Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Inzerát na Sphynxe


Jdi na stránku Předchozí  1, 2

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  

Je nemocný?
ano
83%
 83%  [ 10 ]
ne
16%
 16%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 12

Autor Zpráva
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 8. 2008 17:02:29
Odpovědět s citátem

Chápu Vás, jen je to pak trochu zmatečné Smile

Když jsem na internetu hledala nevýhody čipů, našla jsem toto:

Co se týče kompatibility čipů a čteček, tak v Evropě jsou jednotlivé typy čipů a čteček kompatiblní, takže čtečky přečtou všechny typy čipů. Bude-li někdo chtít cestovat po EU se psem, ale i s kočkou nebo fretkou, bude muset mít po červenci 2012 zvíře označené elektronickým čipem. Ten musí splňovat normu ISO 11784, popř. ISO 11785.

Naopak neýhodou tetování bývá (časem) špatná čitelnost.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
GrufikovaM



Založen: 18.08.2008
Příspěvky: 29
Bydliště: Hodonín

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 8. 2008 17:34:56
Odpovědět s citátem

Silvie OK napsal:
Chápu Vás, jen je to pak trochu zmatečné Smile

Když jsem na internetu hledala nevýhody čipů, našla jsem toto:

Co se týče kompatibility čipů a čteček, tak v Evropě jsou jednotlivé typy čipů a čteček kompatiblní, takže čtečky přečtou všechny typy čipů. Bude-li někdo chtít cestovat po EU se psem, ale i s kočkou nebo fretkou, bude muset mít po červenci 2012 zvíře označené elektronickým čipem. Ten musí splňovat normu ISO 11784, popř. ISO 11785.

Naopak neýhodou tetování bývá (časem) špatná čitelnost.


Právě o tom to problému tam hovořily.Já jsem zatím neměla problém s fenkou co se týká čipu ta hlídá mě ne ja ji.A můžu se na ni spolehnout,že mi neuteče.Neví co je vodítko.Ale kočka není pes.A stratit moje zlatíčko
asi bych měla infarkt.A k chybě stačí malinká nepozornost.
Ještě to zvážím a dám vám vědět jak jsem se rozhodla.
Zároveň ,ale děkuju za upozornění ,že se může tetování rozmazat.
A pak je k ničemu.Tak důkladně jsem nad tím nepřemýšlela.Díky
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 8. 2008 17:49:32
Odpovědět s citátem

Já bych řekla že nekompaktibilnost čipů se týká jen starších typů a taky je to oblíbená výmluva odpůrců čipování. Teď už se používají pouze čipy podle evropských norem. Problém vidím spíš v tom, že někdy nálezce psa nebo kočky po čipu vůbec nepátrá.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
vetka.M



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 125
Bydliště: Kuřim

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 8. 2008 18:41:26
Odpovědět s citátem

určitě jste myslela reporáž o krysařkovi Baronovi...na stránkách Národního registru o něm vyšel článek už dřív : http://www.narodniregistr.cz/novinky.php?id=27 když si článek přečtete, tak zjistíte, že se útulek ani nepokoušel zjistit, jestli má pes čip..v současné době musí být jakýkoli čip čitelný jakoukoli čtečkou...je na to příslušná norma
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: Re: čip
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 8. 2008 4:24:14
Odpovědět s citátem

Já bych řekla, že ona reportáž (také jsem ji viděla) se snažila poukázat na to, že spíš některé útulky nejsou ochotní si ty správné čtečky koupit. Můj vet mně jednou říkal, že jeden z nejhorších úkonů, které dělá je tetování štěňat, že mu to přijde hrozně bolestivé. Říkáte, že máte kocourka jako miminko a chcete mu způsobit takovou bolest. Čipování sice taky vypadá drsně, ale jen to píchne a je to. Taky mi přijde úplně divné, že chcete sphynxe takhle zhyzdit viditelným tetováním v době, kdy jde elektronika dopředu a od tetování se upouští. Já teda svoje kočky čipuju a nikdy jsem neměla nikde problém s přečtením čipu. Chce to čipovat u veta co má na to licenci a hlavně si ohlídat řádné zaregistrování do národního registru zvířat.
A pokud máte strach, že když otevřete dveře sphynx vyběhne ven a bude utíkat co nejdál od domova aby se ztratil, tak to je snad blbost né. Když ho nenecháte bez dozoru nebo lépe, když ho nebudete brát ven, tak bude vše ok, jsou to chytré kočky.
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: čip
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 8. 2008 9:06:13
Odpovědět s citátem

