Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Škrabadla - ebay


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Michaela Urbanova



Založen: 10.11.2008
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha západ - Chýně

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 11. 2008 14:37:02
Odpovědět s citátem

PAVITA napsal:
Ahoj, tak dnes budu poprve objednavat u zooplus.de skrabadlo
obrazek na http://www.zooplus.de/shop/katzen/kratzbaum_katzenbaum/kratzbaum_bananaleaf/44968
tak jsem zvedava jak to dopadne, budu informovat, jak to dopadlo.
pavla
p.s. juknete do inzerce, prodavam skrabadlo za 1000 kc, jestli nema nekdo zajem Smile


Dobrý den,
také se mi toto škrabadlo velmi líbilo, tak jsem trochu zapátrala na německé elektronické burze - www.ebay.de (jako u nás Aukro) a našla jsem jich pár, které začínají nové na 1Eur, samozřejmě se ke konci vyšplhají výše, ale třeba by to mohlo někoho zajímat. Na ebay nakupuji už několik let a mám s ním jen dobré zkušenosti.

http://cgi.ebay.de/Kratzbaum-Banana-Leaf_W0QQitemZ380080107746QQcmdZViewItem?hash=item380080107746&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=66%3A4%7C65%3A2%7C39%3A1%7C240%3A1318

Dále jsem tam nakoupila celou výbavičku pro našeho 3,5 měsíčního kocourka za opravdu dobré ceny.

Omlouváme se za odbočení od tématu.
Mějte se hezky Very Happy
_________________
Míša & Foster
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 11. 2008 14:52:23
Odpovědět s citátem

Zajímalo by mě, a myslím, že nebudu sama, jak je to s cenou dopravy. Co jsem se dívala, tak hodně tam je uvedeno jen Německo-jsou ochotni poslat i do Čech? A za jaké poštovné? Tam uváděné poštovné není v přepočtu pro nás nejlevnější...
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Michaela Urbanova



Založen: 10.11.2008
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha západ - Chýně

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 11. 2008 18:42:51
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
Zajímalo by mě, a myslím, že nebudu sama, jak je to s cenou dopravy. Co jsem se dívala, tak hodně tam je uvedeno jen Německo-jsou ochotni poslat i do Čech? A za jaké poštovné? Tam uváděné poštovné není v přepočtu pro nás nejlevnější...


Do Čech ochotni posílat jsou, ale poštovné může být opravdu vyšší, záleží na typu dopravy (DHL, kurýr, Deutsche Post..), ale přes "Frage an der Verkaufer" je možné cenu poštovného poptat. Já osobně si většinou nechávám posílat balíčky do 5-6 kg, za cca 15-20 Eur poštovného. Těžší věci je možné si i osobně vyzvednout, pokud jsou např. poblíž hranice (zboží lze vyhledávat podle PLZ = PSČ). Pokud Čechy blokují (většinou ne), pak není možné ani daný předmět vydražit, pouze požádat prodejce o odblokování, pokud proto nemá nějaký důvod.

Samozřejmně, že to celé má opravdu význam, jen když se podaří danou věc vydražit velmi výhodně, proto doporučuji sledovat hlavně aukce, které začínají na 1 Eur a v poslední vteřině přihodit Vámi akceptovatelnou částku.

Pro obchodování na ebayi se potřebujete nejprve zaregistrovat, zde doporučuji anglický ebay, je jednoduší a rychlejší, nepotřebujete číslo kreditky - www.ebay.co.uk Dále pokud by jste se rozhodli nakupovat častěji rozhodně doporučuji si otevřít bank. účet v Německu u Sparkasse nebo používat PayPal.

Já ebay.de používám opravdu hodně a nejen pro potěšení našeho kocourka, pouze to uvádím jako alternativu.

Pokud budete mít další dotazy ráda Vám na ně odpovím.
_________________
Míša & Foster
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Nákup na ebay a navíc příspěvek na útulek
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 11. 2008 18:49:43
Odpovědět s citátem

No když už se tu nakousl nákup na ebay, tak mi nedá nezmínit i tento odkaz - http://www.kocky-hodonin.estranky.cz/clanky/kocici-architektura/splhadla-ebay jedná se o zprostředkování nákupu, kdy hodonínští za menší poplatek jako příspěvek pro útulek koupi na ebay zařídí za vás.

Jinak forum jsem rozdělila, přecejen to se zooplusem až tak nesouvisí, a případné zkušenosti s nákupem na ebay mohou mít vlastní vlákno.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Michaela Urbanova



Založen: 10.11.2008
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha západ - Chýně

Předmět: Re: Nákup na ebay a navíc příspěvek na útulek
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 11. 2008 19:24:48
Odpovědět s citátem

April napsal:
No když už se tu nakousl nákup na ebay, tak mi nedá nezmínit i tento odkaz - http://www.kocky-hodonin.estranky.cz/clanky/kocici-architektura/splhadla-ebay jedná se o zprostředkování nákupu, kdy hodonínští za menší poplatek jako příspěvek pro útulek koupi na ebay zařídí za vás.


Já si myslím, že je to výborný nápad, přeci jen každý začátek není jednoduchý a člověk v euforii nebo z neznalosti cizího jazyka může uzavřít obchod, který není tak výhodný, jak si doopravdy myslí. Přeci jen pokud se daný předmět podaří vydražit, je tento obchod absolutně závazný a pak mohou přijít potíže z nedorozumnění, jak bude zboží zaplaceno (někdy není povolen klasický převod, pouze PayPal), jak bude zboží dodáno (někdy je pouze možný osobní odběr, který může být třeba až na hranici s Holandskem) atd.

Proto si myslím i po prostudování výše uvedeného článku, že s tím mají kočičky z SOS Hodonin bohatou zkušenost a že se zároveň podpoří správná věc!!!

Razz Razz Razz
_________________
Míša & Foster
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karin



Založen: 17.07.2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Brno

Předmět: šplhadla e-bay z Hodonína :-)
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 11. 2008 19:38:08
Odpovědět s citátem

Já bych ještě chtěla dodat, že paní Podařilová z Kočky SOS Hodonín byla tak moc hodná, že pomáhá s nákupem vánočního dárku - šplhadla pro OS Opuštěné kočky Polička - vzhledem k tomu, že jde také o "útulek", tak bez poplatku.

Pokud si svou němčinou nejste tak úplně jistí, určitě využijte hodonínských služeb, pomohou vám ušetřit a za zprostředkování přispějete na dobrou věc.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (61x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (41x)
3
Kočičí jména (29x)
4
Anketa: Máte nějaké oblíbené kočičí plemeno? (25x)
5
Veterinární poradna: Rolnička u kočky (23x)
6
Fotočlánek: Kočka ve správný moment 2 (22x)
7
Vyhlášení NEJ fotky října 2023 (22x)
8
Fotočlánek: Maya - šilhající kočička (22x)
9
Fotočlánek: Krásná bílá kočičí dvojčata (22x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top