Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Fugo - pokračování


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: Fugo a nový domov
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 9. 2008 22:16:10
Odpovědět s citátem

Verunko, moc se mi nechtělo do téhle debaty vstupovat, ale poněvadž znám Lenku Venclíkovou už dost dlouho, nedá mi to, abych se jí nezastala proti Vašim - promiňte - ale krapet hysterickým - výlevům. Neznám nikoho, kdo by byl ochoten si Vašeho Fuga vzít a podívejte se sama na stranu 1 a další na Vaše velmi podobné výlevy - tenkrát se týkaly Fuga. Nikdo Vás neobviňoval, že se chcete Fuga prostě zbavit a nikdo z Leny nedělal zachránce - byť sorry, ale pro mne tím zachráncem byla! A jestli jste dobře četla, chtěla vyzkoušet, zda se bude u Dr. Miklišové (mj. tu znám také dost dlouho a osobně) cítit dobře. To, co tady předvádíte je jasný signál, jak byste reagovala vůči ní, kdyby Vám to napsala dříve - a pokud budete tvrdit že ne - a já si přečtu všechny Vaše výlevy zpět, pak Vám to prostě nebudu věřit. Možná mám spíš pocit, že Vám jde o Vaše ego a o to, jak by co mělo být, než o šťastný život VELMI problémového kocoura! A pokud Vy nevidíte nic špatného na zveřejnění osobní korespondence na veřejném webu, tak máte opět štěstí, že Lenka je prostě nerozhoditelná, stále dobře naladěná a VELMI tolerantní osoba - jinak totiž by tohle mohlo být i žalovatelné. Obávám se jen, že příště už by si Lenka rozmyslela brát si od někoho problémové zvíře a pak ještě vysvětlovat a vysvětlovat. Krom toho má rodinu, kočky, chov, výstavy, dům - a tak je jasné, že nepodávala každý týden report o vládci vašeho všehomíra. Ani já o svých koťatech nedostávám týdenní zprávy (krom těch malých, co právě odešla), ale víme o sobě navzájem, kdykoliv se zeptám, dostane se mi fotky a odpovědi nebo prostě po půl roce přijde pár řádků a fotka - a funguje to. Možná jsem to napsala "méně laskavě", možná to u Vás vyvolá další dlouhý dopis a spoustu reakcí, to už si zvažte sama - a zkuste se zamyslet i nad sebou, nad svým životem s Fugem, nad lamentacemi, jak je to s ním nesnesitelné, možná pak na to nahlédnete i z jiného úhlu. A přejte Fugovi, že se konečně zabydlel dle jeho představ! Evil or Very Mad
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 9. 2008 9:54:08
Odpovědět s citátem

Já svůj názor prostě nezměním - podvívejte se na stránky 3, 4 - vše v naprostém pořádku. I ta moje reakce na dopis od paní Leny je naprosto normální. Až teď je z toho jen hloupé dohadování se.

A představte si, že paní Lena nebyla jediná kdo ho chtěl. Byli tři další lidé, kterým absolutně nevadilo, že zlobí, chtěli ho totiž jen protože maina s PP zadarmo jen tak nikde neseženou, ale takovým lidem sjem ho dát nechtěla. Leně jsem ho dala protože se sama nabídla a byla navíc odsud z fora, chová kočky a má zkušenosti tak jsem věděla, že bude v dobrých rukou.
Sama přislíbila fotky, zprávy... A nevím kde jste vzali, že jsem chěla psát každý týden. Psala jsem tu jednou do měsíce, ale ani to nebylo. A pak když sledujete forum a vidíte že do fora přispívá, ale Vám ne, tak to také zamrzí. Přislíbila i že když ho bude chtít dát pryč tak mi dá vědět než to udělá. A jak to dopadlo??
Tohle všechno ale pochopíte až se toto stane Vám osobně.. Pak se budete na věc dívat uplně jinak. Těžko hodnotit situaci v které nejste vy osobně, ale jen tak si čtete jak si tu někdo stěžuje na vaši přítelkyni.

A nevím co plácáte o nějaké žalobě, paní Leně jsme napsala SZ že zprávu kopíruji sem. Kopírovala jsem sem si ty dobré zprávy, podívejte se pár stran dopředu. Svými slovy bych to podala uplně jinak, takže jsem to sem radši zkopírovala. Ale paní Lenu jsem o tom samozřejmě informovala.