RadkaK napsal:
Já bych řekla, že ona reportáž (také jsem ji viděla) se snažila poukázat na to, že spíš některé útulky nejsou ochotní si ty správné čtečky koupit. Můj vet mně jednou říkal, že jeden z nejhorších úkonů, které dělá je tetování štěňat, že mu to přijde hrozně bolestivé. Říkáte, že máte kocourka jako miminko a chcete mu způsobit takovou bolest. Čipování sice taky vypadá drsně, ale jen to píchne a je to. Taky mi přijde úplně divné, že chcete sphynxe takhle zhyzdit viditelným tetováním v době, kdy jde elektronika dopředu a od tetování se upouští. Já teda svoje kočky čipuju a nikdy jsem neměla nikde problém s přečtením čipu. Chce to čipovat u veta co má na to licenci a hlavně si ohlídat řádné zaregistrování do národního registru zvířat.
A pokud máte strach, že když otevřete dveře sphynx vyběhne ven a bude utíkat co nejdál od domova aby se ztratil, tak to je snad blbost né. Když ho nenecháte bez dozoru nebo lépe, když ho nebudete brát ven, tak bude vše ok, jsou to chytré kočky.


Náš Adamíšek si hodně hlídá, aby nás měl v zorném poli Wink A Claudius je hrozný útěkář, nevynechá jedinou příležitost jak zdrhnout, proteče mezi nohama, že o tom člověk ani neví, ale běží jen na zahradu a nemá snahu zdrhat mimo naše území-přesto ho tam radši hlídám a oko z něj nespusítm, sem-tam mu dopřeju to potěšení poválet se venku (jen ho pak musím jít vykoupat, protože se vždy vyválí v tom nějvětším prachu a sajrajtu-je horší než naše labradorka Evil or Very Mad ).
Takže bych to shrnula. Jestli hrozí riziko, že kocouř může protéct mezi nohama, pokud to venku nezná, bude se s velkou pravděpodobností bát a rychle se vrátí. Pokud se mu umožní, aby svět venku poznal, bude se holt muset doopravdy hlídat. Já osobně bych ho čipovat ani tetovat nedávala (a tetovat sphynxe už vůbec NE!!!), kdybych neměla výstavní ambice tam, kde je to nutné. Obava z útěku dle mého není důvodem k tomuto výkonu. Možná by stačil obojek s rolničkou, aby člověk věděl, kde kocouř je-a holt mu neukázat, co všechno venku je a o co přichází. Pak mu to nebude chybět a nebude se snažit ten zakázaný svět objevovat.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
vetka.M



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 125
Bydliště: Kuřim

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 8. 2008 10:03:26
Odpovědět s citátem

souhlasím s RadkouK, na své práci nejvíc nesnáším (kromě euthanasie) tetování štěňat-ať ušní boltec, nebo slabina, oboje je velmi citlivá oblast a štěňata při tom řvou bolestí, že to uši trhá...štěňata šeltie mé kolegyně jsme před tetováním radši přispaly (jako na čištění zubů) a po zákroku je zas vzbudily...ani ona nesnesla pomyšlení, že bysme její miláčky tak trápily a stejně je nějakou dobu kůže ve slabině bolela...čipování je naopak rychlé a téměř nebolestivé a do minuty kočka neví, že se něco dělo...Vanilka mi při něm ležela na klíně a předla

nehledě na to, že tetování časem bledne a rozplizává se...moje fena měla pětimístné číslo, ale po pár letech by nikdo nehádal, že jich měla víc, jak čtyři a to ještě špatně čitelné
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 8. 2008 10:30:10
Odpovědět s citátem

Tatiano, v tomto s Tebou (opravdu výjimečně Very Happy ) tak úplně nesouhlasím... Já chci Chárona nechat očipovat, protože i kdyby mi čipování a to třeba jen z 5% mělo zvýšit šanci, že se mi kočičáka v případě útěku někdo vrátí, je to pro mě jasný argument že čipování ANO. Já osobně Chárona ven nepouším vůbec (riziko je tedy takřka nulové), ale člověk nikdy neví kde se co stane...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
GrufikovaM



