Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Sphynxí WC


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
R-Bastian



Založen: 19.01.2008
Příspěvky: 65
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 2. 2008 21:34:17
Odpovědět s citátem

My máme dvě kadibudky. U nás je ale velký věkový rozdíl mezi kočičáky a já netušila jak se budou kluci snášet,tak to v podstatě byla nutnost.Ze začátku (měsíc) byli kluci odděleni než jsem přišla z práce,tak musel mít každý kocour svou budku.Teď jsou oba kočičí záchody v chodbě a každý si chodí kam chce,mají v tom zkrátka hokej nebo mě provokují Laughing Používají obě kadibudky na střídačku.Výstižné označení má Tatiana -hajzlbába-tak nějak si také připadám.
Pro Tatianu,dnes jsem telefonicky zrušila u Granumu objednávku,která jen tak mimochodem nebyla připravena ani po měsíci ode dne objednání,a použila ten eshop karlin.Velmi slušné jednání a zboží je již nachystané Very Happy
Romča+Basty+Leon
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 2. 2008 18:02:59
Odpovědět s citátem

R-Bastian napsal:
My máme dvě kadibudky. U nás je ale velký věkový rozdíl mezi kočičáky a já netušila jak se budou kluci snášet,tak to v podstatě byla nutnost.Ze začátku (měsíc) byli kluci odděleni než jsem přišla z práce,tak musel mít každý kocour svou budku.Teď jsou oba kočičí záchody v chodbě a každý si chodí kam chce,mají v tom zkrátka hokej nebo mě provokují Laughing Používají obě kadibudky na střídačku.Výstižné označení má Tatiana -hajzlbába-tak nějak si také připadám.

Pro Tatianu,dnes jsem telefonicky zrušila u Granumu objednávku,která jen tak mimochodem nebyla připravena ani po měsíci ode dne objednání,a použila ten eshop karlin.Velmi slušné jednání a zboží je již nachystané Very Happy
Romča+Basty+Leon


Já jsem jim dala mailem ultimátum-termín, dokdy jsem ochotná čekat, jinak ať považují objednávku za zrušenou. Protože uplynul víc jak měsíc, tak i kdyby to přišlo, prostě to nepřevezmu. Je poučená celá rodina, že zásilka od Granumu se vrací. Na dodávku z Karlína jsem zvědavá-zaplatila jsem převodem minulý týden, tak jak dlouho potrvá, než to dostanu-neměli vše skladem. Budu informovat.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 2. 2008 15:09:31
Odpovědět s citátem

Myslím, že pro dva kočičáky by jedna kadibudka měla stačit. Jen v případě, že by spolu měli nějaký dlouhodobější problém a někdo z nich dělal loužičky mimo WC, tak pak teprve doporučuji zkusit druhý záchod. My máme 6 kočičáků a záchůdky nám stačí 3, ale musím několikrát denně chodit uklízet, máme to hlavně z důvodu různého stáří, pohlaví a taky kastráty a nekastráty, tak aby měl každý možnost jít na záchod, když zrovna potřebuje. Další přidávám jen když máme koťata a počet koček je vyšší.
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 2. 2008 9:06:57
Odpovědět s citátem

Tak jsem zkušebně objednal v Granumu pytel kočkolitu, tak jsem zvědav jak dopadnu Wink
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 2. 2008 12:00:03
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
Tak jsem zkušebně objednal v Granumu pytel kočkolitu, tak jsem zvědav jak dopadnu Wink


Z Granumu nemám nic ani po 6ti týdnech, zato z veteriny Karlín jsem to dostala asi za 14 dní. Nyní tam stojí pytel 10l Cat best oko plus 179 Kč (já ještě platila 149). Dneska jsem poprvé nasypala a jsem mile překvapená, jak to hrudkuje. Tak jsem zvědavá, jak dlouho nám to vydrží. Náš Adamíšek mě chce přes podestýlku finančně zruinovat, protože už máme spotřebu 5kg bentonitového steliva denně, nebo pytel Asanu na 3 dny (a to už třetí den začal čurat vedle, protože se mu to v toaletě nelíbilo). Tak jsem zvědavá, jak dlouho vydrží při jeho velkokapacitním močáku tohle stelivo. Ach jo Twisted Evil
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 2. 2008 19:19:10
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
Tak jsem zkušebně objednal v Granumu pytel kočkolitu, tak jsem zvědav jak dopadnu Wink


