Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Kocouří mňoukání, čuchání k zemi, co s tím?

Fórum: Ostatní

Jdi na stránku Předchozí  1, 2

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Jamiena



Založen: 26.03.2007
Příspěvky: 9
Bydliště: Praha

Předmět: Re: **
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 1. 2008 15:00:15
Odpovědět s citátem

Kočičák napsal:
A kdy jste ho dala kastrovat? hned jak začal "loužičkovat"? Včera jsme byli u VETky a doporučila mi kastraci. Malýmu je teprv 7 měsíců, myslela jsem, že ho dám kastrovat co nejpozději..ale nechci, aby se z loužiček stal zlozvyk, kterýho se nezbaví ani po kastraci....

jo, k tomu věku 7 měsíců, malej je briťák, ti prý dospívají pomaleji..a navíc mám pocit že je ještě malej i mentálně Very Happy tak nechci kastraci uspěchat.....kdyby začal značkovat ten starší, s kastrací bych neváhala, ale Řízeček mi prostě ještě přijde jako naprostý pako Laughing . Má děsně vysokej pisklavej hlásek, malou hlavičku a vůbec je ještě podle mě koťátko.......

Franka jsem dala kastrovat když mu bylo rok a 3 měsíce. Takhle "pozdě" ale proto, že jsem z počátku vůbec netušila, že to loužičkování je vlastně značkování, stále jsem čekala až začne "stříkat" Smile Tehdy jsem s nim byla dokonce i u doktora, ale ten spíš řešil jestli neni nemocný a tak. O tom, že je to vlstně forma značkování jsem se dočetla až později, kdy jsem na různých fórech zjistila, že to nedělá jenom ten můj...Boty ale už byly v háji a matrace u postele (2x2m) taky putovala na mytí (a to byl zážitek). Tenkrát nám čůral cca 2x týdně někam mimo záchůdek. Rád měl předložku v koupelně, spadlou utěrku, skříň s botama...no trubka. Frankovi budou 3 roky - v březnu, váží od kastrace stejně - 7,2kg, hlavu má pěknou Very Happy a to ho rozhodně neomezujeme. Je to bezpapíráček briťáček. Jo a zlozvyk se mu z toho nestal, jde jenom o to co vydržíte, pokud to ještě nesmrdí, tak se to dá ale pak...myslim, že ten rok je optimální, ale každej říká něco jiného...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: **
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 1. 2008 16:42:57
Odpovědět s citátem

Kočičák napsal:
A kdy jste ho dala kastrovat? hned jak začal "loužičkovat"? Včera jsme byli u VETky a doporučila mi kastraci. Malýmu je teprv 7 měsíců, myslela jsem, že ho dám kastrovat co nejpozději..ale nechci, aby se z loužiček stal zlozvyk, kterýho se nezbaví ani po kastraci....

jo, k tomu věku 7 měsíců, malej je briťák, ti prý dospívají pomaleji..a navíc mám pocit že je ještě malej i mentálně Very Happy tak nechci kastraci uspěchat.....kdyby začal značkovat ten starší, s kastrací bych neváhala, ale Řízeček mi prostě ještě přijde jako naprostý pako Laughing . Má děsně vysokej pisklavej hlásek, malou hlavičku a vůbec je ještě podle mě koťátko.......


Já měla taky briťáka, který začal značkovat v 7mi měsících, takže jsem ho dala hned vykastrovat. Nedalo se v tom bytu žít, jaký tu byl pušinec Evil or Very Mad
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Kočičák



Založen: 05.10.2007
Příspěvky: 40

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 2. 2008 8:48:05
Odpovědět s citátem

citace:
[quote="April"]Zlozvyk by se z toho mohl stát, kdybyste ho nechali značkovat delší dobu a on si na tohle chování zvykl. Příp. by mohl být možná ještě problém s tím, že by se snažil přesmradit svoje "starší" značky. Ale prozatím to, myslím, není pravděpodobné.
Jestli chodí do záchůdku bez problémů, nejspíš opravdu dospívá. Asi kdyby se to opakovalo, bylo by dobré ke kastraci už přistoupit.



Tak Venoušek se zklidnil...zato ten náš mladší. Už jsem z něj šílená. Je mu 7 měsíců, jak jsem již psala briťák.

To pako čůrá 6x denně hned vedle záchodku každý den. Nikam jinam..nemá další příznaky dospívání, ani moč mu nesmrdí. Teda trošku smrdí, když k ní čuchnete, ale když prijdu do pokoje, není vůbec znát, že to udělal. Ani návštěvy nepoznaj, že je malej prasoněk Sad .

