Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Mění Vaše kočky své návyky?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 6. 2008 12:28:53
Odpovědět s citátem

Ahoj všem, Fugo je samozřejmě živ a zdráv. viz jeho fotoalbum, kde má fotky z nové rodiny.

Jak jsem tu psala, že jsme zkoušeli ten Feliway, tak ten už je prázdný a nový jsem nekupovala. Náplň při neustálem provozu vydržela ani ne měsíc. No a kupovat každý měsíc za 500 náplň je docela dost. Používáme ještě bachovu terapii, takže nový feliway jsem nekupovala a zkusím zjistit, zda vůbec pomáhal ten Feliway či bachovky. Domiš se sice plandavých věcí a návtěv bojí pořád, ale je takový hravější. Takže ten Feliway a bachovka na ten strach také nezabrali. No paní Žertová mi napsala, že ten strach nemáme řešit, pokud se to nezačne nějak vícle stupňovat či se třeba nepřidá něco nového k tomu. Jinak je vše v naprostém pořádku.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 8. 2008 14:14:03
Odpovědět s citátem

Ahoj, tak pro ty co toto téma zajímá. Jak už jsem psala Feliway jsme už nekupovali, ale zdá se, že na Mikiho působí spíš ta bachovka. Hraje si stejně, takže si myslím, že to ani tak nebylo tím Feliwayem jako spíš tou bachovou terapií. Tu dáváme pořád. Je teď takový jak vyměněný - pořád si hraje, aportuje, ráno se honíme po bytě a on lítá a řve u toho jak tygr Very Happy . Taky se hrozně moc mazlí, mnohem víc než dřív.
No a jinak pokrok ve strachu z plandavých věcí - už se nebojí když nesu ponožky, triko, no prostě menší věci. Bojí se třeba povlaků na postele, prostěradla a abnormálně záclony. Jinak ostatního už ne. Dokonce ani nezdrhá když naklepávám polštáře a peřiny - jindy mizel jen mě viděl, že se blížim k posteli. Tak buď si uvědomil, že se nemá čeho bát, nebo zabírají ty kapičky.
Návštěv se bojí pořád stejně, ale třeba minulý týden u nás byli naši a on spal na šplhadle a asi tak tvrdě, že je neslyšel. Pak už neměla kam utéct, tak jen ležel přikrčený na polici a pozoroval. Mamka mu přinesla trávu z chalupy a když viděl tu trávu kterou miluje, tak byl strach pryč. Bral si od ní z ruky, od táty taky. Nechal se v klidu pohladit a pak si nabrousil drapáky a zůstal už normálně vylezlý. Tak jedině ho zkusit takhle uplácet Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (66x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (43x)
3
Voliéra pro kočky z kočičího pohledu (28x)
4
Kočičí jména (27x)
5
Vyhlášení NEJ fotky listopadu 2023 (23x)
6
PKD - polycystická choroba ledvin (22x)
7
Jak se naučit vybírat mýtné (21x)
8
Třicátá pátá Poznávačka vyhlášena (20x)
9
Somálská kočka (20x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top