Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Co bych na stránkách uvítala


Jdi na stránku Předchozí  1, 2

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Jana(Micinka)



Založen: 18.03.2004
Příspěvky: 148
Bydliště: Pardubice

Předmět: Nový kabátek
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 2. 2005 9:50:24
Odpovědět s citátem

Koukám koukám, že je to tu nějaké nové... Budu si muset zvyknout, zatím se tu ještě necítím tak úplně "doma" Wink A pročpak zmizelo i barevné odlišení Kočkoalb, Zlaté knihy a Deníčků? Docela se mi to líbilo, že to je tak na očích...
_________________
Jana (Micinka a Tulinka)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Maxík
Anonymní





Předmět: Re: Nový kabátek
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 2. 2005 17:30:14
Odpovědět s citátem

Mně se také zdá ten nový kabátek trochu smutný. Chybí mi před aktualizací home. Docela jsem si na to zvykl, velmi rychle se tak vracím na titulní stránku. Deníčky, Kniha i Galerie přímo volaly o prohlédnutí, teď se trochu ztrácejí v seznamu.
Odpovědět 
Filip
Webmaster


Založen: 28.01.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Nový kabátek
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 2. 2005 19:13:03
Odpovědět s citátem

Maxík napsal:
Mně se také zdá ten nový kabátek trochu smutný. Chybí mi před aktualizací home. Docela jsem si na to zvykl, velmi rychle se tak vracím na titulní stránku. Deníčky, Kniha i Galerie přímo volaly o prohlédnutí, teď se trochu ztrácejí v seznamu.

Dobře dobře, díky za reakce Smile Odkaz Home už přidávat nebudu, na titulní stránku se dostanete snadno kliknutím na název Modrý kocouř.cz vlevo nahoře nebo na Modrý kocouř.cz úplně vlevo dole.
Co se týká barvy odkazů, na začátku jsem spíš slyšel, že to zvýraznění není ono... zkusím to tedy vrátit zpátky Smile
_________________
Filip (Lilly a Charlie)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Jana(Micinka)



Založen: 18.03.2004
Příspěvky: 148
Bydliště: Pardubice

Předmět: Re: Nový kabátek
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 2. 2005 19:58:40
Odpovědět s citátem

Tak to je dobře, že se zvýraznění vrátilo.

A po pravdě, ten světlý pruh vpravo mi přijde docela rušivý, zvlášť když třeba v příbězích ten text přechází z jedné barvy do druhé - ještě jsem se s tím nikde nesetkala, tak mi to přijde podivné. Ale je to jen takový pocit, nechci kecat do všeho Very Happy
_________________
Jana (Micinka a Tulinka)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Filip
Webmaster


Založen: 28.01.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Nový kabátek
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 2. 2005 9:03:25
Odpovědět s citátem

Jana(Micinka) napsal:
A po pravdě, ten světlý pruh vpravo...

Světlý pruh vpravo Question Kde? Nevím, co myslíte. Je možné, že máte v počítači uloženy lokálně staré obrázky, stará pozadí stránek. Jano, zkuste je smazat a mělo by to pomoci (dočasné soubory internetu). Ale možná myslíte něco jiného?
_________________
Filip (Lilly a Charlie)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Jana(Micinka)



Založen: 18.03.2004
Příspěvky: 148
Bydliště: Pardubice

Předmět: Re: Nový kabátek
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 2. 2005 9:08:22
Odpovědět s citátem

Filip napsal:
Jana(Micinka) napsal:
A po pravdě, ten světlý pruh vpravo...

Světlý pruh vpravo Question Kde? Nevím, co myslíte. Je možné, že máte v počítači uloženy lokálně staré obrázky, stará pozadí stránek. Jano, zkuste je smazat a mělo by to pomoci (dočasné soubory internetu). Ale možná myslíte něco jiného?