A pochopte konečně, že já tu řeším jen to že jsme byli nějak dohodnuté a ona dohodu porušila. Jinak proti ní absolutně nic nemám tak nevím proč tu píšete ve stylu jakobych ji tu vytýkala nevim co všechno. Jedná se tu jen o to že ho dala pryč za mými zády a nepodávala mi zprávy. Pokud by mi předem napsala, vypsala důvody proč a napsala něco o té nové majitelce nebyl by problém. Ale takhle je Fugo u někoho o kom vím jen že je z Brna a veterinář a zástupce Hills.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
janča



Založen: 22.09.2004
Příspěvky: 313

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 9. 2008 16:31:24
Odpovědět s citátem

Jéžišimarjá, Verunko,nechte už toho neustálého omílání jednou řečených věcí furt dokola.Vůbec nechápu, proč to tady pořád řešíte a neustále znovu a znovu víříte zcela neplodnou debatu. Co od toho čekáte? Že se všichni sesypeme na paní Lenu a začneme ji kritizovat a vás litovat,jak tím musíte trpět? Myslím, že už jste zde svůj postoj jasně vysvětlila a někdo s vámi prostě souhlasí a někdo ne. Tak to v životě chodí.Není potřeba se v tom dál hrabat.Důležité je, že Fugo podle informací je spokojený a dál se uvidí. Proč v sobě neustále živíte pocit ukřivděnosti, že s váma Lena nekomunikovala, nedávala zprávy o Fugovi, nekonzultovala s vámi jeho přestěhování? Teď už s tím nic nenaděláte, mohla jste to říct Leně, že se vám to nelíbí, ale proč se to neustále řeší tady,to fakt nevím. A neříkejte mně, že to nechápu, protože Fugo nebyl můj. Myslím, že mám docela velkou schopnost empatie, ale neustálé fňukání už je mně proti srsti. A podle tohoto argumentu by to stejně nepochopil nikdo, protože nikdo, kromě vás, Fuga nevlastnil. Janča
P.S. Doufám, že mně neodpovíte dalším vysvětlováním už několikrát vysvětleného.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 9. 2008 12:20:41
Odpovědět s citátem

Nebudu už dál nic omílat, nemá to cenu. Hodně jsem nad tím přemýšlela a teď když už mne přešel ten prvotní šok a smutek z věci si říkám, že pravdou je, že bych měla být ráda za něho a neřešit tu takové zbytečnosti. Měla jsem to v sobě, bylo to pro mě něco nečekaného a tak to dopadlo tak jak to dopadlo. Takže doufám, že se Fugo bude mít dobře a že jste tu na mne nezanevřeli. Teď už to opravdu vidím jinak.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 9. 2008 13:04:17
Odpovědět s citátem

Verunka napsal:
Nebudu už dál nic omílat, nemá to cenu. Hodně jsem nad tím přemýšlela a teď když už mne přešel ten prvotní šok a smutek z věci si říkám, že pravdou je, že bych měla být ráda za něho a neřešit tu takové zbytečnosti. Měla jsem to v sobě, bylo to pro mě něco nečekaného a tak to dopadlo tak jak to dopadlo. Takže doufám, že se Fugo bude mít dobře a že jste tu na mne nezanevřeli. Teď už to opravdu vidím jinak.



Verunko,určitě na vás nikdo nezanevřel,všechny jsme tady napsaly pouze svůj názor,bez toho,že bychom se na vás zlobily.Je jenom dobře,že jste vše přehodnotila.Není ale dobré okamžitě vyjíždět s pocity,je rozhodně lepší,několik dnů počkat a psát po zklidnění emocí.Vím co říkám,také jsem byla hrrrrr Sad .



Bětka,Barunka a Matěj
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
janča



Založen: 22.09.2004
Příspěvky: 313

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 9. 2008 16:18:44
Odpovědět s citátem

Verunka napsal:
Nebudu už dál nic omílat, nemá to cenu. Hodně jsem nad tím přemýšlela a teď když už mne přešel ten prvotní šok a smutek z věci si říkám, že pravdou je, že bych měla být ráda za něho a neřešit tu takové zbytečnosti. Měla jsem to v sobě, bylo to pro mě něco nečekaného a tak to dopadlo tak jak to dopadlo. Takže doufám, že se Fugo bude mít dobře a že jste tu na mne nezanevřeli. Teď už to opravdu vidím jinak.


