Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Podpořte mě prosím!


Jdi na stránku 1, 2  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Magytka



Založen: 07.10.2008
Příspěvky: 33
Bydliště: Hodonín

Předmět: Podpořte mě prosím!
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 10. 2008 14:15:14
Odpovědět s citátem

Budu si kupovat kočičku, mám ji už zamluvenou, je to koťátko birmičky a přítel si myslí, že stojí 3 tisíce, a to se mu zdá hodně a to teprv až zjistí, že stojí 10 tisíc, tak mě asi zaškrtí, bojim se že to absolutně nepochopí. Pomozte mně prosím, potřebuji nějaký argument, proč je zrovna ta kočka, kterou chci, tak neuvěřitelně drahá? Zkoušela jsem se dívat po jiném plemenu, ale nejde to, prostě birma mě okouzlila a nejde to jinak. Chápe mě někdo? Nebo myslíte, že jsem hloupá, že si nevyberu jinou a levnější?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 10. 2008 14:22:51
Odpovědět s citátem

MAGYTKO, mela jsem pred rokem stejny problem uplne jsem se zblaznila do britek,nemela jsem vubec pojem kolik stoji, priteli jsem rekla, ze stoji 4000,ale samozrejme jsem za ni zaplatila daleko vic, do ted se to nedozvedel platila jsem si ji totiz sama...
pokud mate kocicku s pp tak mu vysvetlete, ze stoji tolik ,protoze je u chovatele tri mesice a ten se o ni stara s maximalni peci , podava ji nejlepsi krmivo , vystavi rodokmen a tak.
pavla a emmicka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 10. 2008 14:35:32
Odpovědět s citátem

MAGYTKO jeste k tomuto tematu, urcite nejste hloupa, ze jste si zamilovala urcite plemeno kocicky, znam to presne, urcite vytrvejte birmicka je krasna kocicka, jen vyzaduje kazdodenni peci o hedvabnou srst a v dospelosti je to velka kocka, ale mate pravdu ty oci by okouzlily snad kazdeho. Nemuzete si kocicku koupit a priteli nerikat cenu???
pavla
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
xyz



Založen: 21.01.2008
Příspěvky: 89

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 10. 2008 14:48:19
Odpovědět s citátem

Magytka, ja se taky tak do birmy zamilovala uz jako dite ve velke knize o kockach.
Rok jsem se divala po vsech kotatech, co jsem na internetu nasla a teprve po dalsim roce se mi podarilo na ni nasetrit, pritel mi rekl, ze jsem uplne blba, ze davam za kocku tolik penez a obcas si rypne jeste ted, ale byly to moje penize a ja si s nima muzu delat co chci, tak mu nezbylo nic, nez se s tim smirit.
Ja mu rekla, ze si ji koupim ted, dokud bydlim u rodicu a ne s nim, ze pak budu muset kupovat veci do bytu, jidlo atd, ze uz bych si ji nikdy nemohla dovolit. A ze on utraci za domaci kino, notebook a ja takove veci nepotrebuju, ze misto toho budu mit kocku. Uz mam kocourka od 1. cervna a vubec toho nelituju, ze jsem za nej ty penize dala (ono to pak vyjde jeste o dost vic, kdyz se koupi jidlo, skrabadlo, zachod, prepravku, stelivo....)
Takze pokud nemate spolecne finance, tak si myslim, ze je to Vase vec, co se svyma penezma udelate. Preju Vam hodne stesti.
Muzu se zeptat ve ktere chovatelske stanici mate kotatko zamluvene?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 10. 2008 15:11:22
Odpovědět s citátem

Přesně jak napsala xyz, pořizovací cena je maličkost ve srovnání s tím, co vás čeká, budete-li se chtít o kočičku kvalitně postarat. Ale to jsem nechtěla psát. Z vlastní zkušenosti vám řeknu, kupte si kočičku jakou chcete, tu, kterou milujete. Je přece nesmysl vybírat si kočičku podle ceny! Ani bych vám nedoporučovala hledat mezi vybraným plemenem "levnější" chovnou stanici. Nevyplatí se to, věřte mi. Kupte si koťátko z renomované a vyhlášené chovné stanice a budete šťastná. Já bych příteli částku prostě neřekla. Když si to zaplatíte ze svého, ať se nestará.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Magytka