Já tam objednávala-no snad je to už 2 měsíce- dneska jsem se dívala-moji objednávku tam pořád vedou jako v řízení, tak naprosto nevím, co si mám o tom myslet. Komunikace s nima je nulová. Jediná zajímavá věc je ta cena, ale co naplat, když s tím člověk počítá a nakonec se stejně nedočká a musí kupovat jinde. O solidnosti v jejich případě se vůbec nedá mluvit.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 2. 2008 9:16:06
Odpovědět s citátem

for Tatiana

Objednal jsem jen na zkoušku, na klasickou spotřebu samozřejmě po zkušenostech kdy se na to nemohu spolehnout objednávám kočkolit jinde. No jsem stejně zvědav, co se bude dít. Jinak co se čurání Adamíška týká, samozřejmě první ranec je za chvíli fuč, páč se musí do záchůdku nasypat ta první várka, ale pak se jen doplňuje. Mě vystačí 10 litrový pytel na víc jak měsíc, ale čurací hroudy vyhazuji jen tak 3x denně. Tak ohledně toho čurání zkus dotaz tady na internetové veterině, třeba budou něco vědět : http://diskuse.mojeveterina.cz/viewforum.php?id=8
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 2. 2008 13:23:18
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
for Tatiana

Objednal jsem jen na zkoušku, na klasickou spotřebu samozřejmě po zkušenostech kdy se na to nemohu spolehnout objednávám kočkolit jinde. No jsem stejně zvědav, co se bude dít. Jinak co se čurání Adamíška týká, samozřejmě první ranec je za chvíli fuč, páč se musí do záchůdku nasypat ta první várka, ale pak se jen doplňuje. Mě vystačí 10 litrový pytel na víc jak měsíc, ale čurací hroudy vyhazuji jen tak 3x denně. Tak ohledně toho čurání zkus dotaz tady na internetové veterině, třeba budou něco vědět : http://diskuse.mojeveterina.cz/viewforum.php?id=8


Dík za typ-už jsem tam zaslala dotaz.

To oko plus se mi začalo docela zamlouvat, ještě chci vyzkoušet to oko natural-hrudkující peletky-tam by teoreticky měl odpadnout binec z vynášení drobných částeček. Je to rozhodně pro nás pokrok.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Nera Procházková



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 122
Bydliště: Ústecký kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 2. 2008 19:52:31
Odpovědět s citátem

Pro Tatiánu,

nevím jaký je ten Cats best natural ale mě říkaly že nehrudkuje,takže jsem ani nezkoušela ale jestli budeš zkoušet dej nám vědět co a jak já jsem od té doby co máme to Oko plus radši nic nezkoušela protože ten zbytek byl docela děs jediné co jsem ještě chtěla zkusizt je to co používá Karolína ale nikde jsem to v kamenem obchodě nesehnala tak na to kašlu.

Zatím a pusinky klukům
Smile
_________________
Nera,Cleo,Jack a Žoržetka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 2. 2008 20:01:58
Odpovědět s citátem

Nera Procházková napsal:
Pro Tatiánu,

nevím jaký je ten Cats best natural ale mě říkaly že nehrudkuje,takže jsem ani nezkoušela ale jestli budeš zkoušet dej nám vědět co a jak já jsem od té doby co máme to Oko plus radši nic nezkoušela protože ten zbytek byl docela děs jediné co jsem ještě chtěla zkusizt je to co používá Karolína ale nikde jsem to v kamenem obchodě nesehnala tak na to kašlu.