Záchodky už mám 2, velký, několikrát denně je čistím, minimálně jeden je vždy nepoužitej. U VETky jsem byla s močí, ale prý je 8 hodin v ledničce moc dlouho a vzorek už nebyl průkazný. Nicméně moč byla čirá, bez krve a dalších věcí, co tam nepatřej.

Co s ním? Mám ho dát kastrovat? Myslela jsem, že značkování je ohraničování teritoria, on to ale dělá hned vedle WC (výjimečně do sprcháče). Ví moc dobře, že to dělat nemá, tak to dělá v noci, nebo když koukáme na film a nevidíme ho. Jakmile zjistí, že ho vidím, jak si to šine k záchodku - teda vedle, podívá se na mě, dlouze se zamyslí a jde do WC... Confused takže ani tu čerstvou moč nemůžu odebrat, neb nevím, kdy loužičku udělal a jestli už zase není pozdě........
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 2. 2008 9:15:26
Odpovědět s citátem

8 hodin je pro vyšetření opravdu příliš; maximálně se doporučují 2 hodiny. Nicméně pohledem nepoznáte ani tu krev, natož ostatní problémy, potřebovala byste spíš mikroskop, abyste viděla třeba šutříky.
Pokud máte problém s časem, zajděte do lékárny a kupte si testovací proužky typu TriPhan, AbuPhan ... tak můžete doma (z čistého vzorku bez příměsi kočkolitu a jiné špíny) zjistit alespoň pH moči a u některých proužků i přítomnost krve (PentaPhan).
Na záchůdku můžete moč také odebrat, ale chce to trochu šikovnosti - podstrčit mu pod prdku nádobku (misku, talířek, velkou teflonovou lžíci, ...) a pak v tom ten proužek vymáchat; tak alespoň zjistíte, jestli má v pořádku pH, mělo by být 5-6 (na indikátoru proužků oranžové pásmo).

Rozhodně by to chtělo ujistit se, že nejde o problémy s močovými cestami.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kočičák



Založen: 05.10.2007
Příspěvky: 40

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 2. 2008 11:42:36
Odpovědět s citátem

Hned dneska papírky koupím...máme doma parkety, tak je to celkem průser Sad přečetla jsem spousty rad jak čistit koberce, nevíte co s parketama? a hlavně aby furt nechodil na stejný místo?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kočičák



Založen: 05.10.2007
Příspěvky: 40

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 2. 2008 15:45:51
Odpovědět s citátem

jinak jak to tady čtu, zkusím ještě koupit jiné stelivo..používám Cats Best Natural Gold, dřív mi do něj chodil...třeba mu ale něco přelítlo přes čumáček.... Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kočičák



Založen: 05.10.2007
Příspěvky: 40

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 2. 2008 9:06:03
Odpovědět s citátem

April napsal:
8 hodin je pro vyšetření opravdu příliš; maximálně se doporučují 2 hodiny. Nicméně pohledem nepoznáte ani tu krev, natož ostatní problémy, potřebovala byste spíš mikroskop, abyste viděla třeba šutříky.
Pokud máte problém s časem, zajděte do lékárny a kupte si testovací proužky typu TriPhan, AbuPhan ... tak můžete doma (z čistého vzorku bez příměsi kočkolitu a jiné špíny) zjistit alespoň pH moči a u některých proužků i přítomnost krve (PentaPhan).
Na záchůdku můžete moč také odebrat, ale chce to trochu šikovnosti - podstrčit mu pod prdku nádobku (misku, talířek, velkou teflonovou lžíci, ...) a pak v tom ten proužek vymáchat; tak alespoň zjistíte, jestli má v pořádku pH, mělo by být 5-6 (na indikátoru proužků oranžové pásmo).

Rozhodně by to chtělo ujistit se, že nejde o problémy s močovými cestami.

April


Záhada Bermudského trojúhelníku vyřešena! Malej má zánět močových cest, máme antibiotika a ráno už šel prvně na svůj záchůdek Cool moc děkuju za rady!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 2. 2008 9:14:53
Odpovědět s citátem

No zánět sice není nic veselého, ale zase na druhou stranu se už alespoň víc, v čem je problém a léčí se to, a jsem ráda, že je problém vyřešený Smile

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kočičák



Založen: 05.10.2007
Příspěvky: 40

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 2. 2008 9:42:15
Odpovědět s citátem

April napsal:
No zánět sice není nic veselého, ale zase na druhou stranu se už alespoň víc, v čem je problém a léčí se to, a jsem ráda, že je problém vyřešený Smile

