Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Jakým způsobem Vás Váš kocouř budí?


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  

Jakým způsobem Vás Váš kocouř budí?
Hlasovým projevem - Mňoukáním, zpěvem, nadáváním a j.
23%
 23%  [ 13 ]
Fyzickým "násilím" - Lovení končetin či zkoumáním naší hlavy
21%
 21%  [ 12 ]
Psychickým "nátlakem" - Vyluzováním rachotu po bytě či ničením hmotného majetku
14%
 14%  [ 8 ]
Postupně vyzkouší všechny možnosti...
21%
 21%  [ 12 ]
NÁŠ kocouř nás nechává spát jak dlouho chceme!
19%
 19%  [ 11 ]
Celkem hlasů : 56

Autor Zpráva
Roni



Založen: 22.03.2007
Příspěvky: 36
Bydliště: Brno

Předmět: Jakým způsobem Vás Váš kocouř budí?
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 2. 2008 21:37:05
Odpovědět s citátem

Máme kocouře dva.
První - šestiletý kocour Mikuláš- ráno přijde a začne hlasitě, táhle zpívat u okna postupně zesilujícím hlasem, eventuelně drnkat na silonové lanko od žaluzie. Je to patrně umělecky založený kocouř... Cool
Sedmiměsíční kočička Floppy taky brnká - jenže o můj nos - nebo mě lechtá vousky na tváři.Když konečně rozlepím víčka, první, co vidím je pohled dvou obrovských tmavých kulatých očí, hlubokých jak tůně, v bílém andělském obličejíčku... Rolling Eyes
Když ovšem nereaguju, andělíček se změní v čertíka a postupně začne shazovat na zem cokoli jí přijde pod packu. Hluboké, duté rány všechny dvounožce v bytě zaručeně odpruží z postelí
líp, než jakýkoli katapult! Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
janča



Založen: 22.09.2004
Příspěvky: 313

Předmět: Re: Jakým způsobem Vás Váš kocouř budí?
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 2. 2008 7:49:33
Odpovědět s citátem

U nás naštěstí všechny 3 kočky čekají, až vstaneme sami. Někdy přijde Bertíšek, dá mně pusinku čumáčkem , přitulí se a ani se nehne,takže ve spánku se dá pokračovat. Ojediněle mě probudí důkladné hrabání v záchodku, ale to není cílené buzení.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Adéla



Založen: 07.09.2006
Příspěvky: 277
Bydliště: moravské luhy a háje :)

Předmět: Re: Jakým způsobem Vás Váš kocouř budí?
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 2. 2008 11:46:41
Odpovědět s citátem

janča napsal:
U nás naštěstí všechny 3 kočky čekají, až vstaneme sami. Někdy přijde Bertíšek, dá mně pusinku čumáčkem , přitulí se a ani se nehne,takže ve spánku se dá pokračovat. Ojediněle mě probudí důkladné hrabání v záchodku, ale to není cílené buzení.


Chybí tam vrnění, lehání si na hlavu a olizování obličeje Laughing
_________________
Adéla - KATANGO*CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Smeny



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 185
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 2. 2008 12:31:46
Odpovědět s citátem

Naše žblabuňka nás budí cca 3h před tím, než máme v plánu vstávat a to klasickým řáděním - leze na záclony (ví, že nesmí a že na ni zařvem), drbáním křesla, schazováním věcí...tak letí za dveře. Tak hoďku je klid a pak se usmyslí, že by zas ráda k nám, tak si otevře (za vydatného rachotu) a vyskočí na okno a pozoruje sýkorky. A pak už je většinou klid a čeká, až se vzbudíme. Jakmile projevíme náznak toho, že jsme vzhůru, vždy odněkud vykoukne (ten kukuč miluju...takový ten výraz už?UŽ??) a pak nám skočí do postele s předením, nechá se podrbat a spokojeně odkráčí zas někam po svých Smile Někdy má ale mazlivou a nepustí mě třeba půl hodiny z postele Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fe69



Založen: 17.08.2007
Příspěvky: 34

Předmět: Re: Jakým způsobem Vás Váš kocouř budí?
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 2. 2008 12:35:20
Odpovědět s citátem

Ve výběru pro hlasování chybí buzení mazlením Laughing

U nás se zásadně 5 minut před zazvoněním budíku do postele dostaví 3 kočky z 5ti - vždy se dostaví Barunka s Leonkem u hlavy, ti se střídají ve šlapání po krku a vlasech s důkladným mytím obličeje. Jejich úsilí pozoruje a kontroluje třetí účastník budíčku uvelebený na břiše či žebrech - v tomhle se střídá Felicita se Sendynkou. Dikoušek se buzením neobtěžuje, ten rovnou běží k lednici, aby byl první ve frontě na snídani Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
J.



