Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Proč to dělá?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: Re: Proč to dělá?
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 12. 2008 9:59:21
Odpovědět s citátem

No myslím, že je to celkem jasná věc. Kocour dospívá a začíná zřejmě značkovat. Pravděpodobně se to bude zhoršovat a ničím tomu nezabráníte. Pokud ho máte na mazlíka, tak co nejdřív vykastrovat. On se zklidní a jeho moč nebude tak cítit a pokud s ním plánujete nějaké chovatelské aktivity, tak je jediná možnost, prostě ho zavřít do jedné místnosti, kde nebude svým smradem nikoho obtěžovat a kde půjde vše umýt a vyčistit. To je bohužel úděl chovných značkujících kocourů.
Ale nemusí to být tak jednoznačné, mohl by tím taky dávat najevo, že není něco v pořádku, že má nějaké třeba i zdravotní potíže. Ale já se přikláním k tomu značkování. Celkem se divím, že začal až tak pozdě.
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Simča



Založen: 10.04.2008
Příspěvky: 7
Bydliště: Brno

Předmět: Re: Proč to dělá?
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 12. 2008 10:01:31
Odpovědět s citátem

Jenže on užvykastrovanej je.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: Proč to dělá?
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 12. 2008 10:05:47
Odpovědět s citátem

Simča napsal:
Ahoj, zdravím všechny, mám jeden dotaz. Můj Mogynek má 11 měsíců a včera a dneska mi začal čůrat mimo záchod a já nevím za boha proč, proč to dělá, poradte mi??
Jak se mám zbavit toho děsného kyselého pachu?
Děkuji moc všem za odpovědi.
Simča


Vykastrovat! Podle toho zápachu kastrovaný není. Já dávala Adama kastrovat taky v 11ti měsících, taky začal značkovat-on očůrával pelech a hračky našeho psa.

Může to být buď začátek značkování-a se značkujícím kocourem se v jednom bytě doopravdy žít nedá Twisted Evil , to mi věř!

Druhá věc je, že se takto může projevovat i nějaké onemocnění ledvin nebo močáku, když kočičák začne najednou čůrat tam, kam nemá...může tak upozorňovat na nějaký svůj velký zdravotní problém.

Takže rada-nabrat moč, odnést k vetovi, požádat o vyšetření moči, pokud se vyloučí onemocnění, domluvit kastraci.

Místo, kde se vyčůral, důkladně vytři nedřív vodou a pak neředěným octem, hlavně ne savem-to jim prej voní, jsem někde četla. Ale nedělej si iluze, že to přerazíš, smrad kocoura je neuvěřitelný a nepřerazitelný...fakticky jsou jen dvě řešení-kastrace nebo jeho život někde mimo rodinné prostory, což určitě nepřichází do úvahy, takže zbývá možnost první (po vyloučení zdravotních problémů).

Hodně štěstí!
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 12. 2008 10:51:51
Odpovědět s citátem

for Simča:

pokud máš doma lakmusy Hexa Phan tak jeden v tom čurání vymáchej. U kočky jsem to sice neměl, ale když mi začal nedávno najednou čurat po bytě pes, taky to šíleně smrdělo a vyklubal se z toho zánět močáku. Pokud je Mogy kastrovaný, pro jistotu a klid duše bych nechal moč zkontrolovat a určitě bych s vetem neváhal, čas je rozhodující.
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Simča



Založen: 10.04.2008
Příspěvky: 7
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 12. 2008 11:10:50
Odpovědět s citátem

Ahoj, děkuji všem za rychlé rady, přece jen jsme zašli k vetovi, dali nám nějakej bílej píseček do záchůdku a jak se vyčůrá tak se to nějak zbarví a pak uvidíme.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 12. 2008 12:09:07
Odpovědět s citátem

Simča napsal:
Ahoj, děkuji všem za rychlé rady, přece jen jsme zašli k vetovi, dali nám nějakej bílej píseček do záchůdku a jak se vyčůrá tak se to nějak zbarví a pak uvidíme.


