Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Kotě nás stále ocucává a saje


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
martule



Založen: 14.09.2008
Příspěvky: 4

Předmět: Kotě nás stále ocucává a saje
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 9. 2008 11:35:50
Odpovědět s citátem

Kotěti je 10 týdnů, vzali jsme si ho v 7 týdnech. Pořád mě ocucává a saje, až mi dělá krvavé flíčky a nemůžu ho od sebe odtrhnout. Je to nepříjemné, začala při chování cucat ruce, tak nosím dlouhý rukáv, teď už asi budu muset nosit i rukavice a šálu Laughing Jen se usadím na gauči a už je u mně a začne, je neodbytná. Nevím, proč to dělá (brzo odstavené?) a jestli s tím přestane (dělá to víc a víc). Prosím o radu, díky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
MaxKatka



Založen: 07.11.2005
Příspěvky: 120
Bydliště: Hodonice okr. Znojmo

Předmět: Re: Kotě nás stále ocucává a saje
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 9. 2008 12:44:42
Odpovědět s citátem

No náš tříletý kocour to dělá do dneška... Laughing a vzhledem k tomu, že má 5,5kg, tak má i sílu a dost to bolí...

Jinak se o tom tady už diskutovalo:

http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?t=443&highlight=
http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?p=8001#8001
http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?p=14228#14228
_________________
Katka, Damča (2) a Pišta (2)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: Re: Kotě nás stále ocucává a saje
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 9. 2008 13:09:08
Odpovědět s citátem

martule napsal:
Kotěti je 10 týdnů, vzali jsme si ho v 7 týdnech. Pořád mě ocucává a saje, až mi dělá krvavé flíčky a nemůžu ho od sebe odtrhnout. Je to nepříjemné, začala při chování cucat ruce, tak nosím dlouhý rukáv, teď už asi budu muset nosit i rukavice a šálu Laughing Jen se usadím na gauči a už je u mně a začne, je neodbytná. Nevím, proč to dělá (brzo odstavené?) a jestli s tím přestane (dělá to víc a víc). Prosím o radu, díky.



dělá to pravděpodobně proto,že bylo brzy odebráno od matky,bude to asi dělat po celý život,sice řídčeji ale příležitostně se přisaje,není potřeba ho nějak hrubě trestat,je to vina člověka,dejte mu hračku,naše domáci kočka,cucala trička,zkuste mu podstrčit něco jiného,ne vaše tělo Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
MaxKatka



Založen: 07.11.2005
Příspěvky: 120
Bydliště: Hodonice okr. Znojmo

Předmět: Re: Kotě nás stále ocucává a saje
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 9. 2008 13:19:37
Odpovědět s citátem

no není to tím, že bylo odebráno brzo od matky...

je to tzv. mléčný krok a dělají ho kočky, když jsou spokojené a důvěřují... ale samozřejmě může být kočka spokojená a dělat to nemusí...

jsou různé formy... jen zatínání drápků, přešlapování a u toho slintání a nebo se přímo k něčemu přisávají... naše "miminko" (3 roky a 5,5kg) šlape, zatíná drápky a musí mít u toho kus hadru (nejlépe bavlněného trička) v tlamičce...
_________________
Katka, Damča (2) a Pišta (2)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
mixatko.v



Založen: 23.01.2008
Příspěvky: 95
Bydliště: hranice

Předmět: Ocumlávání
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 9. 2008 13:24:19
Odpovědět s citátem

Zdravím!
Náš tříletý kocour si ještě teď občas "zadudlá" na mé hrudi tričko a já mu to dopřeji,vzpomíná si asi při tom na maminku kočku.To půlroční kočička, ta zase moc ráda "přešlapuje"předními tlapičkami na mojem břichu.Je to legrační masáž a kočička to dělá ze vší vervou.Moc se jí nasmějem. Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
martule



Založen: 14.09.2008
Příspěvky: 4

Předmět: Re: Kotě nás stále ocucává a saje
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 9. 2008 14:05:06
Odpovědět s citátem

MaxKatka napsal:
No náš tříletý kocour to dělá do dneška... Laughing a vzhledem k tomu, že má 5,5kg, tak má i sílu a dost to bolí...

Jinak se o tom tady už diskutovalo:

http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?t=443&highlight=
http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?p=8001#8001
http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?p=14228#14228



Děkuji moc za odpověď, pokud je to projev lásky, budu holt chodit jak po noci plné vášně Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 9. 2008 9:53:46
Odpovědět s citátem

Tohle stejné dělal Fugo, vždy mi šlapal na břiše a byl jako v tranzu, po chvilce mu začali z tlamičky téct sliny a začal se sklánět jakoby chtěla sát. No také jsme se u toho nasmáli, ale občas to i bolelo, když to třeba dělal ráno se zatnutými drápky:-). Miki to udělá občas a jen v posteli, jinde ne.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Mautyck



Založen: 10.09.2008
Příspěvky: 10
Bydliště: Ostrava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 10. 2008 21:23:40
Odpovědět s citátem

Jak už tu padlo, je to projev něky a důvěry. Zůstal i našemu šestnáctiletému "koťátku", je to v pohodě, stačí pak vyprat tričko Smile Jen občas se nechá příliš unést a zatíná drápky, to se snažím korigovat jemným klepnutím po pacině - když jsem důsledná, zabírá to, ale vždycky znovu zkusí...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 10. 2008 21:56:11
Odpovědět s citátem

Mautyck napsal:
Jak už tu padlo, je to projev něky a důvěry. Zůstal i našemu šestnáctiletému "koťátku", je to v pohodě, stačí pak vyprat tričko Smile Jen občas se nechá příliš unést a zatíná drápky, to se snažím korigovat jemným klepnutím po pacině - když jsem důsledná, zabírá to, ale vždycky znovu zkusí...


Náš Adamíšek se do toho dokáže ponořit tak, že by se u toho s prominutím "udělal", kdyby nebyl kastrát Razz Wink . Přicucne se nejradši na krk nebo břicho, začne tlapkovat, posléze se dostane do tranzu, že se začne celý třást, vyleze mu pindík-ale to už ho shazuju Rolling Eyes Občas mu to potěšení dopřejeme... Laughing
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Moni



Založen: 22.01.2008
Příspěvky: 41
Bydliště: Praha 4

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 10. 2008 23:07:30
Odpovědět s citátem

U nás už je to rituál příchodu Berušky do postele. Skočí mi na nohy a začne "šlapat zelí pro okres" Laughing na mé peřině a vrní u toho. Další náznak šlapání i se zatínáním drápků se projeví, když leží na boku a já ji drbu na bříšku.
_________________
Monika & Beruška & Nelinka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tomtom



Založen: 15.07.2008
Příspěvky: 94
Bydliště: Praha 9

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 8. 2009 18:27:01
Odpovědět s citátem

naše osmiměsíční kočička to dělá s oblibou také... všechna nezpevněná místa na těle:-))) nejraději masíruje nějaký ten špíček... od maminka opravdu brzy nešla, přiletěla k nám ve 4 měsících... a je pravda, že je to kočička, která nás bombarduje svojí láskou...
_________________
Tom
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (28x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top