Založen: 18.08.2008
Příspěvky: 29
Bydliště: Hodonín

Předmět: Re: čip
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 8. 2008 10:36:20
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
RadkaK napsal:
Já bych řekla, že ona reportáž (také jsem ji viděla) se snažila poukázat na to, že spíš některé útulky nejsou ochotní si ty správné čtečky koupit. Můj vet mně jednou říkal, že jeden z nejhorších úkonů, které dělá je tetování štěňat, že mu to přijde hrozně bolestivé. Říkáte, že máte kocourka jako miminko a chcete mu způsobit takovou bolest. Čipování sice taky vypadá drsně, ale jen to píchne a je to. Taky mi přijde úplně divné, že chcete sphynxe takhle zhyzdit viditelným tetováním v době, kdy jde elektronika dopředu a od tetování se upouští. Já teda svoje kočky čipuju a nikdy jsem neměla nikde problém s přečtením čipu. Chce to čipovat u veta co má na to licenci a hlavně si ohlídat řádné zaregistrování do národního registru zvířat.
A pokud máte strach, že když otevřete dveře sphynx vyběhne ven a bude utíkat co nejdál od domova aby se ztratil, tak to je snad blbost né. Když ho nenecháte bez dozoru nebo lépe, když ho nebudete brát ven, tak bude vše ok, jsou to chytré kočky.


Náš Adamíšek si hodně hlídá, aby nás měl v zorném poli Wink A Claudius je hrozný útěkář, nevynechá jedinou příležitost jak zdrhnout, proteče mezi nohama, že o tom člověk ani neví, ale běží jen na zahradu a nemá snahu zdrhat mimo naše území-přesto ho tam radši hlídám a oko z něj nespusítm, sem-tam mu dopřeju to potěšení poválet se venku (jen ho pak musím jít vykoupat, protože se vždy vyválí v tom nějvětším prachu a sajrajtu-je horší než naše labradorka Evil or Very Mad ).
Takže bych to shrnula. Jestli hrozí riziko, že kocouř může protéct mezi nohama, pokud to venku nezná, bude se s velkou pravděpodobností bát a rychle se vrátí. Pokud se mu umožní, aby svět venku poznal, bude se holt muset doopravdy hlídat. Já osobně bych ho čipovat ani tetovat nedávala (a tetovat sphynxe už vůbec NE!!!), kdybych neměla výstavní ambice tam, kde je to nutné. Obava z útěku dle mého není důvodem k tomuto výkonu. Možná by stačil obojek s rolničkou, aby člověk věděl, kde kocouř je-a holt mu neukázat, co všechno venku je a o co přichází. Pak mu to nebude chybět a nebude se snažit ten zakázaný svět objevovat.



Právě že se mi už stalo,že mi vyběhl ven dvakrát.Proto ta obava.A jsem ráda,že se Vás ozvalo víc,abych se mohla rozhodnout a neudělat hloupost.
Bydlím v paneláku,ale přesto mám strach ,že vyběhne je rychlejší jak já.
Jsem na něj strašně fixovaná a když se někam zašije tak se du podívat kde je.Sítě v oknech jsem ještě pro jistotu vybavyla pletivem na králíkárnu,abych měla jistotu,že je drápkama neprotrhne.Prostě jsem blázen já to vím.A asi to přeháním s tou pečlivostí,ale nemůžu si pomoct.
Jak jsem již psala děkuju za názory!A oznamuju,že Sigi bude mít čip a nějaký suprový oboječek.

Moc jste mi všechny pomohli v rozhodování.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 8. 2008 12:26:29
Odpovědět s citátem

Z toho si nic nedělejte, že jste opatrná Laughing ! Podle mě zde je opatrnost na místě. Když je u nás nějaká návštěva, chodím za nimi jak ocásek, aby nenechali dveře otevřené, okno, aby kočičáka nikam nezavřeli... On někdy dokáže být velice vynalézavý a tichý, říkám mu tichošlápek Very Happy ... No a rád se někdy schovává, takže sem tam přicházím o nervy když ho hledám. Dávám si na to velký pozor, ale i tak - nic není na 100% a stačí malá chvilka nepozornosti a souhra náhod a je to... ostatně - je to jak s malými dětmi, stačí pár sekund a může se stát cokoli Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
GrufikovaM



Založen: 18.08.2008
Příspěvky: 29
Bydliště: Hodonín

Předmět: čip
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 8. 2008 14:55:02
Odpovědět s citátem