Já mám kliku, že ti mí čůrají takřečeno na povel Very Happy - sundám z kadibudky dekl, kocouře popadnu, strčím do kadibudky, on většinou hned přičapne a vykoná potřebu, já pod něj strčím velkou lžíci a on mi do ní načůrá, pak jen přeleju do připravené nádobky-mám takovou kliku, že to takhle funguje.

Já osobně si myslím, že má nějaký zánět, a proto to dělá.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 1. 2009 22:43:23
Odpovědět s citátem

Simčo, nakonec jak to dopadlo? Uteklo už pár týdnů a informace žádné...

Náš Adam-nechci to zakřiknout-je vykastrovaný už pár měsíců-a teď je psí pelech v kuchyni už snad 2 týdny, a pořád suchý! Tak snad tento problém kastrace vyřešila-asi to fakt bylo jeho značkování.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Simča



Založen: 10.04.2008
Příspěvky: 7
Bydliště: Brno

Předmět: Re: Proč to dělá?
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 1. 2009 9:21:34
Odpovědět s citátem

Ahoj, zdravím všechny, no nakonec se našemu milému Mogynkovi nelíbili granulky v záchodě, dala jsem mu nové a pak to bylo v pohodě, děkuji všem za názory. Simča
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
hafik34



Založen: 26.08.2008
Příspěvky: 35
Bydliště: olomoucko

Předmět: proč to dělá?
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 3. 2009 11:47:19
Odpovědět s citátem

Dobrý den všem,
tak jsme se naučili další schválnosti, při kterých jde až o život. Náš Piškotek asi opravdu potřebuje kámoše, protože v pondělí jsem přišla domů a hned mezi dveřmi mi manžel hlásil, že se Piškotek málem utopil v záchodě. Nikdy nic takového nedělal a teď se tlapkama šplouchá v záchodě, teď mu to uklouzlo, hlavou byl pod vodou a nemohl ven. Ještě že byl manžel doma. Od té doby, ne jen prkýnko dolů, ale i poklop. Teda já nevím, ale čím je starší, tím větší vylomeniny dělá. A to když se má jít koupat, tak řve, jak pardál a z toho se chová, jak medvídek mýval....tak teda nevím.
Hold začnu šetřit do prasátka na druhou kočindu, aby se to naše zlatíčko nenudilo.
Uf, jsem se z toho musela trošku vypovídat........
Tak se zase mějte hezky.
Iva+Piškot.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: proč to dělá?
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 3. 2009 11:54:04
Odpovědět s citátem

hafik34 napsal:
Dobrý den všem,
tak jsme se naučili další schválnosti, při kterých jde až o život. Náš Piškotek asi opravdu potřebuje kámoše, protože v pondělí jsem přišla domů a hned mezi dveřmi mi manžel hlásil, že se Piškotek málem utopil v záchodě. Nikdy nic takového nedělal a teď se tlapkama šplouchá v záchodě, teď mu to uklouzlo, hlavou byl pod vodou a nemohl ven. Ještě že byl manžel doma. Od té doby, ne jen prkýnko dolů, ale i poklop. Teda já nevím, ale čím je starší, tím větší vylomeniny dělá. A to když se má jít koupat, tak řve, jak pardál a z toho se chová, jak medvídek mýval....tak teda nevím.
Hold začnu šetřit do prasátka na druhou kočindu, aby se to naše zlatíčko nenudilo.
Uf, jsem se z toho musela trošku vypovídat........
Tak se zase mějte hezky.
Iva+Piškot.


