Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Hlídání... aneb "sphynx-sitting"


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Karolina Leitnerova



Založen: 02.02.2006
Příspěvky: 361
Bydliště: La Maison De Lions

Předmět: Hlídání... aneb "sphynx-sitting"
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 7. 2008 8:48:41
Odpovědět s citátem

Tak nám začalo léto, doba dovolených. A opět otázka, kam se svým Sphynxíkem, když chceme odjet. Ne všichni mají rodinu, kamarádynebo známé, co by se na tu dobu o nahatku postarali. Navíc většina majitelů má svého čtyřnožce ukrutný strach a nechce je svěřit někomu, kdo kočkám, tím spíše Sphynxům nerozumí.
Tak mě tak napadlo, nechtěli byste si majitelé navzájem vypomoct? Nabídnout zde své "hlídací" služby? Možná je to blbý nápad...co vy na to?
_________________
Karolina
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
payushka



Založen: 11.02.2006
Příspěvky: 273
Bydliště: Cheb

Předmět: Re: Hlídání... aneb "sphynx-sitting"
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 7. 2008 10:28:14
Odpovědět s citátem

Smile osobne rada někomu nahacka pohlidam, nicmene - prece jen je Cheb trochu z ruky, ale pokud je nekdo pobliz a bude potrebovat ...staci dat vedet.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 7. 2008 12:47:12
Odpovědět s citátem

Skvělý nápad Idea Osobně se za České Budějovice připojuji. A pokud nás bude víc a každý napíše to své "teritorium", tak snad tu naši republiku alespoň trošku pokryjeme, ne? Smile
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: Re: Hlídání... aneb "sphynx-sitting"
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 7. 2008 13:34:23
Odpovědět s citátem

Myslím že je to moc dobrý nápad. Já sice říkám novým majitelům našich koťat, že jim je samozřejmě pohlídáme v případě dovolené. Ale ne všichni to k nám mají blízko a taky jsem si uvědomila, že když jsou doma čerstvě narozená koťátka (což bývá v létě) tak je docela nebezpečné domů přinést novou cizí kočku. Pohlídám ráda, když to půjde, ale pokud by někdo se sphynxíkama bydlel blíž k někomu jinému, kdo je ochoten udělat si doma na pár dní zvěřinec, tak by to bylo určitě prima. Takže za východní čechy říkám ano, ale je to vždy na domluvě a momentální situaci u nás.
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
sanny



Založen: 16.01.2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Ostrava

Předmět: Re: Hlídání... aneb "sphynx-sitting"
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 7. 2008 14:16:46
Odpovědět s citátem

Já se taky přípojuji za Ostravu a okolí Very Happy
_________________
Sandra a Mutinci Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
pcsara



Založen: 04.05.2007
Příspěvky: 59
Bydliště: Praha 4

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 7. 2008 14:50:53
Odpovědět s citátem

My za Prahu klidně taky Smile
_________________
Kačenka a Pinxí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 7. 2008 15:50:31
Odpovědět s citátem

Já za Přeštice (Plzeňský kraj) taky.

Jinak já si ty své dva raubíře zřejmě vezmu s sebou-vyšli mi vstříc v lázních Libverda, kam si můžu přestěhovat celý svůj zvěřinec-oba kocoury i psa, a budou mi počítat 200Kč/den za všechna tři zvířata. Nějak se mi nechce je nechávat doma, i když by se mi tu měl kdo o ně postarat. Já bych z dovolené asi nic neměla, kdybych na ně měla pořád myslet Confused
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 7. 2008 10:15:41
Odpovědět s citátem

My stáli před stejným problémem-měli jsme odjet na týden do lázní a nechat doma naše 2 kočičí kluky. Což o to, s hlídáním u nás problém není-část rodiny je vždy doma, ale...

A tak pár dní před odjezdem manžel vyslovil zdánlivě bláznivý nápad-a co kdybychom si je prostě vzali s sebou? Rodina se chytala za hlavu, že rodičové se už úplně pomátli, já se v lázních domluvila, že to je možné, a tak jsme odjeli. Nakonec jsme na hlídání nechali rodině psa a kocouře vzali s sebou. Auto bylo plné jejich věcí-my dva měli jen jeden společný menší kufřík a tašku s botami. Zato klukům krom krmení jsme vezli jejich toaletu, odpočívadla, 2 přenosky, hračky, kšírky s vodítkama (kšírky měli už v autě na sobě)...

