Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Kočka pokousaná psem!!


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Erianka



Založen: 22.01.2008
Příspěvky: 57
Bydliště: Pikovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 8. 2008 20:58:02
Odpovědět s citátem

Krásný večer... Já i Tsunamka děkujeme za přáníčka k uzdravení. Už je jí lépe, učí se chodit o třech nožkách... Jsem ráda, že hezky jí, ještě koupíme Probican, abysme trošku srovnali zažívání. I zadní tlapka se hojí hezky, máme tam poslední kousek nekrotické tkáně, kterou zítra na veterině odstraní a pak už může růst tkáň nová.. Jinak se zadní tlapkou cvičíme, aby nám nezlenivěla, jak jí má Tsunamka zlomenou v té kyčli, tak jí moc nepoužívá...

Jinak k pejsům... souhlásím s tím, co zde slečny či dámy psaly... a to jest, že když má pes doma své kočky, tak si je brání a ví, že jim nic udělat nesmí a když vidí cizí, tak je prožene... Je fakt, že Tsuna je cca dva měsíce po kastraci a až poté se nm začala toulat. Stalo se to asi třikrát a napočtvrté to takhle dopadlo... Takže asi vlezla, kam neměla, to nemůžu popřít, protože nevím, co a jak se vlastně stalo. Ale pořád jsme toho názoru, že by jednak utekla, jednak by jí ten pes asi jen tak nenechal.... Nevím, je těžký soudit, když nevíme, co a jak, kde...I když po tom, co jsem si dnes po telefonu vyslechla, že má teta viděla 4myslivce a jejich psy, jak je cvičí na cíl - a tím cílem byla prosím pěkně kočka!!! Tak bych nevěřila nikomu a ničemu. Když už i myslivci nechávají své psy trhat kočky...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 8. 2008 21:32:57
Odpovědět s citátem

Jé, tak to je super že je Tsunamce lépe, jsem si říkala co se děje, že jste se dlouho neozvala...

Jinak s tím majitele psa - je to otřesné, hlavně nechápu, proč Tsunamce nepomohl on (pokud ji viděl) nebo kdokoli jiný. Toto se hlavně může - bohužel - stát i komukoli z nás, kdo kocouře nechávají jen doma. Stačí nepozorná návštěva (já jsem na toto i paranoidní a za každým chodím jak ocásek aby nikde nenechal otevřené) nebo cokoli a je to...

Ať se Tsunamce daří!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tasma



Založen: 27.07.2008
Příspěvky: 11

Předmět: Tak jak je ???
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 8. 2008 13:15:00
Odpovědět s citátem

Prosím, jak pokračujete ? Doufám, že je vše v pořádku a rekonvalescence probíhá úspešně! Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 8. 2008 19:26:17
Odpovědět s citátem

Taky jsem se chtěla zeptat jak to s vámi vypadá. Už jste se dlouho neozvali?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Erianka



Založen: 22.01.2008
Příspěvky: 57
Bydliště: Pikovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 8. 2008 18:52:04
Odpovědět s citátem

Krásný den, omlouvám se, že jsem zanedbala zpravodajství...
Tsunamce se daří dobře, vše se hojí tak, jak má. Už nebere antibiotika, takže se nám snad i srovná to pochroumané zažívání. Na převaz už nejezdíme denně, ale každý druhý den, v sobotu už možná dostane na zadní tlapku jen lehký obvaz. Už krásně ťapká, zadní nožička už se potahuje novou tkání a kůží a vše vypadá dobře. Jinak Vás všechny moc pozdravuje a děkuje za držení palečků Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
janča



Založen: 22.09.2004
Příspěvky: 313

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 8. 2008 19:26:06
Odpovědět s citátem

Erianka napsal:
Krásný den, omlouvám se, že jsem zanedbala zpravodajství...
Tsunamce se daří dobře, vše se hojí tak, jak má. Už nebere antibiotika, takže se nám snad i srovná to pochroumané zažívání. Na převaz už nejezdíme denně, ale každý druhý den, v sobotu už možná dostane na zadní tlapku jen lehký obvaz. Už krásně ťapká, zadní nožička už se potahuje novou tkání a kůží a vše vypadá dobře. Jinak Vás všechny moc pozdravuje a děkuje za držení palečků Smile


