Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

napáječka


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Irena



Založen: 13.08.2004
Příspěvky: 40

Předmět: napáječka
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 7. 2005 11:42:58
Odpovědět s citátem

Ahojky po delší odmlce) Prošla jsem si kočkogaletii, koukám, kolik je nových a krásných přírůstků. Na jedné fotce je Ali od Terezky a má bezva napáječku nebo jak to vlastně pojmenovat. Terez, jestli si to přečteš, napiš mi kde jsi ji sehnala. Líbilo by se mi to pro naše raubíře. Díky
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tereza



Založen: 27.07.2004
Příspěvky: 291
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 7. 2005 7:16:17
Odpovědět s citátem

Ahoj Ireno! Ta napáječka vlastně není napáječka, ale kočičí lázně na drbání kožíšku a čištění zoubků. Doma jí nemám, ale Ali si ji užíval, když byl na prázdniny u Maxe a Rubyšky. Do toho centra se dává šanta a proto kočičky tak přitahuje Smile Jinak vím, že existují pro kočičky fontánky, ty mají myslím u www.happy-animals.cz Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Irena



Založen: 13.08.2004
Příspěvky: 40

Předmět: ještě jednou )
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 8. 2005 5:51:05
Odpovědět s citátem

Ahojky, omlouvám se, že reaguji na vzkaz až teď, ale měla jsem dovolenou. Fontánky znám z nabídky net. obchodů, ale ty lázně jsou bezvadné a ještě jsem na ně nikde nenarazila. Budu pátrat, díky Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: ještě jednou )
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 8. 2005 6:06:07
Odpovědět s citátem

Irena napsal:
Ahojky, omlouvám se, že reaguji na vzkaz až teď, ale měla jsem dovolenou. Fontánky znám z nabídky net. obchodů, ale ty lázně jsou bezvadné a ještě jsem na ně nikde nenarazila. Budu pátrat, díky Wink


Ty CatSpa má na svých stránkách uveřejněna firma Plaček, je to vlastně dodavatel těchle "záležitostí" pro ČR. Má tam i odkazy na prodejny, příp. se zeptat, zda a kde je možné je sehnat.
Jinak nevím, odkud jste, ale narazila jsem na ně i v Hornbachu v Řepích v Praze a v PetCenteru v Hostivaři.
A musím říct, že relaxační centrum je u nás opravdu využíváno (viz některé naše fotky) a obzvlášť, když je čerstvě posypané šantou Smile
A.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tereza



Založen: 27.07.2004
Příspěvky: 291
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 8. 2005 7:09:34
Odpovědět s citátem

Ireno, tak hlavně, že sis dovolenou užila! O napáječce přemýšlím, ale uvidíme časem. To centrum se jinak líbí jen některým kočkám (jsou prostě vybíravé), ale Alimu zrovna ano Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Irena



Založen: 13.08.2004
Příspěvky: 40

Předmět: Tereza
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 8. 2005 7:27:04
Odpovědět s citátem

Tereza napsal:
Ireno, tak hlavně, že sis dovolenou užila! O napáječce přemýšlím, ale uvidíme časem. To centrum se jinak líbí jen některým kočkám (jsou prostě vybíravé), ale Alimu zrovna ano Wink

Užila, užila Laughing Každý má jinou představu o užívání, ale já nejsem náročná. Většinu času jsme trávili s našimi miláčky, kteří z toho vedra byli úplně hotovi Crying or Very sad a nevíc chytli blechy Embarassed Jednou za týden s nima člověk jde ven a hned problém. Takže jsme i odblešovali. Ještě jsem se chtěla zeptat jak reaguje na šantu Ali? Já nemám možnost ji sehnat, ale hodně názorů jsem si tady přečetla. Náš Bertík je dost živý i bez šanty, tak po tom nijak zvlášť netoužím.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Irena



Založen: 13.08.2004
Příspěvky: 40

Předmět: Re: ještě jednou )
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 8. 2005 7:29:29
Odpovědět s citátem

April napsal:
Irena napsal:
Ahojky, omlouvám se, že reaguji na vzkaz až teď, ale měla jsem dovolenou. Fontánky znám z nabídky net. obchodů, ale ty lázně jsou bezvadné a ještě jsem na ně nikde nenarazila. Budu pátrat, díky Wink


Ty CatSpa má na svých stránkách uveřejněna firma Plaček, je to vlastně dodavatel těchle "záležitostí" pro ČR. Má tam i odkazy na prodejny, příp. se zeptat, zda a kde je možné je sehnat.
Jinak nevím, odkud jste, ale narazila jsem na ně i v Hornbachu v Řepích v Praze a v PetCenteru v Hostivaři.
A musím říct, že relaxační centrum je u nás opravdu využíváno (viz některé naše fotky) a obzvlášť, když je čerstvě posypané šantou Smile
A.

