Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Čo robí vaša potvorka cez noc keď spíte?

Fórum: Bydlení

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
kockolit



Založen: 10.06.2008
Příspěvky: 98

Předmět: Čo robí vaša potvorka cez noc keď spíte?
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 11. 2008 12:12:59
Odpovědět s citátem

Very Happy Teda, či sa cez noc dobre vyspíte... Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
BadCharlotte



Založen: 05.10.2008
Příspěvky: 83

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 11. 2008 12:51:44
Odpovědět s citátem

Spí mi u hlavy - a ne jedna - takže si dávám pozor, abych je nezalehla. I když by to možná mělo být spíš naopak, protože to jsou 2 mainské mývalí a 3 obyčejné, zato mírně obtloustlé Wink Laughing
Jinak se nebojte. Kočka se úžasně přizpůsobí vašemu rytmu života. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 11. 2008 13:30:35
Odpovědět s citátem

AHOJky,
tak ja mam kocicku trosku cestovatelku ,nejvic mi spi u hlavy pak ji,ale omylem bouchnu tak me skrabne a jde si urazene lehnout na skrabadlo nebo na okenni parapet. Nekdy taky spinka na zemi na koberci,jinak musim rict, ze jako kotatko me tak jednou v noci vzbudila,ale ted uz vubec,jen nekdy kdyz se chce dostat do skrine. pred spanim ji tak za dve hodiny utaham hrackama pak dostane granulky a spokojene spinka Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Beranka



Založen: 22.10.2008
Příspěvky: 45
Bydliště: Bílina

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 11. 2008 13:44:20
Odpovědět s citátem

Tak to vám závidím Very Happy . Já už od února,co jsem si miláčka dovezla z útulku trpím permanentním vyčerpáním z nedostatku spánku Laughing . V noci mňouká,skáče po mně,loví mi nohy atd. K ránu mi ulehá na hlavu a chrní. Beru to jako inztenzivní přípravu na mateřství Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 11. 2008 13:46:08
Odpovědět s citátem

Smile me zase prijde v noci, ze zadnou kocicku nemame, jen jak rikam nekdy vydrzi v kuse skrabat na skrin,aby ji otevrela a to je teda taky pekne otravne,ale kdyz me vzbudi stejne se clovek nemuze zlobit ze? Smile
tak mate doma trosku divocinu,take si rikam, ze s detmi to take tak bude...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Beranka



Založen: 22.10.2008
Příspěvky: 45
Bydliště: Bílina

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 11. 2008 14:27:32
Odpovědět s citátem

Na ně se zlobit nedá Razz . Když už mě hodně vytočí,tak ho šoupnu za dveře,aby si jako uvědomil,že to tedy ne. Ale mám zašupovačky a ty má během třiceri vteřin otevřené Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 11. 2008 14:58:41
Odpovědět s citátem

Mate dobry,ze ho mate kam vyhodit :)ja mam dvere pouze vchodove, coz zrovna jako kocici domacnost je docela nevyhovujici, jeste , ze mam klidase, mit dracici tak tedy nevim :)ale soupacky mam mezi koupelnou a zachodem, a kdyz jdu na zachod a zavru, tak cicina je pacickou otevre take Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Beranka



Založen: 22.10.2008
Příspěvky: 45
Bydliště: Bílina

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 11. 2008 15:12:02
Odpovědět s citátem

Stejně je jak bumerang Very Happy . Nezavírám ho nikde,ono v 1+1 to ani nejde Laughing . V koupelně i na záchodě asistuje rovněž Embarassed
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sherlocková



Založen: 18.10.2006
Příspěvky: 8
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 11. 2008 16:43:57
Odpovědět s citátem

Bastísek byl jako malý hrozné šídlo a tak jsem zvolila trošičku drsnou metodu. Twisted Evil Když jsem dorazila domů nenechala jsem ho vyspat přes den. Zní to trošičku drasticky, ale my si při tom užili spoustu legrace. Snažila jsem se s ním hodně hrát a blbnout. A pak po většinu noci spal, ale ráno byl zase moc akční. Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 11. 2008 17:31:08
Odpovědět s citátem

