Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Kočička kaká mimo záchůdek

Fórum: Toaleta

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Peggy



Založen: 21.12.2008
Příspěvky: 9

Předmět: Kočička kaká mimo záchůdek
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 12. 2008 15:15:36
Odpovědět s citátem

Dobrý den, sice jsem pár věcí našla, ale stejně se raději zeptám. Máme 10ti měsíční kočičku Terezku, která krásně kadila na kočičí wc, jenže v posledních dnech kadí všude jinde, než do wc:-(. V chodbě pořád na jedno místo, taky za kredenc a dokonce se už i vysmolila k nám do ložnice Sad. Nemáme nic nového doma, stelivo jsem měla z Lidlu, byla v pohodě, pak jsem koupila Biokats Fresh a taky v pohodě, jenže pak dostala průjem, asi chytla nějakého bacila nebo co, museli jsme to všechno vyhodit, že jo, ptže to bylo úplně s prominutím prosmolené Sad. No a řekla bych, že od té doby, jakmile ji průjem přešel, tak začala kadit všude. Občas se vykadí i do záchůdku, ale jak říkám...z 90% převládá kakání na jiná místa. Jsem z toho už na prášky, v noci jde člověk na wc a musí koukat, aby nešlápnul do hovňouse Sad, přítel je na ni naštvaný, že se mu jeho miláček voňavý proměnil v takové čuně... A taky jsem se chtěla zeptat, jestli je normální takové řidší kakání? Dřív měla tužší bobíky, ty se dobře uklízely, ale tohle je fakt masakr Sad. Poradí mi někdo, co s tím? Děkuju moc!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Kočička kaká mimo záchůdek
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 12. 2008 16:06:11
Odpovědět s citátem

Zeptám se - je kočička vykastrovaná? Nečistotnost, ať už čůrání, či kakání, může značit značkování teritoria, což praktikují dospívající kočky a kocouři. Tudíž pokud kastrovaná není, prodiskutujte s veterinářem kastraci.

Pokud začala být nečistotná po změně steliva, doporučuji do záchůdku znovu nasypat původní stelivo a při přechodu na jiné přisypávat nové. Případně nabídnout kočce záchůdky dva.

Řidší bobky mohou být způsobené například nějakou změnou jídla, takže zvažte, zda jste něco nezměnili nebo zda Vám kočka nesnědla něco, co neměla.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Peggy



Založen: 21.12.2008
Příspěvky: 9

Předmět: :-)
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 12. 2008 18:11:25
Odpovědět s citátem

Děkuji moc. Terezka zatím kastrovaná není, ale chystám se na to, po vánocích Smile.... Stelivo jsem měnila a byla úplně v pohodě. Začala až po tom průjmu... Pak jsem jí to vyhodila a dala znovu to, které měla předtím. Myslíte, že je taková, že by se jí zalíbilo to Biokats Fresh, že to voní a proto teda teď tam kadit nechce? Jinak čůrat tam normálně čůrá, jen kaká jinam... Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: :-)
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 12. 2008 18:18:08
Odpovědět s citátem

Nejde o to, že by jí Biocats Fresh hodně voněl, ale kočky nemají moc rády změny. Navíc změna steliva sebou může přinést známky nečistotnosti.
Na Vašem místě rozhodně přidala ještě druhý záchůdek. Je možné, že do záchůdku, kam čůrá, nechce chodit kakat.
Každopádně Vaše kočička je pravděpodobně v "pubertě" a osobně si myslím, že to může být příčina její nečistotnosti. Možná ani tak nejde o to, že kaká mimo toaletu, ale že takto značkuje své "území". V přírodě je i stolice způsobem značkování.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Peggy



Založen: 21.12.2008
Příspěvky: 9

Předmět: :-)
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 12. 2008 18:51:07
Odpovědět s citátem

Tak myslíte teda, že to nesouvisí s tím průjmem, která měla? Zkusím dát nový záchůdek, ale kam ho umístím, to nevím Smile. Hlavně, aby ho nevyžíral náš pejsek Smile. Teďka se vykakala do záchůdku, já fakt nevím teda, předtím byla úplně čistotná a změnilo se to až teď...Myslíte, že dokud bude pubertální, tak se to asi nezmění? A kastrací by se to změnilo?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: :-)
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 12. 2008 19:25:47
Odpovědět s citátem