A musím říct, že si oba denně blahopřejeme k tomu nápadu. Tříhodinovou cestu autem zvládli kluci v pohodě v mé náruči (vyndala jsem je z přenosky). Adam je už na auto zvyklý, takže ten to bral stoicky jako známou věc, no a Claudius to měl za skvělou zábavu-se zájmem sledoval vše dění z okýnka, aniž by se snažil zdrhat nebo jakkoliv dělat problémy. A když ho to unavilo, přehodil se mi přes rameno a usnul. Adam mi spal v klíně. Když jsme dorazili do lázní a ubytovali se, jako první jsme jim ukázala, kde mají kadibudku, takže i hned použili (v koupelně s odsáváním, což je skvělé), vše si očichali a hned se zabydleli. Dostali nabaštit a hned začali řádit. Vůbec cizí prostředí neřešili. Mají nás, a jsou spokojení. Když jsme na pokoji, tak se mazlí, když odjedeme, tak se zabaví spolu a pak spí. Jsou naprosto v pohodě, a my taky. I zbytek rodiny, co hlídají psa, jsou nakonec rádi, že je máme s sebou. Přece jen jejich závislost na nás je daleko větší, a tak nás mají, a tím je pro ně vše v naprostém pořádku. Mají své důvěrně známé věci z domova, a tak jiné prostředí neřeší. A já jsem v klidu a taky spokojená. Dokonce se i vyspíme, protože máme velký pokoj s předsíní, která se dá zavřít, takže na noc je tam zavřu a oni neotravujou. Na WC a k vodě můžou, mají tam svou deku a polštářek, na kteréžto věci jsou zvyklí z domova, a tak jsou spokojeni. Přes den dveře otevřeme a oni mohou všude.

Toto řešení si nemohu vynachválit. Vím, že všude to nejde, obzvláště cestuje-li někdo do ciziny, ale v řadě případů je to jen o tom najít si takové ubytování, kde zvířata nevadí-a to dnes není až tak velký problém. My jsme s lázních Libverda na severu Čech, je to tu skvělé, platila jsem asi 2800 za osobu včetně polopenze a 3 procedur, za kocoury oba dohromady 700. A je tu i WIFI k dispozici, takže mohu přes noťas i na internet. Fakt jsem moc spokojená. Levná dovolená s kvalitním ubytováním i dobrou stravou, lázeňské procedury-teď jsem absolvovala báječnou uhličitou koupel, možnost mít své miláčky s sebou, plno možností na výlety, fakt doporučuji!
_________________
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Dovolená s kočičáky
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 7. 2008 9:40:58
Odpovědět s citátem

Už jsme se vrátili domů-zbytek dovolené nám propršel, tak jsme to zapíchli o den dřív.

Takže když to shrnu, mohu jen doporučit! Než si dělat po celou dobu dovolené starosti, jak se mají miláčkové doma, vzít si je s sebou (samozřejmě to asi bude limitované počtem miláčků-chovatel s x čičinama je těžko vezme někam s sebou, a nakonec si asi i on potřebuje oddechnout od té každodenní práce s nimi)-ale pokud máte 1-2 kocouře značky sphynx nebo devon rex, nebojte se toho Wink ! I naše cestování autem bylo pohodové-měla jsem sice přenosky, ale zůstaly neobsazené vzadu v autě, a já měla kluky na kšírkách a vodítkách na podušce na klíně, kde chvíli sledovali dění kolem a pak spokojeně usnuli a spali oba až domů.

Pořád si ten nápad vzít je s sebou oba s manželem pochvalujeme, navíc nás doma nečekalo žádné překvapení a naopak nás čekal uklizený byt, jak jsem ho před cestou zanechala. Což v případě pobytu samotných kocouřů doma by asi bylo vše jinak. Razz
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: Re: Dovolená s kočičáky
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 7. 2008 9:49:26
Odpovědět s citátem

To je super zpráva a taky prima nápad, my máme těch mazlíků hodně, takže u nás to nejde, ale vyřešili jsme to mazaně, na dovču bereme psa a děti necháváme doma Very Happy , budou se starat o čičiny, je jim už 15 let a jsou celkem spolehliví, tak uvidíme jak to dopadne. Potřebuju si od všeho odpočinout.
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: Dovolená s kočičáky
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 7. 2008 10:00:02
Odpovědět s citátem

RadkaK napsal:
To je super zpráva a taky prima nápad, my máme těch mazlíků hodně, takže u nás to nejde, ale vyřešili jsme to mazaně, na dovču bereme psa a děti necháváme doma Very Happy , budou se starat o čičiny, je jim už 15 let a jsou celkem spolehliví, tak uvidíme jak to dopadne. Potřebuju si od všeho odpočinout.


Radko, to je taky dobrý nápad Wink - stejný měl i Olda.

Ale fakt je rozdíl, když má člověk 1-2 kousky jako mazlíčky anebo chovatelskou stanici. V prvním případě páníček snáší odloučení stejně špatně, ne-li hůř než jeho miláčkové, v druhém případě je dle mého názoru nutné odloučení, na regeneraci sil, aby se pak člověk s novou vervou mohl pustit do zodpovědné a těžké chovatelské práce.

