Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Jak dostat do kocourka vodu?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
anicka



Založen: 03.05.2008
Příspěvky: 7

Předmět: Re: re
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 6. 2008 9:22:18
Odpovědět s citátem

April napsal:
PetCenter je podle mě jedna z nejlíp zásobených sítí zveráčů skoro po celé republice, což si ale vybírají na ceně :-/April


Zas tolik chvály si ten obchod podle mě nezaslouží, už jsem tam mockrát šla pro něco, co vůbec neprodávají, a vždycky jsem byla hrozně překvapená. Jde přitom o věci z obou stran cenového spektra a kvality. Vzpomínám si třeba na celkem mizerné, leč Minutkou převelice oblíbené konzervy Purina Gourmet (pravda, mají srovnatelné Felixy, ale to už by bylo toho junk food pro kočičku naráz moc), které krmím jednou za uherský rok za odměnu. Nebo naopak ukrutně drahé konzervy a kapsičky Almo Nature, které používám jako železnou zásobu, když nestihnu koupit maso.

Když tam chce člověk koupit něco, o čem si myslí, že to jeho kočka může jíst, tak nemá moc na výběr: o dvacet procent předražené Shiny Cat, sem tam nějaká Miamorka, občas (nejde se na to spolehnout) Animonda Carny, jedna dvě náhodné příchuti od Bozity... zbytek už sója a obilí. A trefit na cokoliv z toho v akci je už fakt o štěstí (i když, akce na Shiny Cat byla super).

Leckde asi není na vybranou, ale pokud to někde jde, vyhnula bych se jim obloukem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: re
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 6. 2008 10:42:46
Odpovědět s citátem

anicka napsal:
Zas tolik chvály si ten obchod podle mě nezaslouží, už jsem tam mockrát šla pro něco, co vůbec neprodávají, a vždycky jsem byla hrozně překvapená


Nevím, dle čeho soudíte příliš chvály z mé strany, pouze konstatuji, že PetCenter má širokou síť prodejen s velmi slušným sortimentem, nic víc, nic míň.
Možná nemají Gourmetky, které jsou k sehnání v takřka každém hypermarketu, nebo všechny možné výrobky a značky, o kterých my víme (žádný zveráč nemůže mít všechno), ale mají výběr ze známých a doporučovaných značek jako Hills, Royal Canin, ProPlan, a mnoho dalších .... a na vyšší ceny jsem upozorňovala. To je daň za obchod, který má síť po celé republice.
Akce mají v platnosti 2 měsíce a co vím, nestává se, že by "bylo vyprodáno" po týdnu a pak už nic nedoplnili, takže zas tak těžké sehnat něco v akci u nich, není takový problém.

A budu upřímná, v Praze jsem jiný obdobně zásobený zverimex nenašla, někde mají to, jinde zas ono, cenově nákup vyjde na stejno, takže kdybych neměla možnost nákupu přes internet, tak asi bych za takový obchod byla ráda.

Právě vím, že ve Znojmě (a nejen tam) se kvalitně zásobený zverimex, hledá těžko, takže určitě stojí za to, se do PC jet podívat.

Ovšem, nikomu nevymlouvám, když PetCenter není jejich oblíbený obchod, ale co tak vím, i ti, kteří tam běžně nenakupují, si pro nějaký ten akční nákup k nim zajdou.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Nina



Založen: 28.05.2008
Příspěvky: 40
Bydliště: Znojmo

Předmět: re: Pet Center
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 6. 2008 10:07:00
Odpovědět s citátem

Byli jsme tam a musím říct, že výběr byl opravdu mnohem pestřejší než v ostatních zverimexech. Ty ceny jsou opravdu celkem vysoké, ale vzala jsem od všeho něco na test a ukázalo se, že ty nejdražší věci našim mazlům nechutnají, třeba nad Shiny Cat ohrnuli nos, a to jsem si myslela, jaký to bude mít úspěch, nakonec to spořádal ježek, který chodí venkovním toulavým kocourům na granule. Bohužel obchůdek tady je celkem malý, takže třeba Hills nebo Iams, které jsou ted u nás celkem oblíbené, tam nevedou, takže zůstáváme u systému v každém zverimexu něco. Na to, abych je všechny pořád objížděla, není čas, takže se už dívám po netových obchodech, kde budou nejlepší podmínky. Máte nějaký tip, kde nakupujete vy?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 6. 2008 10:55:39
Odpovědět s citátem

Tady je rozsáhlá diskuse o internetových obchodech

http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?t=1046

Já osobně využívám služeb několika obchodů:

http://www.exo-eko.cz/
http://www.chovatelske-potreby-animalsdream.cz/
http://www.hafani.cz/

http://www.allpet.cz/

S žádným jsem neměla problémy, i když v diskusi si někdo občas stěžuje. Možná je jednodušší jít přes vyhledávač a do sekce zboží napsat co scháníte a potom se rozhodnout.
Úspěšný lov. Kačka a Betty
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
QINET



Založen: 29.10.2008
Příspěvky: 1

Předmět: Kamínky
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 10. 2008 18:58:04
Odpovědět s citátem

Ahojky ,

možnáto už není aktuální, ale

když jsem si odnášela našeho kocoura domu, tak mi kamaradka radila at mu dam do vody kaminky, že to mají kočky rády, že z toho mají lepší pocit- "přírodnější" Smile. At je normálně nasbírám někde na pískovišti. Já osobně jsem si koupila pytlíček kamínků v Ikea... a taky dobrý.Voda pak i déle vydrží-máme po bytě několik pítek a vypadá to i pěkně. Umělohmotné misky také vůbec nepoužíváme, všechny misky má z porcelnové.
Jinak jsem se dočetla, že je důležité aby kočka měla vodu mimo okolí žrádla, že to kočky nemají rády. No a ještě jeden typ mě napadá, nejsem si teď jistá, jestli to už někdo neradil a to čistý masový vývar. Nesolený, jen prostě převařené maso-hovězí, kuřecí nebo rybí... Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (48x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (24x)
3
Britská krátkosrstá kočka (22x)
4
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (21x)
5
Mňoukání a štěkání (21x)
6
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (20x)
7
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (17x)
8
Mrouskání kočky (říje) (17x)
9
Kočičí jména (15x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top