Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Vyhledání ve Zlaté knize


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
kockodan



Založen: 26.02.2007
Příspěvky: 204
Bydliště: Praha - Petrovice

Předmět: Vyhledání ve Zlaté knize
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 3. 2008 9:38:22
Odpovědět s citátem

Ahoj,
chtěla bych si najít (třeba) všechny burmillky na MK (Zlatá kniha), abych třeba mohla sledovat jejich fotky - jde nějak hledat automaticky, aniž nych musela pročítat celou Zlatou knihu?
Dik KH
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Chillhousová



Založen: 05.01.2007
Příspěvky: 65
Bydliště: jižní čechy

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 3. 2008 16:59:37
Odpovědět s citátem

já když v Zlaté knize hledala určitý druh kocouřů, tak jsem ho vyhledávala přes CTRL+F... na jiný způsob jsem nepřišla.
Nebylo by špatné při zakládání kocouře do ZK vybrat ze seznamu rasu, ale ne každá kočka je "standardní" Smile ... je tu mnoho nadstandardních plemen, jako např. Šumavská směs, Ocelot skříňový, Kotus Gaučus apod. Seznam by nebyl špatný, ale možnost zadat "vlastní" typ modré krve bych rozhodně ponechala - třeba jako podtyp Smile
_________________
Chillhousovi
Jedna kočka nevyhnutelně vede k další. (E.Hemingway)
Stáváš se navždy odpovědným za to, co jsi k sobě připoutal. (Exupéry)

http://www.modrykocour.cz/golden-kocour.php?id=1026
http://www.modrykocour.cz/golden-kocour.php?id=1404
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Filip
Webmaster


Založen: 28.01.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Vyhledání ve Zlaté knize
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 3. 2008 20:36:30
Odpovědět s citátem

kockodan napsal:
Ahoj, chtěla bych si najít (třeba) všechny burmillky na MK (Zlatá kniha), abych třeba mohla sledovat jejich fotky...

Je to legrační, ale zrovna dneska jsem se nezávisle na této diskusi rozhodl, že možnost třídění do Knihy doplním - bude to mít samozřejmě jistá omezení:
- do Knihy se zadává plemeno ze seznamu plemen až od určité doby, takže ne u všech koček to jejich dvounožci asi doplnili,
- celé je to založeno na tom, že dvounožec uvede plemeno správně, není tady žádná záruka.

Nevím, do kdy se mi podaří vše zprovoznit, uvítám samozřejmě jakékoliv další tipy na vylepšení Knihy - když už to měním, tak bude dobré doplnit víc věcí najednou.

A za nápady děkuju! Smile
_________________
Filip (Lilly a Charlie)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 3. 2008 20:47:05
Odpovědět s citátem

Tak to je super. Už se na vyhledávání těším. Zrovna před dvěma dny jsem si říkala, ža by bylo super vybrat si kočkoalba jenom od určitého plemene. Takže předem díky. Kačka Betty Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
kockodan



Založen: 26.02.2007
Příspěvky: 204
Bydliště: Praha - Petrovice

Předmět: Re: Vyhledání ve Zlaté knize
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 3. 2008 13:53:03
Odpovědět s citátem

Filip napsal:
kockodan napsal:
Ahoj, chtěla bych si najít (třeba) všechny burmillky na MK (Zlatá kniha), abych třeba mohla sledovat jejich fotky...

Je to legrační, ale zrovna dneska jsem se nezávisle na této diskusi rozhodl, že možnost třídění do Knihy doplním - bude to mít samozřejmě jistá omezení:
- do Knihy se zadává plemeno ze seznamu plemen až od určité doby, takže ne u všech koček to jejich dvounožci asi doplnili,
- celé je to založeno na tom, že dvounožec uvede plemeno správně, není tady žádná záruka.

Nevím, do kdy se mi podaří vše zprovoznit, uvítám samozřejmě jakékoliv další tipy na vylepšení Knihy - když už to měním, tak bude dobré doplnit víc věcí najednou.

A za nápady děkuju! Smile


Super, diky. I Chuckince za tip, nejak me to nenapadlo Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Květa



Založen: 02.10.2007
Příspěvky: 65
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 3. 2008 15:39:13
Odpovědět s citátem

Také jsem se chtěla podívat na kocouře podobné tomu mému. Jestli je i jiný tak krásný jako můj, a jestli je ten můj skorosibiřský kocour alespoň v něčem podobný těm pravým sibiřkám. Jestli můžu navrhnout, líbilo by se mi, kdyby jednotlivé rasy byly ještě rozděleny podle barev ... Laughing
Pokud si tedy moc nevymýšlím ... Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Filip
Webmaster


Založen: 28.01.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Vyhledání ve Zlaté knize
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 3. 2008 22:36:16
Odpovědět s citátem

Tak! K dispozici je nový obsah Zlaté knihy koček - třídění je možné podle ... různě, ale hlavně se dají zobrazit jednotlivá plemena (docela zajímavé!).

