Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

internetové obchody


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: Re: kam s tím:)))
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 2. 2008 17:04:51
Odpovědět s citátem

Leemet napsal:


Ty brďo, to musíte mít ale speciální halu pro čičipotřeby:)))

To rozhodně nemám. Všechno se mi vejde do šatny a do úložného prostoru v jedné válendě.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
hanuled



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 132

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 2. 2008 19:03:32
Odpovědět s citátem

Kačátko napsal:
hanuled napsal:
vzhledem k hmotnosti objednávky (cca 50kg), tak snad bude happy end Smile


Proboha Hanuled, ty máš doma tygra?! Má nejtěžší objednávka byla plus minus do 30 kg Shocked


Laughing Nemám, mám jen jednoho našeho Kubíčka. Ale nekupte to, když Biokats Fresh stál pytel 10kg 120 Kč Rolling Eyes Takža se zásobuju, prostě křečkujem Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Minda Moravcová



Založen: 09.03.2008
Příspěvky: 1

Předmět: Re: internetové obchody
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 3. 2008 18:01:27
Odpovědět s citátem

Ahoj, já jsem tak mlsná, že panička může brát jenom od obchodů, kde maj Mastery (s kachnou, mňam) a prý nejlepší je http://www.dobra-krmiva.cz. Pokud nemaj "to moje", pán zavolá, jestli jsem ochotná přistoupit na jinou chuť, což samozřejmě vyloučím - nejsem žádná hej nebo počkej. Ale už jsem si paničku vycvičila, takže objednává v okamžiku, kdy mi zbývaj dobroty tak na měsíc, takže zatím nikdy nebyl problém. Sice nemají zasílání bez poštovného, ale při těch cenách není divu, za chvilku by šli žebrotou Wink Zatím se nám totiž ani nepovedlo objevit levnější obchod. Zatím mňau, Minda M.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Leemet



Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha

Předmět: zooplus.de
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 4. 2008 21:27:43
Odpovědět s citátem

Ahoj,
tak mi to nedalo a taky jsem vlezla na zooplus.de, jak tu někteří vychvalují:). Ceny mají opravdu šokující, konkrétně konzervy Felix, který moje čičiny zbožňují, tam mají za 18 Kč. Já je kupuju za 36 Kč:((.
Poštovný vyjde na 250 Kč myslím. Tak mě napadlo, jestli by někdo, kdo je z Prahy nechtěl jít do objednávky se mnou, že bysme se o poštovné podělili. Můžeme si nechat dovézt plnou dodávku Very Happy. Kdyžtak se mi ozvěte klidně přes soukromou zprávu. Je to jen takový smělý nápad Very Happy
Markéta
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: Re: zooplus.de
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 4. 2008 4:38:02
Odpovědět s citátem

Leemet napsal:
Ceny mají opravdu šokující, konkrétně konzervy Felix, který moje čičiny zbožňují, tam mají za 18 Kč. Já je kupuju za 36 Kč:((.
Markéta

Já nakupuji konzervy Felix v malém krámku na Lužinách v nákupním centru u stanice metra Luka. Mají tam na výběr spoustu druhů a cena je 25 Kč. Navíc mají pro stálé zákazníky slevu 7%. Moje kočky je taky mají v oblibě.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 4. 2008 14:54:28
Odpovědět s citátem

Mám čersdtvou zkušenost s níže uvedeným obchodem-maximálně pozitivní, tak doporučuji!

Ještě přesný kontakt na ten internetový obchod - 40l Cat best oko plus za 610 Kč!!! 5 kg Hill¨s Feline Kitten 755 Kč.


www.shop-elfi.cz
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Leemet



Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 4. 2008 18:52:34
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
Mám čersdtvou zkušenost s níže uvedeným obchodem-maximálně pozitivní, tak doporučuji!