Silvie OK napsal:
Z toho si nic nedělejte, že jste opatrná Laughing ! Podle mě zde je opatrnost na místě. Když je u nás nějaká návštěva, chodím za nimi jak ocásek, aby nenechali dveře otevřené, okno, aby kočičáka nikam nezavřeli... On někdy dokáže být velice vynalézavý a tichý, říkám mu tichošlápek Very Happy ... No a rád se někdy schovává, takže sem tam přicházím o nervy když ho hledám. Dávám si na to velký pozor, ale i tak - nic není na 100% a stačí malá chvilka nepozornosti a souhra náhod a je to... ostatně - je to jak s malými dětmi, stačí pár sekund a může se stát cokoli Sad



Tak to jsem ráda,že nejsem sama s tou opatrností.A proto možná ty moje přehnané nebo pro někoho nesmyslné otázky.Synové jsou už velcí a máminu sunkni nepotřebují tak mám Siginka jako děťátko.K tomu pravidelné hraní mazlíčkování patří.A on je jak mimčo.Pořád špinavá bradička po jídle .Koupel a péče o drápky.Jen dudlík a plíny nemá.
A jak píšete jsou hodně zvídaví a vynalézaví.Takže ,když se někde zašije bere mě panika a strach při hledání.Možná je to tím ,že jsem tak dlouho na něj šetřila a víc si tím uvědomuju co bych stratila.Ale peníze ne o ty nejde.Jde o něj je tak úžasný po všech stránkách,že nevím jak to vyjádřit.Určitě mi rozumíte.Je pro mě jedinečný!!!
Nikdy před tím jsem kočičky nemusela.Víc jsem se nakláněla pejkům a potkánkům sphynx jsou taky tak úžasní jak tyto kočičky.
Ale když jsem je na netu poprvé spatřila byla to láska na první pohled.
Známí mi tvrdí,že jsem ujetá,ale ať .Mě jejich názor nezajímá.Dnes,když mám Sigiho chodí za ním ne za mnou.Tak nevím kdo je víc ujetý ?Já nebo
známí?A ten malý opičák se ještě před nima předvádí z lumpárnama.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Korny



Založen: 14.07.2008
Příspěvky: 3
Bydliště: Slovensko

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 8. 2008 20:10:58
Odpovědět s citátem

Stym kralicim pletivom na oknach nieste sama, ja ho mam koli micine tiez a ked sa ma nezainteresovany navstevnici pytaju preco to, tak len odpovedam ze koli komarom Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
GrufikovaM



Založen: 18.08.2008
Příspěvky: 29
Bydliště: Hodonín

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 8. 2008 6:26:02
Odpovědět s citátem

Korny napsal:
Stym kralicim pletivom na oknach nieste sama, ja ho mam koli micine tiez a ked sa ma nezainteresovany navstevnici pytaju preco to, tak len odpovedam ze koli komarom Laughing


Mě ani nic jiného nezbívá.Bydlím v 7patře paneláku.Takže mám síť na komáry a ještě to králíčí pletivo na tom.Pro jistotu!Ta síť na komáry se mi nezdá až tak pevná kdyby honapadlo si na ní zašplhat.A strach ,že mi vypadne je příšerný.Sice to na oko vypadá hrozně ,ale já mám lepší pocit a míň strachu o něj,že vyvede lumpármu.Nechci nic podcenit.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 8. 2008 10:37:01
Odpovědět s citátem

GrufikovaM napsal:
Korny napsal:
Stym kralicim pletivom na oknach nieste sama, ja ho mam koli micine tiez a ked sa ma nezainteresovany navstevnici pytaju preco to, tak len odpovedam ze koli komarom Laughing


Mě ani nic jiného nezbívá.Bydlím v 7patře paneláku.Takže mám síť na komáry a ještě to králíčí pletivo na tom.Pro jistotu!Ta síť na komáry se mi nezdá až tak pevná kdyby honapadlo si na ní zašplhat.A strach ,že mi vypadne je příšerný.Sice to na oko vypadá hrozně ,ale já mám lepší pocit a míň strachu o něj,že vyvede lumpármu.Nechci nic podcenit.


V 7. patře paneláku je takováto opatrnost naprosto namístě! Taky bych to nepodceňavala. Síť proti komárům by mohl zlikvidovat, jakmile by ho napadlo po ní vyšplhat na okno, mohl by to být jeho poslední nápad v životě.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 8. 2008 14:51:56
Odpovědět s citátem

Silvie OK napsal:
Tatiano, v tomto s Tebou (opravdu výjimečně Very Happy ) tak úplně nesouhlasím... Já chci Chárona nechat očipovat, protože i kdyby mi čipování a to třeba jen z 5% mělo zvýšit šanci, že se mi kočičáka v případě útěku někdo vrátí, je to pro mě jasný argument že čipování ANO. Já osobně Chárona ven nepouším vůbec (riziko je tedy takřka nulové), ale člověk nikdy neví kde se co stane...