Založen: 18.11.2007
Příspěvky: 44

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 2. 2008 14:32:56
Odpovědět s citátem

Naše kočenky jsou bezvadné Smile ... když jdu spát pozdě, buď už na mě v posteli čekají ti "stálí" anebo přijdou, jakmile jdu na kutě do půlnoci - což je Nosáč, Modrýs a Bobiš. Ti ostatní přicházejí spíš sporadicky. Většinou obsadí jiná místa v ložnici, takže jeden spí v košíku, další na okenním parapetu nebo na předložce u postele, na taburetu ... a během noci se různě přemisťují, odchází pryč, aby se třeba pak vrátili do postele ... Ale postel je dvojitá, takže o nich někdy ani nevím Smile ... Jen někdy k ránu přichází Majda, uvelebí se na mě, a zapne jemně dieslový motůrek - anebo si nelehne a namísto toho si na mě zašlape ... pěkně soustředěně ... pravá, levá - pravá, levá ... A pak (opět jen někdy) se na mě postaví stylem karlovarskýho kamzíka Nosáč, zapíchne do mě přední nohy Confused a čeká ... a když nereaguju, vynutí si tlapkou hlazení ... a hezky pořád dokola ... přestanu - a škrb, pohladím, přestanu ... a zas škrb, a nebere to konce Wink Zvláštní je, že mi to ani moc nevadí, spíš mě to pokaždé spolehlivě pobaví a zahřeje tak nějak u srdíčka Embarassed ... A pak už vycítí i ostatní, že jsem polovzbuzená, tak se přicházejí nedočkavě přivítat ... ale to už je ráno, a tyto každodenní zdravice od všech jsou pak nejpříjemnější Embarassed !!!
_________________
J. a její společenstvo ...
mňau!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Frantiska



Založen: 06.12.2007
Příspěvky: 97
Bydliště: Praha 4 / Uherske Hradiste

Předmět: Re: Jakým způsobem Vás Váš kocouř budí?
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 2. 2008 14:41:27
Odpovědět s citátem

Me kluci budi uz od 6 rano, pritele nechaji v klidu spat, ben se mi rve do oblice a ucha a vrni oprekod. Nikolka taky, a pochvili se zacne prat s mymi vlasy, nebo mi zacne okusovat kotniky. O vikendu kdyz muzu dele spat a nereaguju, tak se zacnou houpat na zaclonach nebo skrabat kozene kreslo ci moje knizky. Ale jinak jsou to zlaticka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Roni



Založen: 22.03.2007
Příspěvky: 36
Bydliště: Brno

Předmět: A jak si ty dveře otvírá????????????
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 2. 2008 17:25:45
Odpovědět s citátem

Smeny napsal:
Naše žblabuňka nás budí cca 3h před tím, než máme v plánu vstávat a to klasickým řáděním - leze na záclony (ví, že nesmí a že na ni zařvem), drbáním křesla, schazováním věcí...tak letí za dveře. Tak hoďku je klid a pak se usmyslí, že by zas ráda k nám, tak si otevře (za vydatného rachotu) a vyskočí na okno a pozoruje sýkorky. A pak už je většinou klid a čeká, až se vzbudíme. Jakmile projevíme náznak toho, že jsme vzhůru, vždy odněkud vykoukne (ten kukuč miluju...takový ten výraz už?UŽ??) a pak nám skočí do postele s předením, nechá se podrbat a spokojeně odkráčí zas někam po svých Smile Někdy má ale mazlivou a nepustí mě třeba půl hodiny z postele Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Roni