April


Ahoj April,
tak od úterka bereme antibiotika, ale malej mi furt čůrá mimo záchůdek.. mám skoro i pocit, že se mu to zhoršilo - předtím docela dost čůral, teď toho má jen tošičku..pár kapek... jinak je ale veselej, mazlivej, hraje si. Zavolám dnes veterináři, jestli by mi s tím neporadil...nemáš nějakou zkušenost, jak kocourkovi pomoci? Crying or Very sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 2. 2008 10:04:18
Odpovědět s citátem

No - měřili jste to pH? Dělal mu vet důkladnější vyšetření moči?
Ono pokud má zánět, tak je pravděpodobné, že má i špatné pH; tipla bych, že příliš zásadité a mohly se mu tam vytvořit kamínky, struvity - to by musel přesně určit veterinář, je to jen odhad. A to by mu teoreticky mohlo způsobovat problémy. Takže by bylo nutné začít moč okyselovat - a to např. pomocí pasty Uropet, v horším případě pomocí speciální diety.

Rozhodně musí kocour pít - i kdybyste do něj tu vodu měli nutit stříkačkou; je to jako u lidí, při zánětu se člověk musí prolejvat, byť má pocit, že je průtokový ohřívač, jakmile se přestane pít, začne to bolet a čůrá se po kapkách a krev.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kočičák



Založen: 05.10.2007
Příspěvky: 40

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 2. 2008 10:14:29
Odpovědět s citátem

April napsal:
No - měřili jste to pH? Dělal mu vet důkladnější vyšetření moči?
Ono pokud má zánět, tak je pravděpodobné, že má i špatné pH; tipla bych, že příliš zásadité a mohly se mu tam vytvořit kamínky, struvity - to by musel přesně určit veterinář, je to jen odhad. A to by mu teoreticky mohlo způsobovat problémy. Takže by bylo nutné začít moč okyselovat - a to např. pomocí pasty Uropet, v horším případě pomocí speciální diety.

Rozhodně musí kocour pít - i kdybyste do něj tu vodu měli nutit stříkačkou; je to jako u lidí, při zánětu se člověk musí prolejvat, byť má pocit, že je průtokový ohřívač, jakmile se přestane pít, začne to bolet a čůrá se po kapkách a krev.

April


Doktor dělal důkladné vyšetření, našel krev a bílkoviny, struvity zatím prý ne. Uropet pastu mi nedoporučil. Možná to bude tím pitím, myslela jsem ale, že se to po antibiotikách zlepší, ne že přestane pít..začnu ho dneska prolejvat stríkačkou... snad se mi zlepší brouček. Je v poslední době mnohem víc mazlivej, ráno mě vždy už brzo budí a chce se tulit, taky na mě často mňouká...škoda, že mu nerozumím.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 2. 2008 10:21:40
Odpovědět s citátem

No naše Rubyška, když měla zánět, tak se jí v moči objevily i struvity a doktorka to tipovala na doživotní dietu, ale naštěstí po vyléčení se všechno srovnalo.
Ta Uropet pasta je na okyselení, pokud by se tam tvořily právě struvity, tak kyselá moč je rozpustí. Řekl vet nějaký konkrétní důvod, proč jí nedoporučuje?
Určitě zajděte na veterinu, nebo to alespoň zkonzultujte, mně osobně to přijde, že se tam něco začalo tvořit a kocourkovi to při čůrání hodně vadí; to učůrávání po kapkách není v pořádku.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kočičák



Založen: 05.10.2007
Příspěvky: 40

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 2. 2008 10:53:19
Odpovědět s citátem

April napsal:
No naše Rubyška, když měla zánět, tak se jí v moči objevily i struvity a doktorka to tipovala na doživotní dietu, ale naštěstí po vyléčení se všechno srovnalo.
Ta Uropet pasta je na okyselení, pokud by se tam tvořily právě struvity, tak kyselá moč je rozpustí. Řekl vet nějaký konkrétní důvod, proč jí nedoporučuje?
Určitě zajděte na veterinu, nebo to alespoň zkonzultujte, mně osobně to přijde, že se tam něco začalo tvořit a kocourkovi to při čůrání hodně vadí; to učůrávání po kapkách není v pořádku.