Tak to je skvělá zpráva Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
BlackOrchid



Založen: 31.12.2007
Příspěvky: 87
Bydliště: Ústí nad Labem

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 8. 2008 20:27:49
Odpovědět s citátem

jupí, to jsem ráda že je jí lépe. Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Kačaba



Založen: 28.01.2005
Příspěvky: 20
Bydliště: Beroun

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 8. 2008 8:21:18
Odpovědět s citátem

Tak to je skvělá zpráva, mám radost. Jen tak dál, ať jste brzy fit.
Zdraví Kačaba
_________________
Kačaba
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 8. 2008 8:40:28
Odpovědět s citátem

Holky držte se, teď už bude všechno jenom lepší.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tasma



Založen: 27.07.2008
Příspěvky: 11

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 8. 2008 11:34:16
Odpovědět s citátem

Jsem moc ráda, že jste se ozvala a Tsunamce je lépe (tedy v rámci možností). Už jsem se bála, že nepíšete, protože máte pro nás jen tu nejhorší zprávu. Takže držíme tlapky i nadále ! Hodně sil ! Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Erianka



Založen: 22.01.2008
Příspěvky: 57
Bydliště: Pikovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 8. 2008 8:10:41
Odpovědět s citátem

Krásný den... Tsunamce se daří čím dál lépe, na zadní tlapce už má jen lehounký obvaz, na veterině jsme teď pár dní nebyli, stačí jí tlapku převazovat dvakrát denně doma:) 26.8. máme konzultaci s panem doktorem o budoucí a snad už poslední operaci té zadní tlapky, tak doufam, ze i to se povede a Tsuny uz bude fit uplne Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: vše nejlepší Tsunamce
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 8. 2008 19:36:07
Odpovědět s citátem

to je opravdu výborná zpráva, moc Vám to a hlavně Tsunamce za tolik trápení přeji - dále držíme tlapky, ať se s tím holka brzy vyrovná a ať se spraví i ta druhá nožka, aby ji mohla používat a dejte zase vědět, jak její léčba pokračuje. Smile
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Erianka



Založen: 22.01.2008
Příspěvky: 57
Bydliště: Pikovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 9. 2008 8:27:18
Odpovědět s citátem

Krásný den, tak Tsunami s páníčkem se právě vrátili od veta, byl tam pan doktor Marada, který jí operoval a 18.9. máme termín poslední operace - budou jí ze zadní nožky vyndávat úlomek kosti, aby mohla pořádně chodit. Jinak nožička se hojí krásně, už má jen malinké jizvičky a zarůstá jí to chloupkama..Jinak v galerii jsou nové fotky:)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
bobtail



Založen: 19.12.2007
Příspěvky: 64
Bydliště: Vestec, Praha Západ

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 9. 2008 8:49:14
Odpovědět s citátem

Hurá Laughing . Tsunami vypadá opravdu dobře, to jsem moc ráda, že to takhle dopadlo Wink .
_________________
Hanka, Anabell a Cookie Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alča



Založen: 02.08.2006
Příspěvky: 56
Bydliště: Pardubice

Předmět: Tsunami
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 9. 2008 9:06:34
Odpovědět s citátem

Tak to je paráda. Vytrpěli jste si všichni. Tsunami i Vy. Tak teď už jenom vše dobré. Mějte se pěkně.
_________________
Alča, Barča, Dorka a Rozárka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Erianka



Založen: 22.01.2008
Příspěvky: 57
Bydliště: Pikovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 9. 2008 13:56:25
Odpovědět s citátem

Ano, taky z toho máme šichni radost, že už je to vše v pořádku... Tsuny už ani nemusí být sama ve svém pokojíčku, na křeslo či pohovku vyskočí s přehledem, i sama sleze aniž by si dala na čumáček Smile Takže už je vpuštěná do smečky ostatních koček a je mnohem spokojenější.. Ale vysvětlete jí, že na rekonvalescenci potřebovala klid a že měla na mále Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
bobtail



Založen: 19.12.2007
Příspěvky: 64
Bydliště: Vestec, Praha Západ

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 9. 2008 13:59:24
Odpovědět s citátem