Zkuste ten druhý záchůdek (pokud máte problém s pejskem, doporučuju tedy pořídit krytý a postavit ho proti zdi tak, aby kočka se protáhla, ale pesan už ne, jestli nejde tedy o nějakého yorkšíra). A pak domluvte s veterinářem kastraci. Kastrace v podstatě omezí nežádoucí chování (u kocourů je to například zapáchající značkování močí). Pokud ani jedno nezafunguje, budeme muset hledat jinou příčinu, ale někde se s řešením začít musí a tohle jsou takové dvě první věci, které by mohly zafungovat.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Peggy



Založen: 21.12.2008
Příspěvky: 9

Předmět: :)
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 12. 2008 20:31:21
Odpovědět s citátem

Děkuju moc za rady, zkusím všechno a uvidíme Smile.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Ria



Založen: 30.12.2008
Příspěvky: 4

Předmět: kočka čůrá na wc, ale bobek jsme našli v ložnici..
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 12. 2008 15:57:07
Odpovědět s citátem

Dobrý den,

ráda bych poprosila o radu. Je to dva dny, co jsme si přivezli tři a půl měsíce starý kotě, není kastrované. Ukázali jsme jí v bytě záchod se silikagelem, na čůrání ho bezpečně hned napoprvé našla, žádný problém. Jenže bobek žádný už třetí den..a dnes jsem našla dva bobky v ložnici za závěsem v rohu. Zdála se mi tak trochu nešťastná, možná je to z toho. Prý byla zvyklá na písek. Mate mě, že na čůrání jí silikagel nevadí. Zkouším dle rad, které jsem tu přečetla, místo v ložnici vyčistit a dám jí tam misku s granulemi. Ale nevím, no...nenajde si zas jiné místo? Nebude spíš problém v tom silikagelu? že jako na čůrání dobrej, ale na velkou potřebu ho nepřijala? Mohlo by to tak být, setkali jste se s tím někdo? Moc děkuju za odpověď!! Zdravím všechny chovatele! Smile Ria
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
AngelikadeSance



Založen: 30.11.2008
Příspěvky: 290
Bydliště: Brno

Předmět: Re: kočka čůrá na wc, ale bobek jsme našli v ložnici..
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 12. 2008 16:10:50
Odpovědět s citátem

Ria napsal:
Dobrý den,

ráda bych poprosila o radu. Je to dva dny, co jsme si přivezli tři a půl měsíce starý kotě, není kastrované. Ukázali jsme jí v bytě záchod se silikagelem, na čůrání ho bezpečně hned napoprvé našla, žádný problém. Jenže bobek žádný už třetí den..a dnes jsem našla dva bobky v ložnici za závěsem v rohu. Zdála se mi tak trochu nešťastná, možná je to z toho. Prý byla zvyklá na písek. Mate mě, že na čůrání jí silikagel nevadí. Zkouším dle rad, které jsem tu přečetla, místo v ložnici vyčistit a dám jí tam misku s granulemi. Ale nevím, no...nenajde si zas jiné místo? Nebude spíš problém v tom silikagelu? že jako na čůrání dobrej, ale na velkou potřebu ho nepřijala? Mohlo by to tak být, setkali jste se s tím někdo? Moc děkuju za odpověď!! Zdravím všechny chovatele! Smile Ria


Pokud byla kočka zvyklá na písek, dejte jí písek. Kočička by měla po převozu do nového domova dostávat ze začátku to, na co byla zvyklá - stejná značka kočkolitu, krmiva, aby její adaptace na nové prostředí byla bez potíží.
Mě kočky do silikagelu chodí taky jen čurat,ale bobek tam neudělají Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Ria



Založen: 30.12.2008
Příspěvky: 4

Předmět: Re: kočka čůrá na wc, ale bobek jsme našli v ložnici..
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 12. 2008 16:15:25
Odpovědět s citátem

Moc moc díky, letím pro písek, podcenili jsme to, jak koukám..děkuju.