Zatím a pusinky klukům
Smile

Nehrudkující stelivo se jmenuje Cats Best Universal, Cats Best Nature Gold je vynikající hrudkovací stelivo, podobné jako Öko plus, ale protože není tak drobné tak ho kočky méně vynášejí a pokud ho vynesou tak se lépe uklízí. Používám ho asi dva měsíce a jiné už nechci.
.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 2. 2008 20:30:49
Odpovědět s citátem

[/quote]
Nehrudkující stelivo se jmenuje Cats Best Universal, Cats Best Nature Gold je vynikající hrudkovací stelivo, podobné jako Öko plus, ale protože není tak drobné tak ho kočky méně vynášejí a pokud ho vynesou tak se lépe uklízí. Používám ho asi dva měsíce a jiné už nechci.
.[/quote]

Universal jsem měla, děkuji, nechci-to byla hrůza-toho bordelu z pilinového prachu! Šlo to do popelnice hodně rychle.

A kde se dá za nějakou slušnou cenu sehnat, resp. zakoupit to Nature Gold? Díky.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Nera Procházková



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 122
Bydliště: Ústecký kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 2. 2008 21:55:19
Odpovědět s citátem

Tak já jsem sehmala toto na netu
http://www.promazliky.cz/obchod/detail/1416/cats_best_nature_gold
http://www.allpet.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=12025&track_mod=top_hod


Pro Tatiánu :
toto je to stelivo co používá Karolína http://www.hugo-obchod.cz/detail.php?id=80000000009 ,nezkoušela jsi náhodou?Jinak dělají také i veliké balení http://www.profizoo.cz/eshop/237/7855/ko-kolit-pussy-cat nebo tato je to 20kg http://shop.miga.cz/product_info.php?product=69419 a Karolína má doma spoustu naháčů a říkala že je s tím spokojená,jedu ve středu do Prahy tak asi někde zastavím jestli to mají a zkusím do druhého záchůdku cena není špatná a můžu to zkusit ale jen proto že to používá Karolína jinak nic jiného nezkouším Smile
Ha hlavně že se mám na co vymluvit víď Very Happy
_________________
Nera,Cleo,Jack a Žoržetka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: Asan
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 3. 2008 17:32:36
Odpovědět s citátem

Nevyzkoušeli jste někdo toto stelivo? Píšou o něm jak je vyjímečné, ale reklama je reklama a osobní zkušenost je nad zlato. Desetilitrový pytel se dá pořídit za 90 kaček a dle popisu by měl pro jednu kočku vydržet minimálně měsíc! Pokud by to tak bylo, tak by byl bezkonkurenční, no ale znáte to....
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Nera Procházková



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 122
Bydliště: Ústecký kraj

Předmět: Re Asan
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 3. 2008 17:41:16
Odpovědět s citátem

Ahoj Oldo Smile ,
mám vyzkoušené a byla jsem hodně ale fakt hodně moc zklamaná,všychni to chválily jaké je to super ale řekla bych že vůbec,první problém byl že jsem měla ten papír a igelyty všude po bytě ty ruličky také,píšou že to jde spláchnout ale jen papír ty zbytky igelitu to nejde,prostě je to odpad od dětských plen,dámských vložek a toaletního papíru a je to hrůza.Nasipala jsem to do záchodu,kočky na to nechtěly chodit roznášely to po bytě a když už si na to došly tak druhý den jsem cítila moč šla jsem se podívat a smrděl ten záchod s Asanem nebylo to ani cele vsáknuté a prostě je to cítit jako když se nechá dětská plínka někde zapomenutá druhý den chodíš a hledáš kde je jelikož je cítit moč. Twisted Evil Evil or Very Mad
No někdo dá na vlastníí zkušenost jako já,takže jsem si to koupila a můžu říct jak to mají v reklamě a všude nachválené tak je to pravý opak prostě zbytečně vyhozené peníze ach jo Mad
Zase je to jen moje zkušenost ale je to snad to nejhorší ze všech co jsem zkusila
_________________
Nera,Cleo,Jack a Žoržetka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: Re Asan
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 3. 2008 17:56:54
Odpovědět s citátem