Erianka napsal:
Ale vysvětlete jí, že na rekonvalescenci potřebovala klid a že měla na mále Smile


No hlavně, aby jí přešli ty výlety po okolí Wink
_________________
Hanka, Anabell a Cookie Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tasma



Založen: 27.07.2008
Příspěvky: 11

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 9. 2008 18:54:19
Odpovědět s citátem

Tak to je krásná zpráva ! Prohlédla jsem si fotky v galerii a je vidět, že Tsunamka už je v pohodě a spokojená. Takže budeme držet tlapky, aby poslední operace dopadla dobře a pak už si jen Tsunamka užívala spokojeného života té nejopečovávanější kočičky Smile . Posílám jí podrbáníčko za ouškem a Vám díky za obětavost. Kéž by se každý majitel kočky o ni při problémech postaral jako Vy !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Erianka



Založen: 22.01.2008
Příspěvky: 57
Bydliště: Pikovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 9. 2008 17:52:41
Odpovědět s citátem

Ahoj Tety a kočičí kamarádky. Tak dnes měla jít Tsuny na poslední operaci - vytažení úlomku kosti ze zadní tlapky, ale volali nám z nemocnice, že náš operátér, pan doktor Marada nám onemocněl, takže operace se přesouvá o cca 14dní. Jinak Tsunišce se daří perfektně, hopsá, baští, kamarádí se s ostatníma holkama i koťátky. Je v pořádku a my jsme hrozně rádi, že to tak dopadlo...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 9. 2008 18:40:12
Odpovědět s citátem

Tak to je dobře, že je to v podstatě za vámi a že se Tsunami má skvěle. Držíme palce i dále
Kačka a Betty
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Erianka



Založen: 22.01.2008
Příspěvky: 57
Bydliště: Pikovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 9. 2008 19:05:36
Odpovědět s citátem

Zase přidám časem nějaké fotky, už jsme měli radost, že jí zarůstají ta vyholená místa a nevypadá jako opelichanec, teď bude mít zase další díru v kožíšku, ale snad už ne velkou Smile
Jinak se nám holky zamilovali do proutěného košíku z Ikea, normálně u sebe nespinkaj, ale kvůli košíčku jsou i ochotný se tolerovat. Tsunča tam spinká běžně, občas si k ní lehne i její "adoptivní mamka" Tačetka, chvilku na sebe tak koukají, jako jestli se servou o koš nebo ne, pak zalehnou každá na jednu stranu, nedotýkají se snad ani jediným chlupem a jsou spokojené:)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tasma



Založen: 27.07.2008
Příspěvky: 11

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 10. 2008 18:25:17
Odpovědět s citátem

Už má Tsunamka i po poslední operaci ? Prosím prosím o nějaké zprávy Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tasma



Založen: 27.07.2008
Příspěvky: 11

Předmět: Pořád nic ?
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 2. 2009 21:30:31
Odpovědět s citátem

Doufám Erianko, že jen nemáte čas chodit na Kocouře. Ovšem taky mne napadá, že to s Tsunamkou nedopadlo dobře a svůj boj prohrála ... Crying or Very sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Erianka



Založen: 22.01.2008
Příspěvky: 57
Bydliště: Pikovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 2. 2009 14:47:05
Odpovědět s citátem

Krásný den... Nejdříve se chci omluvit, že jsem tu tááák dlouho nebyla, ne že bych na kocouře zanevřela, jen jsme měli nějaké jiné věci k řešení. Vidím, že jste se báli, jak to s Tsunaminkou dopadlo.... JE V POŘÁDKU Very Happy Je z ní úplně zdravá kočičí holka, krásně baští a na třech nožkách drandí, jako by se jí ani nic nestalo. V pohodě skáče na křesla i pohovku, jen s broušením drápků má trošku prblém, takže drálky stříháme. Zrovna včera jsme jí příšerně týrali - trošku jsme jí česali kožíšek. Ale Tsuna to nesnáší a hned při prvním tahu hřebenem to je řev a vyhrožování, jak kdyby jsme jí trhali uši Smile Takže nám pěkně sprostě vynadala, pokousala a poškrábala nás a pak se přišla přimazlíkovat, mrška. Má holt trošku pech s tím, že má hodně hustý kožíšek. Tak to bylo trošku novinek Smile Jinak je opravdu v pořádku, vyholená místa v kožíšku už zarostla, jizvy nejsou vidět, ta poslední operace proběhla taky v pořádku, už se o nožičku krásně opírá a chodí s ní, byť v ní nemá kyelní kloub. Mám její fotku po operaci, přidám jí ji do alba a spáchám teď i nějakou aktuální, pokud nespí Tsunamka v boudičce. A děkuji za upozornění na to, že bych sem měla napsat:)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tasma