Pokud byla kočka zvyklá na písek, dejte jí písek. Kočička by měla po převozu do nového domova dostávat ze začátku to, na co byla zvyklá - stejná značka kočkolitu, krmiva, aby její adaptace na nové prostředí byla bez potíží.
Mě kočky do silikagelu chodí taky jen čurat,ale bobek tam neudělají Wink[/quote]
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: kočka čůrá na wc, ale bobek jsme našli v ložnici..
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 12. 2008 16:17:22
Odpovědět s citátem

Přidat ještě klidně druhý záchůdek a do druhého dát jiné stelivo než silikagelové. Pokud byla zvyklá na obyčejný písek, je možné dát tam i jen čistě písek s tím, že se může smíchat pak už s běžným kočkolitem.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Ria



Založen: 30.12.2008
Příspěvky: 4

Předmět: Předmět: Re: kočka čůrá na wc, ale bobek jsme našli v ložnic
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 12. 2008 16:29:28
Odpovědět s citátem

A můžu jí případně ten druhý záchod dát vedle silikagelového, tedy tam, kde ho potřebujeme my:), ale ne tam, kde udělala bobek ona? Přece jen v ložnici u postele bych úplně její záchod mít nechtěla..Smile

Je báječný, jak tady fungujete, asi přijdu častěji, nemám moc zkušeností.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: kočka čůrá na wc, ale bobek jsme našli v lo
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 12. 2008 16:32:42
Odpovědět s citátem

Jj, klidně vedle, nebo tam, kam se hodí Vám. Je možné, že tím bobkem v ložnici Vás chtěla na problém jen upozornit. Pokud by se to ale opakovalo, asi byste museli pro nějaký čas ten záchůdek do ložnice dát.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Ria



Založen: 30.12.2008
Příspěvky: 4

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 12. 2008 16:35:20
Odpovědět s citátem

Dobře, ještě jednou díky, je mi jasný, že když to nezabere, přijdu zas Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: Předmět: Re: kočka čůrá na wc, ale bobek jsme našli v lo
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 12. 2008 16:43:39
Odpovědět s citátem

Ria napsal:
A můžu jí případně ten druhý záchod dát vedle silikagelového, tedy tam, kde ho potřebujeme my:), ale ne tam, kde udělala bobek ona? Přece jen v ložnici u postele bych úplně její záchod mít nechtěla..Smile

Je báječný, jak tady fungujete, asi přijdu častěji, nemám moc zkušeností.


Musíte to prostě vyzkoušet.

Zásadní chyba byla dávat kotěti něco, na co nebylo zvyklé. To už tady ale bylo řečeno. Já osobně silikagel taky nemusím, vyhodila jsem ho hned druhý den. Pokud bylo kotě zvyklé na písek, dejte nějaký kočkolit písku podobný, aby hrudkoval-poraďte se ve zverimexu. Já bych hned další záchod nepořizovala, ale silikagel bych dala do nějaké větší misky (určitě se doma něco najde)-když tam nekaká, a do stávajícího záchodu bych nasypala kočkolit. No a viděla bych. Pokud bych zjistila, že silikagel ignoruje a chodí na kočkolit do kadibudky (proto hrudkující, aby byly vidět i hrudky po močení), tak bych misku se silikagelem zlikvidovala a nechala jen kadibudku s kočkolitem.

Já osobně používám dřevěné stelivo Cat best oko plus k naší naprosté spokojenosti, protože to jako jediné lze házet rovnou do lidského WC, takže odpadají cesty ven k popelnici. Dokonale hrudkuje a krásně voní po dřevě. Trochu se vynáší, ale to spraví koště nebo příruční vysavač.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Peggy



Založen: 21.12.2008
Příspěvky: 9

Předmět: Re: :-)
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 12. 2008 10:55:03
Odpovědět s citátem

April napsal:
Nejde o to, že by jí Biocats Fresh hodně voněl, ale kočky nemají moc rády změny. Navíc změna steliva sebou může přinést známky nečistotnosti.
Na Vašem místě rozhodně přidala ještě druhý záchůdek. Je možné, že do záchůdku, kam čůrá, nechce chodit kakat.
Každopádně Vaše kočička je pravděpodobně v "pubertě" a osobně si myslím, že to může být příčina její nečistotnosti. Možná ani tak nejde o to, že kaká mimo toaletu, ale že takto značkuje své "území". V přírodě je i stolice způsobem značkování.

