Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Čekatelé na sphynxe


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: Re: V pátek
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 5. 2008 13:08:58
Odpovědět s citátem

Taky tě tu vítám a těším se na fotečky tvého sphynxíka. Budeš jistě maximálně nadšený, protože jsou prostě úžasní Very Happy , mám 3 a nemůžu se dočkat koťátek a pořád je mi to málo, i když už se nevejdu do postele Very Happy .
Tak přeji mnoho radosti a žádné strosti
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Peter



Založen: 14.05.2008
Příspěvky: 2
Bydliště: Praha 5

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 5. 2008 15:39:49
Odpovědět s citátem

Děkuji moc krat Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: V pátek
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 5. 2008 16:05:17
Odpovědět s citátem

Peter napsal:
V pátek budu mít svého prvního kocoura Sphynxe. Je mu 12 týdnu.
Moc se ne něho tešíme. V pondelí mu tady na stránkach založíme knihu a priložíme i nějaké foto. Zatím přeju krásny den všem
S pozdravem
Peter


Tak se nám rodinka rozšiřuje-to je príma! Tak hodně radosti s kocouřem-jsou ÚŽASNÍ-to poznáte doma sami.

Já už z koček jen sphynxe nebo devon rexe-ten můj devonek teda v mazlivosti troufne s přehledem našeho sphynxe (a že Adamíšek je pěkná mazlivka) -někoho by z něj asi i kleplo, jak chce být neustále nalepený na někom-ale nám to vyhovuje.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Bari111



Založen: 18.07.2008
Příspěvky: 14

Předmět: Čkatelka na sphynxe
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 7. 2008 9:19:11
Odpovědět s citátem

Ahoj, zdravím všechny čekatele na sphynxe, ráda bych se mezi vás přidala. Kolem 15.8. si přivezu domů kocourka a už se nemůžu dočkat. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 7. 2008 11:36:35
Odpovědět s citátem

Ahoj Bari111

Gratuluji k budoucímu sphynxímu přírůstku, neboť je nač se těšit, sphynxíci jsou jedním slovem úžasní.
No a jen tak na okraj bych doporučil prostudovat stránky tu na kocouřovi, kde je tomu co má obsahovat kupní smlouva věnováno opravdu dost prostoru a takového malého průvodce koupí sphynxe mám též na svých stránkách Smile
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Bari111



Založen: 18.07.2008
Příspěvky: 14

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 7. 2008 11:44:24
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
Ahoj Bari111

Gratuluji k budoucímu sphynxímu přírůstku, neboť je nač se těšit, sphynxíci jsou jedním slovem úžasní.
No a jen tak na okraj bych doporučil prostudovat stránky tu na kocouřovi, kde je tomu co má obsahovat kupní smlouva věnováno opravdu dost prostoru a takového malého průvodce koupí sphynxe mám též na svých stránkách Smile


Bezva, moc děkuju, jdu to najít a prostudovat Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 7. 2008 16:09:30
Odpovědět s citátem

Ahoj Bari, připojuji se ke gratulaci k "čekání" na sphynxe, jsou naprosto uchvacující... po roce s naším Cháronem je pro mě největší zábava pozorovat jej jak sedí, spí, válí se... je to mnohem lepší než ten nejzábavnější film na světě... Neustále mě fascinuje, nejvíce zbožňuji ten jeho "macho" výraz: "jsem pánem světa", mimochodem zřejmě typický pro všechny sphynxí kocoury, jak je vidět ve fotogaleriích Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fundog



Založen: 07.01.2008
Příspěvky: 274

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 10. 2008 10:05:36
Odpovědět s citátem

Jsem mamina Lenky, co se tady ptala na info o kočičkách Sphynx. Tak už nás ukecala Laughing a jestli vše dobře dopadne, pojedeme si příští pátek pro nahatou holčičku.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Nera Procházková



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 122
Bydliště: Ústecký kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 10. 2008 11:56:33
Odpovědět s citátem

fundog napsal:
Jsem mamina Lenky, co se tady ptala na info o kočičkách Sphynx. Tak už nás ukecala Laughing a jestli vše dobře dopadne, pojedeme si příští pátek pro nahatou holčičku.


Gratulujeme
můžu se zeptat od koho budete mít kočičí slečnu? Very Happy
_________________
Nera,Cleo,Jack a Žoržetka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
rozaarka



Založen: 26.09.2006
Příspěvky: 39

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 10. 2008 12:28:29
Odpovědět s citátem

fundog napsal:
Jsem mamina Lenky, co se tady ptala na info o kočičkách Sphynx. Tak už nás ukecala Laughing a jestli vše dobře dopadne, pojedeme si příští pátek pro nahatou holčičku.