Založen: 07.10.2008
Příspěvky: 33
Bydliště: Hodonín

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 10. 2008 15:14:33
Odpovědět s citátem

Mockrát děkuji všem!!! Jsem ted mnohem klidnější a rozhodnutá Smile Jsou to moje penízky a asi mu to neřeknu, pokud to nějak nezjistí Laughing Na kotátko se strašně těším, jedu se na něj ted o víkendu podívat, domluvila sem si toho víc, ale budu to muset zrušit. Kotátko mámzatim ještě nezávazně zadané ze stanice z Klášterce na Ohří ale název si nepamatuju. Je to nádherná kočička. Ale ještě si na ni počkám. Ještě jednou díky!!! Nakonec peníze budou, my nebudem Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Magytka



Založen: 07.10.2008
Příspěvky: 33
Bydliště: Hodonín

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 10. 2008 15:18:10
Odpovědět s citátem

Tak ta stanice se jmenuje: La Nuestra - Klášterec nad Ohří
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
terez4



Založen: 29.06.2007
Příspěvky: 120

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 10. 2008 15:27:58
Odpovědět s citátem

1. jsou to jen vaše peníze, tak si s nimi můžete dělat do chcete- 10 tis. můžete projíst v 10 návštěvách dražší restaurace , koupit si nový mobil, televizi, nebo si koupit kočku...a můžu vám garantovat, že z kočky se budete těšit každý den po mnoho let.

2. je to jen pořizovací cena a v porovnání s dalšími výdaji za kočku v průběhu jejího života je zanedbatelná (tohle bych tedy použila v případě, že "nějakou" kočičku chce přítel taky, jinak by ho to mohlo odradit totálně Smile ). A je lepší si vzít kotě z prověřeného a zdravého chovu (i když i mezi papírovými kočkami se nemoci mohou vyskytnout, ale určitě v menší míře, než mezi množiteli, kteří koťata prodávají jen kvůli kšeftu a mají je často v nevyhovujících podmínkách) . Jinak výdaje za veta za vážněji nemocnou kočku se mohou všplhat do několikanásobku pořizovací ceny té birmičky

3. tohle není nijak extra drahá kočka, ani jiná plemena koček nejsou levná, kromě britek jsou spíš dražší..prostě ve světě koček jsou tyhle ceny běžné.

4. když jste si vysnila tu birmičku, a máte už snad zamluvené nějaké konkrétní kotě, tak těžko se jí vzdáte a budete vybírat nové...

Můj přítel nechtěl původně kočku žádnou, teď máme 3. Byly taky drahé, ale nevyčetl mi to ani jednou (a to jsme je platili na půl), jsou to jeho miláčkové. Ono je to zažité, že dát za kočku takovéhle částky je hloupost, přitom za psy se platí běžně- tahle kočka stojí jako jorkšír...větěí psi jsou často dražší. Samozřejmě na to koukám z pohledu člověka, který si pořídil dražší kočky, ale nelitovala jsem toho ani jednou, i když mi pár lidí z okolí řeklo, jeslti jsem se nezbláznila...Taky jsem se před koupí prvního kocourka trochu rozmýšlela, jestli to za to opravdu stojí, ale jakmile jsem si ho v přepravce vezla domů, nedala bych ho zpátky ani kdyby mi nabízeli desetinásobek ceny.

Tak držím palce, ať ti to s birmičkou vyjde.


