Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

zdraví kotětě


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Kachna



Založen: 01.06.2005
Příspěvky: 10

Předmět: zdraví kotětě
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 6. 2005 12:01:05
Odpovědět s citátem

Ahoj všichni,jsem tu nová,doufám,že se nám podaří sdělovat navzájem si zkušenosti.Já jsem se chtěla zeptat(možná to tu již někdo zmínil)jestli nevíte,jaká má být tělěsná teplota kotětě.Taky jsem si pro příchod kotětě dopředu koupila nějaké papání(kapsičky různých značek a příchutí,konzervičky)ale žádná z těchto dobrot ji nechutná,ani k tomu nečuchne.Papá mi granulky Royal Canin a Whiskas,míchám jí to.Četla jsem,že tyto granulky dají kotěti vše potřebné,přesto se chci zeptat,nemáte někdo nějakou fintu,jak ji přimět tyhle věci baštit?Nechci to samozřejmě lámat přes koleno,ale pokud existuje návod ,tak ho ráda vyzkouším. Rolling Eyes Very Happy Embarassed
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tereza



Založen: 27.07.2004
Příspěvky: 291
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 6. 2005 12:28:19
Odpovědět s citátem

Ahoj, teplota kočičky by měla být tuším 38-39°C.
Jinak Whiskas bych jako krmení moc nedoporučila, Royal Canin jsou dobré, ale zbytečně drahé. Z vlastní zkušenosti bych doporučila granule Hills, Purina nebo Acana a vaničky od Animody. Jinak já dávám vaničky jen na zpestření (1/4 ráno i večer a bohatě to stačí).
Jak dloho kočičáka máš (a kterého? Wink ) jestli ho máš teprve chvíli tak bude třeba chvíli trvat než začne papkat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kachna



Založen: 01.06.2005
Příspěvky: 10

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 6. 2005 12:50:15
Odpovědět s citátem

Kočičku mám 14 dní jmenuje se Sindybez PP(ve zlaté knize Sindy3),měla jsem i vaničku a kapsičky od Animondy,friskies kapsičky,nic nechce ani nečuchne,majitelky jsem se ptala jestli tohle krmení baštila ,odpověděla ale tak,že řekla,abych jivařila kuřecí játra,srdíčka a žaludky,tak jsem to zkusila a ona baštila,ale jen dvakrát v rozmezí 6-ti dnů,byla jsem ráda,že má konečně masíčko,ale možná spěchám,možná bych ji měla dát víc času.No,taky jsem si říkala,že bych se nedivila kdyby u majitelky kapsičky nedostávala,živit takhle 5 koťat,jídelníček má být prý pestrý,tak když už píšu,chci se zeptat,jak často podávat maso,jak často sýr,pacholíka nebo tvaroh,ke granulím má přístup neustále.Tak budu moc ráda když mi poradíte,nebo poradíš.Myslím že si můžem klidně tykat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tereza



Založen: 27.07.2004
Příspěvky: 291
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 6. 2005 13:01:45
Odpovědět s citátem

Já tady tykám asi automaticky Wink
Na ta játra pozor, zrovna dneska mě upozorňovala tuším April, že je v nich moc vitamínu A a tak opravdu jen jednou za čas!!
Dva týdny jsou ještě krátká doba na adaptaci, jestli papá granulky (tak jsem to pochopila) tak bych byla v klidu a prostě to jednou za čas zkusila. Jinak Friskies bych taky nedávala, můj Ali po nich zvrací a některé kočičky po nich měly krev ve stolici, je to celkem driák.
A k dotazu jak často? Jestli jsou granule kvalitní tak stačí fakt občas jen na zpestření (1-2x týdně). Ali je vybíravka a nepapá žádné sýry apod. jen granule a vaničky a roste myslím slušně Wink
Jinak Sindy je fešanda!!! Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kachna



Založen: 01.06.2005
Příspěvky: 10

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 6. 2005 13:19:47
Odpovědět s citátem

Tak děkuju za rady,budu to s těma kapsičkama ještě chvilku zkoušet ,tak měsíc ,dva.ˇJe to docela zklamání,myslela jsem si ,jak ji budu pěkně kapsičkama hýčkat, a ono nic.Ale pravda je,že důležitější je zdraví čičinky a prospívání.Ta Wink Smile k se zatím měj pěkně.Jo, a napiš mi jméno tvého mazlíka,ať se můžu juknout.Ahojky Kačka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Irena



Založen: 13.08.2004
Příspěvky: 40

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 6. 2005 13:47:53
Odpovědět s citátem

Není kam spěchat, naše číča zase nechtěla granule a začla je pořádat až kolem pátého měsíce věku. Zpočátku měla rádá jen vařené maso, ale teď jím opovrhuje. Občas dostane syrové hovězí nebo kuřecí a konzervy jen purina. Havně paštičky.
P. S. taky máme takovou krasavici, ale už roční)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tereza



Založen: 27.07.2004
Příspěvky: 291
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 6. 2005 13:59:19
Odpovědět s citátem

