Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Jak velká porce syrového masa?


Jdi na stránku 1, 2  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
terez4



Založen: 29.06.2007
Příspěvky: 120

Předmět: Jak velká porce syrového masa?
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 1. 2008 15:19:49
Odpovědět s citátem

Chtěla jsem se zeptat, jak velké porce syrového masa dáváte? Orientovat se podle chuti našich kočičáků moc nejde, protože oni by žrali, dokud by nepraskli...(zkusili jsme to s granulemi, nechat je volně kdispozici- kocour sežral asi 200g na posezení...)Krmíme teď pouze granulemi- 3x denně po 25g na kočku, tak pokud bych chtěla místo jedné dávky dát maso, tak kolik asi gramů- tak 50g?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Jak velká porce syrového masa?
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 1. 2008 15:24:28
Odpovědět s citátem

terez4 napsal:
Chtěla jsem se zeptat, jak velké porce syrového masa dáváte? Orientovat se podle chuti našich kočičáků moc nejde, protože oni by žrali, dokud by nepraskli...(zkusili jsme to s granulemi, nechat je volně kdispozici- kocour sežral asi 200g na posezení...)Krmíme teď pouze granulemi- 3x denně po 25g na kočku, tak pokud bych chtěla místo jedné dávky dát maso, tak kolik asi gramů- tak 50g?

Moje kamarádka říká že dává porce asi tak velké jako 1-2 myši tedy asi polévkovou lžíci což bude přibližně těch 50g.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
sumerian



Založen: 24.01.2008
Příspěvky: 15
Bydliště: GB

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 1. 2008 16:56:17
Odpovědět s citátem

To je zajímavý dotaz. Taky jsem hloubal... Jestliže krmná dávka granulí je průměrně 100g na den, pak tedy kolik gramů kuřecího masa by mělo koččce stačit? Stejná gramáž, více, méně....
_________________
Super Ńasual Dating
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 1. 2008 18:06:54
Odpovědět s citátem

sumerian napsal:
To je zajímavý dotaz. Taky jsem hloubal... Jestliže krmná dávka granulí je průměrně 100g na den, pak tedy kolik gramů kuřecího masa by mělo koččce stačit? Stejná gramáž, více, méně....
maso dávám svým čičinkám jaho mlsek,50-60g na porci,mají stále k dispozici granule,pokud by maso bylo jako jediné krmení, porce by podle mne musela být podána několikrát denně+ vitamínové doplňky





Beta+Barunka a Matěj
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Syrové hovězí srdce
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 1. 2008 18:29:42
Odpovědět s citátem

Chci se zeptat, zda dáváte někdo svým kočinám syrové hovězí srdce nebo jiné hovězí vnitřnosti (ledvinky, drštky). Já koupila srdce psovi, a kocouř se mohl zbláznit. Tak jsem mu dala do misky slušnou dávku-ten ji přímo vdechnul, to byl fofr, jakým to snědl, že jsem se nestačila divit. Je to vhodné krmení pro kocouře?
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
J.



Založen: 18.11.2007
Příspěvky: 44

Předmět: Re: Jak velká porce syrového masa?
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 3. 2008 15:20:02
Odpovědět s citátem

Arrow U nás probíhá krmení syrovým masem pravidelně každý večer :

- uvelebím se hezky u TV Cool a krájím buď hovězí, kuřecí, krůtí (a někdy i vepřové Embarassed ) maso na prkýnku na drobné kostičky a jak kočeny přicházejí, berou si podle chuti ... a ano - množství přibližně odpovídá velikosti "jedné myšky" Smile. V naší smečce jsou ale 4 kocouři, kteří snědí i více - jedí vícekrát v průběhu večera - tedy až "tři myšky" Wink... Maso jim tudíž neodměřuji, alébrž si sami určí, kolik chtějí ... a obézní Exclamation nejsou, mají totiž dost pohybu venku ...