Dík April za info. Už jsem se koukla, ale nic takového tam není. Dokonce jsem zjistila, že kmenová prodejna je přímo v našem městě Wink Já si většinou všechno objednávám u Alpetu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tereza



Založen: 27.07.2004
Příspěvky: 291
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Tereza
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 8. 2005 7:33:30
Odpovědět s citátem

Irena napsal:
Užila, užila Laughing Každý má jinou představu o užívání, ale já nejsem náročná. Většinu času jsme trávili s našimi miláčky, kteří z toho vedra byli úplně hotovi Crying or Very sad a nevíc chytli blechy Embarassed Jednou za týden s nima člověk jde ven a hned problém. Takže jsme i odblešovali. Ještě jsem se chtěla zeptat jak reaguje na šantu Ali? Já nemám možnost ji sehnat, ale hodně názorů jsem si tady přečetla. Náš Bertík je dost živý i bez šanty, tak po tom nijak zvlášť netoužím.

No Ali se v té šantě chvíli válí a "nasává", ale pak už ho nezajímá. Po tom, co mi ukradl kelímek a roztahal ho po koberci jsem už novou várku nekoupila a myslím, že mu nechybí. Je ale fakt, že když (až) budu pořizovat ty lázně, tak bych to tou šantou doplnila Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: ještě jednou )
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 8. 2005 7:33:56
Odpovědět s citátem

No měli ho tam, teď už tam mají jen jeden náhradní díl, ale zeptat se můžeš. Jinak jsem zjistila, že jsi z Prahy .... takže můžeš zkusit ten Hornbach nebo PetCenter Smile
A.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Irena



Založen: 13.08.2004
Příspěvky: 40

Předmět: Re: ještě jednou )
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 8. 2005 7:43:31
Odpovědět s citátem

April napsal:
No měli ho tam, teď už tam mají jen jeden náhradní díl, ale zeptat se můžeš. Jinak jsem zjistila, že jsi z Prahy .... takže můžeš zkusit ten Hornbach nebo PetCenter Smile
A.

Je mi líto, ale z Prahy nejsem Embarassed Jsem ze severní Moravy a tady je sakra chladno Surprised Byla jsem teď koukat na foto a vidím, že Max je britský kocourek a podle data je o 10 dní mladší než naše Lea.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Irena



Založen: 13.08.2004
Příspěvky: 40

Předmět: Re: Tereza
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 8. 2005 7:45:26
Odpovědět s citátem

No Ali se v té šantě chvíli válí a "nasává", ale pak už ho nezajímá. Po tom, co mi ukradl kelímek a roztahal ho po koberci jsem už novou várku nekoupila a myslím, že mu nechybí. Je ale fakt, že když (až) budu pořizovat ty lázně, tak bych to tou šantou doplnila Smile[/quote]
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Irena



Založen: 13.08.2004
Příspěvky: 40

Předmět: Re: Tereza
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 8. 2005 7:48:00
Odpovědět s citátem

Irena napsal:
No Ali se v té šantě chvíli válí a "nasává", ale pak už ho nezajímá. Po tom, co mi ukradl kelímek a roztahal ho po koberci jsem už novou várku nekoupila a myslím, že mu nechybí. Je ale fakt, že když (až) budu pořizovat ty lázně, tak bych to tou šantou doplnila Smile
[/quote]
Při jeho objemu si dovedu představit jak se v té šantě válí. To musí být ta šanta sazená aspoň v pekáči Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: ještě jednou )
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 8. 2005 7:52:22
Odpovědět s citátem

Aha, tak se mi to nějak pomotalo ... mám celkem "náročný" pondělí, víkend nic moc, tak mi to, jak říkám, správně necvaká Confused
Je to sušená šanta .... živá by myslím moc úspěchů a trvanlivosti neměla Smile Alespoň my se živou vůbec neuspěli, ale po sušený se Max i Rubka můžou utlouct Smile
No Maxíšek je bez PP briťák, ale jak říkám já, chtěla jsem velkou šedivou kouli a máme jí Smile

A.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Irena



Založen: 13.08.2004
Příspěvky: 40

Předmět: Re: ještě jednou )
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 8. 2005 8:15:14
Odpovědět s citátem

April napsal:
Aha, tak se mi to nějak pomotalo ... mám celkem "náročný" pondělí, víkend nic moc, tak mi to, jak říkám, správně necvaká Confused
Je to sušená šanta .... živá by myslím moc úspěchů a trvanlivosti neměla Smile Alespoň my se živou vůbec neuspěli, ale po sušený se Max i Rubka můžou utlouct Smile
No Maxíšek je bez PP briťák, ale jak říkám já, chtěla jsem velkou šedivou kouli a máme jí Smile

A.