Ještě přesný kontakt na ten internetový obchod - 40l Cat best oko plus za 610 Kč!!! 5 kg Hill¨s Feline Kitten 755 Kč.


www.shop-elfi.cz


Když jsme u toho čičilitu - tady přihazuju zatím nejlepší cenu za 40l Cat Best Oko Plus, co jsem našla
Laughing
http://www.24tlapek.cz/chovatelske-potreby.php?CA=15
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Johanka



Založen: 26.01.2008
Příspěvky: 3

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 4. 2008 10:32:19
Odpovědět s citátem

Musím pochválit www.eshop.genetic.cz Objednala jsem si u nich škrabadlo a do dvou dnů jsem ho měla doma. Doprava kurýrní službou pouhých 69,- Kč. Vřele doporučuji!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Pavla1



Založen: 16.02.2007
Příspěvky: 66
Bydliště: Pardubicko

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 4. 2008 17:01:04
Odpovědět s citátem

Tak to ja prebijim - Cast Best Oko Plus 40 l - 553,- Kc : Wink - http://granum.cz/product_info.php?cPath=5_25&products_id=85120
Objednala jsem si ho uz u nich a vzhledem k tomu, ze jsem brala nekolik pytlu, tak me ho privezli zdarma vlastnim rozvozem asi tak do 14 dnu Smile
_________________
Pavla
http://www.kocicinadeje.estranky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 4. 2008 12:07:12
Odpovědět s citátem

Pavla1 napsal:
Tak to ja prebijim - Cast Best Oko Plus 40 l - 553,- Kc : Wink - http://granum.cz/product_info.php?cPath=5_25&products_id=85120
Objednala jsem si ho uz u nich a vzhledem k tomu, ze jsem brala nekolik pytlu, tak me ho privezli zdarma vlastnim rozvozem asi tak do 14 dnu Smile


Granum-hmm, tak u nich mám dodnes nevyřízenou objednávku (cca 3 měsíce) a dodnes hází mrtvého brouka. Já osobně mám s nima negativní zkušenost. Objednané zboží se nekonalo a komunikace žádná nebyla, takže tento obchod já osobně vyřadila z okruhu svého zájmu, i když ceny mají zajímavé.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 4. 2008 9:22:15
Odpovědět s citátem

http://www.veterinakarlin.cz/eshop/

Všem doporučuji! Sice asi každý zde nenajde vše, co by potřeboval, ale rozhodně stojí za to se tam podívat. Objednávala jsem 2x, dodací lhůta byla hlavně podruhé velmi rychlá-4. den jsem vše měla (platila jsem předem převodem-nebojte se toho), komunikace je na dobré úrovni. Ani jednou jsem neplatila poštovné-kupovala jsem za cca 1000 Kč. Přibalili navíc spoustu příjemných dárečků-teď jsem dostala velkou dózu na granulky s odměrkou, 5 velkých krycích víček na plechovky, testovací krmení, různé brožury. Poprvé to také nebylo bez dárečků. Ale to není nejdůležitější-tím jsou fakt dobré ceny, komunikace, rychlost, absence poštovného.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
payushka



Založen: 11.02.2006
Příspěvky: 273
Bydliště: Cheb

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 4. 2008 9:35:10
Odpovědět s citátem

http://www.luer.cz/3/Krmivo-kocky-vse.htm

zkouseli jste nekdo tenhle obchod? maji postove pri platbe prevodem zdarma
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
hanuled



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 132

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 4. 2008 10:13:27
Odpovědět s citátem

NO, ono to s tím poštovným není tak docela pravda.
Poštovné na www.veterinakarlin.cz činí 50,-, Vy jste ho jen pravděpodobně nezaplatila. Při platbě převodem na účet si musíte tu částku k ceně přidat sama, jak jste si jistě všimla, e-shop není technicky vůbec dokonalý a proto to systém ještě nedělá automaticky.

Jinak ke zkušenostem- ještě tak před měsícem se nákup tady velice finančně vyplatil, už ale celkem přecenili a rozdíly s ostaními obchdy nejsou už tak veliké, jako bývaly.
Já navíc nemůžu říct, že bych byla spokojená. Jsem zvyklá nakupovat na kočičím obchůdku, takže můžu říct, že vím, co je to dobrá komunikace, tady jsem ji jaksi postrádala- odpověď na e-mail jim trvala velice dlouho, pokud mi vůbec bylo odpovězeno, telefon nikdo nebral a dodání zboží trvalo měsíc. Zboží nebylo na ksladě, ale nikdo se mi neobtěžoval to ani oznámit a na mé četné dotazy nulová reakce. Až poté, co jsme jim napsala celkem ostrý e-mail, jak si přestavuji jednání se zákazníkem, mi odpověděli a věci se začaly hýbat. Obecně jsem měla pocit, že je svým nákupem obtěžuji.
Takže já mám naprosto jinou zkušenost a to velice negativní. Za sebe mohu říct, že nedoporučuji nákup na veterině karlín.