Už tam není, ale zmizel sám od sebe Surprised) Byl široký jako ten vlevo, co je v něm nabídka, jen byl na opačné straně. A ty tečky oddělující pruh s nabídkou jsem tam taky neměla... Ale předchozí Kocouř vypadal jinak než jak se mi to zobrazovalo "po novu", teď vidím už třetí verzi Smile
_________________
Jana (Micinka a Tulinka)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Maxík
Anonymní





Předmět: Re: Nový kabátek
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 2. 2005 12:05:51
Odpovědět s citátem

Dobře dobře, díky za reakce Smile Odkaz Home už přidávat nebudu, na titulní stránku se dostanete snadno kliknutím na název Modrý kocouř.cz vlevo nahoře nebo na Modrý kocouř.cz úplně vlevo dole.
Co se týká barvy odkazů, na začátku jsem spíš slyšel, že to zvýraznění není ono... zkusím to tedy vrátit zpátky Smile[/quote]
Tak teď se mi to zatím líbí. Ty barvy jsou fajn. Rád bych se vracel do deníčků. Čtu to po sobě několikrát a pak tam stejně najdu nějaký překlep. Twisted Evil
Odpovědět 
Kamča



Založen: 21.07.2004
Příspěvky: 5

Předmět: Časopis
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 6. 2005 17:00:40
Odpovědět s citátem

Ahoj!
Já bych se taky chtěla přidat k tomu, co bych tu ráda uvítala Laughing Cool . Mohl by to být nějaký kočičí časopis, který by měl třeba svou vlastní samostatnou adresu a aktualizoval by se každý týden nebo 2. Představovala by se tam různá plemena koček, byly by tam různé články a příběhy a rozhovory s nějakými chovatelskými stanicemi (tak se dvěma nebo třema).
Co na to říkáte????? Nepřipadá vám to jako blbost????? Rolling Eyes Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Filip
Webmaster


Založen: 28.01.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Časopis
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 6. 2005 21:43:19
Odpovědět s citátem

Kamča napsal:
Ahoj!
Já bych se taky chtěla přidat k tomu, co bych tu ráda uvítala Laughing Cool . Mohl by to být nějaký kočičí časopis, který by měl třeba svou vlastní samostatnou adresu a aktualizoval by se každý týden nebo 2. Představovala by se tam různá plemena koček, byly by tam různé články a příběhy a rozhovory s nějakými chovatelskými stanicemi (tak se dvěma nebo třema)...

Ahoj, určitě díky za příspěvek.
Kocouř dnes funguje tak, že se aktualizuje průběžně. V pondělí sice vychází úvodník, ale ten spíš shrnuje pro ty, co se sem v uplynulém týdnu nedostali, co přibylo nového, a upozorňuje na zajímavosti, které se chystají. Filozofie je taková, že si tady myslím skoro denně najdete něco nového, ať už je to článek, příběh nebo třeba "jen" nové fotky v Kočkogalerii, deníček a podobně. Osobně si myslím, že v tomhle je hlavní rozdíl publikování na internetu a papírových časopisů (s nějakou delší periodicitou).
Tvůj příspěvek se možná týkal ale i obsahu. Určitě se spousta věcí přípravuje, další články, seriály, soutěže... takže věřím, že každý si přijde na své. Konkrétní návrhy na zajímavá témata článků vždy uvítám (nejlépe na e-mail). Děkuju.
_________________
Filip (Lilly a Charlie)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Maxik



Založen: 24.04.2004
Příspěvky: 51
Bydliště: M.L.

Předmět: Víceprsté kočky
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 6. 2005 8:37:53
Odpovědět s citátem

Článek o kočkách s více prsty je velmi zajímavý. Hlavně ale potvrzuje to, co říká můj bráška o kočkách v Maine. Většina koček má skutečně 6 prstů. V městečku Madison, kde bráška hlídal sousedům dvě kočky, je většina koček víceprstých. Nejedná se jen o mainské mívalí. A protože bráška za pár dní do Mainu odléta, poprosím ho, aby nějaké tlapičky nafotil a poslal. Maxík
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Maxik



Založen: 24.04.2004
Příspěvky: 51
Bydliště: M.L.

