Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

začíná jíst stelivo-prosím poraďte

Fórum: Toaleta

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Dafne



Založen: 31.08.2008
Příspěvky: 6
Bydliště: Přerov

Předmět: začíná jíst stelivo-prosím poraďte
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 1. 2009 22:35:29
Odpovědět s citátem

Přeji hezký večer, máme problémy s naším 5ti měsíčním kocourkem. Nevím, jestli se dostává do puberty, ale přibližně posledních 5 dní nám odmítá chodit na záchůdek. Pravidelně své "potřeby" vykonává všude jinde (většinou pravidelně na stejné místo) jen ne do záchůku. Přitom s tím nikdy problém nebyl, vždy věděl, kam má jít. Místo toho, když ho tam posadím poté, co ho nachytám těsně po "činu", začne stelivo jíst. Přitom stelivo má pořád stejné, záchůdek má čistý a pořád na stejném místě. Už jsem mu ho zkusila dát i na to místo, kam začal chodit nyní, ale bez výsledku - našel si místo jiné. Už z toho začínáme docela šílet. Navíc nikdy mi neskákal na linku, připadalo mi, že jsem ho to již "odnaučila" (alespoň po dobu, kdy jsme doma), ale poslední dobou tam začal pravidelně spát!!! Evil or Very Mad Je to snad jen nějaký vzdor? Máte snad někdo podobné zkušenosti??? Myslíte že se vše vrátí do "normálu" nějak samo - časem nebo lze nějak "zakročit"??
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 1. 2009 22:38:28
Odpovědět s citátem

Já bych spíš tipovala že má nějaký zdravotní problém na který se snaží upozornit. Doporučuji vyšetření u veterináře. Také doporučuji podívat se tady na fóru, podobný problém se tady již řešil mnohokrát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 1. 2009 22:46:56
Odpovědět s citátem

Já se přikláním k tomu zdravotnímu problému-jako první mě napadá močák a pak hned ledviny. To znamená okamžitě odebrat moč-pokud čůrá mimo stelivo, tak na lžíci, stříkačkou, jakkoliv a pokud možno co nejčerstvější odnést k veterináři a nechat vyšetřit. Případně i krev, ale to už si domluvíte s vetem podle výsledků vyšetření moči. Řešte to rychle, jeho chování nebude schválnost, ale nějaký jeho velký problém.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
AngelikadeSance



Založen: 30.11.2008
Příspěvky: 290
Bydliště: Brno

Předmět: ??
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 1. 2009 23:03:15
Odpovědět s citátem

Pokud jak píšete jste nezměnila kočkolit, záchodek je čistý a na svém místě, nepřišel do vaší domácnosti nový člen, nezměnilo se Vaše chování vůči kočce (pozdní příchody, méně času - kočky jsou citlivky Wink ), taky bych se přikláněla spíše ke zdravotnímu problému a kočičák na něj jen chce upozornit.
S návštěvou veta neotálejte.

A.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Dafne



Založen: 31.08.2008
Příspěvky: 6
Bydliště: Přerov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 1. 2009 10:41:34
Odpovědět s citátem

Moc děkuji za odpovědi, i když mě poněkud vyděsily. Jak říkám, bylo to ze dne na den bez jakýchkoliv zjevných příčin, takže to zkusíme u veterináře. Snad to nic nebude.. Crying or Very sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (20x)
2
Zajímavá škrabadla a pelíšky (15x)
3
Voliéra pro kočky z kočičího pohledu (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top