Předesílám, že ne u všech koček je plemeno vyplněno a není také záruka, že je vyplněno vždy správně, není kontrola.

Co se týká barvy, ta se zatím nijak nesleduje... nevím, jak to udělat, ono by možná šlo hlídat celý kód EMS, ale nevím, trvalo by nějakou dobu, než by ho lidi doplnili... nevím... byla by to cesta?
_________________
Filip (Lilly a Charlie)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
vetka.M



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 125
Bydliště: Kuřim

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 3. 2008 8:40:25
Odpovědět s citátem

EMS kód je dobrý nápad... u spousty kocouřů by asi s vyplněním museli pomoct chovatelé, ale časem by to myslím mohlo fungovat Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
sanny



Založen: 16.01.2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Ostrava

Předmět: Re: Vyhledání ve Zlaté knize
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 3. 2008 10:25:01
Odpovědět s citátem

Filip napsal:
Tak! K dispozici je nový obsah Zlaté knihy koček - třídění je možné podle ... různě, ale hlavně se dají zobrazit jednotlivá plemena (docela zajímavé!).

Předesílám, že ne u všech koček je plemeno vyplněno a není také záruka, že je vyplněno vždy správně, není kontrola.

Co se týká barvy, ta se zatím nijak nesleduje... nevím, jak to udělat, ono by možná šlo hlídat celý kód EMS, ale nevím, trvalo by nějakou dobu, než by ho lidi doplnili... nevím... byla by to cesta?


Ahoj,
chtěla jsem jen upozornit, že se ve vyhledávání v Zlaté knize nezobrazují všichni sphynxíci a ani donáci od Nery. Díky Smile
_________________
Sandra a Mutinci Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Ann



Založen: 21.01.2008
Příspěvky: 15
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 3. 2008 10:33:50
Odpovědět s citátem

a ani naše Nudlička (kočka domácí) se neobjeví u koček bez PP.. Crying or Very sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Vyhledání ve Zlaté knize
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 3. 2008 10:34:26
Odpovědět s citátem

Prozatím se s tím taky seznamuju a nevím přesně, jak je založen systém třídění, takže to není 100% informace, ale soudím, že je nutné, aby plemeno bylo vybráno ze seznamu "Plemeno pro statistiky", i když je to uvedeno jako nepovinná položka.

Plemena nejsou úplně kompletní - Neřini sphynxíci jsou Don Sphynx - takže je k nalezení úplně na konci seznamu jako Ostatní s PP, stejně tak jako např. Burmilly, asi by stačilo je označit jako Sphynx ve výběru Plemen pro statistiky, a jako Plemeno vypsat Don Sphynx.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 3. 2008 10:35:24
Odpovědět s citátem

Ann napsal:
a ani naše Nudlička (kočka domácí) se neobjeví u koček bez PP.. Crying or Very sad


Opět - ve výběru - i když jako nepovinné položce, vyberte - bez PP. Pak by se již měla ve výběru bez PP koček zobrazit.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Filip
Webmaster


Založen: 28.01.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Vyhledání ve Zlaté knize
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 3. 2008 10:56:23
Odpovědět s citátem

April princip vysvětlila (díky!). Je na každém, jestli chce svého kočičáka zařadit do nějakého seznamu podle plemena. Pokud ano, musí v nastavení plemeno zvolit.

Další otázka se týká plemen samotných. Jejich seznam není kompletní, bude doplněn.

Co se týká EMS, nevím, zda by věc nebyla nevyužitá, protože koček s PP je v Knize menšina. Je to ale ke zvážení, technicky to problém není.

Co se týká např. barev, dávalo by smysl vyhledat třeba všechny modré kočky? Já nevím, právě... vypadly by britské, ruské... atd... Co myslíte, co by vyhovovalo a zajímalo vás?
_________________
Filip (Lilly a Charlie)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Ann



Založen: 21.01.2008
Příspěvky: 15
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 3. 2008 11:02:11
Odpovědět s citátem

no jo, už ji tam máme, děkuji Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Filip
Webmaster


Založen: 28.01.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Vyhledání ve Zlaté knize
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 3. 2008 22:29:47
Odpovědět s citátem

Jen pro úplnost, doplnil jsem (zatím ve Zlaté knize) seznam plemen tak, že odpovídá plemenům uznaným FIFé.

Stejně bude v nejbližší době rozšířen seznam plemen i v dalších částech Modrého kocouře.cz.
_________________
Filip (Lilly a Charlie)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: Vyhledání ve Zlaté knize
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 3. 2008 23:16:16
Odpovědět s citátem

Filip napsal:
Jen pro úplnost, doplnil jsem (zatím ve Zlaté knize) seznam plemen tak, že odpovídá plemenům uznaným FIFé.

