽE FUGOUŠ JE TEDA ASI PĚKNEJ ĎÁBLÍK, ŽE JEN TAK NĚKDE NEVYDRŽÍ A S NĚKÝM..........., ALE KDYŽ ČTU ŘÁDKY, JAK SE MÁ NYNÍ - JAK TO DOPADLO, ŽE TO BYLO ZŘEJMĚ TO PRAVÉ OŘECHOVÉ......JE TO TĚŽKÉ, CHÁPU TVOU SITUACI, POCITY, ALE VEM SI TO HNED NA ZAČÁTKU, JAK SE PANÍ LENA FUGOUŠE UJALA - MYSLELA TO DOBŘE !! NENÍ ZA TÍM ZLÝ ÚMYSL, BA NAOPAK, URČITĚ VERU.
NEZBÝVÁ NIC JINÉHO, NEŽ DRŽET PALCE, ŽE FUGOUŠ BUDE VLÁDNOUT NA PRAVÉM MÍSTĚ A PRAVÝM VĚCEM Smile VERU, MĚJ SE KRÁSNĚ A NĚKDY NAPIŠ. PÁ
LUCKA
WWW.KOCICISTROMY.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
Moje první ráno v novém domově (67x)
2
RSS kanály (63x)
3
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (50x)
4
Jsme v pořádným svrabu (33x)
5
Naléhavě hledáme dobrovolníka pro pomoc ... (23x)
6
Jak jsme paničku převezli (22x)
7
Veterinární poradna: Péče o kotě - očkování ... (21x)
8
Otázka dne: Vzdali byste se kočky kvůli ... (20x)
9
Skotská klapouchá kočka (20x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top