Silvie, to je skvělé, že se mnou taky někdy nesouhlasíš Wink !

Ne, teď vážně, je to rozhodnutí na každém, jak to provede-já slyšela plno strašných historek z čipování, resp. o očipovaných zvířatech, jak čip v těle putoval, jak to místo zvíře vnimalo pořád bolestivě a tak, že radši budu hlídat než čipovat, pokud k tomu nebudu donucena okolnostmi. Ale to je můj názor, nikomu jiný neberu Wink

U nás jen při troše opatrnosti mohou zdrhnout leda do sklepa či na půdu, a pak si zase zařvou, abych je pustila zpět do bytu, ven by se dostaly přes troje otevřené dveře, takže ta pravděpodobnost je dost malá. Nevylučuju, že určitá je, ale Adam by asi ven neutekl, ten se bojí, leda Claudius, to fakt nevím, zatím se ale vždy držel na naší zahradě, neměl snahu jít na výzvědy přes plot. Vyloučit to ale nemůžu. Tak radši zůstanou aspoň jedny dveře zavřené-to stačí.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 8. 2008 16:25:00
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:

Ne, teď vážně, je to rozhodnutí na každém, jak to provede-já slyšela plno strašných historek z čipování, resp. o očipovaných zvířatech, jak čip v těle putoval, jak to místo zvíře vnimalo pořád bolestivě a tak, že radši budu hlídat než čipovat, pokud k tomu nebudu donucena okolnostmi. Ale to je můj názor, nikomu jiný neberu Wink

.

Já myslím že tyhle historky jsou z podobné kategorie jako že kastrovaná kočka nechytá myši a že kočka nebo fenka musí mít jednou za život mladé. Mám doma šest čipovaných koček a koťata která prodávám do chovu nebo do zahraničí odcházejí z mého chovu ve 13 týdnech už očipovaná a nikdy jsem s tím neměla sebemenší problém.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 8. 2008 16:28:49
Odpovědět s citátem

Alena V. napsal:
tatiana napsal:

Ne, teď vážně, je to rozhodnutí na každém, jak to provede-já slyšela plno strašných historek z čipování, resp. o očipovaných zvířatech, jak čip v těle putoval, jak to místo zvíře vnimalo pořád bolestivě a tak, že radši budu hlídat než čipovat, pokud k tomu nebudu donucena okolnostmi. Ale to je můj názor, nikomu jiný neberu Wink

.

Já myslím že tyhle historky jsou z podobné kategorie jako že kastrovaná kočka nechytá myši a že kočka nebo fenka musí mít jednou za život mladé. Mám doma šest čipovaných koček a koťata která prodávám do chovu nebo do zahraničí odcházejí z mého chovu ve 13 týdnech už očipovaná a nikdy jsem s tím neměla sebemenší problém.


Připouštím, že možné to je. Proto taky říkám, že nikomu neberu názor opačný Wink
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
sanny



Založen: 16.01.2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Ostrava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 2. 2009 13:36:42
Odpovědět s citátem

Přečtě si dnešní inzerát na Bazoši:
http://zvirata.bazos.cz/inzerat/3097198/VAROVANI-PRO-BUDOUCI-CHOVSPHYNX.php
_________________
Sandra a Mutinci Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
GrufikovaM



Založen: 18.08.2008
Příspěvky: 29
Bydliště: Hodonín

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 2. 2009 14:20:56
Odpovědět s citátem

sanny napsal:
Přečtě si dnešní inzerát na Bazoši:
http://zvirata.bazos.cz/inzerat/3097198/VAROVANI-PRO-BUDOUCI-CHOVSPHYNX.php



Můžu jen potvrdit jsem jedna z těch nešťastnic co si od pí.Hýškové koupila kočičku.Už z rýmou!Když jsem vyděla v jakých podmínkách je má tak mi jí bylo líto a vzala si ji domů.Od té doby lítám po vetovi a platím nehorázné peníze za léčbu,která nikam nevede.A už nechce se mnou komunikovat nezají má ji to.Je to jen výrobna koťat bez citu ke kočičkám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (71x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (33x)
3
Britská krátkosrstá kočka (29x)
4
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (28x)
5
Kočičí jména (27x)
6
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (25x)
7
Mňoukání a štěkání (22x)
8
Mrouskání kočky (říje) (21x)
9
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (20x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top