(S podáváním vnitřností zkušenosti nemám Rolling Eyes .)
_________________
J. a její společenstvo ...
mňau!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
vetka.M



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 125
Bydliště: Kuřim

Předmět: Re: Jak velká porce syrového masa?
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 3. 2008 9:30:55
Odpovědět s citátem

j. napsal:
Arrow U nás probíhá krmení syrovým masem pravidelně každý večer :

- uvelebím se hezky u TV Cool a krájím buď hovězí, kuřecí, krůtí (a někdy i vepřové Embarassed ) maso na prkýnku na drobné kostičky a jak kočeny přicházejí, berou si podle chuti ... a ano - množství přibližně odpovídá velikosti "jedné myšky" Smile. V naší smečce jsou ale 4 kocouři, kteří snědí i více - jedí vícekrát v průběhu večera - tedy až "tři myšky" Wink... Maso jim tudíž neodměřuji, alébrž si sami určí, kolik chtějí ... a obézní Exclamation nejsou, mají totiž dost pohybu venku ...

(S podáváním vnitřností zkušenosti nemám Rolling Eyes .)


U nás je to jednoznačně podle obliby toho kterého masa. Vanilka nad hovězím ohrne nos, to prostě žrát nebude, krůtí milostivě olíže a zblajzne tak za hoďku, když už je fakt hlad, ale maximálně onu pověstnou polévkovou lžíci=myš, kuřecí cokoliv (svalovinu, srdce, žaludky) sní hned, ale odvařená z něho není, zas jen tu lžíci, rybu miluje, ale tak jednou do týdne (cca půlku filé kostky) a utlouct by se mohla po vepřovým (bohužel vyžaduje mražení aspoň 7 měsíců-pro jistotu, takže si nedělám velké zásoby). V sobotu měly obě holky narozeniny, tak jsem jim dopřála vepřové srdce a to byl mazec. Nikdy jsem neviděla, že by Vanďa zblajzla tolik masa naráz (aspoň dvě vrchovaté lžíce) a ještě šla překontrolovat Želvuščinu misku - neměla nejmenší naději něco najít - Želvina zblajzne všechno, je to normální popelnice, nezkoušela jsem, kolik se toho do ní vejde, protože maso ještě neodmítla, i když už se valila jako slon a nestojím o poblitý koberec a průjem Rolling Eyes Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 3. 2008 13:26:28
Odpovědět s citátem

Naše Betty maso miluje. Nejraději má syrové hovězí, kuřecí, krůtu i rybu. Taky jí dávám pěčené nebo vařené kuře nebo hovězí. To jí taky chutná. Hovězí srdce zblajzne pořádný kus. Někde jsem četla, že je pro kočky moc dobré na zuby, protože ho musí žvýkat. Takže se má dávat v kuse. Větinu stravy (granule, konzervy a kapsičky) kousat totiž nemusejí. Jinak dávám i kuřecí srdce, ty má taky moc ráda. Zkusila jsem dát i drůbeží játra, ale měla po nich průjem, tak už je nedávám. Vnitřnosti jsou vhodné, protože obsahují spoustu důležitých vitamínů, ale nemají se dávat moc často.Dobrou chuť kočenky
Vaše Betty
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Veverka



Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 59
Bydliště: Polička a Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 4. 2008 16:36:15
Odpovědět s citátem

Ahoj, my máme 8 měsíční kotě a tak 4x týdně dáváme bu´dto přemražená hovězí srdcem vepřové sleziny a nebo máme v mrazáku také nabalíčkovanou směs z vařených kuřecích srdcí, žaludků, rýže a fazolových lusků. Všechny varianty má moc rád. a velikosti? dáváme dávku (máme to balené v mrazáku v pytlíkách)velikostně jak kdyby do pytlíku dal člověk třeba menší švestku Surprised))) prostě tak, aby to snědl najednou a nezbylo v misce
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
anicka



Založen: 03.05.2008
Příspěvky: 7

Předmět: Tři procenta...
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 5. 2008 18:27:50
Odpovědět s citátem

Na mé oblíbené e-mailové konferenci, která sdružuje převážně chovatele koček krmící výhradně syrovou stravou, se doporučuje dávka syrového masa vážící tři procenta hmotnosti kočky.