Já mohla taky kocouře nechat v péči rodiny, nic by jim nescházelo, "jen" my, ale v případě těchto plemen to "jen" je podstatné, oni fakt neřešili prostředí, kde jsou, ale byli s námi a svůj životní rytmus adaptabilně a velmi rychle přizpůsobili tomu našemu dovolenkovému. Když jsme byli "doma", blbli a mazli se jako o život, jakmile zjistili, že odcházíme, ukládali se ke spaní a vstávali, až slyšeli cvaknout zámek ve dveřích-to nás vítala dvojice kocouřů hned za dveřmi a bylo to strašně milé
Very Happy . Měla jsem trochu strach ze záclon, aby neměli snahu po nich skákat (my je doma nemáme), ale nedělali žádnou nežádoucí neplechu. Nic neprovedli. Jsou to miláčkové.

A tento týden si jedeme pro devoní holčičku, už se moc těšíme!
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: Re: Dovolená s kočičáky
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 7. 2008 10:10:20
Odpovědět s citátem

Jo jo, je to přesně tak - regenerace sil je nutná Smile
Potřebuju si odpočinout od kočičáků i od dětí, ale bude mi po všech zároveň moc smutno.
Líbí se mi, jak je tohle plemeno přizpůsobivé. Jeden kocourek z našeho odchovu jezdí se svým páníčkem denně celý den v autě, nemá prý problém si za jízdy zajít i na své wc, které má vzadu v dodávce, akorát to prý hrozně pak smrdííí Very Happy, ale jinak je kocour i páníček nadmíru spokojený, že jim není každému zvlášť smutno a že můžou být celý den spolu, a je jedno kde. To mě na sphynxech fakt moooc baví.
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 7. 2008 10:48:09
Odpovědět s citátem

for Radka

Teda nevím jak u vás, ale mé drzé dítě mi naúčtovalo za týdenní starost o kočičáky pětikilo Very Happy Ale nutno dodat, holka se starala dobře, kocouři ani nezaregistrovali že jsme pryč, byli v pohodě a ani se na nás za naši nepřítomnost neurazili.

Ovšem ještě mě s manželkou čeká dovolená v Chorvatsku, a to již holka prohlásila, že to bude dražší, tak nevím Very Happy
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 7. 2008 10:51:21
Odpovědět s citátem

for Olda
Ty naše to ještě nenapadlo, ti se hlavně těší, že budou doma bez dozoru Smile
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
veru-lin



Založen: 18.12.2007
Příspěvky: 15
Bydliště: Praha a Uherské Hradiště

Předmět: pohlídám kdykoli
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2008 22:13:47
Odpovědět s citátem

Já se také hlásím, kdyby někdo potřeboval pohlídat své holátko či holátka. Do začátku srpna mohu pohlídat komukoli, kdo to má blízko do Uherského Hradiště, poté budu v Praze. Tak dejte vědět, není problém. Krásné léto Very Happy ,
_________________
veru-lin + Amy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Brio



Založen: 30.07.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: Liberec, ale původem z Vysokého Mýta

Předmět: Hlídání
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 7. 2008 18:44:05
Odpovědět s citátem

Ahoj, pozdě, ale přece. Taky se připojuji k nabídce svých hlídacích služeb. Jsme z Liberce.
Brio je jedináček a trochu holo-společnosti bychom obě uvítaly.
Jana
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
hafik34



Založen: 26.08.2008
Příspěvky: 35
Bydliště: olomoucko

Předmět: hlídání...aneb...
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 9. 2008 5:45:11
Odpovědět s citátem

Tak jak vidím rodina sphynxíků se rozrůstá a nápad s vzájemným hlídáním je bezva /lepší než nějaký kočičí hotel a kočičáci aspoň získají kámoše a nejen kočičáci:-))/, takže se taky hlásíme......jsme z Olomouce.....vzájemná výpomoc vítána. Člověk přeci taky potřebuje oddych, i když se třeba nejezdí každý rok.
Iva+Piškot
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Lůca



Založen: 26.09.2008
Příspěvky: 23
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Předmět: Hlídání v Jablonci
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 9. 2008 12:36:34
Odpovědět s citátem

Krásný den přeji,

tak my ještě později, ale taky nabízíme hlídání plešounků. Jsme z Jablonce. Jen nevím, jak to ta naše žárlivka zvládne. Naschvál jsem dělala, že se mazlím s plyšákem a ona hned jak mohla, tak mu šla nafackovat. Máme na návštěvu pozvanou kamarádku se sphynxkou, tak uvidíme. Jak to holky zvládnou.