Předmět: Modrý kocour
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 6. 2005 6:49:39
Odpovědět s citátem

Tak se mi zdá, že maminka sedí skoro pořád u MK. Prý se teď nemusí tešit jen na pondělky. Je tu každý den něco nového. Dneska je nádherný článek od Jaffy. Prohlížel jsem si s maminkou fotky Jaffích dětiček a jsou opravdu nádherné. Vzděláváme se v dějinách umění s kočkami. Skoro každý den nový článek. To je prima. Taky se moc těším na filmovou soutěž. My kameru nemáme, tak budu mít možnost posuzovat filmy zcela nezávisle. Maxík Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Maxik



Založen: 24.04.2004
Příspěvky: 51
Bydliště: M.L.

Předmět: Mezinárodní setkání přátel Modrého kocouře
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 7. 2005 21:56:49
Odpovědět s citátem

Dvounožci, tetno víkend byl ve znamení exkurzí. Začali jsme v Berouně prohlídkou pelíšků Áji a Matýska (to je zatím jediný whiskasek na MK), pokračovali jsme exkurzí u Mijušky, Aliho a Maxe a Rubky. Všichni mají pelísky skvělé a také mají skvělé dvounožce. Na závěřečné exkurzi si všichni přítomní dvounožci a otvírači konzerv pohladili poprvé v životě sphynxe Croniho. Je to opravdu nádherný broskvoň.
Protože se k nám hlásí také přátelé ze Slovenska a už se objevují kocouři i z jiných světadílů, měli bychom začít připravovat
1. mezinárodní setkání přátel Modrého kocouře.
Vše si dobře promyslete. Zatím je to jen můj návrh.
Pac a tlap Maxík Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
jolly.devil



Založen: 13.07.2005
Příspěvky: 9

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 7. 2005 10:27:23
Odpovědět s citátem

Musím tyto stránky pochválit - opravdu výtečné !!!!! Smile
Jen mám menší problém - jsem zaregistrovaná, přihlášená a stále se mi nedaří např.vložit do muzea fotku. Zrovna tak přiřadit dvounožce ke své kočičce. Opakovaně je po mě vyžádáno přihlášení.

Jinak jsem opravdu mile překvapená s těmito webovkami.Když mám chviličku času, okamžitě se sem jdu mrknout Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Filip
Webmaster


Založen: 28.01.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 7. 2005 14:36:55
Odpovědět s citátem

jolly.devil napsal:
Musím tyto stránky pochválit - opravdu výtečné !!!!! Smile
Jen mám menší problém - jsem zaregistrovaná...

Děkuju, jsem rád, pokud stránky dělají radost.

Co se týká problému, který popisujete, tak myslím, že tahle možnost může nastat, pokud byste měla zakázané cookies. Prosím, ověřte v nastavení prohlížeče. Určitě mi napište, pokud to stále nepůjde, pokusím se chybu najít a odstranit. Díky.

V každém případě, musíte kliknout na muzeum nebo přiřazení dvounožce ze stejného okna, ve kterém jste přihlášená do fóra (tj. rovnou odsud kliknout na Zlatou knihu nahoře a pak na přiřazení dvounožce).
_________________
Filip (Lilly a Charlie)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Anonymní






Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2005 5:09:44
Odpovědět s citátem

Děkuji za radu, ale bohužel cookies by nemělo být tím problémem (koukala jasem na nastavení a je zašrtnuto "automaticky" což by snad mělo být správně).

Každopádně jsem postupovala stejným způsobem, jaký jste mi popsal.

Ivča (Brouček a Terezka)
Odpovědět 
jolly.devil



Založen: 13.07.2005
Příspěvky: 9

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2005 5:15:44
Odpovědět s citátem

Zajímavé , už to jde a to jsem nic nepřenastavovala:o)) Tak jsem vám tam hned přiřadila jeden obrázek do kočkologického muzea. Mňau mňau Surprised))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Filip
Webmaster


Založen: 28.01.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha

Předmět: Ad problém s přiřazením a muzeem...
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2005 7:22:47
Odpovědět s citátem

jolly.devil napsal:
Zajímavé , už to jde a to jsem nic nepřenastavovala...