Nera Procházková napsal:
Ahoj Oldo Smile ,
mám vyzkoušené a byla jsem hodně ale fakt hodně moc zklamaná,všychni to chválily jaké je to super ale řekla bych že vůbec,první problém byl že jsem měla ten papír a igelyty všude po bytě ty ruličky také,píšou že to jde spláchnout ale jen papír ty zbytky igelitu to nejde,prostě je to odpad od dětských plen,dámských vložek a toaletního papíru a je to hrůza.Nasipala jsem to do záchodu,kočky na to nechtěly chodit roznášely to po bytě a když už si na to došly tak druhý den jsem cítila moč šla jsem se podívat a smrděl ten záchod s Asanem nebylo to ani cele vsáknuté a prostě je to cítit jako když se nechá dětská plínka někde zapomenutá druhý den chodíš a hledáš kde je jelikož je cítit moč. Twisted Evil Evil or Very Mad
No někdo dá na vlastníí zkušenost jako já,takže jsem si to koupila a můžu říct jak to mají v reklamě a všude nachválené tak je to pravý opak prostě zbytečně vyhozené peníze ach jo Mad
Zase je to jen moje zkušenost ale je to snad to nejhorší ze všech co jsem zkusila


Důrazně varuju před sypáním Asanu do WC!!!

Znám paní, která kvůli tomu musela vybourat v celém baráku odpady a provést totální rekonstrukci-ucpává to odpad!!! Je to pěkné svinstvo. mě už nesmí do chalupy.

Já s ním mám taky špatné zkušenosti-po pár dnech, co jsem to měla v kadibudce, začal Adamíšek čůrat mimo WC do podnosu, na kterém toaleta stojí. Stačilo vyměnit podestýlku a zase vzorně chodí tam, kam má, vyjma jednoho selhání, kdy pustil čubě do jejího pelechu celou dávku. Nevím, co tím chtěl říct Evil or Very Mad Udělal to jednou a dost (snad Rolling Eyes )
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 3. 2008 18:15:42
Odpovědět s citátem

Ještě se chci podělit-koupila jsem Cat best natural gold-nevidím v tom podstatný rozdíl od Cat best oko plus-obojí hodnotím jako hodně dobré. Jediná nevýhoda je, že je v obou druzích steliva dost prachu, za který člověk draze platí. Já to sypala bez prosévání do kocouřího WC, no a Claudius mi pořád pčíkal, teklo mu z očí, měl olepený nosík, až vet si už nevěděl rady (průdušky měl čisté a nemocný se nikterak nezdál) a zeptal se, zda nemůže být na něco alergický. V ten moment jsem si uvědomila, jaký je usilovný uklízeč Razz , že chodí uklízet i po Adamovi, zuřivě hrabe a vylézá obalený prachem a slyšela jsem ho pčíkat i v toaletě. Tak mi to docvaklo. WC jsme vyčistili, z podestýlky odstranili prach, a je po prskání a výtocích z nosu i očí během jediného dne. Kdyby tak všechny zdravotní problémy našich miláčků šly řešit takto jednoduše a rychle Wink !

Ještě musím pochválit stelivo od Gimpetu Oko kats¨s nature, 8l jsem koupila za 120Kč. Jsou to peletky, které nepráší jako oko natural gold, dobře hrudkují i pohlcují pach (mají v sobě aktivní uhlí). Lze je kompostovat, nelze je házet do WC. Moc se nevynáší, a co číča vynese, snadno se sebere a hodí zpátky, protože se to nerozpadne na prach. Tohle se mi asi líbí ze všeho nejvíce. Ovšem není to vhodné, má-li kočka průjem a teče z ní jen smradlavá hustá voda. Tuto konzistenci to dostatečně rychle nezachytí a mě se Adam v tom pěkně otlapil. Ještěže jsem byla u toho a mohla ho hned umýt a pohromu zlikvidovat dřív, než se vydal do jiné části bytu s nadělením na tlapkách. Ale za normálního zdravotního stavu kocouře doporučuji vyzkoušet.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Nera Procházková



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 122
Bydliště: Ústecký kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 3. 2008 18:26:45
Odpovědět s citátem

