Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

EXOTKA+BRITKA


Jdi na stránku Předchozí  1, 2

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 10. 2008 14:59:28
Odpovědět s citátem

Betty take dekuji za kraasny prispevek, asi mam jedina takhle nekompromisniho pritele :(ano staram se sama a vse si platim nic po nem nechci na veterinu jezdim take sama,ale on druhou nechce uz jsem zkousela vse.Jednou uz je nalomeny,ale pak zase rezolutni ne.Je mi hrozne brigitce jsou 4 mesice a kamaradka ji bude muset dat nekomu jinemu ja se asi zblaznim Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 10. 2008 15:09:48
Odpovědět s citátem

Víš Pavit, myslím, že někdy je zapotřebí si prostě dupnout a víc neřešit. Ono pokud o kočce mluvíš už rok a stále se nic neděje, musí z toho být už taky otrávenej, proto mění názory jak na obrtlíku jednou jo, jednou ne. Navíc možná je přítel zvyklý na to, že mu vždycky vyhovíš a že je po jeho. Brek ničemu nepomůže, spíš se ho přestaň doprošovat a postav ho před hotovou věc. Řekni mu, že druhou kočku chceš; věta oznamovací, nikoliv tázací. Tečka. Nedoprošuj se, nevysvětluj, nemluv o tom. Myslím, žes mluvila už příliš.

Nemůžu ti říct, jdi do toho, ale omílání 100x řečeného taky nic nového nepřinese. Možná bys měla prostě vůči partnerovi projevit víc důslednosti a rozhodnosti. Nejde jen o kočku, ale i o profilování dalšího vzájemného vztahu. I on by se měl naučit určitým ústupkům a toleranci.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
bobtail



Založen: 19.12.2007
Příspěvky: 64
Bydliště: Vestec, Praha Západ

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 10. 2008 15:19:59
Odpovědět s citátem

A navíc, když už jednou povolil, tak už se nemá co cukat Rolling Eyes . Prostě bych kočičku přinesla domů a kdyby měl námitky, tak bych mu řekla, že mi to dne ... dovolil a konec diskuze.
_________________
Hanka, Anabell a Cookie Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 10. 2008 15:23:46
Odpovědět s citátem

Tady je pak každá rada drahá-stejně to musíš vyřešit sama.

Já bych se ještě pokusila si s ním večer sednout, zeptala bych se ho, co mu na tom nejvíc vadí, a jestli si uvědomuje, že je to moje strašně veliké přání-a jestli v tom on má nepřekonatelný problém, a proč. Nebrala bych odpověď "proto". A jestli je něco, co mohu udělat já pro něj, aby zese on měl z něčeho takovou radost, jakou bych já měla z té kočičky.

Hlavně bych nebrala řeči typu buď ona nebo já-to bych se ho asi zeptala, co by řekl na to, kdybych si takto s nožem pod krkem vybrala to zvíře (čtyřnohé).

Ale to musíš vědět ty sama, nakolik je pro tebe důležitý tento vztah. Pokud důležitý je, a přítel má pádné argumenty, proč to nechce, tak se holt nyní budeš s tím muset smířit. Ale já bych mu řekla, že dobře, teď tedy ne, ale aby si uvědomil, že je to pouze odklad a jednou to stejně bude.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
bobtail



Založen: 19.12.2007
Příspěvky: 64
Bydliště: Vestec, Praha Západ

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 10. 2008 15:29:02
Odpovědět s citátem

Ještě mě napadlo, nechci sice rýpat do Vašeho soukromí, ale zajímalo by mě, jak je to u Vás s tématem budoucích dětí? Když přítelovi takto vadí kočička, jak přistupuje k dětem? Osobně sice děti nechci, ale pro ženu, která po něm touží by toto mohl být problém, ne Embarassed ?
_________________
Hanka, Anabell a Cookie Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Leemet



Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 10. 2008 15:51:35
Odpovědět s citátem

Ahoj,
pokud přítel říká, že ho kočinda obtěžuje přes den, noc, pořád, v podstatě že i tu jednu trpí (omlouvám se, jestli jsem to pochopila jinak, ale z toho příspěvku mi to vyznělo) jak píšeš, tak se obávám, že to zrovna není partner pro kočkomila Sad . Ono taky není příjemné žít sice s více kočindama, ale v neustálém napětí, zda třeba v noci kočky budou dělat randál zrovna když se přítel chce pořádně vyspat nebo že mu poškrábou novou bundu (vlastní zkušenost) atd. Pavito sama jsi tu psala, že budeš šťastná, když budeš mít kočindy dvě a to je myslím už vymalováno Smile Ještě jednou - držím palce!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 10. 2008 15:56:16
Odpovědět s citátem