Založen: 27.07.2008
Příspěvky: 11

Předmět: Díky moc za zprávičku !
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 2. 2009 14:58:49
Odpovědět s citátem

To víte, jsem zvědavá ženská Embarassed a tak jsem na Tsunamku vzpomínala. Jsem moc ráda, že je v pořádku a když i sprostě nadává, tak to je fit stoprocentně Very Happy . Ještě jednou díky za zprávu a Tsunamce posílám podrbáníčko za ouškem. Mějte se všichni krásně! Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Erianka



Založen: 22.01.2008
Příspěvky: 57
Bydliště: Pikovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 2. 2009 15:13:26
Odpovědět s citátem

To tasma: Nic se nestalo, děkuji za "popíchnutí". Přece jenom, když jsem sem už jednou napsala, co se stalo, měla jsem to dotáhnout do konce a ne přestat před poslední operací:)
Tsuny už má i fotky v albu, zrovna spala, když jsem jí šla fotit, takže modrým očkem na Vás nemrkne, snad jindy:) Dlouho mě teď nechytila fotící vášeň, to je tím počasím, až bude sluníčko a hezky, bude se fotit o dost líp, takhle se musí s bleskem nebo fotky upravovat a zesvětlovat a to je hrozná pakárna:) Takže jakmile vysvitne slunce a my vypustíme to naše chlupaté stádo ven, nacvakám nějaké ty fotky a zaktualizuju našim mazlům albíčka.
Jinak přibyl ještě jeden mazel - tentokráte ne kočičí, nýbrž psí:) Po půlročním dohadování s pánem tvorstva a vymýšlení jestli psa ano nebo ne a jakého jsme si před cca 14dny přivezli labradorku. Jmenuje se Dyna, je to poděs jako každé štěně. Měli jsme trochu starost, jak se s tím Tsuna srovná, když to byl právě pes, kdo jí málem připravil o život, ale kupodivu s ní si to Dyna srovnala první a kamarádí spolu. Ostatní kočky jí taky berou, Kytka, Kokos a Ufon si s ní hrají a lítají po baráku jak demoliční četa. Lucinka, Štístko, Tačetka a Lája jsou tak nějak v neutrálním postoji, občas Dyně zanadávají nebo jí vytnou pohlavek. Ale jinak je u nás klid Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 2. 2009 16:13:00
Odpovědět s citátem

Laughing
tak to je paráda, to jste nás potěšila Very Happy
Tsunamka si asi vychovává velkého psího ochránce, nebo spíše ochránkyni Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
GreyZ



Založen: 18.01.2008
Příspěvky: 29
Bydliště: Velká Bíteš/Jihlava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 2. 2009 18:33:01
Odpovědět s citátem

Gratulujeme Tsunamce k úplnému uzdravení Smile .
_________________
GreyZ + Nikinek + Štulinka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kety & Bety



Založen: 10.05.2008
Příspěvky: 4
Bydliště: Bystřice nad Pernštejnem

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 2. 2009 20:29:51
Odpovědět s citátem

Blahopřejeme k uzdravení a přejeme celé smečce hodně zdravíčka a vám pevné nervy. Katka+Bety+Čoky+Quin
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (39x)
2
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (19x)
3
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (18x)
4
Mňoukání a štěkání (17x)
5
Britská krátkosrstá kočka (15x)
6
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (14x)
7
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (13x)
8
Kočičí jména (12x)
9
Proč se kočky nerady koupou, ale fascinuje je ... (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top