Tak naše Betty mě nenechala vyspat skoro první tři měsíce co jsme si ji přivezli Evil or Very Mad . Pořád lítala, skákala po mě, lovila mě, tahala do ložnice hračky, mlátila o zem krysou atd. Když jsem jí vyšoupla za dveře, byla schopná řvát tam celou noc. Taky jsem zkoušela metodu jako Soňa. Nenechat jí spát odpoledne. Někdy to vyšlo, ale většinou jí stačilo vyspání dopoledne. Spala klidně jenom 5 hodin denně. Proto se mi vůbec nechtělo věřit, že je kočka schopná spát 20 hodin denně. Jak rostla tak se uklidnila a spala celou noc. Někdy s námi, někdy na škrabadle nebo kde se jí zachtělo. Já zapomněla na to utrpení v "šestinedělí" a už máme kočičku druhou. Ta s náma spinká v posteli každou noc. Leží pěkně v nohách a vzorně spí. Ovšem pravidelně kolem 4. hodiny (někdy i o půl hodiny nebo hodinu dříve) přijde k mojí hlavě a začne strašně nahlas vrnět. Takže jsem hned vzhůru. Začne se uvelebovat nejlépe na mojí hlavě, ve vlasech, na obličeji nebo kolem krku. Někdy ještě na chvíli usne a někdy už neusneme nikdo. Takže mám momentálně také slušný spánkový deficit. Ale jsem ráda, že je mám Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
kusa



Založen: 24.10.2008
Příspěvky: 3

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 11. 2008 13:55:08
Odpovědět s citátem

Ahoj, ja bych to rozdelil to nekolika casti Smile

Tak prvne nez jdu, respektive jdeme s Leemetkou spat (wrauuu), tak se u nas kona predkvalifikacni razeni jezdcu na start. Postupne se vsech tech 5 roztomilejch breberaku probere a seradi uprostred obejvacku a postupne se hecujou = cti kousou do hlavy, tahaji se v krabkach od bot, s oblibou brousi brzdne drapky na dvojnozcich nebo premistuji nepremistitelne kusy domaci vybavy.

Po kvalifikacnim kole, kdy vitez zustava v utajeni a v podstate i cele startovni pole, se situace uklidni a jdou si odpocinout k televizi. Jo to nevite? Mame doma nove akvarko, je na zemi a vyborne tam hrajou, posledni dobou telenovelu o Zavojnatkach tak akorat do tlamky a nebo o sumeccich na vycisteni mezizubnich skvirek Surprised)

Faze 2 - dvojnozci ulehaji. Na startovni care se jen zaprasi, sec parkety muzou Smile Panicka premlouva panicka, jestli by nemohla zkusti spat u steny, a ujistuje ho, ze to nemá nic s chlupatejma potvurkama spolecneho.

Jakykoliv odpor je marny. Pokud zavrtite rukou nebo nohou, nedejboze se podrbete a pod perinou tak vznikne pohyblive cosi, je vymalovano. V tu ranu si vas jiz nektera ta packa, hlavne chobotnicky Uhlika, poradne zahryzne za kuzi a zapasite o holy pahyl Surprised)

Oblibenou cinnosti je pak taky Fifovo vyznavani lasky, které funguje tak, ze se pomalu vkrade k vasi hlave a jste zasypani pusinkovanim, postuchovanim a jinym roztomilym nufanim. Bohuzel, nebo bohudik? Smile to vydrzi provadet klidne dve hodiny v kuse, třeba od dvou rano...

Obcas veme i partaky, takova Borovice pak dupne panicce na ohryzek a vesele pokukuje, kterak panicce vylejzaj oci z dulku Surprised)

Ma smysl se zminovat o tom, ze kocici bydleni o rozmeru 50x50cm je mozne rano najit v koupelne, pricemz pres noc ztratilo dve tretiny sve velikosti?