Tak to je prima Wink J.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 9. 2008 6:31:01
Odpovědět s citátem

Uznávám, měla jsem počkat a řešit to až vychladnu. Sice si za svým stojím pořád, ale nemusela jsem to řešit tu. Bylo to vše ze zklamání, smutku, vzteku a všeho dohromady a dost mě to trápilo. Teď už mi opravdu dochází, že můžu být ráda, že mu paní Lena našla snad už konečně spokojený domov. Jen bych ještě chtěla paní Lenu poprosit o ten kontakt na tu paní veterinářku. Děkuji.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Moni



Založen: 22.01.2008
Příspěvky: 41
Bydliště: Praha 4

Předmět: Re: Fugo...
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 9. 2008 22:09:01
Odpovědět s citátem

Tak si to tu po delší době pročítám a nestačím se divit. Pořád přemýšlím, co tak hrozného Verunka provedla, že se do ní tak svorně navážíte a velebíte na druhé někoho, kdo nedodržel dohodu a neměl ani minutu čas napsat na rovinu, že kocoura nezvládá a dává ho pryč? Ale na dohody s chovatelkou Fuga čas byl...

Paní Lena se Fuga ujala dobrovolně a myslela si, že ho zvládne. Nezvládla, což jí nikdo jistě nemá za zlé, a tak ho předala dál, ovšem aniž by o tom dala původní majitelce vědět. Vůbec nechápu, proč se domlouvala s chovatelkou, která se od Fugovy nezvladatelnosti distancovala už v úvodu tím, že jí to nezajímá. Co do toho chovatelka měla co mluvit? Proč? Proč ona a ne Verunka? Zkuste se nad touhle absurditou aspoň na chvilku zamyslet ...

Že by bylo tak těžké pochopit, že Fugo byl miláčkem (nejen Verunky, i paní Lena přece psala, že je to hodný brouček) a že někoho opravdu zajímá jeho osud, že chce mít zprávy o tom, jak se má, stejně jako od dítěte z letního tábora ???
A že Verunka to tady řeší s emocemi - divíte se? Vám by se líbilo, kdyby třeba vaše odchovy, nebo kastrované vysloužilé kočky byly "posunovány" po republice od domu k domu a nakonec skončily třeba v útulku a to vše bez vašeho vědomí?
Nezazlívaly byste novému majiteli, že vám nedal vědět, že má v úmyslu dát kočku (kocoura) někomu jinému? Já osobně tedy ano. Brala bych to pomalu jako podraz, ale asi jsem divná. A co bude dál, až Fugo za nepřítomnosti nové majitelky zdevastuje i domek u Brna? Půjde do vyhnanství na Sibiř?

Dneska jsem zrovna přivezla kamarádovi kotě, které jsme našli vyhladovělé vyhozené u potoka. Strávila jsem s tím drobečkem 4 dny a i za tu kratičkou dobu jsem k němu přilnula a taky budu od kamaráda chtít fotky a zprávy. A kdyby tu kočičku dal bez mého vědomí někomu jinému, reagovala bych stejně jako Verunka. Ona totiž vybrala paní Lenu jako tu nejlepší pro SVÉHO!!!! Fuga a věřila jí a logicky čekala, že paní Lena tu důvěru nezklame a že dodrží dohodu - že bude podávat zprávy o Fugovi.
Je to snad tolik, napsat jednou za čas pár řádek? Je snad tak těžké pochopit, že Verunka se opravdu trápí, když musí dát svého broučka Fuga do těch nejlepších rukou, a chce mít zprávy o tom, že vybrala opravdu ten nejlepší náhradní domov, že se tam Fugovi líbí? Já bych to teda chápala zejména jako svou morální povinnost, pokud by mi někdo svěřil svou milovanou kočičku. Copak i chovatel nechce vědět, jak se mají koťátka v nových domovech?

Chápu, že pro chovatele, který ročně prodá desítky koťat, to třeba není tak emotivní, když jdou ty zlatíčka z domu, ale pro Verunku to takové prostě bylo, tak se to snažte pochopit a přestaňte ji odsuzovat za to, že jen chtěla vědět, co je a co bude s JEJÍM!!!! milovaným kocourem, kterého se s pláčem vzdávala i když jí dělal ze života peklo. Myslím že to samo o sobě by zasloužilo spíš obdiv, že ho i přes to všechno milovala.