Na nevyspání kvůli hluku existuje řešení, ušní ucpávky nebo špunty do uší-mrkni na náš web (www.auris-cz.eu-tam je taky nabízíme)-čili pokud by tohle byl jediný argument, situace má řešení.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Efis



Založen: 29.08.2008
Příspěvky: 48
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 10. 2008 16:10:57
Odpovědět s citátem

No, nevím, mně připadá, jestli narážka s případnou otázkou dítěte není v tomto případě už trochu extrém.. Jinak, ač sama jsem uváděla příklad paradoxního vztahu rodinného příslušníka a psa, tak si myslím, že ne vždy je všechno idilické. Prostě je koníček a koníček. Některé si každý jedinec užívá sám a nezasahuje tím do života druhého. A kočka (každé zvíře) je zásahem i do života druhé osoby (ať chce či ne). Takže není možné se neohlížet na partnera, pokud spolu bylíte. V tvém případě to na mě dělá dojem, že přítel není kategoricky proti, ale na rovinu ti sdělil, že se o novou kočinu starat nebude. Co když si jí pořídíš a pak se (nedej bože) dostaneš třeba na měsíc do nemocnice - budeš se moci na něj spolehnout, že se o kočku postará? Myslím, že nakonec ano, ale stoprocentní to není. Nebo je někdo jiný, kdo by ti mohl pomoci v podobné situaci? Rodiče se dle tvých vyjádření k tomu moc nemají.. Já vím, že maluju čerta na zeď (a to navzdory tomu, že bych ti tu kočuli přála a jí zase tebe), ale nesouhlasím s názory, že se nemáš na přítele ohlížet. Mimochodem, taky bych byla proti chovu tarantulím, které by mi chtěl někdo nasadit do bytu (mám super arachnofobii) a jak říkám - je koníček a koníček..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Efis



Založen: 29.08.2008
Příspěvky: 48
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 10. 2008 17:12:46
Odpovědět s citátem

Teď to vypadá, že si svými příspěvky trochu protiřečím, ale abych to uvedla na pravou míru - v případě pořízení psa i proti přání matčina přítele bylo od začátku jendoznačné náhradní řešení (možná jsem si ho i přála). Pokud by byl problém, psa bych si nechala já (proto jsem ho také vybírala dle svého gusta). Nemohla tedy nastat situace, že by pes doplatil na netoleranci jednoho zúčasněného..V tom případě bych takové překvápko s darem nedělala. Přeju hodně štěstí a držím pěsti, aby přítel vyměkl:-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Eva Van



Založen: 12.10.2008
Příspěvky: 8
Bydliště: Vrchlabí

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 10. 2008 19:11:12
Odpovědět s citátem

taková příležitost se už nemusí opakovat. Co má za koníčky přítel? Povolit mu něco navíc, co zajímá jeho by mohlo přimět ke kompromisu.
Já čekala potají na kočičku tři roky. Pak začal o další kočce přítel sám uvažovat. Nejprve chtěl želvu,ale pak padla volba na kočku. A já jednala rychle, aby si to nerozmyslel. V úterý řekl, že kočku ano a v sobotu už jsme ji měli doma. Smile
Držim palce, zkuste mu ustoupit v jeho koníčcích.
_________________
i-cats Nela a Tamy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 10. 2008 7:22:23
Odpovědět s citátem

Ahojky vsem Smile
situace porad stejna, ted spolu s pritelem ani nemluvime,tedy spis ja, proste nemam chut s nim ani mluvit...
on ma konicky fotbal ,kterym me samozrejme vubec neomezuje, ja mu tedy povolim opravdu vse, ted zrovna jede na vikend pryc, nikdy jsem mu nic nezakazovala.Nejvic me nastvalo jak mi rekl,at dostanu rozum jako nejakemu malemu diteti. Musim jeste uvest na pravou miru to, ze byt je pritele, energie platime napul.S tim ditetem ja zatim zadne nechci je mi 22 let, ale myslim, ze ten kdo bude chtit prvni je pritel pro nej to neni to same jako kocicka. On to proste nepochopi, ze je to takova laska.
Dneska musim rict jak jsem se rozhodla,ale bez maleho naznaku souhlasu si ji domu nedovolim prinest...
Tatiano blahopreju ke vcerejsimu vyroci to je nadhera takovych spolecnych let Smile
Jsem tak moc zklamana....dekuju vsem za podporu a nazory
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
kusa