April, tak jsem dala druhý záchůdek a Terezka stejně kadí mimo něj Sad. Jsem z toho zoufalá a ještě k tomu mi přijde,že se mrouská. Já jsem dopolko v práci, ale byla tady maminka a říkala,že Terez krvácí, tak ji zavřela do koupelny.Jak jsem, došla,tak jsem ji pustila ven, nekrvácela už,ale všimla jsem si takové bílé tekutiny. Den předtím nám zdrhla a nebyla celou noc doma. Přišla až ráno, úplně zdrchaná, chudinka, já se bojím, že ji někde poskákal nějakej kocour. Já to nepoznám, jestli se mrouská, ale ten den předtím, než zdrhla, tak pořád večer mňoukala a chtěla utéct. A následující den tamto. Nemůže to všechno spolu souviset? To kakání mimo wc, mrouskání atd... Musím zavolat na tu veterinu a urychleně tam dojít, no a jestli je těhotná po včerejšku, tak to mě vomejou:(. Ale moje chyba... Čekali jsme kvůli penězům a tohle se stane Sad...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
AngelikadeSance



Založen: 30.11.2008
Příspěvky: 290
Bydliště: Brno

Předmět: Re: :-)
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 12. 2008 11:00:31
Odpovědět s citátem

Peggy napsal:
April napsal:
Nejde o to, že by jí Biocats Fresh hodně voněl, ale kočky nemají moc rády změny. Navíc změna steliva sebou může přinést známky nečistotnosti.
Na Vašem místě rozhodně přidala ještě druhý záchůdek. Je možné, že do záchůdku, kam čůrá, nechce chodit kakat.
Každopádně Vaše kočička je pravděpodobně v "pubertě" a osobně si myslím, že to může být příčina její nečistotnosti. Možná ani tak nejde o to, že kaká mimo toaletu, ale že takto značkuje své "území". V přírodě je i stolice způsobem značkování.

April, tak jsem dala druhý záchůdek a Terezka stejně kadí mimo něj Sad. Jsem z toho zoufalá a ještě k tomu mi přijde,že se mrouská. Já jsem dopolko v práci, ale byla tady maminka a říkala,že Terez krvácí, tak ji zavřela do koupelny.Jak jsem, došla,tak jsem ji pustila ven, nekrvácela už,ale všimla jsem si takové bílé tekutiny. Den předtím nám zdrhla a nebyla celou noc doma. Přišla až ráno, úplně zdrchaná, chudinka, já se bojím, že ji někde poskákal nějakej kocour. Já to nepoznám, jestli se mrouská, ale ten den předtím, než zdrhla, tak pořád večer mňoukala a chtěla utéct. A následující den tamto. Nemůže to všechno spolu souviset? To kakání mimo wc, mrouskání atd... Musím zavolat na tu veterinu a urychleně tam dojít, no a jestli je těhotná po včerejšku, tak to mě vomejou:(. Ale moje chyba... Čekali jsme kvůli penězům a tohle se stane Sad...


Krvácela a bílá tekutina???? To není dobré, to bych viděla spíše na výtok a zánět v rodidlech Sad Možná tím kakáním vedle WC Vám to chtěla naznačit.. Být Váma tak bych navštívila veta..
A.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Peggy



Založen: 21.12.2008
Příspěvky: 9

Předmět: Re: :-)
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 12. 2008 11:04:07
Odpovědět s citátem

Myslíte, že by to tak mohlo být? To mě teda podrž, to jsem z toho úplně vedle. Já jsem si říkala, že je to nějaké divné, že krvácí, já to vůbec neviděla, říkala to jen maminka. A pak taková mléčně bílá skvrnka u misky, jak tam seděla. A to může mít tak dlouho? Kaká nám mimo už tak měsíc a nic takového jsem u ní nepozorovala. Krvácení a tak... To až teďka...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
AngelikadeSance



Založen: 30.11.2008
Příspěvky: 290
Bydliště: Brno

Předmět: :o((
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 12. 2008 11:09:50
Odpovědět s citátem