Lůca s Nakyškou
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
EDRIMEA



Založen: 06.01.2011
Příspěvky: 53
Bydliště: Praha 5

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 1. 2011 14:08:33
Odpovědět s citátem

Moc ráda zde nacházím tuto podporu mezi Vámi. Sama už léta dělám hlídání potkánků pro mé odchovy, nyní pochopitelně nabízím možnost pro Prahu/ v Praze i pro Vaše naháčky. U nás je takováto nabídka prostě samozřejmostí!
_________________
Sphynxíček Artíček & EDRIMEA
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
CZ_Bee



Založen: 17.05.2005
Příspěvky: 79
Bydliště: Praha

Předmět: Hlídání
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 3. 2015 23:39:50
Odpovědět s citátem

Ahoj všichni po straaaaaaaaašně dlouhé době,

na Kocouře jsem dříve hodně chodila a aktivně se zapojovala, ale v posledních rocích už bohužel pro nedostatek času maximálně jen rychle nahlédnu.
Dnes výjimečně i něco napíšu, i když to bude jen taková poptávka (pokusím se do budoucna polepšit Wink ):

Hledám hlídání pro své dva naháčky Croniho a Sebíka na cca 2,5 týdne v červenci v Praze a okolí, případně v jižních čechách. Mohl by někdo? Mohla bych na oplátku třeba pohlídat zase někdy Vám nebo bychom se domluvili na nějaké částce...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
TomP



Založen: 03.02.2017
Příspěvky: 2

Předmět: Hlídání sphynxe Jižní Čechy - Tábor, J.Hradec, Č. Budějovice
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 2. 2017 21:10:46
Odpovědět s citátem

Hezký den, je tady někdo, kdo by pohlídal ročního kocoura sphynxe v Jižní Čechách, ideálně Tábor, J.Hradec, Č. Budějovice? Přibližně 10-12 dnů. Rád za hlídání zaplatím.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
mmyky



Založen: 13.02.2017
Příspěvky: 3
Bydliště: Jindřichův Hradec

Předmět: Hlidani sphynx v Jindřichově Hradci
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 2. 2017 20:29:16
Odpovědět s citátem

Ahoj vsichni, nabizim hlidani nejen sphynx kocicakum. Bydlime v Jindřichově Hradci a s kocickami mame zkusenosti. Sami jsme doma meli britskeho kocourka a sphynx kocourka. V současné době se opet poohlizime po nahatem clenovi rodiny. Vase kocicky, budeme maximalne romazlovat a hyckat. V pripade jakýkoliv dotazu mne nevahejte kontaktovat na email michaella.blahova@gmail.com Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
mmyky



Založen: 13.02.2017
Příspěvky: 3
Bydliště: Jindřichův Hradec

Předmět: Hlidani sphynx v Jindřichově Hradci
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 2. 2017 20:29:52
Odpovědět s citátem

Ahoj vsichni, nabizim hlidani nejen sphynx kocicakum. Bydlime v Jindřichově Hradci a s kocickami mame zkusenosti. Sami jsme doma meli britskeho kocourka a sphynx kocourka. V současné době se opet poohlizime po nahatem clenovi rodiny. Vase kocicky, budeme maximalne romazlovat a hyckat. V pripade jakýkoliv dotazu mne nevahejte kontaktovat na email michaella.blahova@gmail.com Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
gwen



Založen: 09.08.2014
Příspěvky: 156

Předmět: Re: Hlidani sphynx v Jindřichově Hradci
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 2. 2017 21:06:08
Odpovědět s citátem

mmyky napsal:
Ahoj vsichni, nabizim hlidani nejen sphynx kocicakum. Bydlime v Jindřichově Hradci a s kocickami mame zkusenosti. Sami jsme doma meli britskeho kocourka a sphynx kocourka. V současné době se opet poohlizime po nahatem clenovi rodiny. Vase kocicky, budeme maximalne romazlovat a hyckat. V pripade jakýkoliv dotazu mne nevahejte kontaktovat na email michaella.blahova@gmail.com Smile


Jestli máte firmu, dejte si ji do adresáře do hotelů nebo služeb
http://www.modrykocour.cz/adresar
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
mmyky



Založen: 13.02.2017
Příspěvky: 3
Bydliště: Jindřichův Hradec

Předmět: Hlidani nejen sphynx v Jindřichově Hradci
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 2. 2017 21:23:23
Odpovědět s citátem

Firmu nemame Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (50x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (24x)
3
Britská krátkosrstá kočka (23x)
4
Mňoukání a štěkání (22x)
5
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (21x)
6
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (20x)
7
Mrouskání kočky (říje) (17x)
8
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (17x)
9
Kočičí jména (16x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top