Naposledy upravil terez4 dne 9. 10. 2008 15:30:08, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alimak



Založen: 25.10.2007
Příspěvky: 50

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 10. 2008 15:29:17
Odpovědět s citátem

Pokud jsou to vaše peníze, není potřeba říkat kolik kočička stála. Smile Vyberte si tu, kterou chcete, kočinka je na několik let a ne na pár týdnů. Tak ať je to láska na první pohled. Very Happy
_________________
Robí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
xyz



Založen: 21.01.2008
Příspěvky: 89

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 10. 2008 15:34:32
Odpovědět s citátem

Ja se ptala na chov. stanici, protoze ted maji k odberu birmicky v chov. stanici z Vanderlindu, odkud mam ja sveho kocourka, nejradsi bych mu jednoho z nevlastnich sourozencu poridila, ale ted nemuzu, mozna casem...az zas usetrim
Preji Vam aby jste byla s kocickou spokojena, a litovat urcite nebudete.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 10. 2008 15:35:09
Odpovědět s citátem

Přesně jak psala terez, většina lidí si myslí, že dát za kočku takových peněz je hloupost. U psů je to normální. Já mám kočky dvě a bydlím na vesnici. Většina lidí se diví, že jsem dala za ně tolik peněz. Myslí si, že je pouštím ven na kšírkách, aby mi ty "peníze neutekly". Já je ale nepouštím volně, protože bych nepřežila, kdyby se jim něco stalo, protože je miluju. Cena za koťátko je naprosto nepodstatná ve srovnání s tím, co vám vaše kočička přinese a jak moc ji budete milovat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Magytka



Založen: 07.10.2008
Příspěvky: 33
Bydliště: Hodonín

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 10. 2008 15:44:43
Odpovědět s citátem

To se ale krásně čte Smile Budu zatloukat a zatloukat Laughing Je škoda, že to právě hodně lidí chápe tak, že má každá kočka cenu snad nuly, protože domácích koček je bohužel víc než by mělo a končí na ulicích apd. Přitom, když se to srovná z "věcí" stejně drahou - určitě se to nedá srovnat. Vždyt to bude miláček k nezaplacení Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
janča



Založen: 22.09.2004
Příspěvky: 313

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 10. 2008 17:14:48
Odpovědět s citátem

No, zatloukat... za určitých situací je to to nejlepší Laughing , ale pokud jsou to vaše peníze a nebydlíte spolu, nebo i bydlíte,ale nedáváte všechno na společnou hromadu a nežijete z úst do úst, potom není důvod mu říct, kolik stála. Je to i zkouška jeho reakce, jak je ochoten tolerovat , že si se svojí částí peněz můžete udělat, co chcete. A taková zkušenost se může do života velmi hodit. Ale vy sama ho znáte nejlíp tak víte, co na něj platí. Víme, že chlapi zase kolikrát " zbytečně" utrácí za mobily, GPS-ky, věci do auta, sport a pod. I to se dá použít jako argument. A je pravda, že v obecném podvědomí jsou lidé spíš ochotni dát velké peníze i za malého psa, než za kočku. J.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 10. 2008 21:16:45
Odpovědět s citátem

Já bych se na to podívala ještě z jiné stránky. Spousta lidí kouří, ničí zdraví sobě i všem lidem ve svém okolí, což je naprosto jednoznačně prokázané (moje maminka-kuřačka-zemřela na rakovinu plic a můj tatínek-dlouholetý kuřák-zemřel na rakovinu taky). Přitom za tyhle hřebíky do rakve bez mrknutí oka dají lidé 70-80Kč/krabička. A nikdo se nad tím nepozastavuje, nikdo si neťuká na čelo.

Cena vaší kočky představuje cca 142-145 krabiček lepších cigaret, a to spousta lidí prokouří za půl roku. K tomu nějaké to pivo, víno nebo tvrdý alkohol, u chlapa často hospoda-a výdaj 10000 je za čtvrt roku jen to hvízdne. A navíc k tomu ten "bonus" v podobě soustavně ničeného zdraví nejen onoho kuřáka a pijana.

Když si pořídíte za tytéž peníze kočku, přinese do vašeho života spoustu radosti a krásy, a pozitivní věci v životě nám ho prodlužují. Každý úsměv a zasmání prodlužuje život, takže vy si vlastně pořizujete za ty peníze živý lék-životabudič do domácnosti-a za léky jsou lidé ochotní utratit taky nemalé peníze, nebo za léčení...a taky se nad tím nikdo nepozastavuje a neťuká si na čelo.