Nechci malovat čerta na zeď, ale zdravá kočka většinou nekrvácí Wink . Otázka je,zda ta krev je opravdu z rodidel? Kočka je čistotné zvíře, pokud začne chodit kálet mimo wc, není něco v pořádku. Rozhodně bych návštěvu veta neodkládala.
A.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: :-)
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 12. 2008 11:13:10
Odpovědět s citátem

Každopádně návštěvu na veterině v tomto případě neodkládejte, výtok nebo krvácení z rodidel není normální. Navíc, pokud je opravdu nakrytá velmi krátkou dobu, je možné jí ještě vykastrovat. Sice to zní poněkud drasticky, ale možné to je.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Peggy



Založen: 21.12.2008
Příspěvky: 9

Předmět: Re: :-)
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 12. 2008 11:14:20
Odpovědět s citátem

April napsal:
Každopádně návštěvu na veterině v tomto případě neodkládejte, výtok nebo krvácení z rodidel není normální. Navíc, pokud je opravdu nakrytá velmi krátkou dobu, je možné jí ještě vykastrovat. Sice to zní poněkud drasticky, ale možné to je.


Moc Vám oběma děkuju za rady. Jedu na veterinu. Takže kočička nekrvácí? Já o tom vím houby...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
AngelikadeSance



Založen: 30.11.2008
Příspěvky: 290
Bydliště: Brno

Předmět: Re: :-)
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 12. 2008 11:21:33
Odpovědět s citátem

Peggy napsal:
April napsal:
Každopádně návštěvu na veterině v tomto případě neodkládejte, výtok nebo krvácení z rodidel není normální. Navíc, pokud je opravdu nakrytá velmi krátkou dobu, je možné jí ještě vykastrovat. Sice to zní poněkud drasticky, ale možné to je.


Moc Vám oběma děkuju za rady. Jedu na veterinu. Takže kočička nekrvácí? Já o tom vím houby...


Jako jestli myslíte, že kočka krvácí, když se mrouská (jako fena), tak to opravdu ne Wink
Krvácení z rodidel může znamenat zánět, potrat? Rozhodně neotálejte.
Pak dejte vědět,jak to dopadlo.
A.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Peggy



Založen: 21.12.2008
Příspěvky: 9

Předmět: Re: :-)
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 12. 2008 11:48:41
Odpovědět s citátem

Tak jsem volala na veterinu, řekla paní doktorce všechno od doby, kdy měla Terez průjem, začala kakat mimo až po krvácení. Řekla mi, že může mít zánět, také potrat a nebo také po tom průjmu může krvácet ze zadečku. Maminka neví a já tady nebyla, abych se koukla, odkud krvácí chudák Terez Sad. Jen jsem pak koukala, že má takový podrážděný zadeček. Paní doktorka mi řekla, že mám nejprve teda zkusit 3 dny dietu, kuřecí maso a rýži a pokud potom bude mít stále problém, tak s ní přijet a udělají se různá vyšetření, odebere krev atd... Tak zkusím dietku a uvidíme...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
AngelikadeSance



Založen: 30.11.2008
Příspěvky: 290
Bydliště: Brno

Předmět: Re: :-)
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 12. 2008 12:04:52
Odpovědět s citátem

Peggy napsal:
Tak zkusím dietku a uvidíme...


Dietu zkuste, hlavně kočičku pozorujte, odkud teda krvácí, zda nezvrací, zda není krev ve stolici či v moči. To pak hodně pomůže při stanovení diagnózy.

Držíme tlapičky
A. a její smečka Birem
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Peggy



Založen: 21.12.2008
Příspěvky: 9

Předmět: Re: :-)
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 12. 2008 12:47:24
Odpovědět s citátem

AngelikadeSance napsal:
Peggy napsal:
Tak zkusím dietku a uvidíme...


Dietu zkuste, hlavně kočičku pozorujte, odkud teda krvácí, zda nezvrací, zda není krev ve stolici či v moči. To pak hodně pomůže při stanovení diagnózy.

Držíme tlapičky
A. a její smečka Birem


Děkuju moc Smile. A dám vědět Smile. Mějte se zatím krásně Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (36x)
2
Creepy kočky: Noční kontrola (15x)
3
Vaříme pro kočky: Domácí masová sklenice (13x)
4
Veterinární poradna: Venkovní kocour má nemocné oči - ... (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top