Faktem je, ze panicka tluce spacky celou noc, takze umravnovani stoji vždy na panickovy. A tak nekdy maj holt lumpove smulu a muj kouzelnej dvojnozec při spechu na ranni potrebu najde toaletu zabarykadovanou kocicim stanem, tunelem, strapeckem a zhruba 5ti ruznymi pidi hrackami Smile

Jde je snad nemilovat? Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Smeny



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 185
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 11. 2008 17:29:35
Odpovědět s citátem

Naše prdě, když byla malá, tak v noci řádila. Měla svůj pravidelný rituál - řádíme do půl jedné, pak necháme páníčky prospat a o půl páté je budíček Laughing Čímž docílila vyhození za dveře (máme také 1+1, ale vlastníme kromě koupelnových i jedny ložnicové dveře Laughing ). Tak o půl 9 něco strašně mňaučí za dveřma a my nemáme to srdce ji tam nechat, tak ji otevřeme a ona se přijde tak na půl hoďky vymazlit z podoby Laughing Časem se naučila dveře otvírat, takže finta - vyhodíme ji a zavřeme - už nefungovala a nechávali jsme ji celou noc, jen když joo zlobila, tak šla ven a pak se tedy vrátila, ale většinou už zklidněná.
Ale jak dospěla, tak se začla zklidňovat a teď je to v pohodě. Večer si zařádí a chodí spát se mnou Smile Jak zalehnu, otočím se na druhý bok, tak mi ztěžknou nohy, rozumějte uvelebí se mi na nich 3kilová rusanda Laughing Během noci se přemisťuje, někdy mě dusí pokusem uvelebit se mi na obličeji, dnes v noci mi spala za hlavou a olizovala ucho Laughing Jindy se přesune na škrabadlo, na židli nebo na okno (když už je světlo) Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
mixatko.v



Založen: 23.01.2008
Příspěvky: 95
Bydliště: hranice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 11. 2008 15:47:16
Odpovědět s citátem

Moje kočky spi se mnou v jedné místnosti, ale v mojí posteli málokdy. Zato přísně sledují moje vstávání. Do práce vstávám v půl sedmé. Běda, jestli v sobotu, nebo v neděli chci spát déle! Kočky mě upozorňují, že mám vstávat a já marně vysvětluji, že je víkend.Kocour se opře ze země o můj polštář a znechuceně mi bručí do ucha a malá Stelinka mi rovnou hupne na břicho a začne s masáží. To pak nezbývá než vstát,nasypat granulí, do misek rozpůlit kapsičku a teprve potom se znova vracím do postele.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Fáster



Založen: 16.03.2007
Příspěvky: 7
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 11. 2008 17:09:13
Odpovědět s citátem

Mí kočičáci vstávají až se mnou a to i o víkendu. Pokud už teda vstanou dřív, o krmení se ani nesnaží žebrat, vědí, že by to bylo stejně marné. Tak jsou nastaveny pravidla vzájemného soužití. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: Re: Čo robí vaša potvorka cez noc keď spíte?
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 11. 2008 9:05:00
Odpovědět s citátem

Můj kocour v noci převážně spí nebo se pohybuje zcela nehlučně. Vstávám ráno v pět, kocour přijde těsně předtím nebo se zazvoněním budíku, sotva si sednu, hupsne mi na klín, stočí se do klubíčka a následuje ranní 15-20 minutovka hlazení a drbání. Většinou si říkám, že vstanu, až to kocoura přestane bavit, takže chodím do práce čím dál později Smile O víkendu přijde taky, ale lehne si vedle a podřimuje nebo po chvíli hlazení zase odejde jinam.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Luci + 4



Založen: 12.08.2007
Příspěvky: 329

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 11. 2008 23:59:55
Odpovědět s citátem

Moje potvor(k)y dělají maximum pro to, abych nespala... Kutálení něčeho, co na plovoucí podlaze v nočním tichu zní obzvlášt příšerně , třískání tvrdou sisalovou myší o podlahu, opakované skoky,doskočiště : já, šustění v časopisech ve stolu , divoké honičky , zakončené shozením něčeho.... Rozespalé výkřiky typu Nechteužtohonebovásfaktpřerazim" si zálibně vyslechnou, na pět minut dají pokoj a když v nastalém tichu začnu usínat, rozjedou nightrodeo znovu. No jo, no. Žádný stres, však ony se přes den dosyta vyspinkají Smile)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
LaďkaR