Nic jsem ani já neměnil... zásada opravdu je, skočit na stránku Muzea apod. rovnou z diskusních fór, kde jsem nalogován... pak by to mělo jít bez problémů.
Jsem rád, že je to ok Smile
_________________
Filip (Lilly a Charlie)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Andrea.



Založen: 14.07.2005
Příspěvky: 52
Bydliště: Brno

Předmět: Co bych na stránkách uvítala....
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 7. 2005 15:15:29
Odpovědět s citátem

Myslím, že by bylo dobré, kdyby šly příspěvky v kočičím deníčku upravovat, možná i mazat. V kočkoalbu taky zpřístupnit mazání fotek.

A taky jsem se chtěla zeptat, jak se vybírají fotky na foto týdne. Tento týden je tam můj Sam, tak jsem na něho pyšná! Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Filip
Webmaster


Založen: 28.01.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Co bych na stránkách uvítala....
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 7. 2005 6:50:25
Odpovědět s citátem

Andrea. napsal:
Myslím, že by bylo dobré, kdyby šly příspěvky v kočičím deníčku upravovat, možná i mazat. V kočkoalbu taky zpřístupnit mazání fotek.
A taky jsem se chtěla zeptat, jak se vybírají fotky na foto týdne. Tento týden je tam můj Sam, tak jsem na něho pyšná! Very Happy

Na začátek chci napsat, že Deníčky, Kočkogalerie i Zlatá kniha projdou rekonstrukcí. Přibydou nové funkce a nové možnosti (např. možnost vložit k deníčku fotku atd.).
Dneska každý deníček prochází kontrolou, opravuje se (asi hlavně pravopis), protože přece jen je to něco, na co se dá kliknout z hlavní stránky. Nejsem si jistý, jestli dovolit úpravy nebo ne, nebo jestli dokonce nezveřejnit deníček na hlavní stránce až po jeho zkontrolování (u daného kočičáka by dostupný byl od začátku). Jaký je na tohle Váš názor? Ještě jsem se nerozhodl a nevím vlastně, co je správně.
Co se týká mazání fotek v Kočkogalerii, tahle možnost určitě bude, protože se někdy podaří vložit jinou fotku nebo jednu fotku dvakrát, to je jasné. Kdy se mi podaří změny zprovoznit, to zatím nevím, ale mělo by to být určitě nejpozději do října.
Co se týká foto týdne (viz také nápověda ke Kočkogalerii), vybírá se z Kočkogalerie a je to fotka, která je nějak zajímavá a stojí za to ji uveřejnit na první straně. Vybíráme ji se ženou většinou v neděli večer, takže ve hře jsou všechny fotky vždycky minimálně za poslední týden.
_________________
Filip (Lilly a Charlie)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Andrea.



Založen: 14.07.2005
Příspěvky: 52
Bydliště: Brno

Předmět: Re: Co bych na stránkách uvítala....
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 7. 2005 17:16:21
Odpovědět s citátem

Filip napsal:
Na začátek chci napsat, že Deníčky, Kočkogalerie i Zlatá kniha projdou rekonstrukcí. Přibydou nové funkce a nové možnosti (např. možnost vložit k deníčku fotku atd.).
Dneska každý deníček prochází kontrolou, opravuje se (asi hlavně pravopis), protože přece jen je to něco, na co se dá kliknout z hlavní stránky. Nejsem si jistý, jestli dovolit úpravy nebo ne, nebo jestli dokonce nezveřejnit deníček na hlavní stránce až po jeho zkontrolování (u daného kočičáka by dostupný byl od začátku). Jaký je na tohle Váš názor? Ještě jsem se nerozhodl a nevím vlastně, co je správně.
Co se týká mazání fotek v Kočkogalerii, tahle možnost určitě bude, protože se někdy podaří vložit jinou fotku nebo jednu fotku dvakrát, to je jasné. Kdy se mi podaří změny zprovoznit, to zatím nevím, ale mělo by to být určitě nejpozději do října.
Co se týká foto týdne (viz také nápověda ke Kočkogalerii), vybírá se z Kočkogalerie a je to fotka, která je nějak zajímavá a stojí za to ji uveřejnit na první straně. Vybíráme ji se ženou většinou v neděli večer, takže ve hře jsou všechny fotky vždycky minimálně za poslední týden.