Tohle sem dala Bezinka-mrkni na to, třeba by byly za příjemnou cenu bez velkého šetření-chce jen se zeptat. Já vím, že když jsem MUSELA dát kočky pryč (zdravotní důvody u dítěte), muselo to být rychle a dala jsem je zadarmo i s výbavou, jedna byla bez a druhá s PP. Třeba to bude za hubičku.

http://zvirata.bazos.cz/inzerat/3185013/2-kocky-Sphynx.php

Jinak já důsledně poklop u WC zavírám, rádi se v té vodě ráchají ataky mi tam už párkrát spadli, ale naštěstí nohama, ne hlavou do vody.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
hafik34



Založen: 26.08.2008
Příspěvky: 35
Bydliště: olomoucko

Předmět: proč to dělá
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 3. 2009 12:20:24
Odpovědět s citátem

Jo ten inzerát jsem četla, ale i tak díky za upozornění, ale momentálně i 9000,- je pro mě dost.
Však se Piškotek dočká, ale stejně nevím, jak by přijal kámoše, protože on je vyloženě nemazlivý a bojácný. Přijde se pomuchlit, tak jednou za dva dny, jinak si ho musím odchytnout a chvilku pochovat. On nejradši kouká z okna a pozoruje ptáčky. Návštěvy nesnáší, bojí se jich. To vždycky zaleze do pračky a pak ho ještě půl hodiny po odchodu návštěvy musíme přemlouvat, aby vylezl.
Jsem myslela, že i kastrace pomůže, že se tak nějak uklidní a bude mouchy sežerte si mě, ale ne. To je tím, že nevím, kde vyrůstal a jak se s ním zacházelo.
No možná má takovou povahu, ale než jsme si ho pořídili, tak jsem pořád četla, jak je to společenské plemeno a tak.....
Já bych si vzala kočenu i z útulku, ale když manžel je alergický na kočičí srst, takže můžeme jen nahatce nebo při nejhorším cornische....ale stejně jsou to větší finanční položky, takže se bude šetřit.
Ale děkuju, já sem chodím strašně ráda, jsou tu bezva lidi
Iva+Piškotek /náš malý posera:-))/
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
payushka



Založen: 11.02.2006
Příspěvky: 273
Bydliště: Cheb

Předmět: Re: proč to dělá
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 3. 2009 14:10:37
Odpovědět s citátem

Dobrý den,chápu, že je 9tis. moc,ale vezmeme-li v potaz,ze je to za dve kociny...Ale chapu,take bych to jen tak nedala dohromady. Další moznost je,ze nekteri chovatele cas od casu davaji pryc zdarma nebo za symbolickou cenu starsi chovne kocky...
Kdyz pisete,ze je Vas Piskotek tak plachy, je to urcite dano tim,kde vyrustal a jak dalece se mu chovatel venoval,ale nikde neni psano,ze to tak musi zustat. Sphynx je opravdu pritulne a spolecenske plemeno a pokud se mu budete dostatecne venovat a s trpelivosti si ziskavat jeho duveru, muze se i z Vaseho Piskotka stat mazlik. Chce to ho obcas nalakat na dobrutku, nebo jsou jine dalsi tipy, nedavno jsem tu cetla ve sphynxim foru,jak si ziskali take takovou plachou a nekdy az utocnou sphynxi slecnu pomoci santy kocici, kozliku lekarskeho a pripravku feliway... Hlavně mu věnovat dostatek casu,lasky a trpelivosti,jednoho dne jeho plachost zmizi Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
hafik34



Založen: 26.08.2008
Příspěvky: 35
Bydliště: olomoucko

Předmět: přoč to dělá
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 3. 2009 6:23:20
Odpovědět s citátem

Dobré ránko,
no Piškotek na šantu nereaguje, kozlík sice očichá a olíže, ale taky to s ním nic nedělá. Feliway budu teprve zkoušet.
Kočičí dobrůtky "zahrabává" pod koberec......ale je to loudil největší a ví, že panička vždycky Piškotkovi dá:-).....tuhle jsem koukala, že i kysané zelí mu chutná....o jogurtu nebo mrkvičce ani nemluvím. Jablka mu nejedou, ale šťáva z ananasu mu chutná, to je zalepenej až za ušima.
My se mu věnujeme, ale někdy mi připadá, že na nás úplně kašle, ono je fakticky asi lepší mít kočky dvě nebo tři:-) než jednu.
Tak snad se v blízké budoucnosti zadaří.
Děkuju všem.
Iva+Piškotek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: přoč to dělá
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 3. 2009 17:37:55
Odpovědět s citátem