Založen: 24.10.2008
Příspěvky: 3

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 10. 2008 11:05:31
Odpovědět s citátem

Muzsky pohled na vec:

Pred nekolik mesici jsem potkal nekoho, koho jsem do te doby potkaval jen ve snech. Potkal jsem kouzelnou bytost jmenem Leemet. Jestli jste nekdy meli pocit, ze vase plice nabiraji vice vzduchu, ze do srdce proudi vic krve nez pri vasem nejvetsim adrenalinovem zazitku a mozek si zacina uvedomovat veci, ktere si setril, tak ja tenhle pocit prave zacal zit.

Ale zaroven jsem byl postaven pred dost zasadni vec v celem vztahu - chces me i s peti chundelatejma kocicakama?

Kazde rano zazivam pred posteli ranni nastup jejiho velicenstva, cestne 5ti clenne kocici letky s Fifou v cele, ktery je vyslan, aby me poprskal, pokousal na nose a tvarich a vsemi moznymi donucovacimi prostredky donutil dotankovat misky granulemi, nebot pri nocnich bojich jim dosla vetsina stavy. Nepohrdnu ani lopatkou, abych odstranil epesni zkameneliny ze zachodku, za ktere by se rozhodne nemusel stydet mamut, tak stejne jako ze vyber kocicich hracek je pro me novym oblibenym sportem.

Kdyz nekoho milujete a sdilite s nim zivot, meli byste tomu dat vsechno. Kompromisy se daji delat, ale ne v necem, co je pro toho druheho, nebo pro vas hodne dulezite. Proc? Protoze bez toho by to proste nefungovalo. Musis si uvedomit jak moc to pro tebe znamena a co jses ochotna pro to udelat a co ten druhy. Nemelo by te to svazovat, stresovat ani nijak omezovat, vzdyt jeho konicky tobe zadny utrpeni nepusobej a tak asi urcite cekas i to same.

V mem pripade jsem o tom nemusel premyslet ani sekundu. Bylo to tak samozrejme. Vim, ze tohle byla dost zasadni vec v nasem vztahu a ja jsem rad, ze bez jakehokoliv nuceni a pretvarek, me plne pohltila do svych rukou Smile

P.S.: co priteli ukazat, ze kdyz prijde unavenej z fotbalu, tak neni lepsi relax jak si sednout do kresla u tv, vzit si kocicaka a jen si tak krasne s nim v naruci vytuhnout?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 10. 2008 11:11:19
Odpovědět s citátem

Ahoj KUSO,
dekuji za prispevek,je dobre slyset nazor opacneho pohlavi,LEEMET ma ,ale velke stesti, ze se ji v zivote objevil nekdo tak tolerantni, jako Vy urcite jste, protoze 5 kocek by podle me rozdychalo malo lidi. Byla bych pro porizeni druheho kociciho mazlicka schopna udelat cokoliv, ale vim, ze pokud si ho prinesu domu znicim si tim vztah na kterem mi zalezi.
Sakra proc nemuzu mit oboje, to jsem tak narocna???pritel a dve kocky, ja myslim, ze toho tolik nechci Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
kusa



Založen: 24.10.2008
Příspěvky: 3

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 10. 2008 13:23:27
Odpovědět s citátem

Ahoj, urcite toho tolik nechces. Ale je to zasadni vec. V podstate jak moc velky problem ma pritel s prvnim kocicakem? Zvlada to? Nebo ho nejak vic obtezuje? Hraje si s nim nebo proste to bere jako ze neni. Jsou to asi dve hodne dulezite veci pro tebe a chapu ze je tezke se spravne rozhodnout. Mozna by byla situace lepsi, pokud by jsi vedela, ze treba casem, za pul roku, se jeho pristup zmeni a ta moznost si poridit druhou kocicku bude.