Podle mě by bylo dobré úpravy dovolit, ale pak je zase problém, že by se ten příspěvek musel znovu překontrolovat a to je zase práce navíc...
Možná by nebylo na škodu napsat do deníčku, jestli už je příspěvek zkontrolovaný, nebo ne. Pak by to podle mě mohlo být na hl. stránce zveřejněné hned a někde napsané NEZKONTROLOVÁNO. Protože kdyby se to na tu hl. stránku nedalo hned, a dalo by se to tam až po zkontrolování, tak už by to myslím nebyla novinka. Ale já zas nevím, jak dlouho Vám trvá zkontrolování.... Jestli pár hodin, tak je to v pořádku a na hl. stránku by se to dalo hned po zkontrolování, ale jestli pár dní, tak bych to na hl. stránku dala hned s nápisem NEZKONTROLOVÁNO. Doufám, že jsem to napsala tak, aby se to dalo pochopit.... Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
jolly.devil



Založen: 13.07.2005
Příspěvky: 9

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 7. 2005 14:58:49
Odpovědět s citátem

Já bych také nedělala cenzuru a napsala bych, že je to v původním znění bez jakýchkoliv oprav. Případné opravy by se měly týkat jen nevhodných výrazů.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Filip
Webmaster


Založen: 28.01.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 7. 2005 21:40:25
Odpovědět s citátem

jolly.devil napsal:
Já bych také nedělala cenzuru a napsala bych, že je to v původním znění bez jakýchkoliv oprav. Případné opravy by se měly týkat jen nevhodných výrazů.

Jen kraťoulinká poznámka: nejde vůbec o cenzuru, ale spíš o udržení určité jazykové úrovně, to je celé. Ale díky za názor.
_________________
Filip (Lilly a Charlie)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Maxik



Založen: 24.04.2004
Příspěvky: 51
Bydliště: M.L.

Předmět: Kocouří filmový festival 2005
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 7. 2005 17:05:25
Odpovědět s citátem

Tak festival se pomalu blíží ke svému konci a já už tuším vítěze.Nechci zatím psát své návrhy, ale už mám ve svém vlastním hlasování první místo a na II. a III. místo už mám také kandidáty. Tak jsem moc zvědav, jak hlasování dopadne. Moc lituji, že mě doma nikdo nenatočil. Takhle alespň mohu být nezávislým porotcem. Je to opravdu prima soutěž a doufám, že její pokračování bude mít mnohem více přihlášených. Třeba i mne. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Maxik



Založen: 24.04.2004
Příspěvky: 51
Bydliště: M.L.

Předmět: Re: Kocouří filmový festival 2005
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 7. 2005 7:51:02
Odpovědět s citátem

Ahoj, tak jsem si myslel, že je to s vítězem festivalu jasné, ale mýlil jsem se. Teď opravdu netuším, kdo bude vítězem. Dokonce se mi zdá i těžké rozhodnout o nejlepším. Videa jsou opravdu skvělá. A vy, kteří nevyhrajete si z toho nic nedělejte. Pohladili jste určitě mnoho lidských duší. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (57x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (30x)
3
Britská krátkosrstá kočka (25x)
4
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (24x)
5
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (23x)
6
Mňoukání a štěkání (22x)
7
Mrouskání kočky (říje) (20x)
8
Kočičí jména (20x)
9
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (19x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top