To vůbec nevadí Smile já po 14 denní dovolené nějak nemůžu zapadnout do pracovního procesu. Teprve se aklimatizuji, ale vykládej to šéfovi Sad Maxík je pěkný macík, k nám když někdo příjde, je z Lelinky na větvi, jak je mohutná a to váží jen 5.30 kg Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tereza



Založen: 27.07.2004
Příspěvky: 291
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Tereza
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 8. 2005 8:19:44
Odpovědět s citátem

Irena napsal:
No Ali se v té šantě chvíli válí a "nasává", ale pak už ho nezajímá. Po tom, co mi ukradl kelímek a roztahal ho po koberci jsem už novou várku nekoupila a myslím, že mu nechybí. Je ale fakt, že když (až) budu pořizovat ty lázně, tak bych to tou šantou doplnila Smile Při jeho objemu si dovedu představit jak se v té šantě válí. To musí být ta šanta sazená aspoň v pekáči Very Happy

Hi, no myslela jsem také sušenou šantu Smile Jinak Ali už nemá takový objem. Začal běhat a zhubnul Cool


Naposledy upravil Tereza dne 8. 8. 2005 8:46:06, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: ještě jednou )
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 8. 2005 8:36:33
Odpovědět s citátem

Irena napsal:
To vůbec nevadí Smile já po 14 denní dovolené nějak nemůžu zapadnout do pracovního procesu. Teprve se aklimatizuji, ale vykládej to šéfovi Sad Maxík je pěkný macík, k nám když někdo příjde, je z Lelinky na větvi, jak je mohutná a to váží jen 5.30 kg Laughing


Tak to je Lelinky taky pěknej kus ... Maxíš má cca 5,8kg, což myslím, je tak akorát Smile
A naše Rubyška má 4,5kg, taky nám pěkně vyrostla, na to, že je "obyč" domácí, takže se v bitkách s Maxem rozhodně nedá zahanbit ...
Já sice po dovče nejsem, ale byl to víkend na zabití ....
Jinak nechceš se ukázat vedle v Povídání?
A.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Irena



Založen: 13.08.2004
Příspěvky: 40

Předmět: Re: Tereza
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 8. 2005 8:37:25
Odpovědět s citátem

Tereza napsal:
Irena napsal:
Irena napsal:
No Ali se v té šantě chvíli válí a "nasává", ale pak už ho nezajímá. Po tom, co mi ukradl kelímek a roztahal ho po koberci jsem už novou várku nekoupila a myslím, že mu nechybí. Je ale fakt, že když (až) budu pořizovat ty lázně, tak bych to tou šantou doplnila Smile

Při jeho objemu si dovedu představit jak se v té šantě válí. To musí být ta šanta sazená aspoň v pekáči Very Happy

Hi, no myslela jsem také sušenou šantu Smile Jinak Ali už nemá takový objem. Začal běhat a zhubnul Cool[/quote]
Pořád se učím Smile o sušené šantě slyším prvně. I když jsem Lelči kdysi dávno koupila nějaký pytlíček a říkali mi, že je to plněno nějakou trávou. Ona si s tím vůbec nehrála, ale když byla po kastraci, tak to žmoulala. Teď mi došlo, že to byla adsi šanta. Taky bych potřebovala hubnout a běhat. Škoda, že jste tak daleko, přidala bych se k Alimu Laughing Ale náhodou mu to slušelo, ať to moc nepřehání Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tereza



Založen: 27.07.2004
Příspěvky: 291
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 8. 2005 8:48:20
Odpovědět s citátem

No v těch pytlíčkách té šanty myslím moc není...
Jinak Ali bude mít od září kamaráda. Teď jsme jen hlídali a i když mu jsou 2 tak běhá jak kotisko Wink
Jinak se přidávám k April - Ireno, přijď taky vedle do povídání Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (40x)
2
Britská krátkosrstá kočka (20x)
3
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (19x)
4
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (18x)
5
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (18x)
6
Mňoukání a štěkání (17x)
7
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (14x)
8
Značkování u kocourů a koček (13x)
9
Hrdinové, 1. díl: Murat a Kavruk (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top