Postavte to příteli i takhle. Navíc souhlasím s názorem, že pokud máte vlastní příjem, nemusíte se mu zodpovídat z vydání každé koruny. On má své koníčky, vy máte (budete mít) kočku. A dobře, že si chcete pořídit kotě s PP z CHS.

P.S. Já když jsem manželovi sdělila, že plemeno, které jsem si vybrala (sphynx) stojí 20-30000 Kč, tak pravil: "Kouříš? Nekouříš, tak si ho kup!" a bylo rozhodnuto. (Podotýkám, že jsem kdysi dávno - cca před 25 lety - přestala kouřit, takže za tu dobu jsem ušetřila díky tomu cca 400000.)
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 10. 2008 21:17:50
Odpovědět s citátem

Já vloni kupovala dvě britky,jednu s Pp a druhou bez.dDomluvila jsem se s chovatelkou,že do smlouvy nenapíše cenu ani jedné.Manžel se vyptával,já jenom odpovídala,že jsou drahé,protože neměl představu kolik asi stojí tak mi říkal no kolik a já no dost,řekl 500?já mlčela:-))).Dnes po více jak roce,co si čičiny velmi oblíbil už ví a nic nekomentoval jsou to také jeho mazlíci,hlavně Matěj,který si k němu lehne a hodiny se od něj nechá škrábat:-)))))



Bětka,Barunka a Matěj
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
BlackOrchid



Založen: 31.12.2007
Příspěvky: 87
Bydliště: Ústí nad Labem

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 10. 2008 6:43:29
Odpovědět s citátem

Kimmíček stál podobnou sumu a taky to nikdo nechápal, přítel pořád opakoval: Cože? Desetisíc za kočku, desettisíc za kočku. Ted ho miluje a je mu fuk kolik stál. Každýho jsem poslala do háje, že jestli těch 10 tis profrnám za hadry/žrádlo/benzín nebo za kočku nebo si s nima vytapetuju, pořád je to mých 10tis.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
kockodan



Založen: 26.02.2007
Příspěvky: 204
Bydliště: Praha - Petrovice

Předmět: Re: Podpořte mě prosím!
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 10. 2008 9:58:41
Odpovědět s citátem

Magytka napsal:
Budu si kupovat kočičku, mám ji už zamluvenou, je to koťátko birmičky a přítel si myslí, že stojí 3 tisíce, a to se mu zdá hodně a to teprv až zjistí, že stojí 10 tisíc, tak mě asi zaškrtí, bojim se že to absolutně nepochopí. Pomozte mně prosím, potřebuji nějaký argument, proč je zrovna ta kočka, kterou chci, tak neuvěřitelně drahá? Zkoušela jsem se dívat po jiném plemenu, ale nejde to, prostě birma mě okouzlila a nejde to jinak. Chápe mě někdo? Nebo myslíte, že jsem hloupá, že si nevyberu jinou a levnější?


ja bych priteli rekla, pokud si ji platis sama, ze je to tvoje vec - a pripadne pouzila ten argument, pokud si pritel taky kupuje nejake ty vecicky, co by nahradily levnejsi, jen je proste fajnsmekr (to ma kazdy chlap, uricte neco najdes - sluchatka, pc vecicky, neco na auto...), ze to je jako s jeho sluchatky, auto/pc veci...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Magytka



Založen: 07.10.2008
Příspěvky: 33
Bydliště: Hodonín

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 10. 2008 15:06:41
Odpovědět s citátem

tatiano, mos dík, skvělý argument zase z jiného soudku, ale pravdivý a tohle když mu dám přečíst tak nemůže říct snad nic Very Happy Díky vám se nad tím už jen usmívám a to jsem z toho měla tak těžkou hlavu Very Happy Takže super! Dík vám všem a dík Modrému Kocouři Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
bobtail



Založen: 19.12.2007
Příspěvky: 64
Bydliště: Vestec, Praha Západ

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 10. 2008 22:06:54
Odpovědět s citátem