tatiana napsal:
http://www.veterinakarlin.cz/eshop/

Všem doporučuji! Sice asi každý zde nenajde vše, co by potřeboval, ale rozhodně stojí za to se tam podívat. Objednávala jsem 2x, dodací lhůta byla hlavně podruhé velmi rychlá-4. den jsem vše měla (platila jsem předem převodem-nebojte se toho), komunikace je na dobré úrovni. Ani jednou jsem neplatila poštovné-kupovala jsem za cca 1000 Kč. Přibalili navíc spoustu příjemných dárečků-teď jsem dostala velkou dózu na granulky s odměrkou, 5 velkých krycích víček na plechovky, testovací krmení, různé brožury. Poprvé to také nebylo bez dárečků. Ale to není nejdůležitější-tím jsou fakt dobré ceny, komunikace, rychlost, absence poštovného.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Mana



Založen: 07.06.2007
Příspěvky: 69
Bydliště: Praha 4

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 4. 2008 11:43:41
Odpovědět s citátem

Dobrý den,
mně se líbí toto:

http://chovatelskepotreby.wz.cz/

Mají tam i pěkné odkazy na spousty dalších stránek, přivezou vše, domluví se operativně po e-mailu a po telefonu.
Mají 7 kg balení Orijenu, což je super, s tím dovozem až do práce je to bezkonkurenční. Takže cenu, která je o něco málo vyšší než třeba na happyanimals, ráda zaplatím.
Za tu pohodu a příjemné jednání paní, co to provozuje, mi to stojí.
Na happyanimals moc dobré zkušenosti nemám.
Zato ta paní z tohoto obchodu chovatelskepotreby.wz.cz je ú ž a s n á Smile
Ale třeba stelivo zatím kupuji na allpet, protože ti rozvážejí večer a stelivo je těžké, to mám ráda dovežené domů.
Ale možná, že až mi dojde zásoba, objednám i stelivo tady Wink

Zdravím!
Máňa
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 4. 2008 12:36:59
Odpovědět s citátem

Tak já mám výborné zkušenosti s i-shopem www.prozviratka.cz - taky jsou rychlí a ochotní a navíc rozvážejí zboží ve večerních hodinách domů. Rozvoz do práce by mi moc nepomohl (snad jen na některé drobné chovatelské potřeby). Pracuji na druhém konci Prahy než bydlím a objednávám si vždy větší zásobu steliva i granulí. 7 kg granulí je pro mojí smečku tak na 10 -14 dní.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Leemet



Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 4. 2008 13:20:49
Odpovědět s citátem

Taky můžu doporučit prozviratka.cz, super domluva, zboží mi přivezli i v deset večer a ještě si dělali starost, zda vystačím s čičilitem:o)
Jinak si nemůžu vynachválit i 24tlapek.cz a promazliky.cz. Zboží jsem měla třetí den doma a ještě mi to všechno odnesli až do bytu:). Plus má 24tlapek, protože se mi pán svěřil, že je taky kočičí a mají doma 4 kočky, takže jsme i pokecali:)))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 5. 2008 10:27:48
Odpovědět s citátem

Ahoj. Já jsem kupovala před nějakou dobou z veterina Karlín granule a konzervy Felix, které nemohu u nás už sehnat a kocourek poslední dobou jí jen tyhle. Jiné lítají do koše. Objednávala jsem za 1000,- poštovné bylo 50 Kč což už je dneska tedy extrém, jinde si berou okolo 100 Kč. Byli velice milí, odpověděli na každý dotaz, dokonce mi paní ochotně i zavolala předtím než odesílala balík. Balík přišel rychle a dostali jsme i spoustu vzorků krmiv, víčka na konzervy, hračky. No naprostá spokojenost. Takže já ze své zkušenosti mohu jen doporučit.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 6. 2008 22:43:15
Odpovědět s citátem

Přijdu si jako totální blbec Crying or Very sad - chtěla jsem se zaregistrovat zde:http://zooplus.com/de/login?redir=de/ir, protože tam řada věcí vychází laciněji (a o hodně) než u nás a poštovné vyjde na cca 120 Kč, což bývá i u nás. Nikde jsem ale nenašla, kde a jak se vlastně registruje-ztratila jsem tím spoustu času. Sad

Je tu někdo, kdo se registroval a poradí?