Tak a Teď se zase všechny můžete svorně pustit do mě Laughing Laughing Laughing
_________________
Monika & Beruška & Nelinka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Fugo...
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 9. 2008 6:08:31
Odpovědět s citátem

Já doufám, že se už nikdo do nikoho pouštět nebude. Došlo tu k určitému komunikačnímu šumu a do toho všeho se motaly vyostřené emoce a názory.

Myslím, že Verunka nakonec uznala, že to pojala hodně emotivně; a v podstatě nejen ona, prostě Fugovo osud jsme tu sledovali všichni a doufali jsme ve šťastný konec.

Takže věřme, že ve své nové rodině konečně Fugo zakotví natrvalo a že se tu zase brzy objeví informace o tom, jak se má a hlavně, že už se nikam nestěhuje.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karin



Založen: 17.07.2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Brno

Předmět: Re: Fugo...
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 9. 2008 7:28:52
Odpovědět s citátem

Moni napsal:


Tak a Teď se zase všechny můžete svorně pustit do mě Laughing Laughing Laughing


Přesně jste vystihla vše, nad čím v tomto příběhu žasnu i já.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Balisek



Založen: 07.12.2007
Příspěvky: 74

Předmět: Re: Fugo...
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 9. 2008 11:42:16
Odpovědět s citátem

Moni napsal:
Tak si to tu po delší době pročítám a nestačím se divit. Pořád přemýšlím, co tak hrozného Verunka provedla, že se do ní tak svorně navážíte a velebíte na druhé někoho, kdo nedodržel dohodu...


Moni zcela přesně vystihla stav věcí! Taky nechápu... Veronika je ZCELA V PRÁVU, i když se možná diskuse zvrtla do příliš emotivní roviny.

Poctivě jsem si přečetla Verunčiny příspěvky. Paní Lenku nepomlouvá, neútočí na ní, ani nepoškozuje její pověst jiným (podle něktrých žalovatelným) způsobem. Dokonce uznává, že přestěhování bylo nejspíš ke prospěchu věci. Pouze konstatuje to, že je rozčarovaná a zklamaná z Lenčinho počínání! Za to se na ní snesla sprška útoků a obviňování.

Suše to shrnu a pak přemýšlejte, kdo je vlastně v právu:
1. Lenka si vzala Fuga na základě vlastního DOBROVOLNÉHO rozhodnutí.
2. Stejně tak se DOBROVOLNĚ se zavázala informovat původní majitelku, pokud si z jakéhokoliv důvodu nebude chtít či moci zvíře ponechat.
3. Tuto dohodu - byť v dobrém úmyslu, nedodržela.
4. Původní majitelka se cítí podvedena, protože MÁ ZÁJEM a PRÁVO o podobných krocích spolurozhodovat. Měla právo dostat kontaktní adresu budoucího majitele za účelem prověření, požádat o vrácení kocoura nebo vyhledat novou domácnost sama (právo sice měla, ale jaksi jej nemohla využít, protože paní Lenka se obávala jejich "citových výlevů").

Nepochybuji, že paní Lenka rozhodla o Fugovi správně a v jeho nejlepším zájmu (uznává to i Verunka). Stejně ale tak nepochybuji, že její POVINNOSTÍ bylo o tomto záměru Verunku předem informovat!

Takže prosím, volte slova a odsudky opatrně!

PS: Jásání nad Fugovým novým hezkým domovem bych zatím odložila! U paní Lenky to taky 1/2 roku vypadalo idylicky a jásavě:-)))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Fugo...
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 9. 2008 11:54:10
Odpovědět s citátem

Osobně si nejsem vůbec jistá, k čemu posuzování kdo byl či nebyl v právu, pokud se to tak dá nazvat, povede a jestli vůbec přinese něco jiného, než jen zbytečné vzájemné napadání, kdo řekl to, či kdo řekl ono, a naprosto nesmyslné teoretické tlachání, co kdo měl, či neměl udělat. Po bitvě je každý generál. Že se některé věci mohly řešit jinak je jedna věc, komunikace mezi Verunkou, Lenkou V. a novou paničkou Fuga je věc druhá a je jen na nich, jak naloží s tím, co zde ve foru padlo.

Co kdo napsal, je možné si dočíst a vytvořit si svůj vlastní názor, ale myslím, že hrabání se v tom, "co kdo komu čemu" je naprosto o ničem.