Založen: 28.02.2008
Příspěvky: 20
Bydliště: Smiřice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 11. 2008 21:36:06
Odpovědět s citátem

Co mám měsíc Vločku a Bedříška, které jsem si vzala z útulku, tak spím hůř, než když byla má dcera miminko. I když teď už se to lepší, pořád spím ale jako na jehlách. Ty tři smradi teď spí v noci vkuse max. tak 3 - 3,5 hodiny. Obvykle nás mezi 3 a 4 hodinou začne budit intenzivní hrabání Bedřicha v záchůdku, zřejme to chce vzít stropem do přízemí, po půlhodině ho to přestane bavit, takže se přidá k Vločce, která mezitím cupuje myšku, nejraději u balkonových dveří a zapojí do toho záclonu, nebo spíš to, co z ní zbylo - jak se v ní zamotává a převaluje se, tak chrastí ty jezdci v liště (nebo jak to nazvat..). Pak se přidá i Fanouš, který se mnou zůstává obvykle v posteli dýl (on vydržel vzorně spinkat i do šesti, když byl sám). Takže začne Velká pardubická, jak se honí, tak lítají do květináčů, do kočkolitu, pak se přesunou ke mě do ložnice a rvou se mi od postelí... Jsou to moje zlatíčka..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
BadCharlotte



Založen: 05.10.2008
Příspěvky: 83

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 11. 2008 12:41:49
Odpovědět s citátem

Laďka Reichová napsal:
Takže začne Velká pardubická, jak se honí, tak lítají do květináčů, do kočkolitu, pak se přesunou ke mě do ložnice a rvou se mi od postelí... Jsou to moje zlatíčka..


My to máme podobné, jen tomu u nás neříkáme Velká Pardubická, ale Olympijské hry Laughing Moje sestra to pak poupravila na Paralympiádu, protože jedna naše kočička nemá očičko. Takže jí občas říkáme paralympioniku Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
adinah



Založen: 05.12.2008
Příspěvky: 42

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 12. 2008 22:10:05
Odpovědět s citátem

U nás opakuje následující....Amálie vzorně zalehne se mnou kolem jedenácté a mezi 2-4 nastane jějí hodina. Aby vyburcovala pozornost, tak vyskočí na okno, začne mlátit do žaluzií (což ví, že je zvuk mě nesmírně iritující a zaručeně mě vždy dostane) načež následujě několik variant:
když se v posteli otočím, tak kě mě přiskočí a je to ta nejpřítulnější kočička pod sluncem....mazlí se a vrní...pokud nezodpovědně snu, nezbývá než vyskočit znovu na okno a podráždit žaluzie...
nebo čeká na pokyn "padej z toho okna, kolikrát ti to mám řikat" a vystřelí z pokoje jak raketa zneužívajíc toho, že v noci a bez brýlí jsem bezmocná
...a toto se pravidelně opakuje do těch čtyř půlpáté ráno....pak spokojeně usne s pocitem dobře odvedené práce, protože ví, že před šestou zvoní budík:-)
Musím podoknout, že vyhození za dveře je spíš trestem pro mě, protože při nepřetržitém pokusu proškrábat se dveřmi se moc spát nedá....prostě je to miláček
Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 12. 2008 22:44:07
Odpovědět s citátem

Stejně je to děsná sranda, že to, co by našim dětem neprošlo, našim kočkounům v pohnodě prochází a ještě se tím "PYŠNÍME", co vše nám ti naši rozmilí pacholci provedli a my to prostě skousli.... Wink jo, je to tak...
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (82x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (53x)
3
Kočičí jména (41x)
4
Popíjet víno můžete odteď už i společně ... (29x)
5
Editorial 11. dubna 2005 (25x)
6
Creepy kočky: Noční kontrola (25x)
7
Skotská klapouchá kočka (23x)
8
Veterinární poradna: Rolnička u kočky (23x)
9
Značkování u kocourů a koček (22x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top