Ahoj Tatiáno,

tak tohle stelivo od Gimpetu mi pochvalovala Vetka psala že je opravdu výborné a kvalitní že ho osobně používa u svých koček.Nicméně mě osobně nejvíc vyhovuje ten Cats Best Oko plus jelikož to můžu hned spláchnou do záchodu,prostě jsem také pohodlná a kočičákům také vyhovuje takže nemám důvod měnit.Cleo nezahrabává,respektivě ona hrabe v tom záchodě jen ten plastový kryt takže nic,a Jackouš tak ten zahrabává ale jen tak aby to bylo zahrabané a prach mu něják nevadí takže pohoda. Smile
Jsem docela zvědavá jak se na to bude tvářit malá Žoržetka kdyby náhodou měla problém tak budu nucená vyzkoušet něco jiného a v tom případě bych asi sáhla po tom Gimpetu. Very Happy
_________________
Nera,Cleo,Jack a Žoržetka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 3. 2008 18:46:42
Odpovědět s citátem

Lidičky díky moc, zůstanu u svého oblíbeného Cats Best Öko Plus.
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
vetka.M



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 125
Bydliště: Kuřim

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 3. 2008 13:57:34
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:

Ještě musím pochválit stelivo od Gimpetu Oko kats¨s nature, 8l jsem koupila za 120Kč. Jsou to peletky, které nepráší jako oko natural gold, dobře hrudkují i pohlcují pach (mají v sobě aktivní uhlí). Lze je kompostovat, nelze je házet do WC. Moc se nevynáší, a co číča vynese, snadno se sebere a hodí zpátky, protože se to nerozpadne na prach. Tohle se mi asi líbí ze všeho nejvíce. Ovšem není to vhodné, má-li kočka průjem a teče z ní jen smradlavá hustá voda. Tuto konzistenci to dostatečně rychle nezachytí a mě se Adam v tom pěkně otlapil. Ještěže jsem byla u toho a mohla ho hned umýt a pohromu zlikvidovat dřív, než se vydal do jiné části bytu s nadělením na tlapkách. Ale za normálního zdravotního stavu kocouře doporučuji vyzkoušet.


souhlas, tohle stelivo používám a je super, Vanilce totiž předtím taky hodně teklo z očí...na dno záchodku ovšem nejdřív nasypu obyčejné bentonitové stelivo a na něj teprv vrstvu Oko kats nature...kočky to samozřejmě při zahrabávání trošku promíchají, ale po každém vykutání hrudek jim navrch nasypu novou vrstvičku peletek...má to tu výhodu, že i případný průjmik to vsákne (samotné peletky nestíhají) a z očí už skoro neteče
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 3. 2008 14:23:41
Odpovědět s citátem

vetka.M napsal:
tatiana napsal:

Ještě musím pochválit stelivo od Gimpetu Oko kats¨s nature, 8l jsem koupila za 120Kč. Jsou to peletky, které nepráší jako oko natural gold, dobře hrudkují i pohlcují pach (mají v sobě aktivní uhlí). Lze je kompostovat, nelze je házet do WC. Moc se nevynáší, a co číča vynese, snadno se sebere a hodí zpátky, protože se to nerozpadne na prach. Tohle se mi asi líbí ze všeho nejvíce. Ovšem není to vhodné, má-li kočka průjem a teče z ní jen smradlavá hustá voda. Tuto konzistenci to dostatečně rychle nezachytí a mě se Adam v tom pěkně otlapil. Ještěže jsem byla u toho a mohla ho hned umýt a pohromu zlikvidovat dřív, než se vydal do jiné části bytu s nadělením na tlapkách. Ale za normálního zdravotního stavu kocouře doporučuji vyzkoušet.


souhlas, tohle stelivo používám a je super, Vanilce totiž předtím taky hodně teklo z očí...na dno záchodku ovšem nejdřív nasypu obyčejné bentonitové stelivo a na něj teprv vrstvu Oko kats nature...kočky to samozřejmě při zahrabávání trošku promíchají, ale po každém vykutání hrudek jim navrch nasypu novou vrstvičku peletek...má to tu výhodu, že i případný průjmik to vsákne (samotné peletky nestíhají) a z očí už skoro neteče


To je zajímavý nápad-a jaké benotnitové stelivo používáte?
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Nera Procházková



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 122
Bydliště: Ústecký kraj

Předmět: nový člen a WC
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 4. 2008 20:08:09
Odpovědět s citátem