Pro mou starší kočku je to zcela vyhovující porce, kotě bez problémů denně zblajzne dvojnásobek. A pro kočku, která má tři a půl kila, pak skutečně půlka denní dávky vyjde na těch 50-60 gramů.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: Re: Tři procenta...
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 6. 2008 14:37:57
Odpovědět s citátem

Když se mluví o tom přemražování masa, jak dlouho má být v mrazáku? Jediný údaj tady byl, že u vepřového raději až 7 měsíců, co jiné druhy? Jak dlouho mrazíte?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Bedrunka



Založen: 13.01.2008
Příspěvky: 40

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 6. 2008 15:03:45
Odpovědět s citátem

Vyčetla jsem v knížkách , že alespoň tři dny . Tak to tak dělám a je vše ok Very Happy .
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 6. 2008 15:08:33
Odpovědět s citátem

Bedrunka napsal:
Vyčetla jsem v knížkách , že alespoň tři dny . Tak to tak dělám a je vše ok Very Happy .

No tak to by šlo Smile Já jsem počítala, že nakoupím vždycky jednorázově, když dělám v Globusu velký nákup, mají tam krásné maso pro lidi, takže i pro kočičky Very Happy Jen mě vyděsilo těch citovaných 7 měsíců u toho vepřového. Stejně vepřové kupovat nehodlám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Bedrunka



Založen: 13.01.2008
Příspěvky: 40

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 6. 2008 15:18:41
Odpovědět s citátem

Alamka napsal:
Bedrunka napsal:
Vyčetla jsem v knížkách , že alespoň tři dny . Tak to tak dělám a je vše ok Very Happy .

No tak to by šlo Smile Já jsem počítala, že nakoupím vždycky jednorázově, když dělám v Globusu velký nákup, mají tam krásné maso pro lidi, takže i pro kočičky Very Happy Jen mě vyděsilo těch citovaných 7 měsíců u toho vepřového. Stejně vepřové kupovat nehodlám.


Já taky vepřové nadávám vůbec , jen kuřecí , krůtí , hovězí a občas vařenou rybu . Jen manžel remcá , že mají kočičky lepší výbjer a víc šuplíků v mrazáku než my Laughing .
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 6. 2008 15:53:38
Odpovědět s citátem

Bedrunka napsal:

Já taky vepřové nadávám vůbec , jen kuřecí , krůtí , hovězí a občas vařenou rybu . Jen manžel remcá , že mají kočičky lepší výbjer a víc šuplíků v mrazáku než my Laughing .


A kdo mu brání, aby si taky chroustnul granulek? Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 6. 2008 16:17:34
Odpovědět s citátem

A kdo mu brání, aby si taky chroustnul granulek? Very Happy[/quote]



Docela bych chtěla vidět jak by na to reagovat, kdyby jste mu to řekla.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Bedrunka



Založen: 13.01.2008
Příspěvky: 40

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 6. 2008 16:25:50
Odpovědět s citátem

Betty napsal:
A kdo mu brání, aby si taky chroustnul granulek? Very Happy




Docela bych chtěla vidět jak by na to reagovat, kdyby jste mu to řekla.[/quote]

Můj manžel určitě v pohodě Very Happy , on stejně jenom remcá ze srandy , protože ví , že ty moje zlatíčka vždy začnu hned bránit a tak je urejpanj Laughing . Hlavně když my nemáme a kočičky mají stále plno Embarassed Laughing .
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
anicka



Založen: 03.05.2008
Příspěvky: 7

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 6. 2008 18:26:54
Odpovědět s citátem

[quote="Bedrunka"]
Betty napsal:
A kdo mu brání, aby si taky chroustnul granulek? Very Happy


Však proč ne, u nás už jím taky kočičí granulky jenom já Smile A jsou lepší než většina chipsů Smile

Nenačaté odnesu do útulku, ale co s těmi načatými, to na mou duši nevím... kocour to nejí z vlastní vůle a kočce jsem to v tomhle vedru zakázala. Možná, že by některé návštěvy ani nic nepoznaly Smile

Krmím z velké části syrovým masem, ale vepřové jsem si taky ještě netroufla. Sice se u nás ta praštěná choroba naposledy objevila tak před pěti lety u pár kusů prasat, ale jeden nikdy neví... Strašně závidím kočkařům z Austrálie, kteří se nikdy neopomenou vytahovat, že tam takové nemoci nemají - ono by se na tom dost ušetřilo.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 6. 2008 5:53:30
Odpovědět s citátem

anicka napsal:
Strašně závidím kočkařům z Austrálie, kteří se nikdy neopomenou vytahovat, že tam takové nemoci nemají - ono by se na tom dost ušetřilo.