Ireno a která je tvoje Question Twisted Evil
Jinak ještě k tomu masíčku (asi znáte obě), ale vepřové nedávat a kuřecí, hovězí a koňské jen přemražené nebo tepelně upravené Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Irena



Založen: 13.08.2004
Příspěvky: 40

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 6. 2005 14:33:22
Odpovědět s citátem

Tereza napsal:
Ireno a která je tvoje Question Twisted Evil
Jinak ještě k tomu masíčku (asi znáte obě), ale vepřové nedávat a kuřecí, hovězí a koňské jen přemražené nebo tepelně upravené Wink

Terko, je v kočkoalbu) Co se týká masa, vím o vepřovém a koňské bych nevzala do úst ani já Rolling Eyes Ali se mi líbil na té fotce v troubě, je vidět, že se má móóóc dobře Laughing
P. S. jmenuje se Lea a poslala jsem ji tam před chvíli))dělám zmatky, ale jsem v práci, tak místo svačiny kočkuju..psss Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tereza



Založen: 27.07.2004
Příspěvky: 291
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 6. 2005 15:01:13
Odpovědět s citátem

Irena napsal:
Terko, je v kočkoalbu) Co se týká masa, vím o vepřovém a koňské bych nevzala do úst ani já Rolling Eyes Ali se mi líbil na té fotce v troubě, je vidět, že se má móóóc dobře Laughing
P. S. jmenuje se Lea a poslala jsem ji tam před chvíli))dělám zmatky, ale jsem v práci, tak místo svačiny kočkuju..psss Razz

Týjo, Lea je fakt krásná čičina Smile Irčo a kdybys někdy v práci měla chvilku tak za námi přijď do povídání, my jsme taky v práci a chvílemi se ulejváme Rolling Eyes ale taky psssst!
A Ali je prostě Ali vypadá jako andílek, ale ruka by mohla vyprávět Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Irena



Založen: 13.08.2004
Příspěvky: 40

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 6. 2005 15:24:35
Odpovědět s citátem

Děkuji za pozvání, nahlédnu sem pavidelně jednou týdně. Tyto stránky navštěvuji od té doby, co jsme si pořídila naši (tlusťošku) a musím říct, že mi hodně pomáhají a inspitují rady druhých. Byl to vskutku dobrý nápad Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Marie
Anonymní





Předmět: zdravi kotete
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 6. 2005 19:38:08
Odpovědět s citátem

Zdravim vsechny,chci se zeptat.Mam rok starou kocicku,od doby co ma riji prijima mene potravy. Je to normalni nebo se mam strachovat .Dekuji za radu Laughing Rolling Eyes
Odpovědět 
paja
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 6. 2005 20:01:39
Odpovědět s citátem

Ještě k těm kapsičkám. Naše kočička zásadně nejí ani konzervy ani kapsičky jakmile začnou být venku vedra. Prostě v létě je nechce vůbec, je jen na granulkách. Na podzim a v zimě je naopak vyžaduje. Nevím proč, ale je to tak každý rok.
A ještě k říji. Naše kočička, když se mrouská, tak také málo jí. Prostě myslí na něco jiného Laughing
Odpovědět 
Marie
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 6. 2005 20:11:24
Odpovědět s citátem

Pájo,dík za odpověd.Moje kočička kapsičky nechce vubec.Tak jí dávám granulky Acana a ty jí celkem jedou Shocked Very Happy Evil or Very Mad
Odpovědět 
Tereza



Založen: 27.07.2004
Příspěvky: 291
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 6. 2005 12:32:06
Odpovědět s citátem

Ahoj Marie, když kočička mrouská tak opravdu méně jí. Na jídlo nemá ani pomyšlení Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Marie
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 6. 2005 19:25:52
Odpovědět s citátem

Ahoj Terezo,je to pět dní co Ashleynce skončila říje a pěkně se rozpapala Very Happy a pěkně začala línat Rolling Eyes člověk by nevěřil kolik chlupu muže být z jedný kočky Surprised
Odpovědět 
Irena



Založen: 13.08.2004
Příspěvky: 40

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 6. 2005 0:22:45
Odpovědět s citátem

Marie napsal:
Ahoj Terezo,je to pět dní co Ashleynce skončila říje a pěkně se rozpapala Very Happy a pěkně začala línat Rolling Eyes člověk by nevěřil kolik chlupu muže být z jedný kočky Surprised

Ahoj Marie. Pokud tohle bylo první mrouskání a neplánujete koťátka, doporučila bych co nejdřív kastraci. Vím o čem mluvím. Naše slečna když se rozmrouskala a intervaly byly čím dál kratší, nechtěla jíst, byla nervozní, nechtěla si hrát, pořád mňoukala (slabé slovo) nebo spala. Majitelka mě nabádala, ať co nejdřív zakročíme, jinak může mít kočena velké zdravotní problémy. No a my taky, protože její řvaní poslouchat bylo opravdu moc na naši nervovou soustavu. Teď je vesela, hravá a žravá Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (33x)
2
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (17x)
3
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (16x)
4
Britská krátkosrstá kočka (13x)
5
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (13x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top