Proto zkuste prosím se držet tématu - tj. věřím, že se tu brzy objeví nějaké zprávy o Fugovi v novém domově - nechci, aby se zde začaly rozebírat motivy jednotlivých účastníků diskuze a jejich psychologické profily, protože to sem opravdu nepatří.

April, moderátorka
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Balisek



Založen: 07.12.2007
Příspěvky: 74

Předmět: Re: Fugo...
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 9. 2008 12:53:48
Odpovědět s citátem

April napsal:
Osobně si nejsem vůbec jistá, k čemu posuzování kdo byl či nebyl v právu, pokud se to tak dá nazvat, povede...

Co kdo napsal, je možné si dočíst a vytvořit si svůj vlastní názor, ale myslím, že hrabání se v tom, "co kdo komu čemu" je naprosto o ničem.

Proto zkuste prosím se držet tématu - tj. věřím, že se tu brzy objeví nějaké zprávy o Fugovi v novém domově...

April, moderátorka


April, DISKUSE je odvozena od latinského slova DISCCUSIO, což znamená "rozbor tématu, posuzování určitého problému vícero osobami z vícero hledisek, výměna názorů" .

V souladu s Vašimi instrukcemi jsem si přečetla, co kdo napsal a vytvořila si svůj vlastní názor. A vycházejíc z podstaty slova "Diskuse", dovolila jsem si - stejně jako Monika, posoudit věc z jiného úhlu pohledu ... Netuším, proč si oba příspěvky vyžádaly neprodlený zásah z Vaší strany?!

Tématu se držím - toho, které otevřela Verunka a ke kterému se vyjádřilo již několik lidí přede mnou. Pokud si to nepřejete, téma uzamkněme a založme nové - např. "Zprávy z Fugova domova".

Balisek, přispěvatelka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Fugo...
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 9. 2008 13:23:16
Odpovědět s citátem

Dohadování se o tom, kdo komu co neřekl či řekl, příp. kdo stojí na čí straně, je opravdu mimo téma Fugo a vůbec to nesouvisí s ním, ale spíše s jednotlivými aktéry a myslím, že k tématu o tom, jak se má Fugo to opravdu nepatří.

Pokud je zde domněnka, že si oba příspěvky vyžádaly můj neprodlený zásah z nějakých mých postranních úmyslů, mohu to okomentovat pouze tak, že jsem byla pár dní mimo internet a neměla možnost zasáhnout do diskuze dříve. A než jsem zareagovala, uzavřela celou situaci Verunka svým komentářem.

Jestliže je zde zájem se opravdu hrabat v tom, kdo na čí straně stojí a kde je chyba a je zde potřeba se nimrat v osobních pocitech a dojmech, prosím. Ráda bych ovšem, aby se téma drželo opravdu toho, jak se má Fugo.

Téma neuzamykám, nechávám jej k dalšímu pokračování o Fugovi otevřené, jakým směrem se bude ubírat, je pouze na přispěvatelích.

Děkuji za pochopení.

April, moderátorka
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 9. 2008 13:31:32
Odpovědět s citátem

Ahoj, jelikož jsem se kontaktu od paní Leny nedočkala, zjistila jsem si to sama dle jména co tu někdo psal na foru a dle toho že paní je veterinářka a paní jsem napsala.

Ihned mi odepsala zpět a psala moc hezky. Že maina vždy chtěli, mají velký dům a zahradu, mají děti, psa, kočku. Fugo prý rád chodí ven, s paní chodí prý i věšet prádlo. Děti si s ním hrají s balonky a mávátkem. Kočička se ho prý zatím bojí. Paní mi napsala moc hezký email, poslala dokonce i fotky už od nich. No nádhera. Jsem moc šťastná, že má paní takovýto přístup, je opravdu super. Tak snad už to tentokrát vyjde a Fugo se usídlí bez problémů. Zatím to zní moc spokojeně, tak jim moc moc držím palce. Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karin



Založen: 17.07.2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 9. 2008 13:35:03
Odpovědět s citátem

Tak to je moc dobře Verunko, teď už opravdu není co víc dodat Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lusilka



Založen: 05.10.2005
Příspěvky: 106
Bydliště: Šumperk

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 9. 2008 13:44:27
Odpovědět s citátem

Verunka napsal:
Ahoj, jelikož jsem se kontaktu od paní Leny nedočkala, zjistila jsem si to sama dle jména co tu někdo psal na foru a dle toho že paní je veterinářka a paní jsem napsala.