Já bych jim zase tolik nezáviděla ... maj tam zase spoustu jedovatý havěti, která jim vleze všude i do domu, což zrovna taky není zrovna bezpečný Wink
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Pavlinaa



Založen: 24.07.2008
Příspěvky: 17
Bydliště: Francie

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 7. 2008 12:58:36
Odpovědět s citátem

Moji kočičáci nechtějí syrové maso moc žrát Rolling Eyes Jediné, co snědí syrové je filé. Zkoušela jsem hovězí srdce, sardinky a i lososa a všechno jsem to vždycky musela vyhodit, radši celý den hladověly, než aby to snědly. Jsou to mlsný potvory Rolling Eyes Nechápu, jak jim můžou chutnat víc suchý granule, než kousek dobrého masa Confused Když nechtěli syrové, tak jsem to zkoušela i uvařit, ale taky to potvory nejedly, tak nevím, jak je na to nalákat. Surprised
_________________
Pavlína
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
GreyZ



Založen: 18.01.2008
Příspěvky: 29
Bydliště: Velká Bíteš/Jihlava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 8. 2008 19:04:06
Odpovědět s citátem

U nás vede kuře a králík, ryby moc nechtějí a vařené taky ne, syrové je syrové. Sem tam koupíme i srdíčka a to mají za odměnu. Jinak mají celý den vodu a granule.
_________________
GreyZ + Nikinek + Štulinka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Samuel



Založen: 27.09.2008
Příspěvky: 46

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 1. 2009 13:08:13
Odpovědět s citátem

zdravím Smile

mám asi takový blbý dotaz Embarassed ale zajímalo by mě, jak zpracujete ty vnitřnosti?? Protože když jsem bydlela ještě s našima, tak když vařili psovi, tak to všemožně okrajovali, ale já v tý době vždycky někam zmizla, protože vaření a ten puch jsem nesnesla.. Tak by mě zajímalo, jak je to u kočiček a podávání srdíček, jatýrek a tak???

Předem děkuji za odpovědi Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: Úprava vnitřností
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 1. 2009 15:47:45
Odpovědět s citátem

Já občas dávám drůbeží srdíčka. Samozřejmě je umyju, okrájím případné kousky tuku a vykukující tepny. Možná je to zbytečné, ale mě se to tam nelíbí Smile . Nakrájím je na kostičky a už se baští. Samozřejmě jsou srdíčka přemražená. Možná i krájení je zbytečné. Četla jsem, že kousání srdečního svalu je u koček dobré na zuby. Ale já to prostě dělám takto.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
hanah.cz



Založen: 27.05.2008
Příspěvky: 46
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 1. 2009 21:44:44
Odpovědět s citátem

A ještě pls dotaz - vnitřnosti dáváte syrové nebo po rozmražení uvaříte? Co je pro kočičák nejvýživnější a nejkvalitnější z vnitřností - srdce? Játra? Mají vnitřnosti pro ně vůbec nějako výživovou hodnotu nebo je to jen pochoutka? Děkuji
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 1. 2009 22:11:04
Odpovědět s citátem

hanah.cz napsal:
A ještě pls dotaz - vnitřnosti dáváte syrové nebo po rozmražení uvaříte? Co je pro kočičák nejvýživnější a nejkvalitnější z vnitřností - srdce? Játra? Mají vnitřnosti pro ně vůbec nějako výživovou hodnotu nebo je to jen pochoutka? Děkuji