April


Moc děkuji, na večer jsme s prckem objednaný k panu doktorovi Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kočičák



Založen: 05.10.2007
Příspěvky: 40

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 2. 2008 8:49:26
Odpovědět s citátem

April napsal:
No naše Rubyška, když měla zánět, tak se jí v moči objevily i struvity a doktorka to tipovala na doživotní dietu, ale naštěstí po vyléčení se všechno srovnalo.
Ta Uropet pasta je na okyselení, pokud by se tam tvořily právě struvity, tak kyselá moč je rozpustí. Řekl vet nějaký konkrétní důvod, proč jí nedoporučuje?
Určitě zajděte na veterinu, nebo to alespoň zkonzultujte, mně osobně to přijde, že se tam něco začalo tvořit a kocourkovi to při čůrání hodně vadí; to učůrávání po kapkách není v pořádku.

April


Ahoj April,
ráda bych napsala, že už jsme v pořádku, ale není to tak.. nejde o to, že by VET uropet pastu nedoporučil, ale pH bylo v pořáku, v moči žádné věci, co tam nepatř - prý.

Dnes jsem ale byla zase za VETem - pořád čůráme málo a pořád mimo záchůdek. Udělala jsem si sama ten test moči papírkama a vyšlo mi, že stále máme v moči spoustu bílkovin (nevidím po týdnu zlapšení) a pH se zvýšilo ze 6 na 7. VET mi nejdřív tvrdil, že zlepšení můžu čekat tak za týden (s antibiotiky to trvá), dnes mi říkal, že to může trvat 14 dní.. Na otázku, co zvýšené pH, si prý nemám dělat starosti - prý to může být stravou. Ale já krmím furt tím samým...tak jak se mohlo pH zvýšit? Nechtěl mi udělat další sediment - prý když byl ten 1. v pořádku, změna by byla poznat nejdříve za měsíc. Přesvědčila jsem ho ale, aby ho udělal.. tak já ti nevím. Nakonec mi dal jiný antibiotika.

Je v pořádku, že po týdnu s antibiotiky nedochází ke zlepšení? Opravdu se to takhle táhne? Četla jsem tu samý příběhy, kdy už po 2 dnech došlo ke zlepšení.. Moc děkuju za rady.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 2. 2008 9:02:36
Odpovědět s citátem

No pokud bych byla na Vašem místě, tak bych okamžitě změnila veta. Pokud to vezmu z pohledu lidské medicíny, kdybychom měli týden až 14 dní čekat, že nám zaberou antibiotika na močové cesty, tak bychom, s prominutím, na tom záchodě chcípli (soudě dle své zkušenosti se zánětem močových cest!)

Rozhodně není dobré to pH, podle mě už je v pásmu zralém jak na Uropet, tak možná i na dietu na okyselení moči. Stravou to v podstatě být může, jenže pokud strava způsobuje zvyšování pH je nutné nasadit takovou stravu, která pH vrátí do normálních mezí; příliš zásaditá moč (což u kočky 7 bych si troufla říct, že už skoro je) způsobuje tvorbu struvitů a struvity mohou močové cesty ucpat a pak je nutné jak cévkování, tak dietní strava (jedinou výhodou struvitů je to, že jsou rozpustné v kyselém prostředí).

Asi bych zkusila konzultovat problém s jiným veterinářem, protože tenhle nejspíš jen dává ATB, ale přijde mi, že neléčí.

Jen tak namátkou, asi jste si procházela místní forum, k tomuhle problému, ale přesto alespoň tyhle dva odkazy, myslím, že jsou vcelku výstižné:
http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?t=2300
http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?t=1065

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kočičák



Založen: 05.10.2007
Příspěvky: 40

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 2. 2008 10:58:52
Odpovědět s citátem

April napsal:
No pokud bych byla na Vašem místě, tak bych okamžitě změnila veta. Pokud to vezmu z pohledu lidské medicíny, kdybychom měli týden až 14 dní čekat, že nám zaberou antibiotika na močové cesty, tak bychom, s prominutím, na tom záchodě chcípli (soudě dle své zkušenosti se zánětem močových cest!)

Rozhodně není dobré to pH, podle mě už je v pásmu zralém jak na Uropet, tak možná i na dietu na okyselení moči. Stravou to v podstatě být může, jenže pokud strava způsobuje zvyšování pH je nutné nasadit takovou stravu, která pH vrátí do normálních mezí; příliš zásaditá moč (což u kočky 7 bych si troufla říct, že už skoro je) způsobuje tvorbu struvitů a struvity mohou močové cesty ucpat a pak je nutné jak cévkování, tak dietní strava (jedinou výhodou struvitů je to, že jsou rozpustné v kyselém prostředí).

Asi bych zkusila konzultovat problém s jiným veterinářem, protože tenhle nejspíš jen dává ATB, ale přijde mi, že neléčí.