Ihned mi odepsala zpět a psala moc hezky. Že maina vždy chtěli, mají velký dům a zahradu, mají děti, psa, kočku. Fugo prý rád chodí ven, s paní chodí prý i věšet prádlo. Děti si s ním hrají s balonky a mávátkem. Kočička se ho prý zatím bojí. Paní mi napsala moc hezký email, poslala dokonce i fotky už od nich. No nádhera. Jsem moc šťastná, že má paní takovýto přístup, je opravdu super. Tak snad už to tentokrát vyjde a Fugo se usídlí bez problémů. Zatím to zní moc spokojeně, tak jim moc moc držím palce. Very Happy


Veru, jsem moc za Fugouše a tebe opravdu šťastná..............když vidíš takový přístup, hne se ti líp dýchá, co? Uvidíš, bude to fajn, dovedu si představit, jakou jsi měla radost, když ti paní napsala a viděla jsi fotky, já bych řvala jak malá Smile
No, Fugouš je hold osobnost, ale myslím, že bude šťastnej.
Veru pá a drž se
Lucka, Bagi, Ballou
www.kocicistromy.com
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 9. 2008 13:45:14
Odpovědět s citátem

Já mám z toho velikou radost, paní Miklišová mi i napsala, že se chystala mi i sama napsat Smile . Psala jsem paní Miklišové, zda bych mohla fotky dát sem do galerie, tak počkám co odpoví a kdyžtak je k Fugovi vložím, aby jste ho také viděli. Vypadá moc spokojeně Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Moni



Založen: 22.01.2008
Příspěvky: 41
Bydliště: Praha 4

Předmět: Fugo v novém domově
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 9. 2008 18:11:46
Odpovědět s citátem

Verunko, to je skvělé a doufám, že Fugo konečně dostane rozum a přestane ničit. Že konečně pozná, že i když s ním zrovna nikdo není, tak je stejně středem vesmíru a nemusí na sebe upozorňovat likvidací společného obydlí kocouře a dvounožců Very Happy
_________________
Monika & Beruška & Nelinka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Balisek



Založen: 07.12.2007
Příspěvky: 74

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 9. 2008 21:16:28
Odpovědět s citátem

Verunka napsal:
Ahoj, jelikož jsem se kontaktu od paní Leny nedočkala, zjistila jsem si to sama dle jména co tu někdo psal na foru a dle toho že paní je veterinářka a paní jsem napsala.

Ihned mi odepsala zpět a psala moc hezky. .... Jsem moc šťastná, že má paní takovýto přístup, je opravdu super. Tak snad už to tentokrát vyjde a Fugo se usídlí bez problémů. Zatím to zní moc spokojeně, tak jim moc moc držím palce. Very Happy


Díky za zprávu, Verunko. Namám pochyby o tom, že paní Lenka by nedala kocoura zas tak ledackomu - nepůsobí jako chovatel, který da kočku prvnímu, kdo se namane. Jistě vybrala prostředí a majitele, kde je předpoklad, že se Fugo bude cítit dobře. Takže držím palce, ať to tentokrát vyjde!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 9. 2008 14:31:47
Odpovědět s citátem

)Tak jsem do Fugova alba přidala 3 fotky od paní Miklišové, tak mrkněte.
Jinak paní mi psala, že prý Fugin (tedy Mainík jak mu nyní říkají Razz) rád utíká na návštěvy k sousedům a prý také rád shazuje věci, nemá žádné zábrany někam skočit a prý si dovede představit, že nechat ho doma samotného tak jim tam udělá kůlničku na dříví. Ale paní prý pracuje doma, tak ho má pořád na očích. To je čert, to snad není možné Laughing Doufám, že paní Miklišovou nebude zlobit. Embarassed
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lusilka



Založen: 05.10.2005
Příspěvky: 106
Bydliště: Šumperk

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 9. 2008 14:41:57
Odpovědět s citátem

Verunka napsal:
)Tak jsem do Fugova alba přidala 3 fotky od paní Miklišové, tak mrkněte.
Jinak paní mi psala, že prý Fugin (tedy Mainík jak mu nyní říkají Razz) rád utíká na návštěvy k sousedům a prý také rád shazuje věci, nemá žádné zábrany někam skočit a prý si dovede představit, že nechat ho doma samotného tak jim tam udělá kůlničku na dříví. Ale paní prý pracuje doma, tak ho má pořád na očích. To je čert, to snad není možné Laughing Doufám, že paní Miklišovou nebude zlobit. Embarassed


