Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

nechci o ne prijit


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Mimi



Založen: 26.10.2008
Příspěvky: 3
Bydliště: Irsko

Předmět: nechci o ne prijit
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 10. 2008 17:57:35
Odpovědět s citátem

Ahojky vsem.Uz to jsou 3 mesice co jsem si domu donesla druhou kocicku.Ted ji je 5 mesicu a starsi je 8 mesicu.Nejdrive se spolu prali po nekolika dnech se znich stala nerozluca dvojka ma zachodek chodili spolu a taky spolu jedli.Al asi tak pred 14 dny mala zacala chodit mimo misu na velkou a na malou chodila do bednicky a velka to delala obracene,ale pred tim to bylo vse v poradku,bohuzel museli jit na zahradu.Tam spi ve velke boude i s nasim pejskem labradorem,ale i tam mala nechodi do bedynky ale dela to mimo nebo pejskovy na deku.Ale domu si je beru porad,ale na noc je davam ven spat maji tam svuj domecek.Ale nekde jsem slysela ze kdyz kocky davam domu a pak je dam ven ze jim to ublizuje diky teplotnim rozdilum.Nevim co s tim delat jelikoz o ne nechci prijit.A taky mam jeste jeden problem s malou.Neustale totiz mnauci.Ne to mnoukani ale ona primo rve od rana do vecera.Rano sotva vstane tak uz rve.budi nas i ve 3 rano,kdyz je mam doma tak spi na gauci,ale jeste ani pomalu neotevre ocicka a uz rve nebo kdyz ji skrabkam na telicku,ona je strasne mazliva,ale kdyz prestanu nebo se nekde neco pohne task zacne hned jecet,nebo chodi kolem vas kouka na vas ci z okna a rve.Ja je chci mit doma,ale neci s tim musim udelat,muzete mi poradit co? dekuji Hanka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 10. 2008 19:30:50
Odpovědět s citátem

A kdo vás nutí dávat kočky ven? Důvodem tohoto chování může být třeba i nemoc a venku v boudičce se kočky rozhodně neuzdraví. Další možností je to že starší kočka dospívá a začíná si značkovat teritorium. Tím že jí dáváte ven tak hrozí velké riziko že brzy bude v očekávání a budete řešit co s koťaty. Podle mě jste měla ještě řadu mnohem lepších možností jak problém řešit - např. dát více záchůdků, zkusit jiný typ steliva, vzít kočky na vyšetření na veterinu jestli nejsou nemocné a u starší kočky by nejspíš byla nejlepším řešením problému kastrace.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Mimi



Založen: 26.10.2008
Příspěvky: 3
Bydliště: Irsko

Předmět: ???
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 10. 2008 19:52:36
Odpovědět s citátem

Jsem rada za vasi odpoved ale thle nebyla urcena asi me,jelikoz me otazky zneli jinak a taky jsem se tam bavila o necem jinem.Rikala jsem ze MALA kocicka znackuje stolici, a ze ona taky strasne mnouka ikdyz ji hladim nebo treba ji.S velkou problemi nemam a taky jestli je opravdu velmi vazny problem davat kocky na pul dne domu a pak na vecer ven a to hlavne kvuli zmene teploty jestli jim to nahodou neublizuje,to jsou me otazky dekuji
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: Re: ???
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 10. 2008 20:30:34
Odpovědět s citátem

Mimi napsal:
Jsem rada za vasi odpoved ale thle nebyla urcena asi me,jelikoz me otazky zneli jinak a taky jsem se tam bavila o necem jinem.Rikala jsem ze MALA kocicka znackuje stolici, a ze ona taky strasne mnouka ikdyz ji hladim nebo treba ji.S velkou problemi nemam a taky jestli je opravdu velmi vazny problem davat kocky na pul dne domu a pak na vecer ven a to hlavne kvuli zmene teploty jestli jim to nahodou neublizuje,to jsou me otazky dekuji

Já zase mám pocit že jste pořádně nečetla mou odpověď. Vaše kočičky mají nějaký problém - zdravotní nebo psychický a vy je za to trestáte tím že je vykážete ven z domu místo abyste se ho snažili řešit. Pokud začne kočka chodit mimo záchůdek často pomůže přidání druhého nebo třetího záchůdku, popř. změna steliva, rozhodně top není důvod k tomu abyste kočky vykázali ven z domu, kde jim nehrozí jen prochladnutí, ale i řada dalších rizik.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
mixatko.v



Založen: 23.01.2008
Příspěvky: 95
Bydliště: hranice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 11. 2008 14:37:11
Odpovědět s citátem

Jestli jste ty své problémy dosud nevyřešili, radím prohlédnout koťátku,co tak mňouká,celou tlamičku.Ovšem líp něco v tlamičce najde veterinář.Mluvím ze zkušenosti, bylo to(mňoukání )od bolesti. Crying or Very sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (46x)
2
Britská krátkosrstá kočka (22x)
3
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (20x)
4
Mňoukání a štěkání (19x)
5
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (19x)
6
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (18x)
7
Kočičí jména (15x)
8
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (15x)
9
Značkování u kocourů a koček (13x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top