Založen: 22.03.2007
Příspěvky: 36
Bydliště: Brno

Předmět: STRAŠNĚ TI ZÁVIDÍÍÍM !!!!!!!
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 2. 2008 17:27:49
Odpovědět s citátem

j. napsal:
Naše kočenky jsou bezvadné Smile ... když jdu spát pozdě, buď už na mě v posteli čekají ti "stálí" anebo přijdou, jakmile jdu na kutě do půlnoci - což je Nosáč, Modrýs a Bobiš. Ti ostatní přicházejí spíš sporadicky. Většinou obsadí jiná místa v ložnici, takže jeden spí v košíku, další na okenním parapetu nebo na předložce u postele, na taburetu ... a během noci se různě přemisťují, odchází pryč, aby se třeba pak vrátili do postele ... Ale postel je dvojitá, takže o nich někdy ani nevím Smile ... Jen někdy k ránu přichází Majda, uvelebí se na mě, a zapne jemně dieslový motůrek - anebo si nelehne a namísto toho si na mě zašlape ... pěkně soustředěně ... pravá, levá - pravá, levá ... A pak (opět jen někdy) se na mě postaví stylem karlovarskýho kamzíka Nosáč, zapíchne do mě přední nohy Confused a čeká ... a když nereaguju, vynutí si tlapkou hlazení ... a hezky pořád dokola ... přestanu - a škrb, pohladím, přestanu ... a zas škrb, a nebere to konce Wink Zvláštní je, že mi to ani moc nevadí, spíš mě to pokaždé spolehlivě pobaví a zahřeje tak nějak u srdíčka Embarassed ... A pak už vycítí i ostatní, že jsem polovzbuzená, tak se přicházejí nedočkavě přivítat ... ale to už je ráno, a tyto každodenní zdravice od všech jsou pak nejpříjemnější Embarassed !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Roni



Založen: 22.03.2007
Příspěvky: 36
Bydliště: Brno

Předmět: nooooooo,
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 2. 2008 17:29:31
Odpovědět s citátem

Zatím vedou uvědomělí kocouřové, co nás nechávají hajat ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 2. 2008 22:08:01
Odpovědět s citátem

Mě kočky nebudí přímo, ale jakmile je ráno světlo tak se začnou víc courat po bytě, chroupat granulky a divoce hrabat v záchůdcích. Já jsem svým založením skřivánek, takže se stejně budím brzy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Escada



Založen: 05.04.2007
Příspěvky: 35
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 2. 2008 23:58:02
Odpovědět s citátem

Ahoj všem,
u Nás to probíhá tak,že nejprve zkouší povrkávání a když nic,tak si začnou hrát,nebo rachtat,jak to jde Razz
Podotýkám,že mají přístup absolutně všude,takže si za buzení můžeme sami Mad
Na druhou stranu,když moc zlobí,tak se zavřeme a žádné bušení na dveře se zatím nikdy nedělo...
Poslední dobou se stává spíše pravidlem,že mě budí permanentně celou noc... Laughing Protože si hrajou u mě v posteli,nebo mě přinejmenším zalehnou Wink
Je ale pravda ,že náš Zinucha,když nevstanu hned na budík,tak mě přesně z apět minut přijde vzbudit Smile
Silvia+kočenky
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Thunder



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

Předmět: Vstavat a mazlit!!
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 2. 2008 12:15:58
Odpovědět s citátem

Tak mne Najtulka budivala driv kdykoli se ji zachtelo...stylem "zadupu ti prsa tak hluboko kam az to pujde, uvrnim te k smrti" a kdyz jsem nereagovala..pokracovalo to stylem "mnaaaaaaaaaaaaaaau mazli me a hned!!!!!" Popripade...mi cucala krk, co kdyby se prece jen to mlicko jeste objevilo. Ted uz dala s buzenim pokoj...pocka az se vzbudim ja...to je ale okamzite u me a chce spat semnou,masiruje me,lize,vrka a mrouka (vruu,mrru,mrr mruuu),nakonec se usadli, ale pokud mozno na najnevhodnejsim miste, takze se zachvilku zmitam v paralyticke kreci, jelikoz jsem cela prelezela a drevena a brnim Very Happy Krome toho se semnou pretahuje o perinu a pokud vyhraju ja tak se vsemozne snazi cumakem pronorovat pod ni...

To ze pocka az vstanu ja je sice chvalihodne,ale jelikoz mam maleho syna, tak vstavam parkrat za noc (vratit dudlik,prikryt atd) a zase se vracim do postele s vidinou, ze budu pokracovat, kde jsem prestala. Takze u nas neresime, jestli nas kockoun budi,ale spis to, ze uz nas nenecha usnout Shocked Laughing Laughing A proc vlastne rikam nas????? Manzel by zaspal i treti svetovou, coz nase Najty moc dobre vi, takze ho obchazi oblouckem rovnou ke mne. Nastesti ale vzdy zvitezi zavesny pelisek na topeni a ja muzu zase chrupat!!! Wink Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Raika



Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 214
Bydliště: Rožnov p. Radh.