Nedámi to a musím napsat,
včera jsme si přivezli domu malou Žoržetku a vůbec nechtěla na WC a já používám Cat best Oko plus,dala jsem jí tam a v tu chvíly byla venku,prostě ne.Už jsem docela byla ustrašená jelikož to byla hodně dlouhá doba a pořád jsem přemýšlela co a jak.Nefungovalo ani to že v záchůdku byla hroudička od Jacka který se tam vyčůral. Crying or Very sad
Takže jsem si vzpoměla že mám doma zbytek Magicu tedy silikongelu a nasipala jsem jí to do záchodu vedle toho Oko plusu a světe div se zaškrábala jsem tam a ona přišla a udělala loužičku.Takže uf jsem si oddechla Very Happy .Jedinej problém co ještě řešíme je ten že ona tam příjde jen když tam jdu já a zaškrábu a že nám ještě nedělala bobeček Crying or Very sad takže dáváme pozor a čekáme.
No jedla a dopcela si zvyká ale prskají po sobě,takže myslím že je ještě i ve stresu.
Napíšu jak pokračujeme jelikož jsem zvědavá jak se naučí na ten Cats best Oko plus Wink
_________________
Nera,Cleo,Jack a Žoržetka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Nera Procházková



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 122
Bydliště: Ústecký kraj

Předmět: odkazy Německo a ceny na porovnání
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 4. 2008 19:26:51
Odpovědět s citátem

Pro Tatiánu je tam i předložka WC kvůli vynášení a cena je tam cca 3 eura stojí za to se podívat na to a poštovné prej stojí 4,95 Euro

Very Happy Very Happy

http://www.zooplus.de/shop/katzen/kratzbaum_katzenbaum/kratzbaumolymp
http://www.zooplus.de/shop/katzen/kratzbaum_katzenbaum/kratzbaum_mittel
tak jsem se dívala k němcům na ceny škrábadel a musela jsem to sem dát podívejte se sami
http://www.zooplus.de/shop/katzen/katzentoilette/schaufeln_vorleger/51314 tohle je také super před záchod kvůli vynášení ale u nás jsem to nenaašla
http://www.zooplus.de/shop/katzen/katzentoilette/haubentoiletten/10433 tahle cena mě také překvapila ono i třeba kočkolit tam vychází levněji http://www.zooplus.de/shop/katzen/katzenstreu/cats_best
http://www.zooplus.de/shop/katzen/katzenbetten_katzenkissen/katzenbett/eckig_oval
_________________
Nera,Cleo,Jack a Žoržetka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: odkazy Německo a ceny na porovnání
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 4. 2008 8:34:54
Odpovědět s citátem

Nera Procházková napsal:
Pro Tatiánu je tam i předložka WC kvůli vynášení a cena je tam cca 3 eura stojí za to se podívat na to a poštovné prej stojí 4,95 Euro

Very Happy Very Happy

http://www.zooplus.de/shop/katzen/kratzbaum_katzenbaum/kratzbaumolymp
http://www.zooplus.de/shop/katzen/kratzbaum_katzenbaum/kratzbaum_mittel
tak jsem se dívala k němcům na ceny škrábadel a musela jsem to sem dát podívejte se sami
http://www.zooplus.de/shop/katzen/katzentoilette/schaufeln_vorleger/51314 tohle je také super před záchod kvůli vynášení ale u nás jsem to nenaašla
http://www.zooplus.de/shop/katzen/katzentoilette/haubentoiletten/10433 tahle cena mě také překvapila ono i třeba kočkolit tam vychází levněji http://www.zooplus.de/shop/katzen/katzenstreu/cats_best
http://www.zooplus.de/shop/katzen/katzenbetten_katzenkissen/katzenbett/eckig_oval


Já jsem podložku proti vynášení vyřešila tácem na odkapávání nádobí za 99 Kč Wink .

V Německu to je lacinější, to je pravda, ale to tak kdyby si tam člověk někam dojel. Když zaplatíme poštovné a poplatek bance za převod-ČSOB si bere 250 Kč, i když kupuju něco za 10 centů, tak už se to prostě nevyplatí. Možná tak nějaké velké odpočívadlo, nevím.