Já dávám z vnitřností ta drůbeží srdíčka, jak píše Betty. Ta dávám syrová přemražená rozkrojená tak na půlečky. Někdy dávám žaludky, ty ale vařím, protože jsou hodně tuhé. A sem tam, ale opravdu málokdy, tak 2x za měsíc dávám kousek drůbežích jater, ta ovšem vařím. Naráz tak maximálně jeden dílek, jak se ta játra člení na laloky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Misankka



Založen: 22.12.2008
Příspěvky: 30

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 1. 2009 9:00:25
Odpovědět s citátem

Se syrovým masem nemám žádné zkušenosti!Nědáváme mu to,kocouř je velmi náchylní na různé nemoci a nepotřebujeme ještě leukozu ze syr. masa.

To ten náš nejí rybu Evil or Very Mad .. nevím,proč ale jen to očuchá a zase odejde.Už ani kuřecí maso nejí.Hovězí sní,ale s připomínkami.Vepřové jsme nedávali,psalo se to v knížce (ale každý říká něco jiného).Včera jsem koupila játru a dala ji na 3 dny zamrazit,tak uvidím jestli mu to bude chutnat! Idea Myslíte,že 3 dny stačí?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 1. 2009 9:04:38
Odpovědět s citátem

Leukóza nemá se syrovým masem absolutně nic společného, přenáší se přímo z kočky na kočku.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 1. 2009 16:08:14
Odpovědět s citátem

Misankka napsal:
Vepřové jsme nedávali,psalo se to v knížce (ale každý říká něco jiného).Včera jsem koupila játru a dala ji na 3 dny zamrazit,tak uvidím jestli mu to bude chutnat! Idea Myslíte,že 3 dny stačí?


Vepřové se samozřejmě nedává, jedině vařené. S játry opatrně, bývá z nich průjem, když jich sežere víc. Tři dny na přemražení masa stačí, ale zrovna játra já raději vařím.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 1. 2009 17:20:05
Odpovědět s citátem

Ta srdíčka dávám syrová. Jednou jsem dala i drůbeží játra. Bettynce moc chutnala, ale měla trošku průjem, tak je raději už nedávám. Rybu miluje a i když by se měla ryba dávat kočkám vařená, dávám jí syrovou, protože jí má nejraději. Taky má ráda uzenou makrelu. Hovězí miluje. Bohužel máme zakázané maso, kvůli vysokému obsahu bílkovin v krvi. V únoru půjdeme na kontrolu, tak to snad bude v pořádku a bude si moct dát své milované masíčko Smile
Moje druhá kočička maso nejí vůbec. Vařené, pečené ani syrové, ani rybu. Trošku sní uzené makrely a miluje Shiny catky. Dříve jedla všechny, teď už jenom tuňákové.
Ne všechny kočičky jedí maso. Dávejte mu co má rád Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 1. 2009 18:11:27
Odpovědět s citátem

Betty napsal:
Ta srdíčka dávám syrová.

Já taky Smile Jen ty žaludky vařím. Já je jím taky, ale syrové holt ne, tak se s kocourem pak podělíme Wink Když jsem mu je nakrájela syrové, tahal kousky sem tam a moc mu to nejelo. Játra taky máme rádi oba Smile Ale jak říkám, dostane jen kousek vařených. Bobkiše jsou pak sice měkké a vláčné:D , ale není to blivajz.
Rybu nejí. Vařené filé očichal a nechal být. Shiny Catky jsme zkoušeli, skoro je nežere. Koupila jsem je, protože to lidi dost chválí, ale on je žere spíše z nouze, když mu nic jiného nedám. Prostě nejlepší je maso. když ho krájím na prkénku na lince, vyskočí si na stůl a kontroluje, jestli to dělám dobře. A jak vezmu misku do ruky a nesu ji, skočí a mete, aby tam byl dřív Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku 1, 2  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (34x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (33x)
3
Debakl (21x)
4
HCM u koček - program PawPeds (21x)
5
Zlomek vteřiny (21x)
6
Byl jsem hubenej a mrňavej (20x)
7
Kočky a vepřové maso - jak je to ... (19x)
8
Deníček stříbrné šelmy – 6. část (17x)
9
Na domácí frontě klid? (16x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top