Prý za peníze si lásku nekoupíš??? Ale ano, když si koupíš kočku Laughing Laughing Laughing . Já mám naštěstí chlapa, který dokonce vydělával na druhou kočku na brigádě, protože moc chtěl Whiskasku a z běžného rozpočtu by jsme na ni neměli Wink . Jinak souhlasím s tím, že lidé utrácejí peníze za daleko větší "zbytečnosti". Také jsem se setkala s nepochopením Evil or Very Mad
_________________
Hanka, Anabell a Cookie Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 10. 2008 7:29:18
Odpovědět s citátem

Přesně tak. Když jsme si s manželem kupovali první kočku s PP tak jsme ji sice chtěli oba, ale ten škrt, kterému se zdála moc drahá jsem byla spíš já. Na dnešní poměry zase tak drahá nebyla, stála 3500 Kč, ale tehdy před 15 lety to bylo víc než celý můj měsíční plat. Potom jsme ji koupili a bylo mi hned jasné že to byly skvěle vynaložené finance. Když potom přišel na návštěvu můj otec a řekla jsem mu kolik jsme zaplatili tak se tvářil že jsme se zbláznili. Ale přitom se nám chvíli předtím chlubil novým objektivem k foťáku, který stál dvakrát tolik a tak jsem hned měla argument.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
miris



Založen: 12.10.2008
Příspěvky: 1

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 10. 2008 15:49:21
Odpovědět s citátem

Zdravím všechny diskutující. Právě jsem příteli předčítala tuto diskusi, protože mi taky kdysi mlátil o hlavu, ať mě ani nenapadne kupovat si nějakou drahou kočku a použil pro mě nevyvratitelný argument: stejnou lásku a radost ti dá i "obyčejná" kočka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Raika



Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 214
Bydliště: Rožnov p. Radh.

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 10. 2008 13:42:11
Odpovědět s citátem

Birmička je moje vysněná kočička (možná bych se dala zviklat na ragdolla), jen zatím nemám ná ležité pochopení v rodině. Ale JEDNOU určitě přibude "do sbírky".
Chtěla jsem jen dodat, že naše číča byla zdarma, nalezená. Ale protože je strašně rozmazlená, její strava + stelivo se pohybuje kolem tisícovky měsíčně (to je jedna birma ročně Smile)) ). Tím se potvrzuje, že počáteční investice je zcela zanedbatelná. (No a jakési protesty ze strany manžela na vysoké výdaje za žrádýlko jsem odbyla s tím, že chlap by měl být schopen uživit alespoň jednu kočku...)
_________________
Raika + Mína + Kira + Denny
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
mant



Založen: 25.03.2008
Příspěvky: 32

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 10. 2008 15:26:06
Odpovědět s citátem

miris napsal:
Právě jsem příteli předčítala tuto diskusi, protože mi taky kdysi mlátil o hlavu, ať mě ani nenapadne kupovat si nějakou drahou kočku a použil pro mě nevyvratitelný argument: stejnou lásku a radost ti dá i "obyčejná" kočka


Souhlas. A pokud už chcete dát "za kočku" peníze, pořád je můžete věnovat útulku, ze kterého si vezmete svoji kočičku. Pomůžete té jedné, které dáte domov (a třeba u jedné nezůstane...), a trochu i těm ostatním. Vaše kočka pak sice nebude "luxusní a papírová", ale stejně bude úžasná. Každá je.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
adelnik



Založen: 12.06.2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Myšlín

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 10. 2008 9:23:40
Odpovědět s citátem

Já chtěla vždy obrovského kocoura. Dočetla jsem se, že největší plemeno jsou mainské mývalí. Tak jsem si jednoho kocourka pořídila a mám za něj velikou radost. Nepočítám peníze, co mne stál, i když někdy mne napadá, že bych raději platila 200,- Kč zdravotní pojištění a mít pak návštěvy lékaře a zákroky zdarma. Člověk musí být připravený i na občasné vyšší výdaje za svou kočičku.
_________________
adelnik + Amís + Dori + Mia + MrnyVrny
"Každý život by měl mít devět koček." Jack Canfield
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Iva Goli
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 10. 2008 13:24:26
Odpovědět s citátem