Jen tak namátkou, asi jste si procházela místní forum, k tomuhle problému, ale přesto alespoň tyhle dva odkazy, myslím, že jsou vcelku výstižné:
http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?t=2300
http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?t=1065

April


Moc děkuji za radu. Také si myslím, že přístup VETa není v pořádku. Chodím na kliniku v Madridské, Praha 10 - jsou tam doktoři 3. Bohužel mám smůlu vždy na toho jednoho - jsem limitovaná tím, kdy se mi prcek vyčůrá. Děkuji za odkazy, četla jsem je a také jsem díky nim začala chodit na veterinu častěji - bohužel vždy zastihnu doktora Máru.. ten mi řekne, že je vše v pořádku a že je to normální..... připadám si jako blázen, i přítel si myslí, že to přeháním. Myslím, že bych měla v první ředě změnit VETa - vím, že se tu už VETové doporučovalim přesto prosím znovu o radu. Stále byste doporučila tuto kliniku- veterinanusle.kvalitne.cz (je to z příspěvku z roku 2005). Nejde mi o peníze, pujdem klidně na dražší kliniku, kde mi uvěří, že něco není v pořádku a začnou mi moje zlatíčko léčit. Představa 14 dní neléčeného zánětu mě upřímě děsí....

Moc děkuji,

Martina
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 2. 2008 11:06:02
Odpovědět s citátem

Ale jo, tu Veterinu v Nuslích zkuste, je jasný, že nejde cestovat s kočičákem přes celou Prahu, když jim popíšete problém, tak sama uvidíte, jak se k tomu postaví a jak to budou řešit.
Mám pocit, že kamarádka byla spokojená s AA Vet, je to na zahradním městě, když měla jejich kočička selhání ledvin.
Osobně si myslím, že změna veta bude jen ku prospěchu.

Budu držet palce, ať se konečně začne prďolka lepšit!

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kočičák



Založen: 05.10.2007
Příspěvky: 40

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 2. 2008 15:37:02
Odpovědět s citátem

Tak konečně víme, co nám je... Poté, co se mi muj milovaný kocourek s čůráním nezlepšoval a byl čím dál smutnější, jsem naběhla k panu doktorovi s další várkou moči. Snažil se mě od dalších sedimentů a rozborů všemožně odradit - že je to zbytečné plýtvání mých peněz, že je moči málo - on už toho brouček prostě víc nevyčůral..., zkrátka byl pěkně línej a asi si nechtěl kazit snídani. Díky tomuto fóru jsem se ale nenechala odradit a trvala jsem na dalších rozborech. A bingo! prcek má struvity, od včerejška baští Uropet pastu a dneska dostal dietní granule....uf, tak snad se nám to teď konečně zlepší....upřímně, ale na tu kliniku už asi nepůjdu. Paní doktorka mě hnala hned na kastraci (aniž by zvážila možnost onemocnění, ani mě neinformovala o závažnosti situace..), druhej doktor nechtěl dělat testy a jen to sváděl na dobu účinku antibiotik (poslední varianta byla, že zlepšení můžu čekat za 14 dní...).

Takže ponaučení: bacha na doktory a nenechat se v žádném případě odbýt!

Mňau!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
hanah.cz



Založen: 27.05.2008
Příspěvky: 46
Bydliště: Brno

Předmět: bílkoviny v moči
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 1. 2009 20:46:35
Odpovědět s citátem

Dobrý večer,
v tomhle vláknu byly zmíněny zvýšené bílkoviny v moči? Můžete mi pls někdo osvětlit o co jde, jak je "regulovat" na normální mez, příp. v čem je zvýšení "nebezpečné"? Děkuji.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: Re: bílkoviny v moči
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 1. 2009 18:59:20
Odpovědět s citátem

hanah.cz napsal:
Dobrý večer,
v tomhle vláknu byly zmíněny zvýšené bílkoviny v moči? Můžete mi pls někdo osvětlit o co jde, jak je "regulovat" na normální mez, příp. v čem je zvýšení "nebezpečné"? Děkuji.


Bílkoviny většinou svědčí o zánětu močových cest, to asi moc není na amatérskou regulaci ale spíše na návštěvu veterináře.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (44x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (25x)
3
Vyhlášení NEJ fotky listopadu 2023 (18x)
4
Třicátá pátá Poznávačka vyhlášena (18x)
5
PKD - polycystická choroba ledvin (18x)
6
Somálská kočka (18x)
7
Zajímavá škrabadla a pelíšky (17x)
8
Voliéra pro kočky z kočičího pohledu (16x)
9
Naléhavě hledáme dobrovolníka pro pomoc ... (15x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top