Jinak blahopřeju k novému členu rodiny (a tiše závidím Wink ).
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Kačátko



Založen: 03.01.2007
Příspěvky: 177

Předmět: Re: odkazy Německo a ceny na porovnání
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 4. 2008 15:10:03
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:


Já jsem podložku proti vynášení vyřešila tácem na odkapávání nádobí za 99 Kč Wink .

V Německu to je lacinější, to je pravda, ale to tak kdyby si tam člověk někam dojel. Když zaplatíme poštovné a poplatek bance za převod-ČSOB si bere 250 Kč, i když kupuju něco za 10 centů, tak už se to prostě nevyplatí. Možná tak nějaké velké odpočívadlo, nevím.

Jinak blahopřeju k novému členu rodiny (a tiše závidím Wink ).


Tatiano, myslím, že zrovna v tomhle případě zas až tak pravdu nemáte. Poštovné vyjde na cca 120 Kč, což je sice víc, než se běžně platí v Čechách, ale zas ne o tolik (když pominu ty, kteří bydlí v akčním radiusu daného internetového obchodu a dovezou mu to zdarma). Taky to rozváží DHL, takže do dvou, maximálně tří dnů po vyexpedování to máte doma (po Německu vám to dokonce kamkoliv dovezou do 24 hodin od vyřízení objednávky) O svých zkušenostech s Českou poštou raději pomlčím.
Navíc na zooplusu můžete jako zákazník z Čech standardně platit pouze kartou, takže neplatíte žádné poplatky za převod do zahraničí (strhnou Vám jen požadovanou částku přepočítanou podle aktuálního kurzu "střed"). Náklady na poštovné se Vám i tak rychle vrátí, nemusíte ani dělat žádnou super závratnou objednávku (kapsičky animonda tam např. vyjdou na cca 12 Kč) a to nemluvím o různých bonusových programech pro zákazníky. Jako nově registrovaný zákazník získáte automaticky slevu (nyní činí tuším 5%), při nákupu nad 100 EUR při zadání hesla taktéž sleva 5% nebo Vám nějaký již registrovaný zákazník může poslat pozvánku k nákupům, která obsahuje slevový kupon v hodnote 5 EUR. A to není zdaleka vše. Takže zrovna tenhle obchod se (na určité druhy zboží) opravdu vyplatí.
_________________
Kačátko+Elsa, Čičik a Ošklivka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: odkazy Německo a ceny na porovnání
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 4. 2008 15:15:42
Odpovědět s citátem

Kačátko napsal:
tatiana napsal:


Já jsem podložku proti vynášení vyřešila tácem na odkapávání nádobí za 99 Kč Wink .

V Německu to je lacinější, to je pravda, ale to tak kdyby si tam člověk někam dojel. Když zaplatíme poštovné a poplatek bance za převod-ČSOB si bere 250 Kč, i když kupuju něco za 10 centů, tak už se to prostě nevyplatí. Možná tak nějaké velké odpočívadlo, nevím.

Jinak blahopřeju k novému členu rodiny (a tiše závidím Wink ).


Tatiano, myslím, že zrovna v tomhle případě zas až tak pravdu nemáte. Poštovné vyjde na cca 120 Kč, což je sice víc, než se běžně platí v Čechách, ale zas ne o tolik (když pominu ty, kteří bydlí v akčním radiusu daného internetového obchodu a dovezou mu to zdarma). Taky to rozváží DHL, takže do dvou, maximálně tří dnů po vyexpedování to máte doma (po Německu vám to dokonce kamkoliv dovezou do 24 hodin od vyřízení objednávky) O svých zkušenostech s Českou poštou raději pomlčím.
Navíc na zooplusu můžete jako zákazník z Čech standardně platit pouze kartou, takže neplatíte žádné poplatky za převod do zahraničí (strhnou Vám jen požadovanou částku přepočítanou podle aktuálního kurzu "střed"). Náklady na poštovné se Vám i tak rychle vrátí, nemusíte ani dělat žádnou super závratnou objednávku (kapsičky animonda tam např. vyjdou na cca 12 Kč) a to nemluvím o různých bonusových programech pro zákazníky. Jako nově registrovaný zákazník získáte automaticky slevu (nyní činí tuším 5%), při nákupu nad 100 EUR při zadání hesla taktéž sleva 5% nebo Vám nějaký již registrovaný zákazník může poslat pozvánku k nákupům, která obsahuje slevový kupon v hodnote 5 EUR. A to není zdaleka vše. Takže zrovna tenhle obchod se (na určité druhy zboží) opravdu vyplatí.