Stejně bude v nejbližší době rozšířen seznam plemen i v dalších částech Modrého kocouře.cz.


No můj Claudius je devon rex-a když zadám do vyhledávače plemen "devon rex", tak to ukazuje, že tady na MK žádný není-a je-můj Claudius. Hledám-li podle jména, tak ho najdu.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
vetka.M



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 125
Bydliště: Kuřim

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 3. 2008 7:42:45
Odpovědět s citátem

a já nenajdu Želvinu mezi bez PP, psané má plemeno domácí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Filip
Webmaster


Založen: 28.01.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Vyhledání ve Zlaté knize
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 3. 2008 9:26:04
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
No můj Claudius je devon rex-a když zadám do vyhledávače plemen "devon rex", tak to ukazuje, že tady na MK žádný není-a je-můj Claudius. Hledám-li podle jména, tak ho najdu.

Kontroloval jsem to a Claudius má vyplněno (v nastavení) jako plemeno "ostatní plemena s PP". Vzniklo to patrně tím, že devon rex nebyl původně na výběr, takže "ostatní plemena s PP" byla jediná správná volba.

Znovu chci zdůraznit, že třídění a hledání je podle plemena, které si vyberete z rolovacího menu. To, co se vepisuje volným textem a co se zobrazuje v přehledech, může být opravdu cokoliv - je jen na vašem kočičákovi, jak se chce prezentovat Smile

(tj. do volného textu můžete vepsat např. briťule, když jí tak říkáte, ale zařazena mezi britské kočky bude jedině tím, že se v rolovacím menu u plemen vybere "britská")
_________________
Filip (Lilly a Charlie)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Filip
Webmaster


Založen: 28.01.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 3. 2008 9:28:47
Odpovědět s citátem

vetka.M napsal:
a já nenajdu Želvinu mezi bez PP, psané má plemeno domácí

Kočičí slečna jménem Želva Viola má v rolovacím menu pro výběr plemena zvoleno "neuvedeno", takže se v žádném výběru nevyskytuje.
_________________
Filip (Lilly a Charlie)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: Vyhledání ve Zlaté knize
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 3. 2008 15:57:35
Odpovědět s citátem

Filip napsal:
tatiana napsal:
No můj Claudius je devon rex-a když zadám do vyhledávače plemen "devon rex", tak to ukazuje, že tady na MK žádný není-a je-můj Claudius. Hledám-li podle jména, tak ho najdu.

Kontroloval jsem to a Claudius má vyplněno (v nastavení) jako plemeno "ostatní plemena s PP". Vzniklo to patrně tím, že devon rex nebyl původně na výběr, takže "ostatní plemena s PP" byla jediná správná volba.

Znovu chci zdůraznit, že třídění a hledání je podle plemena, které si vyberete z rolovacího menu. To, co se vepisuje volným textem a co se zobrazuje v přehledech, může být opravdu cokoliv - je jen na vašem kočičákovi, jak se chce prezentovat Smile

(tj. do volného textu můžete vepsat např. briťule, když jí tak říkáte, ale zařazena mezi britské kočky bude jedině tím, že se v rolovacím menu u plemen vybere "britská")


Díky za info, už jsem to napravila a můj klouček se pod devon rexem ukáže Wink
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
kockodan



Založen: 26.02.2007
Příspěvky: 204
Bydliště: Praha - Petrovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 7. 2008 13:49:52
Odpovědět s citátem

Ahoj, jeste mne napadlo, slo by jeste upravit burmilly? Jsme tu myslim 2 ve Zlate knize, jako burmilly. Ve vyhledavani v albu je jiz pocesteny nazev - "burmila". Takze se stejne burmillky musi hledat jako "ostatni s PP". Ja bych byla pro nazev burmilla, pridat jen jedno L. Ale mozna by bylo do budoucna uzitecne, pokud se v cestine mezi chovateli rozsiri nazev burmila s jednym L, aby vyhledavani na burmilla naslo i burmila. Teda jestli to technicky jde. Katka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Filip
Webmaster


Založen: 28.01.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha

Předmět: Burmilla
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 7. 2008 21:59:06
Odpovědět s citátem

kockodan napsal:
... aby vyhledavani na burmilla naslo i burmila. Teda jestli to technicky jde...

Klasické vyhledávání ve Zlaté knize není zatím zprovozněno. Pokud se jedná o "filtrování" zobrazení obsahu Zlaté knihy, to probíhá na základě uživatelem zvoleného plemena (v nastavení stránky kolonka "plemeno pro statistiky"). Pokud je zde zvoleno "burmila", zobrazí se kočka jako "burmila". Pokud je tam zvoleno "ostatní s PP", zobrazí se kočka jen mezi "ostatními s PP", ať bude mít napsáno v kolonce "plemeno" cokoliv - třeba burmilla nebo burmila.