Very Happy Veru, je to teda macek a myslím, že ovládl celý dům i se zahradou Laughing Laughing Laughing Laughing ...............prostě pan Fugo Laughing Laughing Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Efis



Založen: 29.08.2008
Příspěvky: 48
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 9. 2008 16:11:46
Odpovědět s citátem

Jsem moc ráda, že to takhle dopadlo, s napětím jsem celý příběh Fuga sledovala. Držím palce Fugovi a přeji pevné nervy jeho nové majitelce Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 9. 2008 6:27:21
Odpovědět s citátem

Ale je krásnej, že? Takovej krásně huňatej. Miki nikdy takhle huňatej nebyl. Ten má chlupy spíš takové kratší. Fugo je opravdu "kus kocouře" Razz .
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Moni



Založen: 22.01.2008
Příspěvky: 41
Bydliště: Praha 4

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 9. 2008 14:48:21
Odpovědět s citátem

Fakt je krásnej Very Happy
A ta srst bude nejspíš tím, že chodí ven. Domácí kočka v konstantně vyhřátém bytě takhle neosrstí. Akorát úžasně líná Rolling Eyes
_________________
Monika & Beruška & Nelinka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 9. 2008 6:59:17
Odpovědět s citátem

To je možné, ale on byl tak krásně huňatý už od koťátka. Miki byl jako kotě huňatý, ale už tak měl ty chlupy spíš takové krátké. Fugo byl jak peříčko, takový medvídek na mazlení Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
J.



Založen: 18.11.2007
Příspěvky: 44

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 9. 2008 1:03:48
Odpovědět s citátem

Verunka napsal:
Fugo byl jak peříčko, takový medvídek na mazlení Smile

Arrow Dlouho, dlouho jsem tu nebyla (přišla jsem sem najít nějakou firmu na zasíťování oken pro jednu paní - ale nenašla Sad ), a náhodou jsem zahlédla nový odkaz na Fuga ... všeho jsem nechala a čtu a čtu ... Moni to vystihla úplně přesně!!
A já jen dodám, že cítím jak Verunka i po tom čase Fuga neustále miluje !!! Rozumím jí a dovolila bych si její pocity přirovnat k tomu, co zažívají maminky těch zaměněných holčiček - prožily si 3/4 roku s jiným dítětem a i když má každá teď to své, nemůže zapomenout na to vypiplané a 3/4 roku milované Exclamation. Je to vazba "na furt" a stejně tak bude na Fuga (i po letech) stále myslet i Verunka ... Sad.
Protože přiznejme si majitelky všech našich mňauláčků ... jsou to prostě naše (jen více chlupatější Wink) milované dětičky.
_________________
J. a její společenstvo ...
mňau!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 10. 2008 16:09:38
Odpovědět s citátem

Tak mám nové info o Fugouškovi, paní psala, že moc rád chodí ven a vůbec mu nevadí, že přší a je docela zima (jen prý courá sem a tam a tak se musí pořád utírat tlapičky), rád chytá myši, rád se kouká do klícky na andulku a křečka které mají doma - prý má z nich takovou svou reality show Very Happy . Jinak nijak nezlobí a moc rád se mazlí. ol: . Jsem moc ráda, že je vše o.k. a Fugo u paní Miklišové konečně našel vysněný život. Razz Mám také nové foto, tak zítra přidám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
janča



Založen: 22.09.2004
Příspěvky: 313

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 10. 2008 19:41:22
Odpovědět s citátem

No lepší zprávy jsme si ani nemohli přát! To je báječný a ať to dlouho vydrží! J.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lusilka



Založen: 05.10.2005
Příspěvky: 106
Bydliště: Šumperk

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 10. 2008 19:57:13
Odpovědět s citátem

janča napsal:
No lepší zprávy jsme si ani nemohli přát! To je báječný a ať to dlouho vydrží! J.

Veru, to jsou super zprávy, mám z toho opravdu radost, Laughing Laughing Laughing
lucka
www.kocicistromy.com
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (57x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (32x)
3
Voliéra pro kočky z kočičího pohledu (24x)
4
Kočičí jména (23x)
5
Vyhlášení NEJ fotky listopadu 2023 (22x)
6
PKD - polycystická choroba ledvin (22x)
7
Jak se naučit vybírat mýtné (20x)
8
Třicátá pátá Poznávačka vyhlášena (20x)
9
Somálská kočka (20x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top