Pokud je to takto, že se dá platit kartou, tak začnu o tom uvažovat. Za převod banka chce nehorázné peníze. Ale karta, to je jiná. Díky za typ.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Nera Procházková



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 122
Bydliště: Ústecký kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 4. 2008 15:21:54
Odpovědět s citátem

mají fakt dobré ceny a i koukala jsem na ty kopsičky a tak konzervy a takové a opravdu uvažují že to zkusím,navíc i hračky mají docela za slušné peníze jen to musím ještě prošmejdit pořádně.

Pro Kačatko : prosím mohla by jsi nám sem napsat jak přesně funguje to placení kartou?Docela nerada udávám udaje do PC takže proto mě to dosti zajímá.Díky předem Nera
_________________
Nera,Cleo,Jack a Žoržetka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kačátko



Založen: 03.01.2007
Příspěvky: 177

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 4. 2008 16:29:34
Odpovědět s citátem

Nera Procházková napsal:

Pro Kačatko : prosím mohla by jsi nám sem napsat jak přesně funguje to placení kartou?Docela nerada udávám udaje do PC takže proto mě to dosti zajímá.Díky předem Nera


Pokud chcete platit kartou, musíte mít pro tuto konkrétní kartu povolené placení pro zabezpečené transakce na internetu. Pokud je mi známo, české banky to automaticky ke kartám nepovolují, majitel si o to musí výslovně požádat ve své bance (Po provedení operace pak můžete zase klidně kartu pro platbu na internetu zablokovat, pokud máte strach, že by jí mohl někdo zneužít).

K platbě samotné. Při nákupu se zadají požadované informace týkající se platební karty. Samozřejmostí je dostatečně zabezpečený počítač.
_________________
Kačátko+Elsa, Čičik a Ošklivka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: nákup v Německu
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 4. 2008 16:15:35
Odpovědět s citátem

Tak jsem schválně číhnul na ten ZOOplus, poštovné 4,90 EUR a ceny teda totálně jinde než u nás. Asi tam začnu nakupovat Smile Škoda že mě to nenapadlo dřív, než jsem si objednal odpočívadlo, ty jejich ceny jsou fakt skvělé.
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: Re: nákup v Německu
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 4. 2008 17:59:42
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
Tak jsem schválně číhnul na ten ZOOplus, poštovné 4,90 EUR a ceny teda totálně jinde než u nás. Asi tam začnu nakupovat Smile Škoda že mě to nenapadlo dřív, než jsem si objednal odpočívadlo, ty jejich ceny jsou fakt skvělé.

ano odpočívadla.škrábadla,toalety,tam vyjdou podstatně levněji,ale značkové krmivo,se vyplatí kupovat zase u nás.Jo, ještě se tam vyplatí kupovat také stelivo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Cora666



Založen: 30.04.2008
Příspěvky: 6
Bydliště: Uničov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 5. 2008 22:52:29
Odpovědět s citátem

Austin byl zvyklý na stelivo Zverlit - sice se taky vynáší, ale dali jsme mu před záchod kobereček a hodně se to omezilo. Balení zverlitu vydrží zhruba měsíc a je v mnoha variantách, střídáme je kromě prášku pro koťata, ten se nám nelíbil, takže jsme hned přešli na granulky.
PS:nejlepší je stelivo vyzkoušet s kelímkem vody, pokud to začne šumět nebo dělat jiné chemické procesy, tak se představte co to udělá s očičkama vašeho kamaráda
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (71x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (33x)
3
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (28x)
4
Britská krátkosrstá kočka (28x)
5
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (25x)
6
Kočičí jména (24x)
7
Mňoukání a štěkání (22x)
8
Mrouskání kočky (říje) (21x)
9
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (20x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top