No a jak ctu tu diskuzi znovu a znovu, mam pocit ze kdyz ji vemes domu, tak pritel bude delat par dni, tydnu netykavku a pak si ji stejne zamiluje.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 10. 2008 13:33:14
Odpovědět s citátem

TO KUSA:
On ma emmicku rad, ale proste mi porad dokola rika, ze mu staci jedna,a ze druhou nechce, emmu ma rad,ale nechce dve.Ja vim,ze kocky nemusi,ale emmicka si myslim mu nijak neotravuje zivot, samozrejme , ze treba v noci obcas zlobi no, to je normalni.
Kdybych vedela, ze casem ano,ale ja vim, ze to nebude nikdy , hlavne do tyhle modrokremovky jsem se uplne zamilovala no Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Iva Goli
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 10. 2008 15:05:02
Odpovědět s citátem

PAVITA napsal:
TO KUSA:
On ma emmicku rad, ale proste mi porad dokola rika, ze mu staci jedna,a ze druhou nechce, emmu ma rad,ale nechce dve.Ja vim,ze kocky nemusi,ale emmicka si myslim mu nijak neotravuje zivot, samozrejme , ze treba v noci obcas zlobi no, to je normalni.
Kdybych vedela, ze casem ano,ale ja vim, ze to nebude nikdy , hlavne do tyhle modrokremovky jsem se uplne zamilovala no Sad


Pavita, ja myslím, že ak má rád už jednu mačičku a nemusí sa starať o kŕmenie a záchodík, tak prežije aj druhú. Navyše, Emma bude určite rada za novú kamarátku. A čo sa týka starostí - mať dve je to isté ako mať jednu, len zábavy je dvojnásobok Very Happy Je fakt, že ak je to jeho byt, tak je to teda problematické. Tu je každá rada drahá - ja by som asi pouvažovala, či je aj v ostatných veciach, ktoré sa týkajú Vás taký kategorický, nakoľko je tolerantný v iných prípadoch a koľko mu toho tolerujete Vy a dala by som to na váhy. No neviem, vo Vašom prípade nejde o úplne novú situáciu, kedy by ste mu do panenského bytu chceli nasťahovať z ničoho nič prvú mačku, takže ak prežil jednu a žije s ňou, tak s druhou by už teda fakt nemusel mať také problémy. Skúšali ste už klasický ženský postup: dokonalá večera + šampanské + +++? Wink
Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 10. 2008 15:50:22
Odpovědět s citátem

TO IVA GOLI:
vite co , zkusim o tom chvili nemluvit, treba s tim prijde sam-i kdyz pochybuju a hlavne prijdu o tu mou vysnenou exotku , ktera uz jiste k mani nebude Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
zkousela jsem vse i zminovanou veceri atd....
take si myslim, ze mit dve uz neni takovy rozdil ja bych je umazlit stihla-je mi ji jako jedinacka lito a mam vycitky svedomi, kdyz se nekde zdrzim...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Eva Van



Založen: 12.10.2008
Příspěvky: 8
Bydliště: Vrchlabí

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 10. 2008 17:19:31
Odpovědět s citátem

Ženské bojové prostředky taky nejsou špatné. Smile Určitě vyzkoušet.
Opravdu jsou lepší dvě kočičky než jedna. V noci se pak zlibí navzájem. Možná má přítel strach, že se mu Emma odcizí a už ho nebude tolik vyhledávat, ale pak by tu byl druhý kožich. Jedna z nich by se určitě mazlit přišla. A sledovat je při hře je někdy lepší, jak celej fotbal...
_________________
i-cats Nela a Tamy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 10. 2008 9:57:39
Odpovědět s citátem

TO EVA VAN:
ja vim, ze dve jsou lepsi, dnes v noci emmicka mnoukala, protoze si chtela hrat a ja samozrejme spat jinak nedava najevo, ze by byla nejaka smutna, ale vim, ze by byla rada.
Tak uvidime zkusim o tom chvili nemluvit co se stane
dekuji vsem
zatim pavla Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 10. 2008 15:45:14
Odpovědět s citátem

Ahojky , tak muj sen o druhe kocicce se rychle,ale jiste rozpada Sad
s pritelem spolu nemluvime akorat se hadame , jen se bojim, ze uz se k nemu nejak nebudu umet chovat jako driv...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (34x)
2
Naléhavě hledáme dobrovolníka pro pomoc ... (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top