Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Boji se nas


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Vendy



Založen: 11.11.2007
Příspěvky: 36

Předmět: Boji se nas
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 8. 2008 8:07:03
Odpovědět s citátem

Nas kocourek byl pred 2 dny na kastraci a ocividne jeste neni uplne v poradku. Celou dobu polehava a ma primhourene oci, nechce si ani hrat s kocickou. Toto mne netrapi, protoze kocicka uz kastrovana je, tak vim, ze ji to trvalo par dnu, nez se zase dala uplne do poradku. Co mne mrzi a zarazi je, ze kocourek na sebe neda sahnout a jenom pri naznaku pohlazeni uz utika jinam. Je mi to moc lito a mam spatny pocit z toho, ze jsme mu ublizili a on uz ted k nam nema duveru. Doufam, ze se to casem zase spravi (teda pokud mozno, co nejdrive, az ho to prestane bolet), ale i tak se trochu bojim, ze uz k nam nenabyde takovou duveru, jako mel drive.............Mate prosim vas nekdo s timto chovanim zkusenosti?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kockodan



Založen: 26.02.2007
Příspěvky: 204
Bydliště: Praha - Petrovice

Předmět: Re: Boji se nas
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 8. 2008 9:39:53
Odpovědět s citátem

Vendy napsal:
Nas kocourek byl pred 2 dny na kastraci a ocividne jeste neni uplne v poradku. Celou dobu polehava a ma primhourene oci, nechce si ani hrat s kocickou. Toto mne netrapi, protoze kocicka uz kastrovana je, tak vim, ze ji to trvalo par dnu, nez se zase dala uplne do poradku. Co mne mrzi a zarazi je, ze kocourek na sebe neda sahnout a jenom pri naznaku pohlazeni uz utika jinam. Je mi to moc lito a mam spatny pocit z toho, ze jsme mu ublizili a on uz ted k nam nema duveru. Doufam, ze se to casem zase spravi (teda pokud mozno, co nejdrive, az ho to prestane bolet), ale i tak se trochu bojim, ze uz k nam nenabyde takovou duveru, jako mel drive.............Mate prosim vas nekdo s timto chovanim zkusenosti?

Vendy mozna je jeste mimo, nas kocour byl jak sileny, vubec nas nepoznaval a bal se nas. Je to tu cele v diskuzi, zkuste zadat kastrace, paskal.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Boji se nas
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 8. 2008 9:46:53
Odpovědět s citátem

No u kocourků je kastrace relativně snadný zákrok a většina zvládá kastraci dobře a dá se i tvrdit, že během 24-48 hodin se dají dohromady, že na nich člověk ani nepozná, že byli na operaci.

Je možné, že pro něj byla narkoza zatěžující, tak se z toho ještě vzpamatovává, ale pokud by to pokračovalo ještě další dny, zvážila bych návštěvu u veta, zda nemá tohle chování příčinu třeba v zánětu.

Určitě bych ale nepodléhala domněnce, že k Vám nemá důvěru a že jste mu ublížili. Takhle myslím na to nelze nahlížet. Jen se necítí nejspíš fyzicky v pořádku.

Držím palce, aby se kocourek brzy vrátil do pohody.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 8. 2008 10:05:52
Odpovědět s citátem

Naše Betty se chovala po kasraci stejně.Vůbec jsem na ní nemohla sáhnout. Vrčela a syčela na mě až jsem z ní měla strach. Přesně jsem si dávala za vinu, co jsem jí to udělala, že se na mě zlobí a už nikdy mě nebude mít ráda. U nás to trvalo sice jenom jeden den, ale bylo to hrozné. Takže naprosto chápu jak se cítíte. Nakonec jsem si myslela, že to bylo kvůli očím. Měla je z narkózy rozkapané kapičkama a to se pak špatně vidí. Takže jsem si říkala, jestli to nebylo tím. Prostě nás nepoznávala. Držím vám palce ať se z toho kocourek brzo dostane a je jako dřív.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Vendy



Založen: 11.11.2007
Příspěvky: 36

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 8. 2008 9:28:22
Odpovědět s citátem

Dekuji vsem za povzbuzeni. Meli jste pravdu a byl to na stesti jen plany
poplach, kocourek se uz zase mazli a evidentne se citi lepe Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
Fotočlánek: Muži versus kočky (15x)
2
Na co si dát pozor u krmení koček (15x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top