Němčina není problém, problémem je najít, kde a jak se registrovat.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Leemet



Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha

Předmět: zooplus
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 6. 2008 1:59:42
Odpovědět s citátem

Ahoj, tak na zooplusu už ke své velké spokojenosti nakupuju taky. Doprava do 4 dnů. Peníze si strhnou z účtu. Prostě super. Za každý nákup má člověk nějaké bodíky, za které zadarmo může vybrat např. myšky, misku, hřeben apod. Nechávám si posílat emaily s akční nabídkou a tentokrát se vytáhli-20kg Biokats Fresh za 200 Kč, 10kg RC za 1100Kč plus chrastící tunel zdarma Very Happy
Teď jsem jen zvědavá, jak se poperou s 300kg objednávkou Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kačátko



Založen: 03.01.2007
Příspěvky: 177

Předmět: zooplus
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 6. 2008 6:29:38
Odpovědět s citátem

To Tatiana:

Pokud si dobře pamatuju, tak na zooplus.de normálně nastrkáte věci do košíku, a když budete objednávku končit a nejste ještě registrovaná, tak Vás to hodí na registrační formulář. Dále se pak přihlašuje přes kolonku "mein zooplus"

To Leemet: Fungoval ten slevový kupon? Jinak na ty RC s tunelem se v nejbližší době chystám taky, snad to stihnu dřív, než tunely dojdou Rolling Eyes
Maily s akční nabídkou jsou super-tudle mi s ním přišel kupon na hračku na prutu zdarma.
_________________
Kačátko+Elsa, Čičik a Ošklivka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: zooplus
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 6. 2008 7:07:03
Odpovědět s citátem

Kačátko napsal:
To Tatiana:

Pokud si dobře pamatuju, tak na zooplus.de normálně nastrkáte věci do košíku, a když budete objednávku končit a nejste ještě registrovaná, tak Vás to hodí na registrační formulář. Dále se pak přihlašuje přes kolonku "mein zooplus"

To Leemet: Fungoval ten slevový kupon? Jinak na ty RC s tunelem se v nejbližší době chystám taky, snad to stihnu dřív, než tunely dojdou Rolling Eyes
Maily s akční nabídkou jsou super-tudle mi s ním přišel kupon na hračku na prutu zdarma.


Díky za rychlou odpověď-v nooci mě taky napadlo, že jsem to mohla takhle vyzkoušet Laughing , ale už jsem neměla sílu Mad - aspoň nebudu dál ztrácet čas různými experimenty a půjdu rovnou na věc. Mě tam zaujala též cena Cat best oko plus, 40l vychází něco přes 400 Kč, což je skoro poloviční cena než leckde u nás. A ty akční věci jsou fakt proti našim obchodům hodně levné, vyzkouším to a platbu kartou.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Pavla1



Založen: 16.02.2007
Příspěvky: 66
Bydliště: Pardubicko

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 6. 2008 10:47:13
Odpovědět s citátem

Taky jsme zacaly objednavat na zooplusu.de - zatim jenom jedna objednavka, ale naprosta spokojenost Wink - ceny, termin dodani, jednoducha platba Smile A to u sebe muzu rict, ze 20 let nepouzivana nemcina je docela problem Smile , ale i tak jsem objednavku zvladla - takze pro cloveka, ktery umi nemecky to nezvladnutelny problem byt nemuze. Wink Na RC s tunelem se taky chystam a ani jsem nevedela, ze je chrastici Smile .
_________________
Pavla
http://www.kocicinadeje.estranky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 6. 2008 15:29:21
Odpovědět s citátem

Ahoj, také se tam chystám poprve nakoupit, takže jestli to dobře chápu, registraci mi to hodí po naplnění košíku, ale byla tu řeč o nějakých slevových kuponech, to funguje a získá se jak?
Díky Smile
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Leemet



Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha

Předmět: Re: zooplus
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 6. 2008 15:43:40
Odpovědět s citátem

Kačátko napsal:
To Tatiana:

Pokud si dobře pamatuju, tak na zooplus.de normálně nastrkáte věci do košíku, a když budete objednávku končit a nejste ještě registrovaná, tak Vás to hodí na registrační formulář. Dále se pak přihlašuje přes kolonku "mein zooplus"

To Leemet: Fungoval ten slevový kupon? Jinak na ty RC s tunelem se v nejbližší době chystám taky, snad to stihnu dřív, než tunely dojdou Rolling Eyes
Maily s akční nabídkou jsou super-tudle mi s ním přišel kupon na hračku na prutu zdarma.