hafik34 napsal:
Dobré ránko,
no Piškotek na šantu nereaguje, kozlík sice očichá a olíže, ale taky to s ním nic nedělá. Feliway budu teprve zkoušet.
Kočičí dobrůtky "zahrabává" pod koberec......ale je to loudil největší a ví, že panička vždycky Piškotkovi dá:-).....tuhle jsem koukala, že i kysané zelí mu chutná....o jogurtu nebo mrkvičce ani nemluvím. Jablka mu nejedou, ale šťáva z ananasu mu chutná, to je zalepenej až za ušima.
My se mu věnujeme, ale někdy mi připadá, že na nás úplně kašle, ono je fakticky asi lepší mít kočky dvě nebo tři:-) než jednu.
Tak snad se v blízké budoucnosti zadaří.
Děkuju všem.
Iva+Piškotek


Než jednu, radši pět Wink Laughing Laughing Laughing
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
bezinka



Založen: 02.03.2009
Příspěvky: 35

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 7. 2009 19:15:28
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
Tak ani to nemusím popisovat úplně celý, stačí si přečíst předchozí příspěvky, ale prostě situace se opakovala nachlup stejně jako již několikráte minule. Ocásek zhojený, schválně jsme mu ho nechali zalepený pomalu o tři týdny déle i když nikde nic, poněvadž má konec chlupatý tak mu už i krásně zarostl. Tak jsem si včera řekl že náplast odstraníme no a co se stalo... Večer v devět sundám náplast a v jedenáct vše od krve ve ve vrtítku díra. Už jsem z toho fakt blázen, asi se budu muset smířit s tím, že tu ozdobu z náplasti bude nosit nafurt Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
S otázkou PROČ TO DĚLÁ si ani vetka neví rady a jak mi řekla, kocour by nepotřeboval veterináře ale psychiatra Evil or Very Mad


dobrý den Oldo, obracím se na vás jako na zkušeného majitele sphynxe,který byl nucen řešit ZÁHADU KOUSNUTÉHO OCÁSKU Twisted Evil
NaMK JSTE UŽ NEPSAL, JAK TO POKRAČOVALO, MÁM TO TAKY!!!!
kočička se rafla, když sundám obvaz, rafne znovu, tak už snad dva měsíce chodí s obvazem vzhledu paličky, mezitím se povahově zklidnila, z dáblíka se stal super závislácký mazel.je jí ted 6měsíců, ale když jdeme bez obvazu na koupačku, tak je ocásek v ohrožení,a jde po něm, obvázaný jí absolutně nebere.Tady se asi musí jen čekat,až začne mít čičinka jiné zájmy. Vyrůstá u nás ve společnosti jiných spoluhrajících si kočiček i pejsků,nenudí se, mě používá jako rozhlednu.Budu moc ráda za odpověd.
Máte nějaký fígl, aby obvaz či lepenka držela a byla co nejmenší?
veterinář mě naučil vázat,aby to nesjelo, ale chtěla bych to zkusit pomaličku zmenšovat,nenápadně.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 7. 2009 19:55:42
Odpovědět s citátem

Dobrý den, tedy ač jste mě potěšila, zkušený zcela jistě nejsem, pouze šťastný majitel dvou sphynxíků Very Happy U nás to naštěstí (musím zaklepat), Feldíka přešlo, ale trvalo to několik měsíců, snad půl roku a už jsem z toho byl opravdu na nervy a vetka byla bezradná, prý že bychom potřebovali kočičího psychiatra a ne veta.
Teď ale nevím, jestli máte nahotinu, nebo ne, což je ale důležité jen kvůli způsobu zavazování. Nahatý ocásek není tak tlustý nebo huňatý či jak to napsat, ale pokud je zraněný, stejně je třeba chloupky ostříhat.

