Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Mňoukání


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
matej



Založen: 07.10.2008
Příspěvky: 2

Předmět: Mňoukání
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 10. 2008 0:20:43
Odpovědět s citátem

Ahoj, mam doma 5ty den kocourka (britska modra, stari 14tydnu), kdyz odejdu treba jen na WC tak zacne mnoukat jak pominuty, jakmile se vratim je zase vse ok, kdyz odejdu do prace tak mi i sousedka rikala ze slysi narikani ;( Nevite nekdo jak dlouho to muze trvat ? (myslim to, nez si zvykne, ze jsem pres den pryc a ze i muzeme byt kazdy v jine mistnosti Wink)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: Re: Mňoukání
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 10. 2008 0:57:24
Odpovědět s citátem

[quote="matej"]Ahoj, mam doma 5ty den kocourka (britska modra, stari 14tydnu), kdyz odejdu treba jen na WC tak zacne mnoukat jak pominuty, jakmile se vratim je zase vse ok, kdyz odejdu do prace tak mi i sousedka rikala ze slysi narikani ;( Nevite nekdo jak dlouho to muze trvat ? (myslim to, nez si zvykne, ze jsem pres den pryc a ze i muzeme byt kazdy v jine mistnosti Wink)[/quot

Kocourek je malý a je mu smutno samému,ale zvykne si,za jak dlouho je individuelní,je potřeba mu dát dostatek hraček,které je potřeba obměňovat,aby se mu neomrzely.Když bude sám tak si vyhraje a bude spinkat,nebude mu smutno a nebude se nudit.Za 5 dnů ani ditě nepřestává ve školce brečet,to má kolem sebe houf jinejch.KOcourek je stejný, byl zvyklý na svou mámu a sourozence,chce společnost,takže dostatek hraček to může vyřešit.



Bětka,Barunka a Matěj
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
terez4



Založen: 29.06.2007
Příspěvky: 120

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 10. 2008 8:40:33
Odpovědět s citátem

nebo by třeba pomohl kamarád... Smile Jinak hračky jsou fajn, ale kocourek si asi nebude hrát sám.

Náš první kocourek byl úplně stejný- pořád mňoukal, i když jsem jen šla na záchod nebo do jiné místnosti, byla jsem z něj docela nešťastná. Asi se mu stýstalo, protože byl zvyklý, že si celý den hrál se sourozenci a teď byl najednou sám. Je pravda že postupem času se to trochu zlepšilo, ale umňaučený je pořád (teď mu budou 2 roky). Ale myslím, že to není proto, že by byl nešťastný, spíš je to jeho forma komunikace s námi, vše prostě komentuje.
Druhý kocourek, kterého jsme si taky přinesli jako 3měsíčního, zase nemňoukal vůbec, není to takový závisláček, ale určitě v tom hrálo roli i to, že přišel do kočičí společnosti a přes den se zabaví s ostatními kočkami.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kockodan



Založen: 26.02.2007
Příspěvky: 204
Bydliště: Praha - Petrovice

Předmět: Re: Mňoukání
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 10. 2008 9:17:21
Odpovědět s citátem

matej napsal:
Ahoj, mam doma 5ty den kocourka (britska modra, stari 14tydnu), kdyz odejdu treba jen na WC tak zacne mnoukat jak pominuty, jakmile se vratim je zase vse ok, kdyz odejdu do prace tak mi i sousedka rikala ze slysi narikani ;( Nevite nekdo jak dlouho to muze trvat ? (myslim to, nez si zvykne, ze jsem pres den pryc a ze i muzeme byt kazdy v jine mistnosti Wink)

Ahoj,mrkni do diskuze, popisovala jsme stejny problem "kote porad mnauka" nebo mnauci nebo tak. vyresilo se to Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
matej



Založen: 07.10.2008
Příspěvky: 2

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 10. 2008 15:08:23
Odpovědět s citátem

Ahoj vsem,

dekuji moc za vase odpovedi !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top