Zdravím! A myslím, že vůbec nebudete litovat! Jsou to ta nejbáječnější stvoření a život bez nich si už vůbec neumíme představit. Včera k nám přijela návštěva, naše madame se k nim zavrtala do pelíšku a usnula Crying or Very sad Byla jsem z toho celá špatná, jsem zvyklá usínat s ní za hlavou...Netrvalo to ani pět minut a najednou ťap ťap ťap a holčička už mi seděla za hlavou a vrněla. Takže držím palec, ať už brzy máte kočičku doma a spoustu krásných zážitků Smile

Veronika a kočkouni
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 10. 2008 13:38:39
Odpovědět s citátem

fundog napsal:
Jsem mamina Lenky, co se tady ptala na info o kočičkách Sphynx. Tak už nás ukecala Laughing a jestli vše dobře dopadne, pojedeme si příští pátek pro nahatou holčičku.


Když ukecá takhle cílevědomé dítě, je to naprosto v pořádku, a moc vám všem fandím. Když má slečna takového "koně", nebude mít čas na blbosti. A na druhé straně je obdivuhodné, že má u vás takové pochopení, to by hned tak někdo neměl-dívala jsem se, co těch miláčků kolem sebe už máte. Jen vám tiše závidím a rdím se u toho Embarassed ...

Tak ať máte při výběru koťátka šťastnou ruku a přináší vám jen samé radosti. Lenka se do něj spolehlivě zblázní, a s ní celá vaše rodina, to mi věřte.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fundog



Založen: 07.01.2008
Příspěvky: 274

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 10. 2008 18:16:57
Odpovědět s citátem

jste všichni moooc milí. Ano, máme spoustu mazlíků a všechny je moc milujeme. Dcery v tomto zvířecím koníčku podporuji, protože si myslím, že z milovníků zvířat, nemůžou vyrůst špatní lidé. Jen se mi holky rozdělily na kočičí partu a psí + tera partu a já mezi nimi lítám Very Happy .
Kočičku si budeme vybírat v CHS Putimská brána. Pokud by mi něko zkušený mohl poradit jestli vybrat kočičku jménem Cocca, nebo Cissy, budu ráda. Lenka chce Cocca, ale nevíme, která je lepší pro chov. Stejně nejspíš půjdeme za hlasem srdíčka Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 10. 2008 10:22:56
Odpovědět s citátem

Přesně tak, srdíčko si vybere a když ne srdíčko, vybere si kočičák Smile A pokud jde o případný chov, s tím by měl nejlépe poradit chovatel který prodává, ten musí nejlíp vědět, kterej kočičák se nejlépe hodí Smile
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 10. 2008 22:26:18
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
Přesně tak, srdíčko si vybere a když ne srdíčko, vybere si kočičák Smile A pokud jde o případný chov, s tím by měl nejlépe poradit chovatel který prodává, ten musí nejlíp vědět, kterej kočičák se nejlépe hodí Smile


Vybere si srdíčko-a někdy to kočičí! Wink

Krom sphynxe mám devon rexe-ale jeli jsme si pro cornish rexe, jenže byl tam i devon rex Claudius, a ten, když jsme vstoupili a uviděl mě, tak se rozhodl, že právě vstoupil ten, s kým chce odjet, a napochodoval do mé náruče a už mě neopustil. Taky s námi odjel, byl naštěstí volný.
A taky je to (jen) můj největší mazel Very Happy . Adam (sphynx) i Olívie (devonka) se mazlí s každým, Claudius výhradně se mnou, zato vydatně. Když ho chytne mazlivá, je na mě nalepenej v jednom kuse a používá mě jako dopravní prostředek. Každé moje zastavení v dosahu 2 metrů od něj chápe jako zastávku vhodnou k naskočení Wink , takže mě to už ani neleká, když na mě skočí odkudkoliv. Laughing a nechá se nosit. A přitom se tře a vrní a vrní a tře a vrní...celý se ke mě přilepí. Je to jen moje zlatíčko, moje srdeční záležitost. Ty ostatní dva mám taky moc ráda, ale jeho a krapítko víc. Ti dva by mohli být s kýmkoliv, on by bezemne asi uchřadl.

Takže někdy si nás vybere taky kočičák, a ne my jej Wink .
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fundog



Založen: 07.01.2008
Příspěvky: 274

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 10. 2008 22:42:37
Odpovědět s citátem

To moc dobře znám. Jeli jsme si pro Siamskou holčičku a máme Siamského Bohouška. Vlezl si k dceři na klín, pak do přepravky a nechtěl ven. Chtěli jsme holčičku do chovu a na výstavy. Tak máme na výstavy kastráta Bohouška. A určitě jsme neudělali vůbec špatně. Jen chudák musí být kastrát. Jednak smlouva a pak jsme měli doma už chovnou kočičku jiné rasy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
Fotočlánek: Muži versus kočky (14x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top