Ahoj, jj fungoval. Ale nakonec mě vyšlo levněji využít slevové nabídky pro první nákup:)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kačátko



Založen: 03.01.2007
Příspěvky: 177

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 6. 2008 15:46:08
Odpovědět s citátem

Slevový kupón funguje tak, že Vám stávající zákazník pošle přes zooplus na e-mail pozvánku k nakupování. Je to taková jakoby reklama na ně, stoj v ní něco jako že Vaše známá xy tam nakupuje a je moc spokojená, tak Vás chce na ten obchod taky upozornit atd... Sočástí toho mailu je heslo (Gutschein), které když nový zákazník zadá během prvního svého nákupu, tak mu odečtou 5 EUR. Jen zatím nemám od nikoho potvrzeno, že to skutečně unguje. Ale snad ano, protože jiné Gutscheiny, které posílají v inzerčních mailech stávajícím klientům fungují.
_________________
Kačátko+Elsa, Čičik a Ošklivka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Leemet



Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha

Předmět: zooplus
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 6. 2008 15:48:54
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
Ahoj, také se tam chystám poprve nakoupit, takže jestli to dobře chápu, registraci mi to hodí po naplnění košíku, ale byla tu řeč o nějakých slevových kuponech, to funguje a získá se jak?
Díky Smile


Ahoj,
sleva je buď jako k první objednávce (5% myslím) a nebo pokud tě někdo do zooplusu pozve (to je 5 euro). Jinak za každý nákup získáváš body, za ty si pak můžeš vybrat nějakou věc zadarmo. Třeba catnip myšky, keram. misku, obojek, šampon apod. Všechno je to v záložce Mein Zooplus:o).

M.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 6. 2008 15:55:43
Odpovědět s citátem

for Leemet + Kačátko

Díky za informace, no tak snad dnes úspěšně nakoupím. Budu nakupovat poprve, tak ono ty slevy asi vyjdou nastejno, předpokládám že se nedají sčítat Smile
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Kačátko



Založen: 03.01.2007
Příspěvky: 177

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 6. 2008 16:00:28
Odpovědět s citátem

Záleží na tom, za kolik se nakoupí. Pokud je nákup nad 100 EUR, vyplatí se využít automatickou slevu pro nového zákazníka (5%), pokud je nákup za méně, je výhodnějí ten slevový kupon za 5 EUR.

Mě by se v době mého prvního nákupu byl býval vyplatil víc ten kupon, jelikož tenkrát dávali automatickou slevu pro nové zákazníky jen 3 EUR.
_________________
Kačátko+Elsa, Čičik a Ošklivka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 6. 2008 17:43:45
Odpovědět s citátem

Díky moc za informace Smile
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 6. 2008 8:20:00
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
Přijdu si jako totální blbec Crying or Very sad - chtěla jsem se zaregistrovat zde:http://zooplus.com/de/login?redir=de/ir, protože tam řada věcí vychází laciněji (a o hodně) než u nás a poštovné vyjde na cca 120 Kč, což bývá i u nás. Nikde jsem ale nenašla, kde a jak se vlastně registruje-ztratila jsem tím spoustu času. Sad

Je tu někdo, kdo se registroval a poradí?

Němčina není problém, problémem je najít, kde a jak se registrovat.


Oni nemají vysloveně záložku Registrace. Ale když se klikne na Mein Zooplus, dá to logovací stránku, kde je právě napsáno to, že se člověk vlastně registruje s první objednávkou.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (57x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (38x)
3
Kočičí jména (25x)
4
Anketa: Máte nějaké oblíbené kočičí plemeno? (23x)
5
Fotočlánek: Krásná bílá kočičí dvojčata (22x)
6
Fotočlánek: Kočka ve správný moment 2 (22x)
7
Fotočlánek: Maya - šilhající kočička (21x)
8
Veterinární poradna: Rolnička u kočky (21x)
9
Kočičí věk (20x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top