Předmět: Konec nočního klidu
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 2. 2008 14:33:01
Odpovědět s citátem

Mně nechávala Mína celé dva roky v noci spát. Vyjma mrouskání, samozřejmě - ale ani v tomto období nebyla hlučná nijak přehnaně. Já mám na smůlu strašně lehké spaní.
Poslední dobou je můj noční klid narušován dost často škrábáním na dveře, žalostným mňoukáním a drásáním prahu. Podezírám ji z tajného čtení tady na Modrém kocouřovi, patrně zjistila, že "in" je noční vzrůšo a tak mi systematicky drásá nervy. Když ji pustím do ložnice tak stejně nemůžu spát - už jak se prochází, vržou pod ní parkety, pak skočí na mou nebohou mrtvolu svými pěti kily, prochází se po mně a když se někde usadí, tak se myje tak dlouho až dřevěním a musím se pohnout. To se zas přesune Mína - a musí se umýt nanovo... Nehledě na to, že ráno je v bytě jak v chladničce, v ložnici totiž větrám, bez čerstvého "luftu" nemůžu spát.
Ale musím uznat, že občas mě nechá spát celou noc - to když už vidí, že padám na hubu a zanedbávám hraní...
_________________
Raika + Mína + Kira + Denny
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Pavlinaa



Založen: 24.07.2008
Příspěvky: 17
Bydliště: Francie

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 7. 2008 22:36:07
Odpovědět s citátem

Nás kočky budí celkem pravidelně kolem páté, šesté hodiny ráno. Začnou se nahánět po bytě a pak si jedna z nich sedne k balkonu a mňouká, že chce ven Surprised Tak se pak s manželem dohadujeme, kdo vstane z postele a pustí je Laughing Jinak někdy jsou tiché jak myšky, že o nich ani nevíme, ale to je tak párkrát do měsíce Laughing
_________________
Pavlína
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Roni



Založen: 22.03.2007
Příspěvky: 36
Bydliště: Brno

Předmět: +Floppy
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 8. 2008 14:21:07
Odpovědět s citátem

Tak naše "malá" Floppynka(roční) si na mně ráno vždycky hrála, např s mašličkou. Když ji to přestalo bavit, začala mi koukat do obličeje, pokud nebyl v dosahu, nadzvedávala mi jemně drápkama hlavu a lechtala vouskama. Samozřejmě předla jak traktor. Nyní, když se perfektně sžili s Mikulášem, pořádají ráno kočičí závody přímo přes mou postel. Naštěstí mě Mikuláš spíš obíhá - váží 4-5 kg a Floppynka 3 kila.
A to ani nemluvím o závodech nočních Laughing
Ale mě to baví...(brzo ráno nevstávám)
Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 8. 2008 16:57:25
Odpovědět s citátem

Naše Betty je zvyklá, že vstávám každý den v pět hodin. Většinou přijde už před pátou. Nejdříve jenom chodí okolo postele, hopká a strašně dupe. Potom vyskočí na postel, vyskočí na mě a zase dolů, loví mi nohy atd. A to dělá tak dlouho než vstanu a jdu jí dát konzervičku ke snídani.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Smeny



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 185
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Re: A jak si ty dveře otvírá????????????
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 8. 2008 15:08:14
Odpovědět s citátem

Roni napsal:
Smeny napsal:
Naše žblabuňka nás budí cca 3h před tím, než máme v plánu vstávat a to klasickým řáděním - leze na záclony (ví, že nesmí a že na ni zařvem), drbáním křesla, schazováním věcí...tak letí za dveře. Tak hoďku je klid a pak se usmyslí, že by zas ráda k nám, tak si otevře (za vydatného rachotu) a vyskočí na okno a pozoruje sýkorky. A pak už je většinou klid a čeká, až se vzbudíme. Jakmile projevíme náznak toho, že jsme vzhůru, vždy odněkud vykoukne (ten kukuč miluju...takový ten výraz už?UŽ??) a pak nám skočí do postele s předením, nechá se podrbat a spokojeně odkráčí zas někam po svých Smile Někdy má ale mazlivou a nepustí mě třeba půl hodiny z postele Laughing