Já jsem používal náplast SpofaPlast Textile Plaster 8cm x 1m. Když měl Feldík ocásek zraněný, což byl vcelku horor, poněvadž v počáteční fázi si ukousl špičku a čouhala mu z ní ta poslední kostička, léčili jsme tak, že jsme ocásek ponejprve vymáchali v dezinfekci (ale netuším jaké, měli jsme ji od veta, takovou hnědou tekutinu a trocha se toho dala do vody), u toho si Feldík blaženě seděl a vrněl, na uhlodnutou špičku jsem dal kopeček HemaGelu (někde jsem tu o tom psal, je to český patent na tzv. mokré hojení) a přelepili zmíněnou náplastí a to tak, že jsem ranku překryl kouskem přeloženého obvazu (gázy?) a přelepil konec ocásku onou náplastí, ze které jsem jeden lepicí pruh odstřihl a okolo ocásku udělal takovou ruličku, kterou jsem malinkým proužkem ustřiženým ze zbylé lepící části na konci ocásku ještě přelepil dokola. Tuto proceduru jsme dělali každý den. V případě zánětu (je to cítit a hnisá a mokvá to), jsme ránu mazali mastí Bactroban, ta účinkovala okamžitě, 2x denně. No toto kolečko, naštěstí pak již bez ukouslé špičky jsme měli několik měsíců stále dokola (na mém webu ve fotogalerii je to vidět, jak má Feldík na ocásku takovou ruličku, klidně můžu poslat meilem detail). Kdykoliv jsme náplast ze zahojeného ocásku sundali, vždy se do toho hlodl, všude plno krve a šlo to nanovo. No nakonec to dopadlo tak, že ač měl Feldík ocásek zdravý, stále jsme mu jej přelepovali náplastí, jistota je jistota, tu lepicí plochu jsem ustřihával na minimum, jen aby to drželo a měl to bez výměny i tři dny a asi až tak po třech týdnech po úplném vyhojení jsem začal ruličku zkracovat až jsme mu ji nakonec sundali úplně. Už máme několik měsíců klid. Já bych řekl, že možná jsme mu to sundali vždy brzy, že jej to třeba ještě svědilo a nebo tak něco a neštěstí bylo hotovo.
Hlavně pokud je tam rána, nezapomeňte dezinfikovat a pokud to hnisá, 2x denně zkontrolovat, vydezinfikovat a ten Bactroban je opravdu účinný.

Přeji úspěch a pevné nervy, u nás to byl opravdu běh na dlouhou trať.
S pozdravem Olda
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
bezinka



Založen: 02.03.2009
Příspěvky: 35

Předmět: prokousnutý ocásek sphynxe
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 7. 2009 20:40:40
Odpovědět s citátem

pro oldu:
kočička je sphynx, zahojeno máme, po třetí,vždy jsme pečlivě máchaly v dezinfekci, když jsem vaše příspěvky o ocásku četla, říkala jsem si, to jsou divnosti,co se může přihodit...,raf a bylo to a já byla díky znalostem připravená Laughing
pošlu fotky na meil, pokud by jste měl čas, budu moc vděčná za ten detail lepení, mě se v malém obvázat,aby to nesundala,nedaří.Pro ostatní-snad už taky udělám čičince album, kde budou fotky i z akce ocásek,slabším povahám pak nedoporučuji detail prokousnutého ocásku Twisted Evil .
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 7. 2009 20:45:33
Odpovědět s citátem

Mě se osvědčila ta náplast, není tak velká a rušivá. Tak hoďte adresu, já to zatím najdu (na mých stránkách mám rovnou formulář na odesílání).

Prokousnutý ocásek byl horor, všude krev a když to začlo hnisat a obnažila se ta kůstka...
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (54x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (27x)
3
Britská krátkosrstá kočka (24x)
4
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (23x)
5
Mňoukání a štěkání (22x)
6
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (21x)
7
Mrouskání kočky (říje) (18x)
8
Kočičí jména (18x)
9
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (18x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top