Je tedy jen na Vás, jestli se rozhodnete burmillu zařadit mezi burmily Smile Burmilla (se 2 L) může být přitom stále uvedeno jako plemeno.
_________________
Filip (Lilly a Charlie)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
kockodan



Založen: 26.02.2007
Příspěvky: 204
Bydliště: Praha - Petrovice

Předmět: Re: Burmilla
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2008 9:52:49
Odpovědět s citátem

Filip napsal:
kockodan napsal:
... aby vyhledavani na burmilla naslo i burmila. Teda jestli to technicky jde...

Klasické vyhledávání ve Zlaté knize není zatím zprovozněno. Pokud se jedná o "filtrování" zobrazení obsahu Zlaté knihy, to probíhá na základě uživatelem zvoleného plemena (v nastavení stránky kolonka "plemeno pro statistiky"). Pokud je zde zvoleno "burmila", zobrazí se kočka jako "burmila". Pokud je tam zvoleno "ostatní s PP", zobrazí se kočka jen mezi "ostatními s PP", ať bude mít napsáno v kolonce "plemeno" cokoliv - třeba burmilla nebo burmila.

Je tedy jen na Vás, jestli se rozhodnete burmillu zařadit mezi burmily Smile Burmilla (se 2 L) může být přitom stále uvedeno jako plemeno.


Ja nevim, jestli jsem to "z hlavy" nenapsala spatna, takze to napisu soucasne s tim, co delam Smile.
Kdyz jdu do Zlate knihy, do Obsah knihy, vyberu z rolovatka "burmila" .
Vyjede mi "Vyberu neodpovida zadna stranka". Ja ale vim, ze minimalne 2 burmillky tady jsou - ale maji zadano ve Zlate knize plemeno burmiLLa a protoze je v rolovatku burmiLa, tak se nenajdou. Tak musim hledat podle Ostatni plemena s PP. Tak jsem myslela, aby se to sjednotilo, kdyz je v tom osobnim listu ve ZK burmilla, tak aby se prepsalo rolovatko na burmilla, pak se mely najit? Nebo ne? (nebo aby vyber burmila fungoval i na burmilla).

----------

Aha, uz to chapu, mrkla jsem jsem primo na svuj list do Zlate knihy Smile
takze jdu prepsat Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Chillhousová



Založen: 05.01.2007
Příspěvky: 65
Bydliště: jižní čechy

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 7. 2008 20:32:49
Odpovědět s citátem

nevím, kde může být chyba, mě "vyjíždí" dvě...
http://www.modrykocour.cz/golden-obsah.php?sort=abc&breed=26
_________________
Chillhousovi
Jedna kočka nevyhnutelně vede k další. (E.Hemingway)
Stáváš se navždy odpovědným za to, co jsi k sobě připoutal. (Exupéry)

http://www.modrykocour.cz/golden-kocour.php?id=1026
http://www.modrykocour.cz/golden-kocour.php?id=1404
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 7. 2008 22:05:58
Odpovědět s citátem

Mě se taky objeví dvě. V rolovátku je burmila a po jejím zadání vyjedou dvě. Jedna má u sebe uvedeno burmila a druhá burmilla. Takže to asi nebude ten důvod. Pak je ještě jedna v ostatních s PP a ta má uvedeno burmilla. Tak nevím proč to tak je, ale najdu je všechny tři. Nevím kde by mohla být chyba u vás.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
kockodan



Založen: 26.02.2007
Příspěvky: 204
Bydliště: Praha - Petrovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 7. 2008 10:10:24
Odpovědět s citátem

Betty napsal:
Mě se taky objeví dvě. V rolovátku je burmila a po jejím zadání vyjedou dvě. Jedna má u sebe uvedeno burmila a druhá burmilla. Takže to asi nebude ten důvod. Pak je ještě jedna v ostatních s PP a ta má uvedeno burmilla. Tak nevím proč to tak je, ale najdu je všechny tři. Nevím kde by mohla být chyba u vás.


Asi uz aktualni stav neodpovida tomu, co jsem zadavala ja pri vyhledavani. Asi si pozmenili lidicky nazvy pro vyhledavni ve Zlate knize ve svem profilu jako ja na burmila, jak psal Filip - pak to vyjede burmilly i burmily.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (53x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (26x)
3
Britská krátkosrstá kočka (24x)
4
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (22x)
5
Mňoukání a štěkání (22x)
6
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (20x)
7
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (18x)
8
Mrouskání kočky (říje) (18x)
9
Kočičí jména (17x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top