Tak teprv teď jsem si všimla, že je to dotaz na mě...jsem ale blesk, co? Laughing No nic. Takže Gizik si dveře otvírá naprosto jednoduše - vyskočí, zavěsí se za kliku a snaží se vzepřít zadníma pacinama* tak, aby se mohla na té klice pověsit dostatečně a tím ji zmáčkla a šup, už je otevřeno Very Happy

*) To je ten šílený rachot a pak ještě, když už se dveře otevřou, tak sjede z kliky dolů, ale stále po dveřích.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kachenka



Založen: 08.10.2007
Příspěvky: 8

Předmět: Lovení končetin
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 8. 2008 20:11:59
Odpovědět s citátem

Náš Cherry má ve zvyku tak kolem 3 hodiny ranní provádět tělocvik na svém domečku u čehož dělá náležitý "kravál". Celkově bych řekla, že nás budí pouze o víkenmdech, kdy si samořejmě chceme pospat. Projevuje se hlasitým mňoukáním a když to nepomáhá, tak i fyzickým násilím... Twisted Evil
Na co si ale musíme dávat pozor celou noc jsou vystrčené nohy zpod peřiny. To jak Cherry zavětří, tak začne okamžitě lovit a nechce se pustit.
Samozřejmě už kolikrát jsme ho s manželek nakopli Embarassed , ale on se stejně nevzdává Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
janeten



Založen: 23.07.2007
Příspěvky: 2

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 8. 2008 13:56:21
Odpovědět s citátem

U nás probíhá buzení mým černým sedmikilovým kocourem následně - vyčká okamžiku, kdy se obrátím na záda a přistane mi na hrudníku divokým skokem,načež začne šlapat, otírat se o mě a jelikož se nejspíš domnívá že hned po ránu potřebuju umýt nos a různé části obličeje ujme se této role. Když byl menší šplhal po záclonách a závěsech, ale ty už ho teď neudrží Very Happy a naše 2 kočičky ty jsou rozhodně jemnější - prostě kocouř je kocouř.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 8. 2008 15:59:56
Odpovědět s citátem

Tak naši oba kocouři spí už mimo naši ložnici, protože to jde a jim to nijak nevadí. Dokud byl Adam sám, spal se mnou, ale jak k nám přibyl Claudius, časem o to přestali až tak moc stát a vystačí si kluci sami. Takže to nechávám zcela na nich, kdy půjdou spát a kde budou spát-spí pokaždé někde jinde, těch míst na spaní mají všude hafo, takže si vždy některé vyberou-někdy spí spolu, jindy každý sám.

Co máme Olívií, tak tu si beru do postele, abych ji uchránila před jejich přílišnou pozorností aspoň v noci. A Olivka je naprosté zlatíčko-sotva lehnu, stulí se mi u hlavy na své místečko-vždy stejné, nahodí motor, položí hlavičku do mé dlaně a tak obě usneme. Probouzí mě až ráno, kolem sedmé, dokonece vydržela o víkendu i do devíti, a to tím, že začně strašně nahlas vrnět. To je příjemné probuzení. Hned se pomazlinkuje a pak jdeme pustit ven psa a přivítat se s klukama. No a začíná nový den...
Pak nastává všeobecné čůrání, někdy i kakání a následně xkrát čištění kadibudky, příprava snídaně (nejdřív pro kočky, pak pro nás-manžel si každému rád "stěžuje", že u nás jsou na prvním místě kočky, pak pes a on dostane až poslední Wink ). Pak úklid po všech těchto akcích, posleze se mohu věnovat i přípravě snídaně pro nás. Kdyby to bylo opačně, máme všechny tři kočky v talířích-to si manžel vyzkoušel, takže to jeho stěžování je jen naoko a vůbec mu to nevadí. No a při naší snídani dostane svůj kousek něčeho dobrého samozřejmě i pes.

Neznám nic krásnějšího, než když se mi všichni čtyři pletou pod nohama Wink

Je to nádhera, mít zvířata v bytě, i když člověk musí víc uklízet, tak to za to rozhodně stojí.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (22x)
2
Zlomek vteřiny (16x)
3
Deníček stříbrné šelmy – 6. část (15x)
4
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (13x)
5
Byl jsem hubenej a mrňavej (12x)
6
HCM u koček - program PawPeds (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top