My máme mačky tri - dva najdúchy - sestry a mainského mývalieho kocúrika. Sestričky sú každá iná čo sa týka povahy a práve sme sa včera s priateľom bavili, že nebyť toho, že sme si ich vzali, tak by už asi nežili, pretože ich niekto vyložil v záhradkárskej kolónii pre rokom. Kocúrik je s papiermi, ale milujeme ich všetkých troch rovnako - celá moja rodina sa na mňa dívala ako na blázna, že som vôbec vpustila mačky do domácnosti a už vôbec nepochopili, že som bola ochotná zaplatiť za nejakú mačku. Chytajú infarkt, keď im poviem, aké žrádielka dostávajú a to, že dostávajú aj morčacie prsia a hovädzie tuším nestrávili doteraz Wink Povedala som im, že sú to moje peniaze, moje hobby a tým pádom aj moja vec a tým to zhaslo.
Odpovědět 
Pomněnka



Založen: 12.01.2006
Příspěvky: 137
Bydliště: Ústí nad Labem

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 10. 2008 20:30:04
Odpovědět s citátem

Magytko, držím palce, aby se Vaše přání krásné ušlechtilé kočičky splnilo Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Magytka



Založen: 07.10.2008
Příspěvky: 33
Bydliště: Hodonín

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 10. 2008 13:14:31
Odpovědět s citátem

Děkuji, moje přání se ale zatim moc neplni, měla jsem už vybrané koťátko, jela jsem se na něj podívat přez celou republiku a zamilovala si ji a nedávno jsem se dozvěděla, že moje koťátko umřelo Sad tak jsem z toho smutná, že se něco takového chudince stalo. Byla tak krásná a zdravá Sad
No a teď jsem zase na začátku. O tom kolik čičinka bude stát, přítel pořád neví. Trochu mě to stresuje, protože nemám ráda tajnosti, jenže se to všechno komplikuje i z finanční stránky, takže si začínám sama říkat jestli je ted ta pravá chvíle na kočičku Sad achjo!
A to mám zitra narozeniny, nic moc no Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
bobtail



Založen: 19.12.2007
Příspěvky: 64
Bydliště: Vestec, Praha Západ

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 10. 2008 13:31:53
Odpovědět s citátem

Magytka a co si takhle udělat radost a pořídit si k narozeninám nějakou obyčejnou čičinku? Pořizovací náklady budou nízké, budete mít mazlíka hned a birmičku si pořídíte časem, aspoň budete mít klid na výběr Wink . A dvě kočičky jsou lepší než jedna Laughing .
_________________
Hanka, Anabell a Cookie Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Magytka



Založen: 07.10.2008
Příspěvky: 33
Bydliště: Hodonín

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 10. 2008 14:15:36
Odpovědět s citátem

To mě samozřejmě taky napadlo, ale já jsem právě ráda, že jsem přítele přemluvila na tu jednu číču, tak se bojím, že druhá a to ještě ta vysněná, by mně nakonec nevyšla vůbec, radši vydržím Smile ale díky za radu, stejně o tom pořád přemýšlím Smile Uvidím co se naskytne.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Eva Van



Založen: 12.10.2008
Příspěvky: 8
Bydliště: Vrchlabí

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 10. 2008 17:52:52
Odpovědět s citátem

xyz napsal:
Ja se ptala na chov. stanici, protoze ted maji k odberu birmicky v chov. stanici z Vanderlindu, odkud mam ja sveho kocourka, nejradsi bych mu jednoho z nevlastnich sourozencu poridila, ale ted nemuzu, mozna casem...az zas usetrim
Preji Vam aby jste byla s kocickou spokojena, a litovat urcite nebudete.


Magytko, nevzdávejte se. Při čtení celé diskuze jsem našla i tento odstavec. Třeba bude mít štěstí a ještě bude volná nějaká kočička a Vy budete slavit krásné narozeniny ( i s kočičkou)
_________________
i-cats Nela a Tamy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku 1, 2  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (49x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (24x)
3
Britská krátkosrstá kočka (22x)
4
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (21x)
5
Mňoukání a štěkání (21x)
6
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (20x)
7
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (17x)
8
Mrouskání kočky (říje) (17x)
9
Kočičí jména (15x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top